Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Alıntı teodor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam,kardeşimiz başımın etini yiyor da artık turuncu,siyah bir şey alacağız.Şöyle az kullanılmış hasarsız bu motorların fiyat aralığı nedir.Sahibinden sitesinde az çok ortalama gördük ama bir aralık verebilir misiniz biz de pazarlığa gidince 3-5 indirim isteyelim,çok sağolun bu arada.
    ben 1 ay bekledım 5750ye verecektim alan cıkmadı askere gıtmem sebebı ıle 5650ye verdim motoru
    cok temızdı 15 bın kmde verdim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR 125 R
    nerde gördün hocam
    [B][COLOR="#000080"]Doğrudur oldu benimde hatalarım, ama ben[COLOR="#000000"] aşkı[/COLOR] kimseye [COLOR="#696969"]satmadım[/COLOR]...[/COLOR][/B]

Motosikleti
    CBR 125 R
    merhaba cbr kullanıcı dostlar. bende 15 gun kadar önce cbr 125 aldım. 2006 model. motorun son hızı 100 105 anca. motordan pek anlamam. o yuzden sıze sorayım dedım. bu motorun benzin muslugu falan neresınde. bilen var mı. bulamadım ben. benzınden kaynaklanıyor olabilir dedi bazı arkadaşlar. ayrıca hava filtresini yada karbüratoru falan kendım temızleyemzmıyım. nasıl yapacagım.. yardım edin. birde bu arka firenın yag kutusundakı yag lower altına inmiş. yagı nerden koycam. hangi yagdan koydurmam lazım.
    [B][COLOR="#000080"]Doğrudur oldu benimde hatalarım, ama ben[COLOR="#000000"] aşkı[/COLOR] kimseye [COLOR="#696969"]satmadım[/COLOR]...[/COLOR][/B]

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence onun güzel bi bakıma ihtiyacı var anlayan biriyle , usta , servis vs.
    Yavuz Sultan Selim Han

Motosikleti
    cbr 2000rr
    ls2 kask kullanıyorum az ónce cok fena buhar yaptı, yüksek hızda azalıyo ama. anlamadım giti var mı bi formülü, agızdaki de kafadaki de havalandırması acık.

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Sabah 8 de yenibosna dan bayrampaşaya geldim, o trafikte hic duraklamadan gelebilmek nası bi duygudur yaa ilk kez ehliyetle trafige cıktım aralara da girdim emniyet şeridinden de bastım. Bu motoru almama vesile olan zippos ve pain e tesekkürlerr... cok duamı aliyosunuz hocamm idolümsünüz...

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Alıntı cafridion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah 8 de yenibosna dan bayrampaşaya geldim, o trafikte hic duraklamadan gelebilmek nası bi duygudur yaa ilk kez ehliyetle trafige cıktım aralara da girdim emniyet şeridinden de bastım. Bu motoru almama vesile olan zippos ve pain e tesekkürlerr... cok duamı aliyosunuz hocamm idolümsünüz...
    Motosikletin hayırlı olsun arkadaşım. Kaç model kaç km'de kaç liraya aldınız acaba?
    Cbr125 güzel motordur. Sahibini benzin alma harici istenmediği sürece durdurmaz
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Eyvallah saolun, benim ehliyet yeni, motoru 3 ay ónce 6200 e 2 bin km de aldım. suan 6 aylık. beyaz...

dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Hocam Bayrampaşa'nın neresindesiniz ? O büyük caminin olduğu yer mi acaba ?
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı o 2 tekerin üzerinde gitmezdim

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Kazasız belasız kullan dostum,tekerin daima düz bassın

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Merkez camiine yakınım, tam adres istersen, tuna lisesi arka sokagında lastikcinin yanı, hisar lokantası. cay icmeye beklerim her zaman

Abrascas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    ya ben trafikte emniyet şeridine girmeye tırsıyorum ya ceza geliyo mu bize ?

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben trafikte emniyet şeridine girmeye tırsıyorum ya ceza geliyo mu bize ?
    Valla o konuda ben de tereddütlüydüm hocam bugün e5 te bütün arabalar dururken ben 90 la emniyet şeridinden devam ediyordum merterin ilersinde edirne istikametinde polis vardı yavaşladım heyecan yapım :D
    polis arabanın yanındaydı kenara çekilip yol verdi rahat geçeyim diye geçip yine emniyetten devam ettim

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Valla o konuda ben de tereddütlüydüm hocam bugün e5 te bütün arabalar dururken ben 90 la emniyet şeridinden devam ediyordum merterin ilersinde edirne istikametinde polis vardı yavaşladım heyecan yapım :D
    polis arabanın yanındaydı kenara çekilip yol verdi rahat geçeyim diye geçip yine emniyetten devam ettim
    :D aynı şekilde bende emniyetten giderken polis görünce hemen içerilere kaçıyorum ya görürde ceza yedirirlerse diye ama şu konunun kesin cevabı olsa süper olcak
    bilen arkadaşlarımız var mı ?

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D aynı şekilde bende emniyetten giderken polis görünce hemen içerilere kaçıyorum ya görürde ceza yedirirlerse diye ama şu konunun kesin cevabı olsa süper olcak
    bilen arkadaşlarımız var mı ?
    Kolay kolay bişi demezler,arkadaşa yaptıkları gibi yol veriyorlar genelde:D Ama şans kılıda denk gelebilir.Emniyet şeridinde kamera varsa onun affı yok,yersin cezayı.Şahsi tavsiyemde trafik tamamen kilit olmadan emniyet şeridi kullanılmaması ve kullanıyorsan bile 50-60 gibi hızları geçmemen.Emniyet şeridinde ezilen çok insan var yavaş giderken hem emniyete atlayanlardan kaçabilirsin hem kamera varsa görürsün hem de polis.

@cardifion Estağfurullah kardeşim ne demek,hayırlı olsun motorun güle güle kullan.
    Onur Y. ve kakare bunu beğendiler.

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Emniyet şeridi konusunda da bilgilendim, öğrencez bu işi yavaş yavaş

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Yarın aksam sipariş ettiğim malzemeler gelirse bi terslik olmaz ise CBR ile biraz Uçuşa geçeceğim.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın aksam sipariş ettiğim malzemeler gelirse bi terslik olmaz ise CBR ile biraz Uçuşa geçeceğim.
    Kanat mi siparis ettin mehmet hayirdir nereye yolculuk

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanat mi siparis ettin mehmet hayirdir nereye yolculuk
    Akü sipariş ettim. 12V 6 Amper. Motorun elektiriktekı sıkıntısı aküymüş. 2 tane 12v 4 AMPER AKÜ İLE ÇALIŞTIRDIM motoru 1 aydır. Aküm halen gelmedi. Bendekı şanssızlıktan. Motoru Kız gibi yaptım. Karabük'e 2 tanede daha CBR kazandırdım. Yaz Kış geziyoruz arkadaslarla çok eğlenceli oluyor. Yağmurda dısarı cıkmıyoruz ama. Bu hafta ıcınde Akü gelmez ise isyanı basacam zaten. Zonguldak Bartın Kastamonu Gidmeyi düşünüyuz. Zonguldak kesin Bartında kesinde oradan Kastamonu geçip geçmeyecemiz Belli değil 3 gün izine çıkıyorum. Akü gelmez ise Yalan olur Uçusum bende burda kafayı yerım.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler