Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Meraba arkadaşlar uzun zamandır araba kullanan bir insanım artık sıkıldım ankara traiğinden hayalime kavuşmak istiyorum ankara satılık veya ankaraya (yol parasını ve yemeğinin karşılamam şartıyla) getirebilecek biri varsa cbr almayı düşünüyorum ilgilenen arkadaş olursa iso_dalyan@windowslive.com adresine özel mail atabilir yada burayada yazabilir günlük takip ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Cbr125R
    iyi geceler arkadaşlar

GrkSbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr125r
    Yok mudur artık tamam model değiştireyim satayım motorumu diyen bizde başlasak bu sayfalarda bilgi paylaşımlarına artık başkaları okusa biz yazsak
    İstanbul da ?

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaşlar egzostun videosunu çektim fakat çektiğim teleon nokia 5800 olduğundan ses kaliteli değil.Videoda ki sesin iki katı çıkıyor diyebilirim.Kısacası söyleyecek olursak alt devirlerde çok tok bi ses,üst devirlerde de çıldırıyo.Özellikle 2. vites 6 bin devirden sonra çıkan ses en güzeli.Kaliteli bi makina bulursam tekrar çekerim video.

http://www.youtube.com/watch?v=2UJUl...ature=youtu.be

Özet olarak bu ses ile aynı

http://www.youtube.com/watch?v=jiis4...eature=related
    !Lk£® bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbr125R
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar egzostun videosunu çektim fakat çektiğim teleon nokia 5800 olduğundan ses kaliteli değil.Videoda ki sesin iki katı çıkıyor diyebilirim.Kısacası söyleyecek olursak alt devirlerde çok tok bi ses,üst devirlerde de çıldırıyo.Özellikle 2. vites 6 bin devirden sonra çıkan ses en güzeli.Kaliteli bi makina bulursam tekrar çekerim video.

bence gayet güzel,eminim canlısı çok daha iyidir bu arada full karbonda ses farkı olması gerekmiyor mu ben pek alamadım farkı!

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ses gayet tatmin edici...Ama yüksek olması biraz dezavantaj. insan bazı mekanlarda sessiz olmak isteyebilir. buna sesi yarı yarıya kesen db kiler olmalı

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı prenskaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence gayet güzel,eminim canlısı çok daha iyidir bu arada full karbonda ses farkı olması gerekmiyor mu ben pek alamadım farkı!
    Hiçbir fark yok.Fark olsaydı bende karbon alacaktım ama firma ile bizzat konuştum ses farkı kesinlikle olmayacağını söyledi.Ona güvenerek aldım ve gerçekten ses farkı yok.Carbon sadece daha az ısınıyo başka ne farkı var bilmiyorum ama şahsen şuan orjinal egzosttan daha az ısınıyo bu.Dediğim gibi videodaki ses ile canlı duymak arasında 2 katı fark var.Yolda giderken gazı hafif sabit tuttuğunuzda çok tatlı 4 silindir homurlanması var

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ses gayet tatmin edici...Ama yüksek olması biraz dezavantaj. insan bazı mekanlarda sessiz olmak isteyebilir. buna sesi yarı yarıya kesen db kiler olmalı
    Kesinlikle db killer lazım.Ben almadan önce düşünmüyodum çünkü bu kadar çıkacağını beklemiyodum.Ama arabalara takılan abartlardan bi farkı olmadığı için ses konusunda db killer lazım.Oturduğum siteye filan gece girerken şimdiden sorun olmaya başladı.Gaza dokunduğum an çıldırıyo egzost

anildurmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    dostum sen tuzla damı oturuyorsun? videoda tuzla sahili gördüm bende oradaym goruselım birgun

Motosikleti
    Cbr125R
    Alıntı anildurmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum sen tuzla damı oturuyorsun? videoda tuzla sahili gördüm bende oradaym goruselım birgun
    bencede görüşelim şu sesi bide canlı duyalım

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı anildurmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tuzla'da oturuyorum dostum evet Görüşelim tabi istediğin zaman.

@prenskaan, her zaman beklerim dostum.

Motosikleti
    Honda

benım motordaki egzosla aynı sese sahip gibi geldi hoş bir ses çıkıyor

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Hiçbir fark yok.Fark olsaydı bende karbon alacaktım ama firma ile bizzat konuştum ses farkı kesinlikle olmayacağını söyledi.Ona güvenerek aldım ve gerçekten ses farkı yok.Carbon sadece daha az ısınıyo başka ne farkı var bilmiyorum ama şahsen şuan orjinal egzosttan daha az ısınıyo bu.Dediğim gibi videodaki ses ile canlı duymak arasında 2 katı fark var.Yolda giderken gazı hafif sabit tuttuğunuzda çok tatlı 4 silindir homurlanması var

Kesinlikle db killer lazım.Ben almadan önce düşünmüyodum çünkü bu kadar çıkacağını beklemiyodum.Ama arabalara takılan abartlardan bi farkı olmadığı için ses konusunda db killer lazım.Oturduğum siteye filan gece girerken şimdiden sorun olmaya başladı.Gaza dokunduğum an çıldırıyo egzost
    agırlık ve ısınma farkı var.ıcersındekı yapı aynı oldugu ıcın , ses aynı ;)

dbkıller sart evet.ben bugun yaptırdım.oldukca memnunum.daha tok ve kısık bır sesım oldu.rahatca basabılıyorum artık hem de rolantıdekı o cok hosuma gıden homurtu ve ara gazım hala duruyor.
    Zippo's bunu beğendi.

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    arkadaşlar şu cbr ına 8 bin yazan arkadaşa 3500 önermiştim.ama daha çarpıcı bir teklifle bana döndü,sabah sabah iyi güldüm.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar şu cbr ına 8 bin yazan arkadaşa 3500 önermiştim.ama daha çarpıcı bir teklifle bana döndü,sabah sabah iyi güldüm.
    http://img109.imageshack.us/img109/264/adszcff.jpg
    ahahahha iyimiş

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Selam arkadaslar uzun süredír forma giremedím ama son yorumları okudumda, genelde konusmalar 2. el fırsatçıları ile ilgilí olmus. Allahtan bizim cbrlar köylü amcaların kullanım amacına uygun degil. Yoksa bu çakallar allayıp pullayıp 7-8 bine kakalarlardı köylü amcalara cbrı

6000 liraya 2011-12 kasa motorunu satmak isteyen arklar özelden ulaşsınlar.

Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu pahalı geldi ve zaten kendi yazmış,kazalıymış.Daha dikkatli inceleyip, arasından iyi olan 5-10 tane link gönderirseniz daha çabuk sonuca ulaşırsınız.Böyle gördüğünüzü kopyalamış oluyorsunuz.Yani grenajlar değişti ve çatlaklar var yazılan ilanın iyi olmadığını anlamak için motordan anlamaya gerek yok...
    sıfır motor almadığımız için öyle ufak şeylerin pek sorun olmayacağını sanmıştım o yüzden o ilanı gösterdim.

Arkadaşlar daha önce eski kasalar pek hoşuma gitmiyordu bugün canlı canlı bir tane repsol kasa gördüm gerçekten süpermiş yani, resimlerde görüldüğü gibi falan değil artık eski kasa almak zorunda kalırsam içim rahat rahat alabilirim, tabi daha yeni kasayı da görmeye gideceğim honda bayisine belki fikrim tekrardan değişebilir.Arkadaşlar yeni kasalara şöyle temizinden olanlara 6000 ve üstü para vermek mantıklı mı acaba ? yani üstüne 1000 lira daha ekleyip 0 km 2012 almak varken 1000 lira için değer mi ?

Bugün gördüğüm Repsol

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı Captain16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır motor almadığımız için öyle ufak şeylerin pek sorun olmayacağını sanmıştım o yüzden o ilanı gösterdim.

Arkadaşlar daha önce eski kasalar pek hoşuma gitmiyordu bugün canlı canlı bir tane repsol kasa gördüm gerçekten süpermiş yani, resimlerde görüldüğü gibi falan değil artık eski kasa almak zorunda kalırsam içim rahat rahat alabilirim, tabi daha yeni kasayı da görmeye gideceğim honda bayisine belki fikrim tekrardan değişebilir.Arkadaşlar yeni kasalara şöyle temizinden olanlara 6000 ve üstü para vermek mantıklı mı acaba ? yani üstüne 1000 lira daha ekleyip 0 km 2012 almak varken 1000 lira için değer mi ?

Bugün gördüğüm Repsol

http://img41.imageshack.us/img41/2048/dsc0496y.jpg
    repsol rengini önceden beri beğenirdim, bildiğim kadarıyla yeni kasalarında repsol rengi var fakat Türkiye'ye gelmiyor, yurtdışı sitelerinde görmüştüm, 2. el konusuna gelince eğer üzerinde değerli aksesuarlar yoksa bence yeni kasaların 2.el piyasası 5.500 tl olmalı

arkadaşlar 2012 model cbr125ler full depo kaç km götürüyor ortalama?

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı Captain16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bugün gördüğüm Repsol

http://img41.imageshack.us/img41/2048/dsc0496y.jpg
    Tabiki kusurlar olacak,ama olağan kusurlar olur yani;yan yatma sonucunda aynanın çizilmesi falan filan,ama birçok kusuru olan motorda kaza yapmış olma ihtimali yüksektir,iyiliğiniz için söyledim,sonuçta uğraşacak olan sizsiniz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:41 ----------

Alıntı rapidhacker5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2012 model cbr125ler full depo kaç km götürüyor ortalama?
    Daha öncede söylendiği gibi:400 km civarı,sürüşe göre değişir...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler