Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Arkadaşlar performans konusunda detaylı bilgi yazdık ya. 135 kg (2 kişi) yolcu ağırlığı ile rahatlıkla 120-130 km/h gidiyor. Üstelik ilk 1000 km dolmadan.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Girdap_R1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar gerçekten topic'i 1. sayfasından bu yana okuyorum ve cbr125r hakkında çok çey öğrendim benim çok hoşuma den bir motordu ama şimdi tutkum oldu bir gün gelecek inşallah bende alacam CBR125. Acaba yeni modeli çıkarsa tipi falan gene aynımı olur yada ufak tefek görüntüsünde değişiklik olurmu bunu merak ediyorum ayrıca

Saygılar
    Bir gün benimde CBR 125 R ım olacak

masumserseri17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    teşekkürler boy abi..

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Alıntı Girdap_R1 adlı üyeden alıntı
    Arkadaşlar gerçekten topic'i 1. sayfasından bu yana okuyorum ve cbr125r hakkında çok çey öğrendim benim çok hoşuma den bir motordu ama şimdi tutkum oldu bir gün gelecek inşallah bende alacam CBR125. Acaba yeni modeli çıkarsa tipi falan gene aynımı olur yada ufak tefek görüntüsünde değişiklik olurmu bunu merak ediyorum ayrıca

Saygılar
    Bence alabiliyorsa zaman kaybetmeden al, keyfini sür motorun.

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı Girdap_R1 adlı üyeden alıntı

Saygılar

abi adamlar cbr 125 i çıkarttıktan beri tek vidasını bile deişmeden üretim yaptılar sadece renklerde değişiklik yapmışlar o kadar bence ilk fırsatını bulduğunda kaçırma al
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

Teşekkürler arkadaşlar inanın maddi durumum el verse 1saat deyil 10 dakika durmam ama şuan sabrediyorum ve ufaktan kenara bişeyler atmaya çalışıyorum. Artık Allah nezaman kısmet ederse ozaman alacağım

extrasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben benım makınayı aldığımda 312 km deydı ve ilk aldığım zaman tekirdaga gıttım ortalama 1 ay once gıderken motoru 11500 devıre gelmeden vıtez atmadım 120 yı geçmiyordu bayır aşağı dahıl almak üzre bugun edirneye gittim ve duz yolda makına 130 u gordu bayır aşagı 135 dedi ama makınanın üzerine yattım bence 125 cc lık makına için 135 km hız cok iyi

abicim cbr nin 150 yi gören videosunu syrettimgaliba senin motor daha açılmamış aşılınca 140 görür diye düşünüyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Benim makinada 130--135 süraat yapıyor bu hız çok iyi.... aheste aheste gidersen 90--100 le hiç makinayı sıkıştımadan uzun yol gidilir...benim ölçümlerime göre makina 100 Km de 2,8 ila 3 litre arası benzin yakıyor..Kesinlikle 3 litreyi geçmiyor şehir içi ve uzun yol ...Ha bu arada erzincanlı yeniden hoşgeldin...Moderatör BBRR arkadaşımızada teşekkür ediyoruz...

Alıntı back street boys adlı üyeden alıntı
    abicim cbr nin 150 yi gören videosunu syrettimgaliba senin motor daha açılmamış aşılınca 140 görür diye düşünüyorum.
    Cbr 125 in böyle bir videosu varsa bizle paylaşmanı isteriz bence 125cc lik bir motor için 150 km çok iyi

bunlarda yurt dışındaki cbr ci arkadaşlar

bazen anlatmaya gerek yoktur göstermek yeter

CBR125RCI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    selam arkadaşlar aranıza katılabilirmiyim bende cbr125r aşığıyım sizlerle tanışmak istiyorum cbr 125 hakkındaki bilgilerinizi okuyorum.devamını bekliyorum.hepinize saygılar selamlar iyi akşamlar.
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

hoş geldin aramıza

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    selam hasan kardeş beni cbr125 r cılar listesine kaydedermisin CBR125RCI Şuayip AKERİK Ciminli_CBR125R@hotmail.com Şimdiden teşekkür ederim . hoşbulduk girdap kardeş ..
    ÖNCE VATAN MİLLET,SONRA ANA VE YAR,BU YOLDA SAVRULAN,BİRİLERİ VAR.EZAN DİNMEZ DİYEN,BAYRAK İNMEZ DİYEN,ŞEHİT ÖLMEZ DİYEN,BİRİLERİ VAR.
    BAYRAKLA DERTLEŞEN,TOPRAKLA BİRLEŞEN,CAN VERİP DEVLEŞEN,BİRİLERİ VAR..ŞEHİTLER ÖLMEZ..

Arkadaşlara benide kaydederseniz listeye sevinirim

Girdap Bektaş girdapbektas@gmail.com messenger-mail

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    su fotografları koymayın ıcım yanıyor valla umarım bu mootru en kısa surede alırım
    Yeni yine yeniden

Ahh Ahh bide bana sor bittim burda

macrol 500 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '05 Kawasaki z750s maviş :)
    bende yahu
    Kawasaki z750s O Bir Aşk

Motosikleti
    INAZUMA olacak inşaallah
    sağol kardeşim bundan sonra dikkatli olacağım sizleri kaybetmek hiçte kolay değil tanışalım iyice kaynaşalım birbirimize dışardan gelen hiçbir şeye aldırış etmeyelim huzurlu bir topick olur inşallah mutlu cbr125 r cılar olalım.hepinizi saygıyla selamlıyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Bu Kakava ateşi harrika olmuş

Burasıda Karakaya Barajı...Elektrik üretiyoruz sizlere...

Maksat muhabbet olsun..Gönüller güzelliklerle dolsun...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler