Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motoru aldığım günden beri yatırmayı kafaya koydum,sürekli daha fazlasını deniyorum,herseferinde daha fazla yatırıyorum.Yaşadığım tüm sorunlar aynı,motoru belli bir açıdan fazla yatırınca herseferinde kaydı.Benim fikrim kesinlikle önün bir etkisi yok,arka değişmeli.Bakıma gidince fiyat sordum,internetten stoklarına baktılar(sadece arka lastik sordum).Metzler de michelin de 100 er euro dediler.Model sormadım çünkü önümüzdeki bir kaç ay buna ayıracak param yok.

Bence sen topic aç,sadece arka lastik yeterlimi,önün bir etkisi varmı diye.Dediğim gibi benim fikrim bu ama bilmediğimiz birşey çıkabilir,daha tecrübeli arkadaşlar var forumda.Şimdi benim de kafama takıldı,sen açmazsan ben açarım konuyu haberin olsun:D
    O işte bi yanlışlık var.Metzeler yada michelin 100 € olamaz.Ben en ucuz metzeler 300,michelin 400 e yakın buldum.Ama bu bridgestone u almayı düşünüyorum.Desen olarak ve kalınlık olarak en iyisi.Performansı da irc den daha iyidir heralde

---------- Post added at 01:38 ---------- Previous post was at 01:36 ----------

Bu da olabilir

http://www.motosikletim.com.tr/store...roductid=97181

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Bu söylediğim sadece arka lastiğin fiyatı farkındasın dimi.Yanlışlık olacağını sanmıyorum,çünkü motosikletimin plakasına kadar sisteme girdiler,stokta olup bana tam uyan 2 lastiğin fiyatını söylediler.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bu söylediğim sadece arka lastiğin fiyatı farkındasın dimi.Yanlışlık olacağını sanmıyorum,çünkü motosikletimin plakasına kadar sisteme girdiler,stokta olup bana tam uyan 2 lastiğin fiyatını söylediler.
    Farkındayım.Michelin pilot activ 380 filan olması lazımdı.Metzeler 280 e filan vardı ama galiba metzeler olabilir dediğin fiyatta.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Bilemiyce,istersen ara sor,belki aradağın bir lastiği ucuza bulursun:D

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bilemiyce,istersen ara sor,belki aradağın bir lastiği ucuza bulursun:D
    Yok zaten 150 ebat arıyorum.Yinede metzeler dediğin gibi fiyatı varsa 150 değildir.Şu 150 lik bridgestone olanı arayacağım yarın.Bakalım ellerinde varsa alıcam,üretim tarihide yeniyse.

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR

Motosikleti
    2011 600F ABS

wolrath ve !Lk£® bunu beğendiler.

Motosikleti
    Honda
    süper....allah kaza bela vermesin

Motosikleti
    cbr 2000rr
    aldıgımdan beri daha bugün kullanabildim. ayakcık acıkken vitese takınca stop ediyomuş

Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    @cafridion Bende o olayı bilmiyordum.Kafayı yiyordum,debriyajı bırakmadığıma emindim ama neden stop ediyordu:D

GrkSbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr125r
    Motor tamam şimdi rodajı nasıl yapıcam + nasıl nereye kitleyeceğim derdi sardı beni branda da almak lazım : ))
    Daha süremeden heyecan bastı kıyafetlerim tamam ama : )
    Disklerde mum mu ne oluyormuş ılk 150-200 km de fren biraz gevsek kalıyor dedıler oda ayrı dusundurdu beni ?

Motosikleti
    cbr 2000rr
    hayırlı olsun hocam... valla zor işmis, evin yanında koycak yerim yok kapının ónüna bıraktım, kilitleyecek yer de bulamadım, ón tekeri arka tekere kitledim disk kilit hesabı

Alıntı GrkSbf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor tamam şimdi rodajı nasıl yapıcam + nasıl nereye kitleyeceğim derdi sardı beni branda da almak lazım : ))
    Daha süremeden heyecan bastı kıyafetlerim tamam ama : )
    Disklerde mum mu ne oluyormuş ılk 150-200 km de fren biraz gevsek kalıyor dedıler oda ayrı dusundurdu beni ?
    6yı geçme gerisi yeterli hocam bir de kırmızı ışık mı var 3te gidiyorsun farzet fren yapmadan önce 2 ye düşür öyle fren yap

Motosikleti
    Honda cb125e
    bu aksam cadde de ısıkta bana eslık eden cbr burdan mıdır keske 2 kısı degılde tek kısı olsaydı tam performansını gormek ıstıyordum cb karsı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...88694631/detay

Bu nasıl kolpadan bi ilandır yaa!!

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Cihan arkadasım kendi motorunla cbrı kıyaslayarak cbrın performansı hakkında fikir edinmen açısından ybr ile cbrın ivmelenme durumlarından bahsedeyim. Cb125 i hiç kullanmadıgım için ybr ile cbrı anlatayım sonucta ybr ve cb hemen hemen aynılardır 10 hp civarlarındalar.
    Ben 75 kg nişanlım 48 kg yani biz 123 kg cbr ile, kardeşimde 62 kg ybr ile kalktıgımızda çok az bir farkla ybryi geçiyoruz ama hız 80 in üzerine cıktıgında cbrın son hızı yüksek oldugu için ybrden iyice ayrılmaya başlıyor.
    Eger iki motorada aynı yük binerde drag yapılırsa ybryi çok rahat geçiyor cbr

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    valla ekrem bugün canlı gördüm motoru ses gerçekten çok iyi, burdan arkadaşlarada sölemek isterim videodaki ses gerçekte duyacağınızın yanında hiçbirşey yani, tiger egsoz fiyatının hakkını oldukça veriyor tavsiye ederim bütün arkadaşlara.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ekrem bugün canlı gördüm motoru ses gerçekten çok iyi, burdan arkadaşlarada sölemek isterim videodaki ses gerçekte duyacağınızın yanında hiçbirşey yani, tiger egsoz fiyatının hakkını oldukça veriyor tavsiye ederim bütün arkadaşlara.
    Eyvallah Cenk.Söylemiştim zaten videodaki sesten hiçbişey belli olmuyo.Beğendiğine sevindim.

Motorunu yeni alan arkadaşlara hayırlı olsun

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cihan arkadasım kendi motorunla cbrı kıyaslayarak cbrın performansı hakkında fikir edinmen açısından ybr ile cbrın ivmelenme durumlarından bahsedeyim. Cb125 i hiç kullanmadıgım için ybr ile cbrı anlatayım sonucta ybr ve cb hemen hemen aynılardır 10 hp civarlarındalar.
    Ben 75 kg nişanlım 48 kg yani biz 123 kg cbr ile, kardeşimde 62 kg ybr ile kalktıgımızda çok az bir farkla ybryi geçiyoruz ama hız 80 in üzerine cıktıgında cbrın son hızı yüksek oldugu için ybrden iyice ayrılmaya başlıyor.
    Eger iki motorada aynı yük binerde drag yapılırsa ybryi çok rahat geçiyor cbr
    Dun gece 3 ısıkta denedık ıkımızde asıldık hatta bnde 4 5 vıteslerını atarken gaz kesmedım:D hızımız 90 kadar cıkabılddık bır dahakı ısıga denk geldık yaklasık 4 boy falan fark attım ama dedıgım gıbı cbr 2 kısı vardı buyuk ıhtımal mesafe bıraz daha uzun olsa 100den sonra o benı gecerdı.ybr bsy demıyorum gercekten zor hızlandıarını yollarda goruyorum.cb en cok sevdıgım yanı tork keske 6 ılerı olsaymıs o zaman 120lerı cok rahat gorucektım...

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Dogrudur hocam cb hiç kullanmadım. Birde benim artçım yarım insan sayılır 48 kg :D eger cbra adam gibi iki kisi binerse muhtemelen kalkışta tek kişinin bindigi ybryide geçemez.
    Bu arada 120 leri göremiyorum diye takma. çünkü ben cbr ile dahi gün geliyor 120 göremedigim oluyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler