Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar simdi servise gidecegim bu dot 4 koyarlar herhalde lowerde birde radyatorun suyu lowerde para alacaklar mi ? Hadi radyatore para alsinlar ama yag da alabilirler mi ? Daha 2000 km oldu yeni yeni hemen fren hidroligi azalir mi ? Kaza yok bisey yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Bu gece iftardan sahura kadar gazlayalım diyoruz,her türlü oraganizasyona açığız,hangi yakada olduğunuz farketmez,gece boyu gezeriz.2 gündür yağmur yağıyor sabahları,toz derdi yok gecelerde,öncesine göre daha serin,kaçırmayalım fırsatı diyoruz.Varmı gelen:D

mhmtcbn06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Yzf R25 2015 Mavi
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gece iftardan sahura kadar gazlayalım diyoruz,her türlü oraganizasyona açığız,hangi yakada olduğunuz farketmez,gece boyu gezeriz.2 gündür yağmur yağıyor sabahları,toz derdi yok gecelerde,öncesine göre daha serin,kaçırmayalım fırsatı diyoruz.Varmı gelen:D
    of ya :/ ... niye ankarada değilsiniz ben tek gazlamaktan bıktım.. burdada çok mtoro yok 1 2008 cbr var onuda tozu yurtturyom zate n diğerleri kanuni motoran vs... :(

bu arada yağı dün değiştirdik demiştimya. bugün. boşalttım. 200-300mlt sini. sonra gazlamadım biraz motor kendine geldi. çubukla öçltümde. tam sınırda üst çizgide 10 numara seviyorum sizi tecrübe edinmiş olduk. nasıl bolaşttın die sorucak olan varsa. malesef. üst kapa açtım öçltümüz çubuk yerini motor u az yatıra yatıra döktüm. öyle yaptım çünkü diğer türlü alt tıpayı sökersek. tapamamaktan korktum

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı mhmtcbn06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    of ya :/ ... niye ankarada değilsiniz ben tek gazlamaktan bıktım.. burdada çok mtoro yok 1 2008 cbr var onuda tozu yurtturyom zate n diğerleri kanuni motoran vs... :(

bu arada yağı dün değiştirdik demiştimya. bugün. boşalttım. 200-300mlt sini. sonra gazlamadım biraz motor kendine geldi. çubukla öçltümde. tam sınırda üst çizgide 10 numara seviyorum sizi tecrübe edinmiş olduk. nasıl bolaşttın die sorucak olan varsa. malesef. üst kapa açtım öçltümüz çubuk yerini motor u az yatıra yatıra döktüm. öyle yaptım çünkü diğer türlü alt tıpayı sökersek. tapamamaktan korktum
    Ben kaçar,görüşürüz:D

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25 2015 Mavi
    Şuanda CBR ımda hiç bi sorun yok. hızı vs. herşey güzel. fakat.

yine titreşim konusuna deyinecem. 9 bin devirde önden titreşimden camdan mı anlayamadım cızırtı var 10 bin devirden sonra 11-12 de kesilior o ses. :D tuhaf

bide arkaya geçtim arkadaşa bi bas dedim baktım titreşim de fazla yav :D arkada herkezde varmı o olay. nasıl engellecicez.. motorun süngerleride var hani :S honda amca full ses azalsın die sünger çekmiş fakat yetersiz o süngerlerden bizde bulabilirmiyiz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

Ben kaçar,görüşürüz:D
    :( grsz . corc iyi gazlamalar kaskı tak. farları aç :D

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    !Lk£® bunu beğendi.

cx571 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bombaaa.. süper. Valla kusura bakma mustafa ama en bombası Honda CBR valla :D tek ilqimi ceken motorrr
    Dört Teker Bedenimi, 250R Ruhumu Taşır..!

Motosikleti
    eyvallah mehmet.bende biraz motoru güzelleştirmeye başladım, rizoma elcik aldım, jant sticker ı ve şeridi aldım,birde maneti değiştiresim var ama bulamıyorum bi türlü.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    eyvallah mehmet.bende biraz motoru güzelleştirmeye başladım, rizoma elcik aldım, jant sticker ı ve şeridi aldım,birde maneti değiştiresim var ama bulamıyorum bi türlü.
    Ben motoru bi yandan qüzelleştiriyom bi yandan baska bısey cıkıyor. motordan soquyom bazen. akü aldım sıfır aküyü yedi motor kısa devre varmıs motorda. sinyalleri söktüm ßakalım sabah ne olcak. akü şarj ettım sinyaller sökük. sinyal sağ sol ver fark edmıyor 4ü bırden yanıyodu. hergün basıma bi olay qelıyor motor yuzunden yaa. elcik aldım takmadım daha. jant serit arka lastik yaptım ön lastik yapmadım daha. qörsen fıttıracam yakında.

Motosikleti
    fazla dert ediyorsun.flaşörde bir problem vardır.benimde dün yolda sol sinyalim arka yanmıyordu,ön yanıp kalıyordu,ampül patladı sandım neyse ki kablo çıkmış yerinden takınca halloldu.

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    fazla dert ediyorsun.flaşörde bir problem vardır.benimde dün yolda sol sinyalim arka yanmıyordu,ön yanıp kalıyordu,ampül patladı sandım neyse ki kablo çıkmış yerinden takınca halloldu.
    Ben söktüm bı terslık var. motorun aküyü yedi büyük ihtimal.motora alacak 1 iğne ucu kalmadı bundan daha ıyısı olamaz bence. Grenaj vida seti alacam ama. kafaya taktım. su anda sinyalda yok motorda valla :D

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25 2015 Mavi
    Alıntı cx571 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben söktüm bı terslık var. motorun aküyü yedi büyük ihtimal.motora alacak 1 iğne ucu kalmadı bundan daha ıyısı olamaz bence. Grenaj vida seti alacam ama. kafaya taktım. su anda sinyalda yok motorda valla :D
    bizim burda 2008 cbr 125 var seninki gibi arkadaş 3 e aldı. süperdi motor düşe kalka bişey kalmadı :D sen sinyalin var yanmıor diosun bizim arkadaşın sinyal takacak yeri yok :D:D:D:D:

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:06 ----------

Honda cb 125. tek kişi 120-130 geçmior olay çıkarmak istiyorum ne yapmam lazım... :D şaka bi tarafa harbi düz yolda geçmio aşa doğru 150 işte...

geçen enejskyion sesi derken. hava filtresini temziledim motorun sesi değişti. vitesde aşa doğru inerken motor egzozdan patp at die ses gelio 10 numara :D

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Şuanda CBR ımda hiç bi sorun yok. hızı vs. herşey güzel. fakat.

yine titreşim konusuna deyinecem. 9 bin devirde önden titreşimden camdan mı anlayamadım cızırtı var 10 bin devirden sonra 11-12 de kesilior o ses. :D tuhaf

bide arkaya geçtim arkadaşa bi bas dedim baktım titreşim de fazla yav :D arkada herkezde varmı o olay. nasıl engellecicez.. motorun süngerleride var hani :S honda amca full ses azalsın die sünger çekmiş fakat yetersiz o süngerlerden bizde bulabilirmiyiz ?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:57 ----------

:( grsz . corc iyi gazlamalar kaskı tak. farları aç :D
    Valla iyi gazladık,sağolsun GrkSbf de bize katıldı,çok zevkli bir sürüş oldu yine.Ayrıca çok beğenilen beyaz farım patladı, acil benzinlikten osram 12v sarı ampul taktık(takmamız 25 dk kadar sürdü,ama çok basitmiş:D),tabi GrkSbf yi biraz bekletmiş olduk Gecenin süprizide ampulu takmaya çalışırken motosev nickli arkadaşla tanıştık,meğerse oralarda çalışıyormuş.

@Motosev kusura bakma kardeşim, GrkSbf yi daha fazla bekletmemek için fazla muhabbet edemedik, bir daha ki sefere inşallah.

Millet siz daha evde oturun bu güzel havalarda:D
    GrkSbf bunu beğendi.

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    bizim burda 2008 cbr 125 var seninki gibi arkadaş 3 e aldı. süperdi motor düşe kalka bişey kalmadı :D sen sinyalin var yanmıor diosun bizim arkadaşın sinyal takacak yeri yok :D:D:D:D:

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:06 ----------

Honda cb 125. tek kişi 120-130 geçmior olay çıkarmak istiyorum ne yapmam lazım... :D şaka bi tarafa harbi düz yolda geçmio aşa doğru 150 işte...

geçen enejskyion sesi derken. hava filtresini temziledim motorun sesi değişti. vitesde aşa doğru inerken motor egzozdan patp at die ses gelio 10 numara :D
    cb125 le düz yolda 160 gördüm bayır olsa 200 görürdü şahitlerim vardı ama hepsi öldüler...
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    cbr demek istemiştir yahu hemen kelle götürüyorsunuz.
    Pain bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R25 2015 Mavi
    cbr demek istemiştir yahu hemen kelle götürüyorsunuz.
    aynı yazı içinde cbr 125 demişin aşada cb 125 die olmuş dikkat etmemişim. ama olsun. çocukca söylenen laflara karnımız tok.

nede olsa arkadaş kore malı kullanıyor. kendisinin motorunun o kadar çok ismi varki ne desen oluyor. kanuni 250 r de gt 250 r , st kanuni 250 r , hyosung 250 r fln fln. hepsi aynı model saydıklarımın . ama bi honda markasının modelleri cbr 125 r - cb 125 - cbf 150 - hepsi farkı modeller oldu için. anlaması geç olmuş olabilir

senin kore malın düz yolda 160 rampa aşa 200 görüosa öp başına koy .

Motosikleti
    CBR 250 R & YBR 125 ESD
    Valla iyi gazladık,sağolsun GrkSbf de bize katıldı,çok zevkli bir sürüş oldu yine.Ayrıca çok beğenilen beyaz farım patladı, acil benzinlikten osram 12v sarı ampul taktık(takmamız 25 dk kadar sürdü,ama çok basitmiş:D),tabi GrkSbf yi biraz bekletmiş olduk Gecenin süprizide ampulu takmaya çalışırken motosev nickli arkadaşla tanıştık,meğerse oralarda çalışıyormuş.

@Motosev kusura bakma kardeşim, GrkSbf yi daha fazla bekletmemek için fazla muhabbet edemedik, bir daha ki sefere inşallah.

Millet siz daha evde oturun bu güzel havalarda:D
    ah ah ah keske ewde olsam be ya. iş yerınde yardırıyoruz. uyksuzuluktan bayılacam zor duruyorum.

Motosikleti
    660 Tenere
    A2 ehliyet almak icin 17 yas istiyo ama lise 18 de bitiyo ve lise mezunlari ehliyet alabiliyo diye okudum dogrumu bu yani 17 yasimda alamiyicakmiyim ehliyetimi ?

GrkSbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr125r
    Dün ne güzel ne macera dolu bir sürüş oldu yaa
    hala yüzümde tebessüm yorgunluktan eser yok
    4 saatlik uyku ile işe geldim : )
    Teşekkürler @Pain ve @A...d....z
    Güzelbir paylaşım oldu
    Pain bunu beğendi.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler