Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    extrasyon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende cbr cı olarak aranızdayım benım sorunum on panelın oradan km saatının oldugu bölgeden 8 -9 bin devir arasında bir zırıltı gelıyor bunu nereden geldığını cozemedım yardımcı olursanız sevıırım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    peacesea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı extrasyon adlı üyeden alıntı
    bende cbr cı olarak aranızdayım benım sorunum on panelın oradan km saatının oldugu bölgeden 8 -9 bin devir arasında bir zırıltı gelıyor bunu nereden geldığını cozemedım yardımcı olursanız sevıırım
    sanırım ön paneldeki rüzgarlığın arlarından geliyo çok devire çıkınca motor titriyo ordaki plastik parçalrdan kaynaklanıyo sorun olmaz merak etme ama giderken ses gelmiyo sanırsam eğer devamlı gelen bi sesse ve rahatsız ediyorsa servise gidebilirsin belki civataları gevşek olabilir

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    senin motorun civatalar gevşemiştir aslında biraz anlıyosan tamirden kendinde yapabilirsin ben geçenlerde tün ön düzeni söktüm yine topladım civatalardandır ses arkadaşıma katılıyorum
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    camdandir silikonla çözülür
    bkz: servis

Motosikleti
    Alıntı 2pac adlı üyeden alıntı
    camdandir silikonla çözülür
    bkz: servis
    zaten silikon contalar var civata başlarında silikon çektirirsen sonradan sökme işinde çok zorlanırsın ok
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    zaten silikon contalar var civata başlarında silikon çektirirsen sonradan sökme işinde çok zorlanırsın ok
    Yani bence hiç uğraşmıcan alacan bi bisiklet iç lastiği oraya görünmeyecek şekilde yapacan babalar gibi gezecen ondan sonra (diyorum ama yaptımmı bi sorun bakalım üşencimden bi türlü yapamıyom)
    CBR 125 R

reonur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abi sende çok üşangeçsin bee insan bi boş zamanında yapar...

Motosikleti
    Alıntı H@S@N adlı üyeden alıntı
    Yani bence hiç uğraşmıcan alacan bi bisiklet iç lastiği oraya görünmeyecek şekilde yapacan babalar gibi gezecen ondan sonra (diyorum ama yaptımmı bi sorun bakalım üşencimden bi türlü yapamıyom)

aynen öyle benimki niye ses yapmıyo acaba arızalımı yoksa ben geçen fazlamı sıktım ne korkudan belki ses çıkarmıyordur

Alıntı Huséyín07 adlı üyeden alıntı
    selam arkadaşlar bi süredir memleket dışında olduğumdan pc. ile uğraşamıyordum bayağı şey kaçırmışım heralde.
    Listeye benide eklerseniz sevinirim.

Huséyín07 / Kırmızı / Hüseyin huseyin_tikmak@hotmail.com saolun

hasancım bu arkadaşıda listeye eklesene bi zahmet ....
    dağlar gibi büyüyoruz maşallah

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    aynen öyle benimki niye ses yapmıyo acaba arızalımı yoksa ben geçen fazlamı sıktım ne korkudan belki ses çıkarmıyordur

hasancım bu arkadaşıda listeye eklesene bi zahmet ....
    dağlar gibi büyüyoruz maşallah
    Bende şu ses olayını cözmeliyim en kısa zamanda

listeyi arkadaşları gördükçe güncelliyorum listemiz birinci sayfada isteyenler isimlerinin cbr larının rengini ve maillerini yazıp listeye ekletebilirler

Bu arada bu 200 . mesaj
    CBR 125 R

Carcharoth - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 Fazer
    Beyler bende %90 Haziran 10'u civarı motoruma kavuşuyorum. Babamın bir arkadaşı arabayı alırken binerim diye takasla repsol almış ama 100 km falan yol yapmış motor 3000'de 2005km'de üzerinde çizik dahi yok diyor. Yarın gidicem bakmaya... Fiyat olarak 3500'e veririm sana dedi, Babamda ben onu 3'e alırım bak görürsün diyor Üstüme almayıda düşünmüyorum bakalım artık hayırlısı valla keyfim yerine geldi sıfır'ını alıcam diye telefonu bile satılığa çıkarmıştım ama artık gerek yok zaten askerliğede az kaldı...
    Okan ACAR

Carlitoturco - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HYOSUNG GV250 (sattı)
    Slm arkadaşlar, cbr 125 i uzun zamandır araştırıyorum, ilk önce şu kredi meselesini soracam, şu bayilerin ayarladığı kredi hakkında bilgisi olan varsa biraz açabilir mi, mesela vade sayısı, peşinat, kredi faiz oranı vs., ayrıca bi arkadaş 4 zamanlı yazmış, cbr 125 6 zamanlı deil mi? Burada sormak ne kadar doğru bilemiyorum ama hani cbr 125 almasaydınız alternatif olarak ne alırdınız? Yanlış anlamayın bende cbr 125 e bayılıyorum, karşı dükkanda her gün yoldan geçerken bakıyorum içim düşüyor. Neyse sorularımı cevaplarsanız sevinirim. Bir de tek kişi max sürat kaç yaptınız? İnşalla bende bigün cbr 125 sahibi olurum.
    2.el cbr 125 ler kaçtan başlar bileniniz var mı. Aslında ben devlet memuruyum, fena maaş almıyorum ama tek başına istanbulda kirada kalıyorum o olmasa yarın motoru alırım bu yüzden Kredi konusu hakkında bilgi sahibi olan ark. varsa mutlaka benimle paylaşsın çok tşkkr ederim. msn halilmentes@yahoo.com
    [FONT="Fixedsys"][I]My mOtO LoVé is indescribablé ..! [/I][/FONT]

ben...

mrb arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.scooter tarzı vardı bende artık vitesli bir motora geçmeyi düşünüyorum bunun içinde cbr 125 i düşünüyorum sizce benim için ilk etapta büyük gelir mi bu motor eğer başka düşündüğünüz motor varsa tavsiyelerinizi bekliyorum...

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı kliwaj adlı üyeden alıntı
    heh,dün izmir güzelyalida mavi cbr 125 gördüm ,300 metre metreden sesi geliyordu dedim racing motor geliyorbir baktim cbr güldüm, gerçekten egzos sesine hayran kaldim , çok güzeldi seneye inşallah aliirim yaa

arkadaşlar benim boyum 1.80 filan kilomda 67 küsür, cbr nin üstüne bir oturmuşum bu tam benlik motor yani benim boyumdakiler üşenmeden alabilir çünkü fotoğrafta çektirdim tam bana göre yani ama tabi öle 90 kilo filan olunca biraz komik durur.. eğer kilonuz bu adam gibiyse heeheh....

abi ben bu resimdeki herife kıl oluyom.. daha öncedende wardı bende bu foto.. adamdaki boy 2 metreden aşağı deil(kesinlikle).. ne diye biniyon o alete.. hem bu herf deil cbr 125, fireblade 1000 e de binse yine altında bööle kalır..
    CBR 600F Honda,

Motosikleti

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    Geçmiş olsun ahmedim

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014

Ybr 125

Alıntı erayatlı adlı üyeden alıntı
    mrb arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım.scooter tarzı vardı bende artık vitesli bir motora geçmeyi düşünüyorum bunun içinde cbr 125 i düşünüyorum sizce benim için ilk etapta büyük gelir mi bu motor eğer başka düşündüğünüz motor varsa tavsiyelerinizi bekliyorum...
    Bak ben bi müddet cbr ile gezdim bak absturuk olarak bozuluyo fren balatası vb.... çok benzin yiyior sonra tekerleri çok ince bi gün migrosun önündeyiz cbr 125 ile tker yakıyoz yanımıza 600rr geldi tamammı adam bi vınn vıınn yaptı bizi düşün artık ben motordan indim kaçtım özenti olma derim git paşalar gibi ybr bin

Motosikleti
    Alıntı okaysen adlı üyeden alıntı
    Bak ben bi müddet cbr ile gezdim bak absturuk olarak bozuluyo fren balatası vb.... çok benzin yiyior sonra tekerleri çok ince bi gün migrosun önündeyiz cbr 125 ile tker yakıyoz yanımıza 600rr geldi tamammı adam bi vınn vıınn yaptı bizi düşün artık ben motordan indim kaçtım özenti olma derim git paşalar gibi ybr bin

okay ne ettin la motoru niye kötülüyosun kardeş kendine gel

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    tmam da abi şu 1. sayfadan itibaren yazılanları bi oku yani sanki şikayet topici gibi

zeronero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 250l
    neyi bozuluyo ne balatası, ne şikayeti anlamadım

Alıntı okaysen adlı üyeden alıntı
    biz ybr yi satıp rahat erelim diye cbr alıyoz sen ybr al diyosun. biraz açarmısın konuyu

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    ybr daha kalite hem daha ucuz abi cbr 1-2 yıla kadar peugeot 206 gibi olcak her taraf onlardan dolcak ve insanlar başka şeyler görmek istiyecek bence

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler