Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Zealsun zs 150-19
    teşekkür ettim arkadaşlar..herkeze bi ömür kazasız rüzgarlı sürüşler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kagy48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125/'12
    Kesinlikle Bodrum/Fethiye/Alanya motorları bitik diye birşey yok.. Kendim Fetthiyeliyim, motorun anasını ağlatan arkadaşlarımda var, efendi gibi kullananda. Fakat bazı bölgelerde bazı motorlar mimlenmiş. Mesela ben Bodrum'dan asla ve asla İnnova almam. Adamlarda innova hastalığı var sağını solunu her yerini oynayıp innovayla cbr ı geçiyorlar. Bölgeyle alakası yok. Çürük yumurtalar her yerde var malesef arkadaşlar

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    RESİMLER BİRAZ DANDİK ÇIKTI AMA BU KADAR OLDU AKSAM AKSAM KARABÜKTE 3 CBR GÖRÜRSENİZ BİZİZDİR HER GECE GEZIYORUZ. SİYAH KOBRA BENIM. SİYAH JANT KIRMIZI OLANDA 2008 MODEL. ODA ARKADAŞIN. KIRMIZI SARI JANTLIYIDA MEMUR KARDEŞİMİZE ALDIK 19 YASINDA DAHA. HAYIRLISI OLSUN DEVAMI GELİR

Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

izmirian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı kagy48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kesinlikle Bodrum/Fethiye/Alanya motorları bitik diye birşey yok.. Kendim Fetthiyeliyim, motorun anasını ağlatan arkadaşlarımda var, efendi gibi kullananda. Fakat bazı bölgelerde bazı motorlar mimlenmiş. Mesela ben Bodrum'dan asla ve asla İnnova almam. Adamlarda innova hastalığı var sağını solunu her yerini oynayıp innovayla cbr ı geçiyorlar. Bölgeyle alakası yok. Çürük yumurtalar her yerde var malesef arkadaşlar
    İlginctir arabada istanbul araclar daha ucuz olur motorda da antalya mersin taraflari cok uygun . İstahi kabariyor insanin ama cevremdekiler ozellikle antalya motorlari icin uyardi

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı izmirian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlginctir arabada istanbul araclar daha ucuz olur motorda da antalya mersin taraflari cok uygun . İstahi kabariyor insanin ama cevremdekiler ozellikle antalya motorlari icin uyardi
    aynen dostum antalya motorlarından uzak duracaksın, bu yaz iş sebebiyle 3.5 ay antalyada kaldım, bu denli motorların anasını ağlatan başka bir yer görmedim. Antalyadan motosiklet alacaksanız birkere daha oturup düşünün derim.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Kıydık Paraya. Aldık Yenı Malzemeler. Akü + Redline Kırmızı Manet + Açılıp Kapanan Plaka Yakışır Herşey HONDAM'A

Sel0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R6 - 2007 Kawasaki Zx-6r 636 - 2013
    4 yıl önce benimde cbr vardı. şimdi çok şükür büyüttük hacmimizi baya bi deneyim kazanmamı sağlamıştı.

nabukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CbR 125 R BlacK
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kıydık Paraya. Aldık Yenı Malzemeler. Akü + Redline Kırmızı Manet + Açılıp Kapanan Plaka Yakışır Herşey HONDAM'A
    vayyy parayada kıymış.Kıyacan tabi adamım aşk bu başka bişe degil
    Ben sana ilk aşkımsın demedim.Sen benim Cennetimsin.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı nabukat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vayyy parayada kıymış.Kıyacan tabi adamım aşk bu başka bişe degil
    eee ustaammm Kıyacaz Tabi. Yanlıs anlamasın arkadaşlar. Mondiala Asyaya zarta zurta binmiyoruz. Hondaya biniyoruz.Satacak olsam motoru bu kadar uğraşmam amacaım Km devirmek. Yenı motor alacak olsamda Bunu satmam. satılığa cıkartım ama satmak ıcın değil Nazar değiyor namussuza. Aküde aldım sımdı kırmızı manetler açılıp kapanan plakalık motor ç.ok tatlı olacak. yenı resımleri sallayacam buraya. mstfkrfk nickli arkadasım çok kral arkadas bu sıtede oda. gidon topuzları filan hedıye etti. Işıklı Polis Lambası gibi yanıyo. CBR aŞKI BAMBAŞKA.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:22 ----------

Alıntı Sel0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 yıl önce benimde cbr vardı. şimdi çok şükür büyüttük hacmimizi baya bi deneyim kazanmamı sağlamıştı.
    Bizim arkadaşa aldık CBR 2006 acaip deneyım kazanıyor :D hergün telefon abi uçtum abi grenaj koptu abi direksiyon döndü Film gibi hayat yaşamaya basladım motorla birlikte.

nabukat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CbR 125 R BlacK
    oooo laflara bakk sınavdayık diye bindik asyaya aaa bu arada görüşüz mart ayında alıyımda aşkımı şöyle ballandıra ballandıra resim çekeyim kıskan biraz
    nazarlık tak bişe olmaz

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Bazı arkadaşlar beni Hava atiyo filan sanmasın. Hoşuma gidiyor Burda CBR resimlerını görmeyi.Bugün Ufak Bi Gezi ve 1 Dinlenme Molası. Sizlerde Resimleyip atarsanız Güzel Olur. tek aşkım Honda'm.

Zippo's bunu beğendi.

kagy48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125/'12
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazı arkadaşlar beni Hava atiyo filan sanmasın. Hoşuma gidiyor Burda CBR resimlerını görmeyi.Bugün Ufak Bi Gezi ve 1 Dinlenme Molası. Sizlerde Resimleyip atarsanız Güzel Olur. tek aşkım Honda'm.
    http://imageresim.com/images/56733849567003306469.jpg
    http://imageresim.com/images/96194255645426779224.jpg
    http://imageresim.com/images/28814662588403774322.jpg
    http://imageresim.com/images/35177856128287040807.jpg
    http://imageresim.com/images/91831983645871296643.jpg
    Burada fotoğraf paylaşmayı bende seviyorum ama çok abartmaya gerek yok, arka arkaya max 2 fotoğraf kafidir bence.
    Bu arada kuyruk güzel durmuş, plakanızı ufaltın çok daha güzel duracaktır.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı kagy48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada fotoğraf paylaşmayı bende seviyorum ama çok abartmaya gerek yok, arka arkaya max 2 fotoğraf kafidir bence.
    Bu arada kuyruk güzel durmuş, plakanızı ufaltın çok daha güzel duracaktır.
    Yarın Açılıp Kapanan Plaka. Kırmızı Redline Manetler geliyor. Denge topuzlarıda Işıklı sağolsun Mstfkrfk nicki kardeşim hedıye gönderdi. Motorun İşlem bitti artık. Greneja CBR yazısı dısında bişi kalmadı. Motora aşıqım

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    beyler sizce bu motor alınır mı alınsa kaç lira masrafı ve yine alınırsa kaça alınır ??? bir sorum daha var motorda hangi kazalı motor sorun çıkartmaz hangi kazalı motordan uzak durulmalıdır. geçen bir motora bakıyordum burada bir arkadaş o motorun kilometresinin oynandığını söyledi bunu nasıl anlarız mesela ?
    mevcut çinli 250 cc lik motorumu satıp cbr 125 almaya niyetliyim çinli motorum 0 olmasına karşı şuana kadar 500 tl ye yakın masraf çıkarttı sorun istemiyorum yolda kalmak istemiyuorum.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Valla tecrübene bağlı km yi anlaman.Zamanıyla benim tertemiz sandığım motora bakana dostum,balatalarında yalan olduğunu anladı.Kimisi lastikteki aşınmadan anlar kimisi egzantirikten gelen sesten, bir çok sebebi var.Yani direk şurasından anlarsın diyemeyiz.Kaza konusuna gelince, motor ustası dostum var, ona göre motor bloğu,şasisi ve 1-2 şeyi daha sağlam olan her motoru alır yapar.Bana sorarsan, hiçbirinden anlamadığım için kusursuz motor alırım.Tek diyebileceğim yan yatmış, olduğu yerde devrilmiş motorun zararı yok ama emin olmak lazım fakat kaza varsa uzak dur.
    izmirian bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 250r
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla tecrübene bağlı km yi anlaman.Zamanıyla benim tertemiz sandığım motora bakana dostum,balatalarında yalan olduğunu anladı.Kimisi lastikteki aşınmadan anlar kimisi egzantirikten gelen sesten, bir çok sebebi var.Yani direk şurasından anlarsın diyemeyiz.Kaza konusuna gelince, motor ustası dostum var, ona göre motor bloğu,şasisi ve 1-2 şeyi daha sağlam olan her motoru alır yapar.Bana sorarsan, hiçbirinden anlamadığım için kusursuz motor alırım.Tek diyebileceğim yan yatmış, olduğu yerde devrilmiş motorun zararı yok ama emin olmak lazım fakat kaza varsa uzak dur.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...95653801/detay

mesela ???

anlaşıldı kilometreden gol yememek işten bile değil (: bencede şası de sorun yoksa sorun yok ama bu forumun da yaklaşık 350 sf sını okudum öyle kullanıcılar var ki motorlarına acıyorum yok bnmki 3000 yaptı yok ben orasını kurcaladım 305 bastı bnmki 306 cbastı diye yarışıyorlar (çoğu fazlaca hevesli genç arkadaşlar) bir de 3-5 liranın hesabını yapıp oraya tel bağladım buraya birşey uydurdumcular bunlar çokj ürkütüyor beni açıkcası. öyleki egzozu farklı motorlardan bile korkuyorum. gerçi burada bir çok titiz ve hasta arkadaş ta var motorları mis gibi.
    şu an 5500 ve üzerine sezonun durumunuda göz önüne alıp bakıyorum internetteki motorlara 6 üzerine çıkmam gerekirse muhtemelen ya 0 alırım ya da 250 lik için bütçemi zorlarım. Aslında en mantıklısı sabredip mart gibi 7,5 8 e 250 lik aramak ama işte sabır benim asla sahip olamadığım bir erdem.İzmir de kışın da binebilme olanağı var ayrıca.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:10 ----------

bir de şu durduğu yerde yan yattı kısmı çok komik geliyor bana açıkcası düştüm motorlar de daha samimi durduğu yerde yan yatma ile o çizikler vs olmaz onlar ancak sürtünme ile olur bir de insan nasıl tutamaz motoru diyorum . ya aslında biz ss meraklılarını en büyük şansssızlığı bu motorları çoğunlukla fazla hevesli kullanan arkadaşlar tarafından alınıp tüketilmesi. bakıyorum endurolarda ya da cruiser larda 99 model 60 binde bile bir sürü tertemiz makina var mesela bir viragolar var of of of keza drag star

Onun yerine şu çok daha iyi duruyor . 1800 lira hasarlı 4444 liraya veriyor, 6244 liraya geliyor, çok saçma.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...05684029/detay d
    izmirian bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    kardes motor dustuyse dusmustur
    benim motorda bir kere dustu
    bir kere de yirmi ile giderken yana yatti cok az bir cizigi vardi
    motor dururken ruzgar eser cocuk biner apaci tuner duser bunlar motor sahiplerinin basina gelmesi olasi seyler
    kagy48 bunu beğendi.

Motosikleti
    CB650F
    Bende 2 gün önce sıfır Beyaz cbr ımı aldım arkadaşlar bu ay içerisinde Ankaradan gelicek inşallah 200 Tl indirim yaptılar bide Allah razı olsun ama hayatımda hiç vitesli motor sürmedim ya düşersem diye korkmuyorum değil açıkcası

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )

Buda Benim Yeni Black Monster 6900 TL Aldim Bugun daha anca 55 Km Yapabildim. Sizler Rodajlarınızı Nasıl Yaptınız Honda 6000-7000 Devir Arası 1000 Km Kullan Dedi Bana Pek Mantıklı Gelmedi Sizce nasıl yapayım rodajı.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler