Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Aynaları değiştirmek zor ve maliyetli bir olay mı? Fikri olan arkadaş var mı?
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    @hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    evet aynalar çok estetik durmuyo haklısınız ama geri görüş açıları mükemmel önce güvenlik sonra estetik

abi be bu bizim cantlarıda turuncuya boyatsak böyle güzel dururmu geçen bir bayan arkadaş yapıcaktı acaba yaptıysa resmini koyabilirmi
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

johny - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı
    ben sadece farları degıstırıcem cunku halojen lamba daha gusel duruo daha ıyı aydınlatıo..yıne honda muh. nıe dusunmemıs koymamıs dersenız kı eger emınım malıyetten koymamıslardırdedıgım gıbı dıger performans modıfıyelerıne daha cok var..
    Halojen lamba taktırırken watt ajına dikkat etmenizi öneririm...Fazla watt bayağı güç yiyecektir..Yada sigorta falan attırabilir...Aynı güç aralığında olması en iyisi...

Aynlar konusun da orjinali en iyisi olmakle beraber.Eğer bağlantısı daha yukarı yapılıp,aynanın durduğu ve gösterdiği seviye aynı kalacak sekilde kalirsa herhangi bir sorun yaşanmaz....Sinyallari değiştirmemenizi şiddetle öneririm...Geçen bir arkadaşın motoru durduğu yerde düştü...Ve sinyaller sayesinde grenajda milim çizik yok...Sadece sinyal çöktü...oda çıkar bir şekil...

Bu aletten fazla performans almaya kalkışmanız iyi hoş güzel...Ama fazla da yormayın hem cebinizi kendinizi...Sonucta 125 cc (ve 4 zamanlı) den alabileceğiniz fazla bir artı güç yok...Zaten gerek de yok.Çünkü alet dengesizleşebiliyor falan filan....
    Orjinali oldukça kullanışlı ve 125 cc 4 zamanlı bire motor için yeterli...Ve en önemlisi dayanıklı ve kaliteli...Ufat tefek şeylerle ömrünüde kısaltmak yersiz olur bence...

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @themarmara
    100 Km De 3 Litre Yakiyor.fazla Yakan Varsa Baktirsin.orjinalide Bu Zaten. Bi Depoyla 400 Km Yapiyor Benim Motor 3500 De.
    3 litre ile 100 km gidiyorsa, depo 10 litre olduğuna göre bu alet bir depo ile 400 km nasıl gidiyor? Ben en fazla 300 km gidebildim.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

Motosikleti
    Alıntı boy adlı üyeden alıntı
    @themarmara

3 litre ile 100 km gidiyorsa, depo 10 litre olduğuna göre bu alet bir depo ile 400 km nasıl gidiyor? Ben en fazla 300 km gidebildim.

abi haklısın kullanıma bağlı olarak 300 - 350 arası gidiyo 10 l bende denedim yalnız 95 oktanda yok 98 oktan kullanırsan benzini resmen su gibi içiyo 200 anca gidersin
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    H@S@N geçmiş olsun ehliyetsiz gezmekten ceza yemişsin
    arasaydın beni ben ehliyetimle gelirdim

H@S@N geçmiş olsun ehliyetsiz gezmekten ceza yemişsin okay söyledi:D
    [B][COLOR="Magenta"][CENTER]Motorunuzu arkanızda anneniz varmış gibi kullanın hep:wiinkk:[/CENTER][/COLOR][/B]

mostwanted_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 ABS
    H@S@N geçmiş olsun

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Saolun arkadaşlar sürücü kursuna evrakları vermenin son günüymüş bugün yetiştireyim diye motorla gittim öğrenci belgesi eksikti yolda yakalandım

şimdi ehliyeti iptal ettirdim a2 ehliyet almayacağım
    CBR 125 R

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    gecmıs olsun furyasına bende katılıyım..gecmıs olsun hasan..jant sorusunu soran kısı..turuncu jant gordum ben yolda gıderken..sık olmustu ama konusamadım halıyle

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Aynaları değiştirmek maliyetli ve zahmetli bir olay mı? Motorda delik felan açmak gerekiyor mu, (1000 rr dekine benzer bi ayna için soruyorm)
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    sanırım grenaja aldırmayı soruosun..onu bırılerı planlıodu forumda ama servıstekıler yeterınce saglam olmıcagını soylemıslerdı..

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    hasan arkadasım gecmıs olsun.. ama a2 den nıye vazgectıgını anlamadım..poliste hiç insaf yokmuydu ehlıyete gırecen adamlar ceza kesıyor.. ayıp ya
    Yeni yine yeniden

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    A2 ehliyet parasıyla cezyı ödeyeceğim o yüzden a2 ehliyeti iptal ettirdim
    CBR 125 R

Erfer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250R
    gecmıs olsun hasan kardeş
    MT ANTALYA

masumserseri17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hasan geçmiş olsun..Poliste de hiç mi insaf yoktu?? Yoksa söylemedin mi?Allah kimsenin başına vermesin.AMİN.. Bu arada tekrar geçmiş olsun!!!
    Yolum hiçbir yolumun olmaması, sınırım sınırsızlığımdır.. Bruce Lee

Motosikleti
    hasancım çok çok geçmiş olsun çok üzüldüm inan kahrımdan ölüyorum şimdi hiç motorcu arkadaşın yokmu bu koskoca denizlide bide denizli mt diye bi il gurubu vardı diye hatırlıyorum bir insan arkadaşına bukadarmı sahip çıkmazki adamın motorunu bağlayıp götürüyorlar.... senin arkanda olmayan bütün arkadaşlarını kınıyorum ehliyetsiz yakalanmak ki kursa evrak götürürken yakalanmak bence çok büyükbir şassızlık neyse kardeşim çok çok geçmiş olsun sıkma canını
    sen ehliyeti almazsan daha çok bela olucak başına bu polisler o yüzden bir an önce almaya bak ehliyeti bide beni durumdan haberdar et

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    canım kardeşim geçmiş olsun,inanki çok üzüldüm diyecek söz bulamıyorum ALLAH kimsenin başına vermesin canın sağolsun..
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    arkadasım ama ehlıyetı almazsan yıne yaklarlar..ne yap ne et gır sınava

bir daha yaklanacagını dusunmek bıle ıstemıyoyrum
    Yeni yine yeniden

extrasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanka gecmıs olsun ya bosver takma ama sen ehlıyet almaktanda vaz gecme bence cezayı taksıtlendır 12 aya azar azar ode takma okadar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler