Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ENGİN REİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6857948/detay/

arkadaşlar sizce fiyat yüksek mi?6000 bin tl ye almıştım üstünede bişeler ekledim toplamda 7250 liraya mal oldu.
    gerçekten satmak istiyorsan bu fiyata satamazsın kardeşim bu bir gerçek .
    Yavuz Sultan Selim Han

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gerçekten satmak istiyorsan bu fiyata satamazsın kardeşim bu bir gerçek .
    bu millet ne istiyor peki yani 5000 bin e mi verim motoru.üstünde hiç bişe olmayan bakıyorum 5000-5500 fiyat çekiyor.2250 lira zararada vermek istemıyorum yani.çok fazla bence

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Yanlış anlama ama,kimse aksesuar var diye fazla para vermek istemez.Ben bile motor ararken;yok kaskı yok brandayı hediye ediyorum diyorlardı,bende:al onlar sende kalsın 500tl in derdim.5000 tl motora 1000 tl aksesuar takarsan 6000 e zor satarsın ama 5600-5700 gibi fiyatlara müşteri çıkabilir diye düşünüyorum.Bir de zaten önümüz kış,motor satmak kolay iş değil.

Motosikleti
    Honda
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış anlama ama,kimse aksesuar var diye fazla para vermek istemez.Ben bile motor ararken;yok kaskı yok brandayı hediye ediyorum diyorlardı,bende:al onlar sende kalsın 500tl in derdim.5000 tl motora 1000 tl aksesuar takarsan 6000 e zor satarsın ama 5600-5700 gibi fiyatlara müşteri çıkabilir diye düşünüyorum.Bir de zaten önümüz kış,motor satmak kolay iş değil.
    yok yanlış anlamam fikirlerinizi almak istiyorum zaten.acaba üstündeki bazı şeyleri çıkarıp ona göre mi fiyat çeksem.

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok yanlış anlamam fikirlerinizi almak istiyorum zaten.acaba üstündeki bazı şeyleri çıkarıp ona göre mi fiyat çeksem.
    böyle küçük cc lerde aksesuara önem vermiyorlar maalesef o yüzden aksesuar takarken o paranın geri gelmeyeceğinin bilincinde olup takmak gerek. bir de kardeşim şansına kasa değişikliğinin de sana zararı olacak illaki
    Yavuz Sultan Selim Han

Motosikleti
    Honda
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle küçük cc lerde aksesuara önem vermiyorlar maalesef o yüzden aksesuar takarken o paranın geri gelmeyeceğinin bilincinde olup takmak gerek. bir de kardeşim şansına kasa değişikliğinin de sana zararı olacak illaki
    anladım artık bişeler yapcam.evet yeni kasanın gelmesi bizim motorları bitirdi resmen.en iyisi elcik ve egzoz u çıkarım.ona göre fiyat çekim.sonradan alacagım motorada uymaz bu egzoz ne yapacaksam

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    En mantıklısı o olur,zippo's a da söyledim,egzosu ayrı sat diye.Senin egzos orj tiger mı?(gerçekten bilmediğimden soruyorum.).Yeni kasaya uymuyormu,uymuyorsa yine ayrı satabilirsin...

Motosikleti
    Honda
    En mantıklısı o olur,zippo's a da söyledim,egzosu ayrı sat diye.Senin egzos orj tiger mı?(gerçekten bilmediğimden soruyorum.).Yeni kasaya uymuyormu,uymuyorsa yine ayrı satabilirsin...
    zippos motoruna 7 bin tl istesin param olsa alırım onu.adam o kadar şey kattı motora.evet orjinal.yeni kasaya olur mu inan bilmiyorum.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    %90 uyumludur,onu bir araştır sen

Motosikleti
    Honda
    %90 uyumludur,onu bir araştır sen
    eyvallah bir araştırim.cbr 250 ye uyumlu ise hiç satmam 2-3 aya kadar bi aksilik çıkmazsa almayı düşünüyorum.tabi motorumu satabilirsem

Motosikleti
    cbr 2000rr
    Bana akıl verecek yok mu? 2800 km de servise mi gideyim kendi bakımımı kendim mi yapayım?

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Motorun garanti kapsamında olduğu için servise gitmelisin ve serviste yapılanlar motorunun geçmişine elektronik olarak kayıt ediliyor.
    bakımı sen yaparsak motorun garnti dışı bile kalabilir 50-60 lira için böyle bir risk almaya değer mi?
    Pain bunu beğendi.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Engin reis sagol dostum motorum halen satiliktir,zaten ilana koymadim serviste oldugu icin.6000 tl fiyati
    ENGİN REİS bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Engin reis sagol dostum motorum halen satiliktir,zaten ilana koymadim serviste oldugu icin.6000 tl fiyati
    dogrusu bu dostum ya o kadar para harcadın az bile istiyon valla motoru satsam 250 cc düşünüyorum ama senın motoruda alırım yani.

Motosikleti
    CBR 125R
    dogrusu bu dostum ya o kadar para harcadın az bile istiyon valla motoru satsam 250 cc düşünüyorum ama senın motoruda alırım yani.
    İstemekte haklı da ne olduysa piyasaya almıyor insanlar, yaz bittiği içindir muhtemelen ama bu kadar etkileyeceğini düşünmemiştim.Ben de İskenderunluyum bu arada

Motosikleti
    Honda
    Alıntı AriGold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstemekte haklı da ne olduysa piyasaya almıyor insanlar, yaz bittiği içindir muhtemelen ama bu kadar etkileyeceğini düşünmemiştim.Ben de İskenderunluyum bu arada
    piyasa berbat durumda adam 6 bin tl ye yazar derkenler ki çok bu para 5 bin verelim böyle kişiliksizlerde var.iskenderun mu bende dörtyol

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı cafridion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bana akıl verecek yok mu? 2800 km de servise mi gideyim kendi bakımımı kendim mi yapayım?
    Deryali haklı. Neden 2800 de servise gidiyorsun,daha erken.1000 bakmını yaptırmadın mı?

mhmtcbn06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R25 2015 Mavi
    Beyler bugün hasta hasta motora bindim ve inadına bastım. tek elle çekim zor oldu ama . 140 kmh ne kadar rahat görebilior .

TIKLAYIN VE CBR 125 R IMI GÖRÜN ;)

Motosikleti
    cbr 2000rr
    ben motoru yeni aldım daha, vites gecişlerinde az ónce de cok fazla problem yaşadım o yüzden diyorum.

mhmtcbn06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R25 2015 Mavi
    Alıntı cafridion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motoru yeni aldım daha, vites gecişlerinde az ónce de cok fazla problem yaşadım o yüzden diyorum.
    bende yeni aldım. 3.5 binde kendim yağını değişitrdim şuan 6 bin oldu. 7 bini geçince servise götürüp 150tl bayılıp full baktırıcam. artık ne tutarsa üstünüde vericez..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler