Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nedved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Gaziosmanpaşa Çiftkurtlar MCM bana en geç Mart sonunda geleceğini söylemişti yeni partinin. Ben 3 hafta önce oradan aldım, beyaz renk 2012 modeli. Arayıp görüşebilirsin.

Alıntı volkan190 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Bugün konuştuğum bi bayinin bana verdiği bilgi cbr 125 r lerin mayıs ayına kadar gelmeyeceği oldu bunun doğruluk payı nedir bilen varmı yada 2012 cbr ların stoğunda olan bayi varmıdır bilgi verebilirseniz çok makbule geçer.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı Nedved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gaziosmanpaşa Çiftkurtlar MCM bana en geç Mart sonunda geleceğini söylemişti yeni partinin. Ben 3 hafta önce oradan aldım, beyaz renk 2012 modeli. Arayıp görüşebilirsin.
    fıyat olarak ne konustugunu ben aralıkta ehlıyet almıs taze motorcuyum o zaman cbr 250r alma planları yapıyordum sonra fuar beklıyım fıyatlarda ındırım olur dıye dusundum ama yanlıs dusunmusum aksıne 1000tl kadar artmıs fuar da yenı rengıyle 125 gordum ve 13hp bana yetıcegını dusunerek karar verdım suan arastırıyorum ıstanbulda en ıyı fıyatı veren bayıden alıcam hem uygun hemde az yakıcak ıns 13 beygır yeter.

Motosikleti
    CBR 650 F
    Eğer motosiklet gelirse fiyat araştırması yaparsın ama tavsiyem; şimdiden git ilk gelen cbr125 benim de hatta kapora ver bayiye. Ben 6400,00 'e aldım. Plâka, ruhsat masrafları hariç. Çok talep olduğu için indirim de yapmıyorlar.
    Alıntı Mr.cihans adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fıyat olarak ne konustugunu ben aralıkta ehlıyet almıs taze motorcuyum o zaman cbr 250r alma planları yapıyordum sonra fuar beklıyım fıyatlarda ındırım olur dıye dusundum ama yanlıs dusunmusum aksıne 1000tl kadar artmıs fuar da yenı rengıyle 125 gordum ve 13hp bana yetıcegını dusunerek karar verdım suan arastırıyorum ıstanbulda en ıyı fıyatı veren bayıden alıcam hem uygun hemde az yakıcak ıns 13 beygır yeter.

Motosikleti
    Honda cb125e
    Eğer motosiklet gelirse fiyat araştırması yaparsın ama tavsiyem; şimdiden git ilk gelen cbr125 benim de hatta kapora ver bayiye. Ben 6400,00 'e aldım. Plâka, ruhsat masrafları hariç. Çok talep olduğu için indirim de yapmıyorlar.
    Aynen dediğin gibi yapıcam fuar da 1000tl kaparoyla nısan sıra yazıyorlardı ama yınede pazarlık yaparım ne koparırsak kar yeni tricolor cok hos bu arada sırf o goruntuden 125 yeterli diyorum

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    rica ederim, umarim cok hos bir calisma ortaya cikar ve resimleri bizimle paylasirsin, hayirli surusler

Alıntı reality59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmm... pain kardeşim ilgilendiğin için teşekkür ederim dijital gösterge çok hoş geliyor bana yaptırabilirsem foto çeker foruma koyarım 2012 cbr larda gördüm hoşuma gitti
    kursat bey tamda düşündüğüm tasarım yapılabiliyormus demekki çok teşekkür ederim bu videoyu yanıma alıp bir motorsiklet tamircisinin yolunu tutmak çok teşekkür ederim yardımlarınızdan dolayı

reality59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok
    tabi ki yaptırabileceğim bir yer bulursam yaptırdıktan sonra koyarım, yalnız sanırsam komple ön taraf değişmiş galiba bu video da öyle olursa çok masraflı olur

Motosikleti
    CBR 125R'11
    Demek ki her sene bu donemlerde baslayan bi furya bu. Bir genc motor almak ister, arastirirken Honda Cbr125'I gorur, sonra fiyati da uygunmus alayim der ve bayisini arar, elimde yok ama gelicek der. Genc tatmin olmaz ve sehrindeki hatta ulkenin her bir yanindaki bayileri aramaya koyulur. Ama hicbirinin elinde motor yoktur ve her gece olmayan motor ruyalara girer.
    Bayiler mayis der temmuza kalir herkes cildirir.
    Paramizla zebil olduk, hala ayni manzara. Ne trajikomik bi durum ama...

Gelelim motor alicak arkadaslara, benden bi tavsiye: En cok satis yapan Honda bayine gidin ve kapora verip siraya girin, size her bayi mayista gelicek der ama mayista bayilerin istedigi motor sayisi turkiyeye gelmezse nolur? Motorlar bayilere satis buyukluklerine oranla dagitilir, sizin kucuk bayinize belki motor bile gelmezken diger bayiler satis yapar.
    Ben Manisa/merkez Honda'dan aldim adam 6 tane siparis vermis 1. Postada hic gelmedi, 2. Posta da 1 tane geldi, onu da ben aldim agustos basinda.. Ayni 2 postada Anes motora 20 civari motor gelmisti. Aradaki farki siz dusunun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:10 ----------

Tabi ben Mayista kapora vermistim arkadaslar ama subatta verenler de mayista aldi 2 tane falan yine manisa bayisinden

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı patriotf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Demek ki her sene bu donemlerde baslayan bi furya bu. Bir genc motor almak ister, arastirirken Honda Cbr125'I gorur, sonra fiyati da uygunmus alayim der ve bayisini arar, elimde yok ama gelicek der. Genc tatmin olmaz ve sehrindeki hatta ulkenin her bir yanindaki bayileri aramaya koyulur. Ama hicbirinin elinde motor yoktur ve her gece olmayan motor ruyalara girer.

Gelelim motor alicak arkadaslara, benden bi tavsiye: En cok satis yapan Honda bayine gidin ve kapora verip siraya girin, size her bayi mayista gelicek der ama mayista bayilerin istedigi motor sayisi turkiyeye gelmezse nolur? Motorlar bayilere satis buyukluklerine oranla dagitilir, sizin kucuk bayinize belki motor bile gelmezken diger bayiler satis yapar.
    Ben Manisa/merkez Honda'dan aldim adam 6 tane siparis vermis 1. Postada hic gelmedi, 2. Posta da 1 tane geldi, onu da ben aldim agustos basinda.. Ayni 2 postada Anes motora 20 civari motor gelmisti. Aradaki farki siz dusunun...

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:10 ----------

Tabi ben Mayista kapora vermistim arkadaslar ama subatta verenler de mayista aldi 2 tane falan yine manisa bayisinden
    Aynı benim hikayem
    Bende kapora vermiştim geçen sene martta.En geç haziranın 15'inde geleceğini söylemişlerdi.Renk seçme şansım da olmamıştı.Sonra bi oldu haziranın 15i,20si,30u motor ortada yok.Söverim dedim böyle işe,sahibenden.com da ilanlara bakmaya başladım.Sonra Bağcılar Anes motor'un ilanını gördüm tri color cbr 125 son bi tane kalmıştır diye.Direk aradım dedim sabah geliyorum almaya kaçta açıyosunuz dükkanı ? 7 de dedi.Ama geç kalmayın yarın kesin satılır dedi.Bende atladım tuzladan sabahın 5inde gittim bağcılar anes motorun kapısında bekledim açılmasını tam 1.30 saat Sonra adam dükkanı açmaya gelince garip garip baktı bi bunlar napıyo diye,babamla gitmiştim Hiç abartmıyorum daha sabahın 7sinde ben motoru almak için işlemlere başlar başlamaz 2 kişi aradı satılmadıysa almaya geliyorum diye.Yani birazda şans işi aslında.4 ay motor almayı bekledim,istemediğim rengi alıcaktım.Ama 1 günde istediğim rengi pat diye aldım.Allah motorlarını bekleyen arkadaşlara sabır versin.En iyi ben bilirim nasıl bi stres olduğunu.Hergün Honda Türkiye'yi aramıştım abartısız.

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Hayırdır Ali ne bu motorun hali ?

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    cıbır tam cıbır olmuş hayırdır ali
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    beyaz yapılırken cektiğim fotolardan bi tanesi naked hali cok daha canavaar bu arada )
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı teknoali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyaz yapılırken cektiğim fotolardan bi tanesi naked hali cok daha canavaar bu arada )
    Ben sadece alt sakalı beyaz yaptırmayı düşünüyorum.Kaça mal olur,nasıl yapıyolar ?

Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sadece alt sakalı beyaz yaptırmayı düşünüyorum.Kaça mal olur,nasıl yapıyolar ?
    komple 200 verdim ben 25 - 30 tl gibi bi şey olur en fazla kardesim

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Eyvallah

Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı patriotf adlı üyeden alıntı Mesajı göster

tamamiyle bunu yasadım aralıkta almadıgıma o kadar pısmanım kı bugun ıstanbulda 7 bayı aradım ve bende otomobıl satısında calıstım fıat gıbı yogun bır markada boyle vurdumduymazlık gormedım elemanlar takmıyor ılgılenmıo cevap veren yok telefon acan bıle yok o kadar dıyım neyse 8 bayıyle bır konusma yaptım bıraz olumlu geldı yarın gıdıp kapora verıcem azıcık tehdıtte edıcem :D ıstedıgım tarıhte almak ıcın bakalım hayırlısı.

şimdi asıl kafamı kurcalayan ıkı sorum var bunlara gelelim sizin tecrubelerınızın benı bılgılendırecegıne ınanıyorum motor saklmak ıcın acık garajım var hırsız gırer mı gırebılır gecen haftalarda aractan navıgasyon calınmıstı onlem ne yapmalıyım dısk kılıt jant kılıdı belkıde motoru hareket edınce alarm tarzı bsy korkutup kacırcak hangısı etkılı olur
    ikinci bir sorumda 125r 135kg ben bunu 5 basamak ındırıp cıkarabılırmıım bu mumkunmudur eger oyle olursa apartmanın bodrumunda ona yer yapıcam ama basamakları cıkarmak zor olur mu deneyen uygulayan varmıdır sımdıden zaman ayırdıgınız ıcın tesekkurler

Motosikleti
    CBR 650 F
    şimdi asıl kafamı kurcalayan ıkı sorum var bunlara gelelim sizin tecrubelerınızın benı bılgılendırecegıne ınanıyorum motor saklmak ıcın acık garajım var hırsız gırer mı gırebılır gecen haftalarda aractan navıgasyon calınmıstı onlem ne yapmalıyım dısk kılıt jant kılıdı belkıde motoru hareket edınce alarm tarzı bsy korkutup kacırcak hangısı etkılı olur
    ikinci bir sorumda 125r 135kg ben bunu 5 basamak ındırıp cıkarabılırmıım bu mumkunmudur eger oyle olursa apartmanın bodrumunda ona yer yapıcam ama basamakları cıkarmak zor olur mu deneyen uygulayan varmıdır sımdıden zaman ayırdıgınız ıcın tesekkurler

İnşallah yakın zamanda kavuşursun motosikletine; ben her gün 3-4 basamak indirip çıkartıyorum; ama bunu tek başına yapıcaksan eğer marangozdan basamaklara uygun en ve boyda kereste kestirt; işini çok rahat halledersin, sorun olmaz. Ben kapalı garajda muhafaza ettiğim halde bugün kasko yapan firmalardan fiyat almaya başladım; ya dışarıda bi' yere gittiğimde çalınırsa diye. Ben senin yerinde olsam; her yerine alarm da taksam dışarıda bırakamam, kapalı yere koyma imkânım varsa eğer.

Motosikleti
    Honda cb125e
    İnşallah yakın zamanda kavuşursun motosikletine; ben her gün 3-4 basamak indirip çıkartıyorum; ama bunu tek başına yapıcaksan eğer marangozdan basamaklara uygun en ve boyda kereste kestirt; işini çok rahat halledersin, sorun olmaz. Ben kapalı garajda muhafaza ettiğim halde bugün kasko yapan firmalardan fiyat almaya başladım; ya dışarıda bi' yere gittiğimde çalınırsa diye. Ben senin yerinde olsam; her yerine alarm da taksam dışarıda bırakamam, kapalı yere koyma imkânım varsa eğer.
    tesekkurler ıns bu konuda resımlerınıde koyarım aklımdakı 2012 rengi yogun beyaz bakalım kısmet tek basıma yapcam orası kacınılmaz kalas mantıklı benımde aklıma gelmıstı zaten frende elım olur ıcım rahat eder en azından paylasımın ıcın tesekkurler kaskolar bu arada cok ucuk rakkamlar dıye duymustum ve kapalı garajı sart kosuyorlarmıs yınede ogrenınce yazarsan sevırınım...

Motosikleti
    CBR 650 F
    tesekkurler ıns bu konuda resımlerınıde koyarım aklımdakı 2012 rengi yogun beyaz bakalım kısmet tek basıma yapcam orası kacınılmaz kalas mantıklı benımde aklıma gelmıstı zaten frende elım olur ıcım rahat eder en azından paylasımın ıcın tesekkurler kaskolar bu arada cok ucuk rakkamlar dıye duymustum ve kapalı garajı sart kosuyorlarmıs yınede ogrenınce yazarsan sevırınım...
    Kapalı garajda muhafaza ediyorum ama; benim istediğim meselâ bi' arkadaşımda kaldığımda gece çalınırsa da kaskonun bunu kapsıyor olması.
    Yoksa kasko çok anlamsız. Ayrıca eski topiclerden okuduğum kadarıyla zamanında kapalı garaj olmadan da kasko yapan arkadaşlar var imiş. Eğer 700-800 TL'ya kadar kasko yapamazsam; kaliteli alarmlı disk kilidi ve araç takip sistemleri araştıracağım. Gps+Gprs'li sistemlere bakacağım.
    Uygulamaya geçtiğimde bilgiler veririm.

Motosikleti
    CBR 125R'11
    Bende ilk aldigimda cok dusunuyodum naparim diye ama aldiktan sonra bi sekilde duzene girdi, apartmanin acik otoparkinda kilitli alarmli bi sekilde koruyorum, 8 ay oldu bi sikinti yasamadim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:23 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:16 ----------

Gercekten cok guzel olmus motorun dostum. Ayrica bu ise 200 tl cok iyi. Sticker.larin temini, ruhsata isletme , renk secimi ve boyanin yapilacagi yer secimi vs. Biraz daha konuyu acabilir misin?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler