Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2012 honda cbr 125r
    [/COLOR]motorumun ön farın oralardan birde ekzosun oralardan titreşimden ses geliyor yardımcı olursanız sevinirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:12 ----------

benim motorumdada titreşim arttı sanki ekzos ve ön taraftan titreşimden sesler gelmeye başladı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    benım canavar 12000 de aldım. 17.200 de su anda bu süre zarfında fazla titresime maruz kalmadım. çok az titreme oluyo bazen ıse hiç titreme yok. yapıstırıyom gaza bazen. önde ki panzut vidalarını filan sıktım hırıl hırıl ses geliyodu vidalar gevşemiş.
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    2012 honda cbr 125r
    konuyu çöpe terketmeyelim beyler

Twin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 300 / MT-07-09 / 600RR
    Arkadaşlar bence bu titreşim konusunu tartışmayın. Çünkü kullandığınız makina tek silindirli bir makina. Çift silindirli makinalarda bile titreşim varken bunlarda olması normal. İlk aldığınız zamandan daha fazla titreşim varsa servise götürmeniz daha sağlıklı olur. Motorun titreşim ateşlemeyi düzgün gerçekleştiremediğinden dolayıda kaynaklanabilir.
    Zippo's bunu beğendi.
    Koydunmu bir kere seleye TOTOYU, asla bırakamazsın MOTO'YU!!!

Motosikleti
    2012 honda cbr 125r
    benim titreşimden bi sıkıntım yok sadece orasından burasından ses gelmeye başladı

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı rossa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim titreşimden bi sıkıntım yok sadece orasından burasından ses gelmeye başladı
    Fardan gelmiyodur ses,muhtemelen ön camdan siperlikten geliyodur.Bu tüm yeni kasalarda var.Egzostun koruma sacı gevşemiştir,sıkarsın onu.

Motosikleti
    2012 honda cbr 125r
    yardımcı oldugun için teşşekkür ederim motor konusunda titizimdir böyle şeyler kafama çok takılır sanki heryerinden ses geliyor gibi hissediyorum
    Zippo's bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fardan gelmiyodur ses,muhtemelen ön camdan siperlikten geliyodur.Bu tüm yeni kasalarda var.Egzostun koruma sacı gevşemiştir,sıkarsın onu.
    Eski kasa cbr125'lerde de vardı bu cam zırıltısı. Kimileri çift taraflı bant ile kimileri silikon lastil ile hallettiler.

Alıntı rossa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yardımcı oldugun için teşşekkür ederim motor konusunda titizimdir böyle şeyler kafama çok takılır sanki heryerinden ses geliyor gibi hissediyorum
    Zippo's'da dediği gibi önce vidalarını kontrol et, tam olarak sesin nereden geldiğini bulmaya çalış duruma göre ön camdan ses geliyorsa çift taraflı bant yada slikon lastik ile bir çözüm bulabilirsin.

benim arka süspansiyon gıcırdıyor.bir gün servise bir daha gideceğim söküp içini yağlayacaklarmış.
    ayrıca 4000 bakımından çıktım ilk depomu fulledim 370 km gitti ikinci depomda o civarda bitecek eskiden 420 430 görürdüm sizce bu normal mi?
    motora servis ne yapabilir ki? sorunlu müşteri olup çıktım valla çok yüz göz olacağız gibi

Motosikleti
    Arkadaşlar bir arkadaşım Cbr 125 almayı düşünüyor. Kendisinin siteye üyeliği bulunmadığı için bana beğendiği motorların ilan linklerini gönderdi ve sizlere gösterip motorlar hakkında fikirlerinizi almamı rica etti. Arkadaşımın sorularını size yöneltiyim aynen.

*100/110 km sabit hızla, 100 km'lik bir yolda ne kadar yakıt harcar?
    *Şehir içi ve şehir dışı ayrı ayrı olmak üzere full depo ile kaç km yol gidiyor?
    *Aşağı yukarı bakımlarda değişmesi gereken parçaların fiyatları nedir?
    *Grenaj fiyatları hakkında bilgi almak istiyor.
    *Motorun herhangi memnun kalmadığınız, size rahatsızlık veren bir durumun olup olmadığını merak ediyor.

Soruların hepsine ayrı ayrı ve açıklayıcı bir şekilde cevap verirseniz ben ve arkadaşım çok seviniriz. Ona karşıda mahçup olmak istemiyorum. Yardımlarınıza ihtiyacım var.

Buyrun bunlarda motosikletlerin linkleri;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4448370/detay/
    -
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4578201/detay/
    -
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9340200/detay/

Benim hoşuma giden son ilandaki motosiklettir. Gözüme daha bir hoş,temiz geldi. Fakat arkadaşımda repsol renklerin satılmasının daha zor olduğu konusunda korkusu, endişesi var. Kimden duyduysa duymuş artık. Banada o şekilde söyledi. Sizce nedir bu durumun aslı astarı?

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    Alıntı Twin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bir arkadaşım Cbr 125 almayı düşünüyor. Kendisinin siteye üyeliği bulunmadığı için bana beğendiği motorların ilan linklerini gönderdi ve sizlere gösterip motorlar hakkında fikirlerinizi almamı rica etti. Arkadaşımın sorularını size yöneltiyim aynen.

*100/110 km sabit hızla, 100 km'lik bir yolda ne kadar yakıt harcar?
    *Şehir içi ve şehir dışı ayrı ayrı olmak üzere full depo ile kaç km yol gidiyor?
    *Aşağı yukarı bakımlarda değişmesi gereken parçaların fiyatları nedir?
    *Grenaj fiyatları hakkında bilgi almak istiyor.
    *Motorun herhangi memnun kalmadığınız, size rahatsızlık veren bir durumun olup olmadığını merak ediyor.

Soruların hepsine ayrı ayrı ve açıklayıcı bir şekilde cevap verirseniz ben ve arkadaşım çok seviniriz. Ona karşıda mahçup olmak istemiyorum. Yardımlarınıza ihtiyacım var.

Buyrun bunlarda motosikletlerin linkleri;
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4448370/detay/
    -
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4578201/detay/
    -
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9340200/detay/

Benim hoşuma giden son ilandaki motosiklettir. Gözüme daha bir hoş,temiz geldi. Fakat arkadaşımda repsol renklerin satılmasının daha zor olduğu konusunda korkusu, endişesi var. Kimden duyduysa duymuş artık. Banada o şekilde söyledi. Sizce nedir bu durumun aslı astarı?
    yakıt enjektörü 2010 çift farlı olan kasada vardır. digerlerinde yoktur.

100 km de 2.5 lt civarlarında yakıt tüketimi vardır.

vermiş oldugun ilanların gerçek km lerinin olduguna inanmıyorum. çünkü cbr125 hafta sonu motoru degildir. günübirlik kullanılabilecek şehir içinde kıvrak ve hafif bir motordur. hal böyle olunca o km ler bana inandırıcı gelmiyor.

ayrıca cbr125 başlangıç motorudur. kaç el degiştirdigide önemlidir. ben bilmem önceki sahibi bilir durumlarıda çok olur.

bende var 2007 model 36 binde

debriyaj yeni, zincir dişli yeni, arka lastik yeni, ön sıfır gibi, muayene yeni, çalışmayan elektirik aksamı yok, ön arka fren balatası yeni. kazası yoktur her motor gibi yana yatmışlıgı vardır. önemli bir sıkıntısı yoktur.

fiyatı uygun yazdım çünkü 2,5 ay önce ilk sahibinden aldım. muayene ve yazdıgım masrafları vardır. 3650 lira çıktı cebimden. kardeşim kullansın diye aldım epeyde masraf ettim fakat 1 ay kullandı sonrasında kullanmadı.

kusur olarak ufak tefek çizikleri vardır. ama motosiklet orjinalliginden birşey kaybetmemiştir.

kapora verilmesi durumunda istanbul anadolu yakasına kargo ederim.

ilan budur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6157699/detay#
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Motosikleti
    Yardımınız için teşekkür ederim sağolun. Motosiklet sahibleri ile bizat irtibata geçip, motosikletin kaçıncı sahipleri olduklarını ve mümkün olursa servislerinden motosiklet km ve diğer konular hakkında bilgi alıcam.

Peki farzedelim hepsinin km'si orjinal ve ilanların açıklamalarında ne yazıyorsa o olduğunu varsayalım. En mantıklısı hangisi olur?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Yardımınız için teşekkür ederim sağolun. Motosiklet sahibleri ile bizat irtibata geçip, motosikletin kaçıncı sahipleri olduklarını ve mümkün olursa servislerinden motosiklet km ve diğer konular hakkında bilgi alıcam.

Peki farzedelim hepsinin km'si orjinal ve ilanların açıklamalarında ne yazıyorsa o olduğunu varsayalım. En mantıklısı hangisi olur?
    Arkadaşım satıyo repsolünü, 3700 e.29 binde en ufak sıkıntısı olmayan,zorlanmamış kefil olabileceğim bi motor.Bu arada repsol çok satılan bi model

Motosikleti
    Arkadaşım satıyo repsolünü, 3700 e.29 binde en ufak sıkıntısı olmayan,zorlanmamış kefil olabileceğim bi motor.Bu arada repsol çok satılan bi model
    kaç model?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    kaç model?
    2006 model.bu arada 3600 müş fiyatı pardon

Motosikleti
    2006 model.bu arada 3600 müş fiyatı pardon
    2008 aşağısını düşünmüyor arkadaşım.

Arkadaşlar yokmu ilanlar için bir yorum? Hangisi alsa daha iyi olur? Servise mutlaka götürücez motoru.

Motosikleti
    2012 honda cbr 125r
    Eski kasa cbr125'lerde de vardı bu cam zırıltısı. Kimileri çift taraflı bant ile kimileri silikon lastil ile hallettiler.

Zippo's'da dediği gibi önce vidalarını kontrol et, tam olarak sesin nereden geldiğini bulmaya çalış duruma göre ön camdan ses geliyorsa çift taraflı bant yada slikon lastik ile bir çözüm bulabilirsin.
    Tesekkür ederim deniycem bugun ilginiz için sagolun

Motosikleti
    Eski kasa cbr ile yani max 2010 model'e kadar fotoğrafı olan varmı? Arkadaşın boyu 1.80 kilo 80 biraz şüpheye düşmüş acaba küçük mü kalır diye. Mümkünse önden ve yandan olarak fotoğraflarınız varsa paylaşabilirmisiniz? Zahmet olmazsa yardım için fotoğraf çekip atarsanız çok yardımcı olmuş olursunuz.

Motosikleti
    Honda İnnova & Piaggio x9 500
    pek fazla küçük kalacagını sanmıyorum..

No_MerCy_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gsx-R 600 k7 MAVİ-BEYAZ
    sahibindende ilanı felan varsa link alabilirmyiz? şu aralar ikilemdeyim ya motara başlıyacam yada araba alıcam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler