Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    !Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    bunlar işin suyunu cıkaranlar şahsi fiktim bakımlı ve yatması olmayan bir motor 6 ila 6,250 arası gider.gerisi fahiş fiyat politikasıdır ki zannetmiyorum bu oltaya düşenler olsun.
    Bu arada ankara honda da da 2 beyaz var isteyene
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Yuce123 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda Cbr 600f -- 2015 Honda Cbr 1000rr
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın, 450 TL.

Arkadaşlar egzsostu taktırmak için bi kaç usta dolaştım işleri vardı hepsinin.Lan dedim bi an kendi kendime olm malmısın git babana taktırsana Bizim işimiz gemi parça üzerine olduğundan babamın eli bu işlere yatkın.Götürdüm 15-20 dk da gayet basit taktık.Hadi bakalım çalıştırayım dedim,o da ne.Öyle bi ses yok.Babamla birbirimize baktık kaldık.Ben bu kadar fazla olacağını tahmin etmiyodum.125cc den çıkabilecek en gür ses çıkıyo.Performans olarak bi etkisini göremedim.Ama ses çok şiddetli.Telefonumun kalitesi iyi olmadığından video çektim ama ses belli olmadı.Yarın video da çeker koyarım.

---------- Post added at 21:46 ---------- Previous post was at 21:31 ----------

http://i50.tinypic.com/2ez7orq.jpg

http://i45.tinypic.com/vqtkps.jpg
    çok güzel olmuş hayırlı olsun.Ekrem abi senin yüzünden bnde motora para harcıcam artık hep senin yüzünden gösterme şu yaptığın modifiyeleri .p

benim 250 liğe 520 tl dediler.full karbonlu 800. 520 lik cazip gibi
    Zippo's bunu beğendi.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar kusura bakmayında bir şey sorucam bir ilan dikkatimi çekti sıfırı bilebelli ıken adam 7900 tl yazmıs ..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...87391197/detay
    ne adamlar var ya, bunun gibi piyasayı yükseltenlere acayip sinir oluyorum, bide bilmeden konuşuyorlar, daha geçen gün pendik-güngörde içeride 2 tane cbr 125 gördüm, satıldımı satılmadımı bilmiyorum ama öle motorların gelmeme durumu yok gayet geliyorlar artık. yeni alcak arkadaşlar böle uyanıklara kanmasınlar lütfen.

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    Alıntı prenskaan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yakıt sisteminde önemli bir sorun çıkar mı acaba ? birde servis taktırsak cıkmaz belki
    bu konuyla ılgılı kendı yetkılı servısınle gorus bence.
    ben mesela ızmır'de yukselıs servısındekı elemanla konustum detaylı, her turlu yardımcı olacagını soyledı garantı konusunda.
    +cok extreme bısey degıl zaten yaptıgımız sey. taktıktan sonra motorun duzenını asırı bozacak ve arızaya sebebıyet verecek bır parca degıl son susturucu.

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    arkadaşlar kusura bakmayında bir şey sorucam bir ilan dikkatimi çekti sıfırı bilebelli ıken adam 7900 tl yazmıs ..

ya gerçekten bunlar bu fiyata satabiliyormu yada bunları alan gerçekten acemi motorcu varmı...daha birde hiç bir bayide yok 2 ay bekleme vs yazmıs..yazın google gaziantep honda sağlam ticaret telefonu orda var..adamların elınde 2 siyah 3 beyaz yenı kasa cbr 125 var ve sanırım başka illerede satış ve gönderme yaparlar çünkü geçen gün başka ile 2 motor göndermişlerdi..arayan varsa arasın adamlar daha sandıgında kafesin içinde satabilirler belki...sadece yuh diyorum yani.......nasıl kullanıldıgı belli olmayan motorlara adamlar sıfır fiyatından fazla yazmışlar.
    ahmet abi geçen gün birşey duydum inanamadım cbr 250'yi 11 bin tlye satmışlar bir çocuğa yuh dedim yani alanlar oluyo adam bilmiyo motora heves etmiş bulunca iteliyorlar insanlık bitmiş arkadaş

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    bence şu 7900 ilan veren arkadaşa herkes mesaj atsın max. 4bin verelim de kendine gelsin :D

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

ya gerçekten bunlar bu fiyata satabiliyormu yada bunları alan gerçekten acemi motorcu varmı...daha birde hiç bir bayide yok 2 ay bekleme vs yazmıs..yazın google gaziantep honda sağlam ticaret telefonu orda var..adamların elınde 2 siyah 3 beyaz yenı kasa cbr 125 var ve sanırım başka illerede satış ve gönderme yaparlar çünkü geçen gün başka ile 2 motor göndermişlerdi..arayan varsa arasın adamlar daha sandıgında kafesin içinde satabilirler belki...sadece yuh diyorum yani.......nasıl kullanıldıgı belli olmayan motorlara adamlar sıfır fiyatından fazla yazmışlar.
    pek pazarlık şansı olmasada bayide motorlar var. Bunlar resmen troll adamın mantığına bak. Krediyle alınca 8.500 e kadar çıkıyormuş gel ben sana peşin para 7.500 e vereyim sıfırıda 6.900 Bunlar boş adamlar... Piyasayıda yükselttikleri ve ciddiye alındıkları yok.

Gerçek satıcılar 6.500 yazıp pazarlıklı şekilde ilan veriyorlar bunlara bakıp 200-300 pazarlıkla alım satım yapılıyor. Böyle ilanları ciddiye alıyıp aramak lazım.

Motosikleti
    valla ben mesaj attım keşke okuyunca suratının halini de görebilsem

bu enjeksiyondan gelen biiiiiiiiiiiiiiiiiiiiib sesi uzun yola çıkmış ve uzun müddet yol yaparak yorulan benzin pompasından kaynaklı olduğu,
    yada motoru ani hızlandırıp benzin pompasından benzin geçişinin daha hızlı olması nedeni ile benzin pompasının zayıflığından kaynaklanan bir durum gibi gözükmekte.
    okuduğum eski konulara bakarak. bu ses sıfır iken gelmiyor. ne zaman motoru zorluyor yada uzun müddet yol giderek benzin otamatiği yoruluyor o günden sonra artık ses yaparak çalışıyor.
    servislerde bu sesi, artık yenisini de taksalar bir müddet sonra yine geleceğini bildiği için bu sesi normal tanımlamak zorunda kalıyorlar.
    düşüncem bu benzin otamatiği biraz güçsüz yapılmış zora gelince su koyveriyor.

zippos senin motordan 1300 üncü sayfalarda bu sesi duyduğunu ama kendi motorunda bu sesin gelmediğini söylemiştin (2000km). şimdi geliyormu?

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    8200 deyim.
    en uzun yolum ankara-kızılcahamam / kızılcahamam ankara idi dip gaz.
    Hiçbir ses soluk yok.
    Bana biraz hyo lardaki krank meselesi gibi efsaneleştirmeye çalışıyomussunuz gibi geldi
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    acun dediğin şeylere ilk defa katılıyorum,uzun kullanımlardan sonra ses başlıyor 1 hafta filan devam ediyor daha sonra gittikçe azalıyor veya kayboluyor.ama ses benzin otomatiğinden değil yakıt pompasından geliyor.(2si aynı şeyde olabilir)

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:56 ----------

ilker hyo da ortaya atılan efsane çok büyük bir problemdi ama bu enjeksiyon sesi her 10 motordan 5 inde var.(servisin dediği)belki kullanılan yakıtla,belki sürüş tarzıyla alakalı ama krank meselesi gibi çok çetrefilli bir sorun değil.

eğer sizde böyle bir ses yoksa dünyanın en mutlu insanı siz siniz. demektir.
    çok şanslı sayılırsınız. şu andaki sahibinden com da ki 2tanesi hariç hepsinde bu ses varmış. o ikiside ben duymadım dedi
    hatta birisi 2011 dede vardı .şimdi 2012 de de var .ama sorun teşkil etmiyor. sadece ses devamlı oluyor dedi.
    yanlış anlaşılmasın amacım 2004 yılından beridir üretilen bu modele karşı bir düşmanlık değildir.
    kendini kanıtlamış bir motor ona lafım yok. bu sorun çoğu kişide varsa cbr 250 nin benzin otamatiği takılabilir

yashukawa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250r
    iyi insan acun
    wolrath ve GP500-1st bunu beğendiler.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok şanslı sayılırsınız. şu andaki sahibinden com da ki 2tanesi hariç hepsinde bu ses varmış. o ikiside ben duymadım dedi
    hatta birisi 2011 dede vardı .şimdi 2012 de de var .ama sorun teşkil etmiyor. sadece ses devamlı oluyor dedi.
    yanlış anlaşılmasın amacım 2004 yılından beridir üretilen bu modele karşı bir düşmanlık değildir.
    kendini kanıtlamış bir motor ona lafım yok. bu sorun çoğu kişide varsa cbr 250 nin benzin otamatiği takılabilir
    Eski sayfaları okuduysanız söylemiştim,bu sorunu servisteki ustalarla konuştum(garanti kapsamında değiştirmiştim),arkadaşların dediği gibi çoğu motorda var.Ama bunun sadece ses ve bir sorun olmadığını söylediler,motorun ömrüne ve ya başka bir şeyine zararı yokmuş.Ayrıca sese kafayı takmazsanız rahatsız etmiyor,ve çoğu arkadaşıma sordum(motorumda ses olmasına rağmen) hiç biri farkedemedi,zaten kaskın içine gelebilecek bir seste değil.Kısacası sıkıntı yok.Bu arada sakin kullanma konusuna gelince,hergün 60km yol yaptığım için,gereksiz atraksiyonlara girmiyorum,genelde(yakıt açısından da,gereksiz bir heyecanım olmadığından da) sakin kullanıyorum(6-7 bin devir civarı) ama ses geliyor.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorumda ilk başlarda yoktu ama yaklaşık motor 2000-3000 km ye geldiğinde başladı bu ses şuan 6100 km de ve hala var.Ama çok kısık ve rahatsız etmiyo.Bunlar aynı motorlar değil mi ? illaki hepsinde var ama bazılarında başlaması farklılık gösteriyo.Belki burdaki en çok motorunun üstüne düşen insanım ama bunu hiç kafaya takmadım sizinde takmamanızı tavsiye ederim.
    wolrath bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla ben mesaj attım keşke okuyunca suratının halini de görebilsem http://img688.imageshack.us/img688/584/cbr.png
    Allah cezanı vermiye gülmekten kırıldım

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yashukawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi insan acun
    CBR250 obsesyonu gitmiş, CBR125 önyargısıda uzak ufuklara yelken açmış, yerine şimdi yepyeni bi insan gelmiş

napak inanak mı panpa?

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Yuce123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel olmuş hayırlı olsun.Ekrem abi senin yüzünden bnde motora para harcıcam artık hep senin yüzünden gösterme şu yaptığın modifiyeleri .p

benim 250 liğe 520 tl dediler.full karbonlu 800. 520 lik cazip gibi
    Sağolasın dostum.Egzost gerçekten güzel.Fakat dediğim gibi,videolardakinden çok daha fazla ses çıkıyo.Bugün de çekemedim video.Yarın çekerim ama koyarım buraya.
    Bu arada,450 liraya alırsın o egzostu.Fatih kılıçlı da var,ben ondan aldım.450 tl ye alıyorum de gönderiyo.Get ilan üzerinden alırsan 475 olur,havale edersen 450.

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    2010 Model Mavi Kırmızı Beyaz Kasa Aldim Bugun. Ön Granejlarında Hafif Çizikler Vardı Tamamını söktük bakımını yapıcaz Sizden Bir Kaç Öneri Bekliyorum...

Yaz - Kış Mont ?
    Elcik Ve Manet ?
    Ayak Basamakları ?
    Jant Şerit Rengi ?

Aklıma Gelen BUnlar Suanda Tavsiyelerinizi Bekliyorum Teşekkürler.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    Cbr125R
    Alıntı ENGİN REİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah cezanı vermiye gülmekten kırıldım
    3750 ben vereyim bende kırıldım gülmekten ama ilan sahibine

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler