Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ZZR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZR1400 KawaSaKi Rengi:KapKara
    Şu Kalin Lastİklİ Cbr Lerİn Resmİnİ Koyunda Bakalim Yawwwwwww
    [B] KapTaN 44[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    masumserseri17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    19. cu sayfada olması lazım
    Yolum hiçbir yolumun olmaması, sınırım sınırsızlığımdır.. Bruce Lee

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Arkadaşlar şimdiden söyleyim, bende ağustosun 15'inde(ehliyetim o zaman geliyor) kısmetse 2.el cbr alacağım. Satacak arkadaşlara duyrulur.
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    arkadasım 19. sayfada eksoz modifiyesı var..ama o tekerlekler kalın gıbıme gelmedı normal tekerlek..
    Yeni yine yeniden

masumserseri17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı okan4037 adlı üyeden alıntı
    arkadasım 19. sayfada eksoz modifiyesı var..ama o tekerlekler kalın gıbıme gelmedı normal tekerlek..

bilmem bana tekerlekte kalınmış gibi geldı ama orjinal değil herhalde egsoz konusu doğru ama tekerlekte kalın olması lazım..Neyse eger yanlış biliyorsam kusura bakma
    Yolum hiçbir yolumun olmaması, sınırım sınırsızlığımdır.. Bruce Lee

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    aslında odgru soyluyor olabılırısn tekerlekler orjınal deıl gıbı ..bılen arkadaslar varsa sımdı konuya acıklık getırecektır
    Yeni yine yeniden

Girdap_R1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar tekerlekler bencede orijinal deyil daha genil tabanlı ve daha hoş duruyor egzost da deyişmiş ama orijinal yoshimuro deyil galiba
    Bir gün benimde CBR 125 R ım olacak

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    egsoz takınca 1000cc gıbı ses cıkaırrmı mesela bıryerden gecerken dıkkat cekermı sesıyle
    Yeni yine yeniden

arkadaşım bu değişmiş teker tahminen 130 luk

Pendikte arkadaşın teki egzost u açtırmış çıkıyor diye yazmışdtı buraya ama egzost takıncada ona yakın bir ses çıkaracağını umuyorum Bana göre çıkarır

bu resimdekindede bence lastik farklı egzost deyişmiş hatta arka çatal bile farklı tek çatal var (çatal bölümünde yanlış ifade kullandım galiba çatal deyildi ) ama benim hoşıuma gitmedi açıkçası çingeneye dönmüş

buda orjinal lastik 100 lük ayrıca önceki sayyfalrda resim war baya onlarada bi bak

Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    sadece arka tekerlek ne kadara mal olur
    Yeni yine yeniden

Arkadaşlar buda motorumuzun arkadan görünümü Arka lastiğe dikkat (Orijinal)

He arkadaşlar bu arada Kaptan44 diyer adıyla zzr1400 vardıya topic açmış
    Adıda KaWaSaKi TutKunları Burada Buluşalım haydi hayırlsı

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    o adam mıllete 2.el cbr 125 arıodu bı oncekı sayfada ılgınc..bugun repsol gordum bıtane jantlarıda turuncuya boyatmıstı..cok gusel duruodu foto makınem olmadıgı ıcın cekemedım resmını:( erken yatmıs galba cbrcılar bu aksam

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Topikler açılır duygu ve düşünceler ortalığa saçılır....İsteyen açsın topik..Bu topik aldı başını gidiyor....Çok sevyeli çok candan arkadaşlarımız var...Ya arkadaşlar bide bu makinanın kötü tarafı hiç arza yapmıyor ve bizler bundan dolayı konuşacak konuda bulamıyoruz...Diğer 125 topiklerine bi girin 1,000 lerce arza..Yok şurası cırtladı yok burası pırtladı diye..EEEhaliyle topiklerde doluyor...

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Gerçekten ya, forumda neredeyse okumadığım model topic kalmadı, hepsinde sorunlar dizboyu, ama bu topicte cbr 125 r'lerden en ufak arıza vızıltısı yok. Arkadaşlar herkesin motoru mükemmel mi? Helal olsun hondaya, bi ara saçmalık yapıp fikrimi değiştirmiştim, şimdi kendimden utanıyorum, forever Honda. Sizleri de bu seçiminizden dolayı tebrik ediyorum, darısı bizlere. Amin
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Arkadaşlar benim motoru aldık ama daha önce vitesli motor kullanmadım aslında scoter da pek kullanmadım,inşallah biyerlerimizi dağıtmadan kaparız işi yoksa çok uğraşacağım.
    Bir gün mutlaka ...

blackhawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125-CBR 600 RR/Yamaha R1 (2007)AB RH (+)
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı
    bu makinanın kötü tarafı hiç arza yapmıyor ve bizler bundan dolayı konuşacak konuda bulamıyoruz...Diğer 125 topiklerine bi girin 1,000 lerce arza..Yok şurası cırtladı yok burası pırtladı diye..EEEhaliyle topiklerde doluyor...
    Şahane tespit.Tık bilem yok.MAAŞALLAH.hiç kontak kapatmadan (benzin hariç)
    Çanakkale-Edirne-Edirne-İstabul-İstanbul-Çanakkale km yi hesaplayın işte....

ZZR1400KawaSaKi bitiyorum bu adama yahu!!!!!
    AB RH (+) 506 357 7316
    http://www.facebook.com/vatandogukan
    https://www.facebook.com/Jand.komd.ozel.harekat

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Daha önce CBR 125 in arka lastiklerinin değiştirilmiş halini gördüm, daha kalın bir lastik takmış arkadaş (park halindeydi) sürücüyü göremediğim için kendi ağzından bilgi alma şansım olmadı.Sizce lastikleri kalınlaştırmanın çok faydası olurmu.Mantıken bana muhakkak olur gibi geliyor ama performansını olumlu yada olumsuz nasıl etkiler onu bilemiyorum tecrübe yok çünkü
    Bir gün mutlaka ...

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @zeykannet
    arkadaşımda honda var motoru çok iyi biliyorum ama harkezinde dediği gibi lastikleri çok ince kalın lastik takan arkadaşlar var resimlerini gördüğüm kadarıyla ama ama malum canlı canlı görmeyince hiç bişey anlaşılmıyo
    Ya Honda işi bilmiyor, ya da herkes bu konunun uzmanı. Arkadaşım ben o kadar yol yaptım, hiç lastiğin inceliğinden bir problem yaşamadım. Yok işlevi için görüntü için istiyorsan git bir 1000RR al, onun lastiği 190'lık... Bak benim 1000RR'ın lastiğine ne kadar kalın değil mi? Halbuki bu da bana ince geliyor, 200'lük mu taktırsam acaba?

@ZZR1400KawaSaKi
    ikinci el makina var 3000 ytl reepsol süper
    Şu Kalin Lastİklİ Cbr Lerİn Resmİnİ Koyunda Bakalim Yawwwwwww
    KapTaN44 sen yine mi geldin buralara? Forumdan uzaklaştırıldın başka bir nickle takılıyorsun artık. Ne o, herhalde bu topic gece rüyalarına giriyor? Bir de dengesiz konuşmasan artık. Bir beğeniyorsun bir beğenmiyorsun. Kararını ver artık. Al sana ipince CBR125R orjinal lastiği... Şimdi uykun da kaçar bu gece senin heheheheheee

@Girdap_R1
    He arkadaşlar bu arada Kaptan44 diyer adıyla zzr1400 vardıya topic açmış Adıda KaWaSaKi TutKunları Burada Buluşalım haydi hayırlsı
    Arkadaşlar, dediğim gibi bu herif bırakın 1000RR gibi bir makinayı scooter bile kullanmamıştır hayatında. Baksanıza şimdi de profilinde Kawasaki ZZR1400 yazıyor. Kulak asmayın bu adamaaa...

@ARCHANGEL
    Arkadaşlar benim motoru aldık ama daha önce vitesli motor kullanmadım aslında scoter da pek kullanmadım,inşallah biyerlerimizi dağıtmadan kaparız işi yoksa çok uğraşacağım.
    Yok yaw çok kolay öğrenirsin. Ben eşime antreman yaptırıyorum, henüz ikinci gün ama işi hemen kaptı bile. Kullanımı çok rahat bir makina bu CBR125R.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler