Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    gara şişmek (kara şimşek)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    BOY adlı kullanıcının gezi yazısını okuduktan sonra, hiçbir tereddütüm kalmadı, AĞUSTOS'TA CBR 125 mi kesinlikle alıyorm. Teşekkürler çok güzel, detaylı bir gözlem yazısıydı, 1000cc. kullanıcısından bunları duymak çok iyi.
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    boy nikli abim bu gezin ve yapmış olduğun yorum için çok teşekkür ederim bu makinanın dış görünüşüne ve sesine bakarak yorum yapan arkadaşlara çok güzel bir cevap oldu allah nazardan saklasın
    ayrıca dediğim gibi canavar çıkmış olmasıda beni gururlandırdı

şimdi söyle abi canavarmı değil mi

iki gün bu aöf sınavları yüzünden siteye girmedim meydanı boş bulan arkadaşlar bir sürü saçma sapan şey yazmış... bazı arkadaşlar sinirlerine hakim olmamış bu yüzden ceza almış aman abi kimsenin oyununa gelmeyin siz sinirlerinize ve klavyenize hakim olun elbette çamur atan olacaktır bizim işimiz çamur atanlara onların yoluyla karşılık vermek ve cezasını yemek değil biz makinamızın güzelliklerini ortaya koyacazki onlar bu saçma düşüncelerini kendileri kafalarında çürütebilsin motorcu motorcunun kardeşidir sakın ha bir birinizin kalbini kırmayın
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Boy abim resimler ve paylaşımın için sağol..Milletin anlamadığı 125 lik makina 125 likle kıyaslanır.....Harika bir makine ..Güneş balçıkla sıvanmaz..100 e yakın motor değiştim değişmeyeceğim 2 makina var biri Honda CBR 125 diğeri Suzuki GS 500...Honda CBF 250 aldım4-5 ay sonra sattım ...hoşuma gitmedi ..Şu an kardeşiminkide satlık..Ama CBR SATLIIIKKKK Deeeeğğğğiiiiilllllllllll.

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=14803

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ahanda buda motorun yapısında küçük diyenlere kapak olsun..

boy abi ve eşinin aldında gayet ii durmuş..
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    Alıntı Kaptan44 adlı üyeden alıntı
    neyse saygılar allah kaza bela vermesin hersey saka

bu arkadaş bir arkadaşımızın ceza almasına neden olmuş ve sonrada herşey şaka diye yazmış

arkadaşım biraz kendine saygın var ise bana msn adresimden ulaş seninle iki kelime özel konuşmak istiyorum
    ahmetkan13@hotmail.com bak mutlaka bekliyorum
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

Motosikleti
    Arkadaş @hmedim..siz daha o adamın derdini çözemedinizmi...Kaptan44 bir Honda CBR topiği açtı ve bu topik yürümedi..Ben dahil bir çok arkadaş burada ...http://www.motosiklet.net/forum/show...=14076&page=32 buluşalım dedik ve olay patladı..Ha şunuda unutmayın çok seslilik olsun..Gülmemizde lazım değilmi..

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    bu arkadaş bir arkadaşımızın ceza almasına neden olmuş ve sonrada herşey şaka diye yazmış

arkadaşım biraz kendine saygın var ise bana msn adresimden ulaş seninle iki kelime özel konuşmak istiyorum
    ahmetkan13@hotmail.com bak mutlaka bekliyorum
    kim ceza almıştı hocam..?_?
    CBR 600F Honda,

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı
    kim ceza almıştı hocam..?_?
    Arkadaşlarımızdan CBR125_ERZİNCANLI - Şuayip AKERİK - EY_sevgili_24@hotmail.com üyeliği bir hafta süreyle dondurulmuş arkadaşımız olaya baya sinirlenmiş yaptığı yanlış ama aslında kendi çapında haklı sadece tepkiyi nasıl vermesi gerektiğini bilememiş bir hafta özleyeceğiz ama olsun bir hafta sonra aramıza dönecek canınızı sıkmayın msn den devam edebilirsiniz görüşmeye herkese keyifli sürüşler @hmedim kardeş fazla üstüne düşmeye değmez kafana takma o kadar kendini üzmene bile değmez
    CBR 125 R

Motosikleti
    ewet hasanında dediği gibi arkadaşımız ceza almış http://www.motosiklet.net/forum/show...=14076&page=28
    ama kaptan bana msn den ulşırsa onunla iki kelime konuşmak istiyorum

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı okaysen adlı üyeden alıntı
    okaysen bu mesajının bu başlıktaki anlamını bana açıklar mısın rica etsem. Ne demek istedin ve ne demek istiyorsun?
    Başlıkla alakasız olan bu mesajın anlamını çözmekte zorlandığım için sormak istedim???
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

masumserseri17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ilk önce herkese slmlar.. ben bu topic i uzun zamandır okuyorum.Ve yorumlarınızı dikkatle dinliyorum.Benım henüz bir motorum yok ama cbr125 hastasıyım.rica etsem benide ekleyebilirmisiniz??
    Burak Avcı (texasli_burak1989@hotmail.com)

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Arkadaşlar bişey isticem ama garip gelebilir, yalnız almadan önce iyice öğrenmek istiyorum, birinin cbr nin üzerinde vites değiştirmeyi anlatarak videoya kaydetmesi mümkün mü? Yani bir nevi interaktif eğitim yapabilmesi mümkün mü? Ben ve benim gibiler inanın bu olaya çok seviniriz. Lütfen.
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

Girdap_R1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla Carlitoturco arkadaş güzel düşünmüş böyle video olursa çok makbule geçer arkadaşlar
    Bir gün benimde CBR 125 R ım olacak

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    ya beyler walla okadar da zor dııl araba kullandıysanız onun gıbı bı kavrama olayı var sadece sol elınız debrıyajı hafıf bırakıo sagdan hafıf gaz verıosunuz bı yerden sora alet yurumeye baslıo aha evreka kavrama noktası dıosun ve yavasccagazı cogaltıp debrıyajı bırakıosun.. forumda aratın vıtes degıstırme dıe bı topıc vardı super anlatmıstı olayı..

Motosikleti
    Çok kolay alışınca nefes alıp vermek gibi bişi.....Bilen arkadaş sana 1 günde öğretir

ishaknergiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    kaptan44 akıllı ol sen kendini motorcu sanıyorsun ama sen motorun m sini bile bilmiyorsun boşuna atıp tutma sen ne anlarsın cbr den gelde sana cbr 125r neymiş öyretelim sen cbr125r ı görsen belkide 1000cc sanırsın şansını zorlama hodri meydan cbr125r ı getireyim istedigin 200cc ile kapıştıralım millet görsün elmi yaman beymi.

Motosikleti
    CBR 1000 RR FIREBLADE Rengi :Kara
    ishak senin yaşın kaç ben 19 senelik motorcuyum 200 cc 125 cc ile kapıştırıyorsun nasıl bi şey bu.sen hiç anlamıyorsun motordan

Ahmedim Ortam yuMUşasın diye şaka dedim ..yoksa ben sözlerimin arkasındayım iyi makina değil Cbr 125 Mondial 150 Kn bile ondan gönüllü duruyor

Ahmedim Ortam yuMUşasın diye şaka dedim ..yoksa ben sözlerimin arkasındayım iyi makina değil Cbr 125 Mondial 150 Kn bile ondan gönüllü duruyor

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Ya susayım susayım diyorumda artık tak etti birader (kaptan) işin yokmu senin sürekli bu topic'e bulaşıp duruyorsun.... 19 senelik motorcu olsan ne yazar ?????? yeter artık kirletme şu topic'i sataşmaktan insanların sinirini bozmaktan başka bir halt ettiğin yok...
    Okan ACAR

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Ya of tahmini 13 -14 azami 15 yaşında bi çocuk gelip saçmalıyor burada, siz de hemen gaza geliyosunuz ha .Mantıklı eleştiri yapmayanları UMURSAMAYIN olsun bitsin...
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 10 kullanıcı var. (0 üye ve 10 misafir)

Bu Konudaki Etiketler