Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bende 5.700 ken aldım.Bu yazın sonunda satmayı düşünüyorum.1 sene motorsuz kalıp 0 hyo almak planım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    uzun sure apache kullandim, cbr125 degil ama cbr150 de kullandim, goruntu sorarsan her ikisininde albenisi var, ama daha oncede dedigim gibi cbr icin eski kasa daha hosuma gidiyordu, yeni kasa dolu ama bos gibi his veriyor, cbr150 ile cbr125i kiyaslamak olmaz tabi, apache kesinlikle alinir, seytan diyor git hindistana tum apacheleri al dengesiz titresimli falan gelmedi bana, hic ozel bakim da istemez, kafan esince atla git 300km-400km bana misin demez, yakiti az, daha ne olsun ki? burada apache yok ve inan apachenin tum yeni modellerini izliyorum, cbr guzel ama 7000 icin komik, burada ikinci el 3000-5000kmdeki 2011-2012 model cbr 150 ( cbr125i kiyas bile getirmez ) 3500TLye almazsan doverler dusun hala apache diyorum gelecegini gunu bekliyorum

Motosikleti
    Honda cb125e
    çok güzel gercekten nazar degmezsin aynalar falan bıde kopmle beyaz olsa demekki:( ahh ahh nyse
    [B]Artisliğin sonu figüranlıktır...[/B]

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya Ben bu anes motorun çalıştığı sigorta acentesinin taa a k .yım. Motoru plaka ruhsat dahil aldık. adamlar sigortayı 40 tl ye yapmış plaka çıkmadan ve yeni pilaka olarak kaydetmişler policeye benim plakam üzreine değil.

Zeil diye bişey varmış yapıkdıktan sonra egm den plaka kayıt edilicekmiş Beni Ne ANES motor nede bu AS SARIKAYA denen acente aramadı ilgilenmedi bu işi takip etmedi. Şimdi sistemden(tramer) motor çıkmıyor. başka sigortacılar düzeltemiyor. 2 haftadır motor yatıyor güzel havalarda.

Geçen hafta bu yüzden yeniliyemdim bulunduğum muhitten. Axa dan dı police. Geçen hafta 127 tl axa dan 91 tl anadoludan fiyat çıkmıştı. Bu hafta Axa 217 tl çıkıyor. 2. ayrı yerden fiyat aldım aynı.. diğer firmalarda plakayı göremediğinden hasarsızlık indirimi olmuyor fiyatlar 2 katına çıktı.

Arıyorum 3 tür bu acenteyi telefondaki karı yok sistem kapandı birazdan döncem diyor aramıyor. ben arıyorum vır vır laf ebeliği yapıyor. yok başkasıda düzeltir poliçeye klavyeden plakanızı girse olur bilmemne

Bunların yapmadığı zeil yüzünden yeni poliçe olarak düzenleme yapılması gerektiğinden 200-250 tl rakamlar çıkıyor Yarın arcakmış hanım bakalım

Böyle götüyle iş yapanlar yüzünden sigortamızı yeniliyemiyoruz bin tane ayın oyun arkadaş! Allah belalarını versin..

Bu Anes motor benim Motorun garanti belgesini de vermedi. sevis bakım kitapçığınıda. Gidip garanti belgesini istesem çok meşguller ayda 50 motor satıyolar ya 2-3 kere git gel yaptırırlar..Satış dışında herşey için peşinden koşucan umru değil adamların

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel gercekten nazar degmezsin aynalar falan bıde kopmle beyaz olsa demekki:( ahh ahh nyse
    Teşekkürler Cihan sağolasın.Alt sakalı beyaz yapmayı düşünüyorum.
    @kursattekin,kesinlikle cbr 125 7.000 edecek kalitede bi motor değil.Katılıyorum

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Gp500 bende anesten aldım motoru ve ilk defa plaka çıktı, yani eski plaka yerine çıkarma muhabbeti falan olmadı. Peki bizde şimdi aynı sorunu yaşarmıyız ? Bu işlerden hiç anlamam o yüzden soruyorum.
    Ekrem geçen gün dizlerimizin oraya denk gelen siyah kapağı gri yapayım diye boyacıya gittim adam 200 tl dedi yuh dedim, plastik olduğu için özel bir işlem uygulanıyormuş sözde, ama bence adam beni dürtcekti çakal. Eğer tri color olsa drekt son çıkan beyaz renklerin kapağından alır takardım. Sende alt sakalı boyatırsan fiyatını merak ediyorum

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gp500 bende anesten aldım motoru ve ilk defa plaka çıktı, yani eski plaka yerine çıkarma muhabbeti falan olmadı. Peki bizde şimdi aynı sorunu yaşarmıyız ? Bu işlerden hiç anlamam o yüzden soruyorum.
    Ekrem geçen gün dizlerimizin oraya denk gelen siyah kapağı gri yapayım diye boyacıya gittim adam 200 tl dedi yuh dedim, plastik olduğu için özel bir işlem uygulanıyormuş sözde, ama bence adam beni dürtcekti çakal. Eğer tri color olsa drekt son çıkan beyaz renklerin kapağından alır takardım. Sende alt sakalı boyatırsan fiyatını merak ediyorum
    Sıfır alınan araçlarda plaka benim zorunlu trafik sigortamı yaptırdıkları şirketin söylemesine göre yeni plaka olarak poliçe de gösterilirmiş(sebep sigortadan sonra plakanın ve ruhsatın çıkarılabilmesiymiş.

Ruhsattaki plakanla zorunlu trafik sigortandaki plaka birbirini tutuyorsa zeyil e gerek yok. plaka 34 yen --- gibi bişeyse düzeltmen gerekiyor. Yoksa poliçe trihi dolduğunda hasarsızlık indirimi alamıyosun sistemden senin adına bişey çıkmıyor ve kazaya karışırsan poliçe ile plakan uymadığından işler oka sarıyor iyice

Ulan bu lavuklara 300 tl para verdik işlemler için adamların bizi soktuğu duruma bak. Yaptıkları bi işi takip edip şu plaka girme işini bile yapmıyorlar!

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sıfır alınan araçlarda plaka benim zorunlu trafik sigortamı yaptırdıkları şirketin söylemesine göre yeni plaka olarak poliçe de gösterilirmiş(sebep sigortadan sonra plakanın ve ruhsatın çıkarılabilmesiymiş.

Ruhsattaki plakanla zorunlu trafik sigortandaki plaka birbirini tutuyorsa zeyil e gerek yok. plaka 34 yen --- gibi bişeyse düzeltmen gerekiyor. Yoksa poliçe trihi dolduğunda hasarsızlık indirimi alamıyosun sistemden senin adına bişey çıkmıyor ve kazaya karışırsan poliçe ile plakan uymadığından işler oka sarıyor iyice

Ulan bu lavuklara 300 tl para verdik işlemler için adamların bizi soktuğu duruma bak. Yaptıkları bi işi takip edip şu plaka girme işini bile yapmıyorlar!
    Kardeş ara bunları. Eğer bu hafta içinde bu işlemler anes motor tarafından karşılanmazsa dava açacağını ilet kendilerine. Götleri öyle bir tutuşur ki es es kuralı ile yapmak zorunda kalırlar. Cebinden bir kuruş bile çıkarma sakin. Onca para verdin

Motosikleti
    CB650F
    CBR 125 gümüş gri yada siyah 2. el arıyorum nakit alınıcak.Bu cbr 125 topiği canlı olduğu için buraya yazıyorum

Arkadaşlar Motorun Eskişehir yakınlarında olması benim için daha iyi olur yani Bursa,Ankara,Sakara vs. İsteklerim : Motor kesinlikle kaza boya vs. olmamalıdır,değişen en küçük bir parçası olmamalıdır,motor zorlanmamış rodajı iyi yapılmış olmalı,kapalı garajda muhafaza edilmiş + ları bol bir motor olmalı,servis bakımları orjinal servisinde yapılmış olması tercihimdir ve motorun ilk sahibi olması gerekir yani kısacası dört dörtlük bir alet arıyorum sonuçta canımızı emanet edicez parası nakit düşünüyorum gümüş gri yada siyah düşünüyorum motor 3000 km bilemediniz 4000 km geçmemesi gerekir ve mümkünse satıcı bana komik bir rakamla gelmesin yani 0 makina 6.900 tl iken 6.700 tl gibi bir rakamla gelmesin ben ciddi bir alıcıyım ve bu iş alay konusu olmaz hade bakem bekliyo olucam mesajları.Bu arada motoru yazın alıcam haziran ayı gibi

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    oyle bir motor bulursan haber et kardes bizede

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    arkadaşlar motorumu sattım sahibindene koymamla beraber çok hareketli bir telefon trafiği yaşadım,ilanı koymamdan 5 saat sonra motor satıldı.şu an çok garip ruh hali içerisindeyim.ss tarzım değildi,125lik yetmiyordu ama yinede her motorumla olduğu gibi bu motorumla da bir bağ kurmuştum.sevgilimden ayrılıyormuş gibi hissediyorum kendimi pöffff

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motorumu sattım sahibindene koymamla beraber çok hareketli bir telefon trafiği yaşadım,ilanı koymamdan 5 saat sonra motor satıldı.şu an çok garip ruh hali içerisindeyim.ss tarzım değildi,125lik yetmiyordu ama yinede her motorumla olduğu gibi bu motorumla da bir bağ kurmuştum.sevgilimden ayrılıyormuş gibi hissediyorum kendimi pöffff
    sasırdım.... Hayırlı olsn fıyat ne acaba

Motosikleti
    5850 ye verdim.cross umda tamirde 1 ay motorsuz kaldım offf.bir sürü rota çizmiştim gezecek valla pişman oldum.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Konca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 125 gümüş gri yada siyah 2. el arıyorum nakit alınıcak.Bu cbr 125 topiği canlı olduğu için buraya yazıyorum

Arkadaşlar Motorun Eskişehir yakınlarında olması benim için daha iyi olur yani Bursa,Ankara,Sakara vs. İsteklerim : Motor kesinlikle kaza boya vs. olmamalıdır,değişen en küçük bir parçası olmamalıdır,motor zorlanmamış rodajı iyi yapılmış olmalı,kapalı garajda muhafaza edilmiş + ları bol bir motor olmalı,servis bakımları orjinal servisinde yapılmış olması tercihimdir ve motorun ilk sahibi olması gerekir yani kısacası dört dörtlük bir alet arıyorum sonuçta canımızı emanet edicez parası nakit düşünüyorum gümüş gri yada siyah düşünüyorum motor 3000 km bilemediniz 4000 km geçmemesi gerekir ve mümkünse satıcı bana komik bir rakamla gelmesin yani 0 makina 6.900 tl iken 6.700 tl gibi bir rakamla gelmesin ben ciddi bir alıcıyım ve bu iş alay konusu olmaz hade bakem bekliyo olucam mesajları.Bu arada motoru yazın alıcam haziran ayı gibi
    üstad sen komik isteklerle geliyosun ama satıcı komik rakamlarla gelmesin diyosun...pipim olsun ama donuma değmesin diyosun, karnım doysun ama pastam dursun diyosun...

bence sıfır almak senin için daha mantıklı...misal rodajın iyi olduğu nerden anlayacaksın 3000 km motorda...bi de şimdi gördüm haziranda alacakmışsın..

Motosikleti
    Honda cb125e
    5850 ye verdim.cross umda tamirde 1 ay motorsuz kaldım offf.bir sürü rota çizmiştim gezecek valla pişman oldum.
    yenı zamla bırlıkte normal bır fıyata satmısın alanada satanada hayırlı olsn sıteye yonlendır mutlaka

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Mustafa daha bugün yolladım aynaları sana napıcaksın şimdi.Hayırlısı olsun

Motosikleti
    aynaları arkadaşın hyosuna takmak için aldık.yaa başıma ağrı girdi bildiğin,hiç böyle olacağını düşünmüyordum vayy be bunalıma girdim gece gece

Motosikleti
    2011 600F ABS
    aynaları arkadaşın hyosuna takmak için aldık.yaa başıma ağrı girdi bildiğin,hiç böyle olacağını düşünmüyordum vayy be bunalıma girdim gece gece
    Hayırlısı olsun,tarzın ss değilse doğrusunu yapmışsın.Allah daha iyilerini nasip etsin.Yeni bişey almayı düşünüyo musun ?

Motosikleti
    şuan yeni bir şey almam,belki yaz sonu bakarım.bilmiyorum ailem karşı çıkıyor satmama,etrafımdakiler,arkadaşlarım... kafam bulandı açıkçası.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Cevap için saol gp500

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler