Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cbr 2000rr
    cbr kullanımı cok kolay motor ben de cbr la óğrendim iciniz rahat olsun, bi kac gün okul bahcesinde falan acemiliğinizi atın sonrası gelir. ehliyet almadan da motor almayın derim, motor ya yatar kapıda, biyere gitseniz bin lira ceza yeme korkusu.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mst250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün ehliye için bi kaç yere gittim adamlar hiç motor kullanadıysan ehliyet vermeye sıcak bakmıyoruz gibisinden laflar ettiler.. neymiş kurs sırasında düşermişiz, kolumuzu bacağımızı kırar mışız. eğitimi veren hoca motorun arkasından koşamazmış.. biraz prtaik yapanlara kurs veriyoruz dediler bi yere gittim orası da bi fiyat çekti. tamam ama ben hiç motor kullanmadım dedim o da o fiyatın üstüne 100 tl daha koydu...
    kursun amacı zaten kullandırıp öğretmek değil mi ? bunların söyledikleri bana çok saçma geldi.
    4 teker bedenimi 2 teker ruhumu taşır...

Sürücü kursundan öğrenme işi biraz yalan. Bana kalırsa en ucuz fiyatı verenle anlaş. Sonra güvenli sürüş eğitimi veren bir firmadan eğitim al. İstanbul'da yamaha, honda vs. birçoğu var ama Ankara'da kimler var bilmiyorum.

Geçen sene ehliyet aldım ben de. Ehliyet başvurusu için son günmüş, o yüzden aceleyle bir kurs buldum . Hiç bilmiyorum diyince, sorun değil öğretiriz demişlerdi ama tek yaptıkları sınavdan önceki hafta scooter'la tur attırmak oldu. Neyse ki Honda'dan eğitim almıştım öncesinde, çünkü kurstaki adamın söylediği yöntem yanlıştı . Yalan yanlış öğrenmiş olacaktım.

mst250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben önce motoru alıcam kendim trafiğe çıkmadan biraz kullanıcam zaten tam analmıyla tecrübe kazanmadan onla trafiğe çıkmam ben .. bi yandan da kursa giderim.. hiç motor kullandın mı diye sorarlarsa da evet motorum var benim derim iş biter
    4 teker bedenimi 2 teker ruhumu taşır...

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    eşe dosta gidicek cbr125 gri turuncu isteyen ulaşsın
    brooklynnn bunu beğendi.
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Motosikleti
    kararsızım ama başlama motoru olcak
    merhabalar arkadaşlar, bende bişeyler sormak istiyorum, konyada öğrenciyim dün motosiklet bayisine gittim cbr 125 in tricolor olarak beyaz mavisi var ama turuncu grisi yok, abi piyasada var dedediğimde ise ben hiç görmedim dedi gitti broşürü getirdi 2 renk seçeneği vardı biri siyah diğeri beyaz tricolor, şimdi benim merak ettiğim nokta şu bu turuncu gri model özel olarak sipariş üzerine falan mı üretiliyor yoksa sadece 2011 yılına özel olarak mı üretildi... cevaplarınız için teşekkürler, hayırlı sürüşler

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:39 ----------

merhabalar arkadaşlar, bende bişeyler sormak istiyorum, konyada öğrenciyim dün motosiklet bayisine gittim cbr 125 in tricolor olarak beyaz mavisi var ama turuncu grisi yok, abi piyasada var dedediğimde ise ben hiç görmedim dedi gitti broşürü getirdi 2 renk seçeneği vardı biri siyah diğeri beyaz tricolor, şimdi benim merak ettiğim nokta şu bu turuncu gri model özel olarak sipariş üzerine falan mı üretiliyor yoksa sadece 2011 yılına özel olarak mı üretildi... cevaplarınız için teşekkürler, hayırlı sürüşler

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı ffarukyavuzz adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:39 ----------

2011 olarak üretildi sadece gri turuncu.Aynı şekilde tri color olan beyaz mavi kırmızı rengide 2011 de üretildi.2012 de sadece düz beyaz ve siyah var.beyaz güzel ama yedek parça fiyatı sadece renginden dolayı turuncu gri nin,siyahın,2011 tri color ın 2-3 katı

Motosikleti
    Öncelikle tesekkürler, yani 2012 de sadece beyaz ve siyah var ama beyazin grenaj vs parcalari 2 3 kat daha fazla... Dogru anlamis miyim?

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    turuncu gri düşünürsen iletişime geç dostum

Motosikleti
    volkan kardeşim bu renk motoro heves sarmamın en büyük sebebi aslında senin motorunun resimleriydi, ilanını sahibinden de görünce aklıma geldi bi de türkiyenin en büyük motosiklet sitesinde üyeliğim var demişsin ya o an jeton düştü emin ol motorunu almak isterin kazalı olsa bile çünkü motorunla nasıl ilgilendiğini biliyorum ama şuan için pek olanaklı durmuyo ehliyeti almayı bekliyorum aralıktan sonra şubat ya da mart gibi anca alabilirim sanırım kendime bi motor yinede saol hayırlı tezkereler

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    onemlı degıl kardes umarım ıstedıgım motoru bulursun hayırlısı olsun
    kazalı derken motorun saga sole yatması kazadan sayılıyorsa ( 20 km gıbı bır hızda ) doğru kazalı

GrkSbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr125r
    bu 2012 beyazın ne özelliği var anlamadım arkadaş olurda yatırırsak motoru ben gider siyah grenaj taktırırım istediği kadar da çirkin dursun kırık duracağına

ama neden ?

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Arkadaşlar benimde yeni kasa cbr 125 almaya niyetim var, şu grenaj fiyatlarını merak ettim. 2012 model siyah cbr 125 in(şerit stickerlı) grenaj fiyatları nasıl oda mı beyaz gibi 2011 modelin 2-3 katı?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GrkSbf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu 2012 beyazın ne özelliği var anlamadım arkadaş olurda yatırırsak motoru ben gider siyah grenaj taktırırım istediği kadar da çirkin dursun kırık duracağına

ama neden ?
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar benimde yeni kasa cbr 125 almaya niyetim var, şu grenaj fiyatlarını merak ettim. 2012 model siyah cbr 125 in(şerit stickerlı) grenaj fiyatları nasıl oda mı beyaz gibi 2011 modelin 2-3 katı?
    Bu beyaz veya 2012 grenaj muhabbeti nedir beyler. 2011 ler için sağlam stok yapıldıda 2012 lerin parçalar elde pek olmadığından mı böyle yüksek?

2012 kırmızı PCX'lerde bu muhabbet var. Yalnız honda PCX'in üzerine titriyor belli ki 2012 lerin depo kapagı daha güzel ve 1-2 ayrıntı geliştirilmiş. 125cc scooter da çok düşünüp zor olanı yaptı honda 12'den vurdu piyasayı. Dünyada satış rakamlarında ketegorisinde 1'inci İtalyanlar ve tawianlılar nal topladı resmen

Motosikleti
    Yamaha
    Selamın Aleyküm.

Arkadaşlar bir sorum olucaktı. Bu ilk çıkan cbr125'lerin ampul tipi nedir bilen varmı acaba? H4-H7 hangisi uyumludur bu modele?

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2011
    arkadaşlar 2011 ve 2012 yeni kasa cbr 125 i olupda orjinal lastiklerini değiştiren oldumu acaba....tekerler çok kayıyor zaten altın elbıselı adamda bızım motoru tanıtırken herşeyı ıyı ama alır almaz lastıklerı degıstırın demişti.....ben lastiklerimi değiştirmek istiyorumda ön ve arka lastik olarak ne kadara fiyat tutuyor acaba...ayrıca bu lastıgı nereden temin ettiniz.....iyi forumlar kazasız belasız sürüşler....

delibursali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125R (1) / DUKE 200 (2) / XMAX 250 ABS (3)
    arkadaşlar merhaba.. ben de sonunda aldım cbr 125r ımı.. alır almaz da bindim ehliyetim olmamasına rağmen ama daha motorun 2. haftasında arka tekerin kaymasından dolayı sol tarafa doğru düştüm, öyle ahım şahım büyük bir hızla da gitmiyordum 20-30 arası bişeydi.. dizimde çok az bir şiş oldu onun dışında bir şeyim yok diyebiliriz ama motorun sol kısmında hafif 1-2 sıyrık oluştu, onlar için ne yapmamı önerirsiniz? şu an için resimleri yok ama çekince sizlerle paylaşacağım..

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2011
    Alıntı delibursali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba.. ben de sonunda aldım cbr 125r ımı.. alır almaz da bindim ehliyetim olmamasına rağmen ama daha motorun 2. haftasında arka tekerin kaymasından dolayı sol tarafa doğru düştüm, öyle ahım şahım büyük bir hızla da gitmiyordum 20-30 arası bişeydi.. dizimde çok az bir şiş oldu onun dışında bir şeyim yok diyebiliriz ama motorun sol kısmında hafif 1-2 sıyrık oluştu, onlar için ne yapmamı önerirsiniz? şu an için resimleri yok ama çekince sizlerle paylaşacağım..
    bırak öyle kalsın :D ben motordan dustum motor yerde suruklendı sol grenaj komple çizik pekde umrumda olmuyor :D
    GrkSbf bunu beğendi.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cenk im 2012 siyahında fiyatları aynı.Sadece 2012 beyazın pahalı.Mesela benim motoru biliyosun 2011 tri color dı,şuan faturaya bakarak yazıyorum fiyatları.

ÖN ÇAMURLUK KOMPLE: 43,67
    YAN SAĞ KAPAK ( KAFA GRENAJINA BAĞLI OLAN ) : 32,43
    KAFA GRENAJI ( ÜST KAPAK GÖVDE ) DİYE GEÇİYO : 19,61
    SOL BÜYÜK GRENAJ ( CBR YAZAN ) : 62,67
    SOL ALT SAKAL : 20

Güngör motordan değiştirdiğim parçalar bunlar.Fiyatlar gayet uygun.Güngörden arkadaşım 2012 beyazın sol büyük grenajı değiştirdi 195 liraya,ben 62 liraya.Nedeni nedir diye sorduk,renk farkı var diye saçma bi cevap verdi adam.Ama diğer bayilerde de sordurduk,fiyatlar aynı.Yani 2012 beyaz 2-3 katı

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cenk im 2012 siyahında fiyatları aynı.Sadece 2012 beyazın pahalı.Mesela benim motoru biliyosun 2011 tri color dı,şuan faturaya bakarak yazıyorum fiyatları.

ÖN ÇAMURLUK KOMPLE: 43,67
    YAN SAĞ KAPAK ( KAFA GRENAJINA BAĞLI OLAN ) : 32,43
    KAFA GRENAJI ( ÜST KAPAK GÖVDE ) DİYE GEÇİYO : 19,61
    SOL BÜYÜK GRENAJ ( CBR YAZAN ) : 62,67
    SOL ALT SAKAL : 20

Güngör motordan değiştirdiğim parçalar bunlar.Fiyatlar gayet uygun.Güngörden arkadaşım 2012 beyazın sol büyük grenajı değiştirdi 195 liraya,ben 62 liraya.Nedeni nedir diye sorduk,renk farkı var diye saçma bi cevap verdi adam.Ama diğer bayilerde de sordurduk,fiyatlar aynı.Yani 2012 beyaz 2-3 katı
    çok saol ekrem, bende dylan ı sattım antalyada, bütçemde hazır 1 hafta sora istanbula dönünce kovalıcam birşeyler, aklımda 2011 tricolor yada 2012 siyah var, hangisi denk gelirse artık

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 17 kullanıcı var. (0 üye ve 17 misafir)

Bu Konudaki Etiketler