Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben satarken uğraştığım tekliflerden bazıları ( direk mesaj kutumdan kopyalıyorum ) ;

"ıyı aksamlar . su aralar ss tarzı bı motor arıyorumda. 6200 fıyat bıcmıssınz. elmde 5700 tam net para var . pazarlık degıl aslında bnmkı sadece bı teklıf . 5700 e motoru alıp 300 u ay sonunda vermem sızzce uygnmudur ?"

"peşin 5000 tl çıkıyo anca olmaz mı"

"Selamun aleykum abicim 1.000 tl nakitim var onu versem geriye kalan ücreti aylık 500-500 olarak ödesem bi sakıncası olurmu yardımcı olursanız gerçekten sevinirim Saygılar.."

"nakit temiz 5000 tl ödemişteyim saygılar"

"usta 5.500 param war tamam dersen almaya gelirim düşün tasın karar senin"

"bi güzellik yap kardeşim bi yıldır bu motorun hayalini kuruyorum 5700 biriktirebildim"
    GP500-1st bunu beğendi.
    Yavuz Sultan Selim Han

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 2000rr
    óyle demeyin be yokluğu bilirim, düşünüyorum üniversite okurken bóyle bi motorum olcaktı varyaaa, aaah ah... yazık adamlar ümit etmis napsınlar. gerci o kadar paran yoksa eski kasa al dicen de... duygulandım la.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Bu motorun tipi hoşuma gidiyor,şu günlerde motosikletimi değiştirme düşüncesi girdi kafama nedense,önce gt comet e yöneldim artçı rahat edemez dendi,gv 250 dedim 2.el piyasası malum,cbr250 r dedim bütçe aşıyor ki daha motorum satılmadı ama dün bi ilan gördüm takasa açık cbr125 r ne yapsam acaba??

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun tipi hoşuma gidiyor,şu günlerde motosikletimi değiştirme düşüncesi girdi kafama nedense,önce gt comet e yöneldim artçı rahat edemez dendi,gv 250 dedim 2.el piyasası malum,cbr250 r dedim bütçe aşıyor ki daha motorum satılmadı ama dün bi ilan gördüm takasa açık cbr125 r ne yapsam acaba??
    Topcase takmıcaksan işe gidip gelmiceksen cbr iyidir,hem görüntü ,hem kailte, hem spor sürüş ve performans olarak

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bu millet sahibinden de favorilere ekleyip neden aramıyo ? 9 favori var,arayan tek bi kişi yok.

mhmtcbn06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R25 2015 Mavi
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu millet sahibinden de favorilere ekleyip neden aramıyo ? 9 favori var,arayan tek bi kişi yok.
    şahsen ben daha çok güzel olan ve pahalı motroları favoriye ekliyorum. kendi cbr ımıda sahibinden aldım. sıraya dizdim. 5 tane seçtim tek tek telefon ile aradım fiyati düşürerek en düşük km. olanla anlaştım gittim aldımgeldim. sonuçta bu işler bekletilmez. motoru alıp binicen bu sene dursun seneye bakarım die bişey yok.
    cx571 bunu beğendi.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Topcase takmıcaksan işe gidip gelmiceksen cbr iyidir,hem görüntü ,hem kailte, hem spor sürüş ve performans olarak
    Vallaha 3 km ev ile iş arası takım elbise ile gidip geliyom kafada kask var tabiki

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:51 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:48 ----------

Alıntı mhmtcbn06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şahsen ben daha çok güzel olan ve pahalı motroları favoriye ekliyorum. kendi cbr ımıda sahibinden aldım. sıraya dizdim. 5 tane seçtim tek tek telefon ile aradım fiyati düşürerek en düşük km. olanla anlaştım gittim aldımgeldim. sonuçta bu işler bekletilmez. motoru alıp binicen bu sene dursun seneye bakarım die bişey yok.
    Aynen Adaş. Benim Babam görmüş İlanı gidelim Bakalım dedi. Hiç 1 dakıka durmadım iş yerınden aldık ızını. gittik canavarı aldım geldim ufak tefek sıkıntı vardı ama giderilmıcek sıkıntılar değildi. buradakı arkadasların yardımı ile özellikle mustafa yardımı ile motoru güzelleştirdik. . HONDA BEKLETİLMEZ
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    cbr 2000rr
    otoseverden camurlugumu aldım 48 tl, hemen geldim taktım en kótü kazamiz bóyle olsun.

Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bilginiz olsun,bugün bi arkadaşın motorunuda servise götürdük aynı benimki gibi sol grenaj değişmesi için.200 lira dediler fiyatına.2012 model full beyaz renk.2011 ve 2012 modelde siyah,2011 de tri color un grenaj fiyatı aynı,72 lira.turuncuyu bilmiyorum.ama beyaz rengin grenajı nedense 200 lira.
    2012 siyah cbr125 garenaj fiyatları nedir öğrenebilir misin hocam ?

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    beyler bana yardımcı olursanız çok sevinicem motor garajda durucak ve arada dışarıda olucağı için güvenlik açısından zincir mi almalıyım disk kilidi mi ? hangisi daha caydırıcı ve güvenli ?

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler bana yardımcı olursanız çok sevinicem motor garajda durucak ve arada dışarıda olucağı için güvenlik açısından zincir mi almalıyım disk kilidi mi ? hangisi daha caydırıcı ve güvenli ?
    İkisinide al bence. Ucuz alma işe yaramıyor.

http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...I-pmu2019.html
    http://www.motomaxonlineshop.com/Uru...I-pmu2017.html
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

kakare - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR650FA
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok sağol valla yarın bakıcam aracım zaten genelde kapalı garajda durucak ama yinede garantiye alalım dimi işimizi

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı kakare adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok sağol valla yarın bakıcam aracım zaten genelde kapalı garajda durucak ama yinede garantiye alalım dimi işimizi
    Sen yine git bizim mototal den masterlock disk kilit ve zincir kilit al.Zaten aynı fiyata gibi,ömür boyu garantiside var.Bu arada iyisinide kötüsünüde hepsini açıyorlar.İşlerni zorlarştırmak istiyorsan abus al :D
    kakare bunu beğendi.

Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen yine git bizim mototal den masterlock disk kilit ve zincir kilit al.Zaten aynı fiyata gibi,ömür boyu garantiside var.Bu arada iyisinide kötüsünüde hepsini açıyorlar.İşlerni zorlarştırmak istiyorsan abus al :D
    Masterlock kalite olarak bi kademe daha düşük. 20 tl ye de kilit var o açıdan söylemiştim.

Dikkat ediyorsan zincir ve kilit alarmlı. Her ikisinde de alarm var yani.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Masterlock kalite olarak bi kademe daha düşük. 20 tl ye de kilit var o açıdan söylemiştim.
    Ömür boyu garantisinin olması açısından iyi,yoksa bu modellerin birbirinden farkı yok gibi.Birde anahtarı yuvarlak olanlar var,onlar çok kolay açılıyor.Yani 20tl lik kilitle masterlock arasında güvenlik farkı yok,youtube a picklock yaz yanına da marka yaz,15 yaşında çocukların 10 sn de nasıl hepsini açtıklarını gör.Garantisi olunca kablosu kopar değiştirirsin,zincirin etrafındaki plastik yırtılır yenisini verirler,rengi atar,paslanır,kırılır.Bunlar kafana takılmaz işte.

Ömür boyu garantisinin olması açısından iyi,yoksa bu modellerin birbirinden farkı yok gibi.Birde anahtarı yuvarlak olanlar var,onlar çok kolay açılıyor.Yani 20tl lik kilitle masterlock arasında güvenlik farkı yok,youtube a picklock yaz yanına da marka yaz,15 yaşında çocukların 10 sn de nasıl hepsini açtıklarını gör.Garantisi olunca kablosu kopar değiştirirsin,zincirin etrafındaki plastik yırtılır yenisini verirler,rengi atar,paslanır,kırılır.Bunlar kafana takılmaz işte.
    Kullanıcı hatası derler büyük ihtimal Açılmayacak kilit yoktur. Zincir ve kilit alarmlı yani daha güvenli o açıdan söylemiştim

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Kullanıcı hatası derler büyük ihtimal Açılmayacak kilit yoktur. Zincir ve kilit alarmlı yani daha güvenli o açıdan söylemiştim
    Yok işte diyemezler,paslanmaz diye satılıyor öyle birşey olursa alacaklar.Atıyorum takılı kaldı açımıyor(bende oldu ama hallettim) ve ya anahtaarı içinde kaldı:D.Bu arada alarmlı oluşuna dikkat etmedim,evet alarm işine yarayabilir,ama öyle duyulan şeyler değil.Cafede arkan dönük otururken işine yarar, ya da kalabalık bir yerde kurtarır motoru ama gece bırakmazsın alarma güvenip.hemen hoporlöre sakız yapıştırıyorlar:D

Yok işte diyemezler,paslanmaz diye satılıyor öyle birşey olursa alacaklar.Atıyorum takılı kaldı açımıyor(bende oldu ama hallettim) ve ya anahtaarı içinde kaldı:D.Bu arada alarmlı oluşuna dikkat etmedim,evet alarm işine yarayabilir,ama öyle duyulan şeyler değil.Cafede arkan dönük otururken işine yarar, ya da kalabalık bir yerde kurtarır motoru ama gece bırakmazsın alarma güvenip.hemen hoporlöre sakız yapıştırıyorlar:D
    Sakız güzel çözüm
    Pain bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    kakare bunu beğendi.

Motosikleti
    Eğitim aldıkdan sonra CBR 125r olucak inşşşşş
    Selamlar abilerim daha önce scooter tecrübem oldu alıp sattım hiç tat almadım desem yeri var. CBR 125r çok heves ediyorum B sınıf ehliyetim var A2 alıcam kurstaki hocamdan eğitim alıcam o da cbr 125r kullanıcısı.Vitesli motor hiç kullanmadım.Öğrendik den sonra 2.el bi cbr125r almak istiyorum.Bana ne gibi tavsiyer de bulunursunuz.. Şimdiden TEŞEKKÜRLER...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler