Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı fb49 adlı üyeden alıntı
    arkadaş bu makina 10 literyle 490 km yol alıyormuş doğru mu?
    walla o makinenin benim olmadığı kesin ama yinede bana çok saçma geliyo.. 1 depoyla 200 km bile gidemeyince doğal..
    CBR 600F Honda,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    @hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı okaysen adlı üyeden alıntı
    --------------ROCKEN COKE KONVOYU--------------------
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=14525
    detaylar ve bilgiler bu linktedir
    ---------------------------------------------------------
    hasan abi be sende gel
    ne o hasandan başkasını çağırmıyomusun la
    şaka şaka keşke imkan olsada bizde gelsek malum biz uzaktayız böyle etkinliklere katılamıyoruz size iyi eğlenceler kazasız belasız inşallah

Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı
    walla o makinenin benim olmadığı kesin ama yinede bana çok saçma geliyo.. 1 depoyla 200 km bile gidemeyince doğal..
    PcKopat ben senin derdini buldum bu motora 98 oktan gitmiyo abi 95 kullanalım gel ben pazar günü fulledim hemde litresi 3 ytl toplam 110 km ne yol yaptım yarının altına inmişbu namussuz içiyomu ne bir dahakine 95 almayı düşünüyorum
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Benim makine 100 Km ye şehirler arası yolda 2,8 litre yakıyor...Bu demektirki kokluyor ..

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı
    Benim makine 100 Km ye şehirler arası yolda 2,8 litre yakıyor...Bu demektirki kokluyor ..
    Aynı şekilde abi bir kuruş fark yok neredeyse sen 95 oktan kullanıyosun galiba çünkü 98 kattımmı benimkide içiyo benzini
    CBR 125 R

along - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    abi en kısa zamanda inşallah eski sağlığına kavuşur daha iylerine binersin

motoru kafaya takma kısa zamanda satılır inşallah bizim topiğe çok cbr 125 meraklısı giriyo veririz birine

eyvallah ahmedim sagolasın, valla binicem diye aldım hiç satmayıda düşünmüyodum ama kısmet degilmiş artık sattıktan sonrada eski cbr cı olarak kalırım aranızda herhalde
    bu arada 95 oktandan vazgeçmeyin derim ben hem ekonomi hem motorunuz açısından.

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Evet bende 95 oktan kullanıyorum ..Ben bu makinayı ralliye çıkmak için almadımki..Güzelliğini seyretmeye sesini dinlemeye onu sevmeye aldım..Canım hız istese Suzuki GS 500 ü satar ikinci el bir 600 alabilirim ama şimdilik istemiyorum..Bi daha ölümü görüp gelmek istemiyorum şimdilik..Aklımda daima 600 var ama..bir bakıyorsun coşku geliyor bir bakıyorsun yok ya diyorum boş ver sana CBR 125 yeter Race nin kıralı

Motosikleti
    Alıntı along adlı üyeden alıntı
    eyvallah ahmedim sagolasın, valla binicem diye aldım hiç satmayıda düşünmüyodum ama kısmet degilmiş artık sattıktan sonrada eski cbr cı olarak kalırım aranızda herhalde
    ne demek abi başımızla beraber

bu arada 95 oktandan vazgeçmeyin derim ben hem ekonomi hem motorunuz açısından.
    bende fakettim abi sağol uyarını dikkate alıcam
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    galiba 98 konusunda haklısınız ama ben motoru ilk aldığım zamanlarda hep 95 oktan kullanıyodum.. bir ara motor gaz yememeye başladı hatta çekişten falan düştü.. bir anda gaz açtığımda sübap vurma sesi faln geliyodu.. servise danıştım.. elemanlar 98 oktan kullan dediler.. 98 kullandığımdan bu yanı performans süper.. ama ekonomik yönden kötü..
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    Honda CBR 125 R

buda benim motor dışarda cekmek aklima gelmedi içeri anca sokuyorum gevur ölüsü gibi bugun 25km yaptim ayri bir zevk ya..
    bu arada bi sorum var benim motorla 2 3 vites gidiyorum yani rahat ibre cok yavaş oynuyor 3.viteste gidip 20 gösterio felan bir gariplik var sizdedemi ögle devir sati canavar gibi ama bu sanki hız göstergem göstermeye niyetli degilmiş gibi bir hali var artı basamiom basacak yer yok mecidiye köyde anca ana yola cıkmam lazim ehliyet yok şimdilik böyle idare edioz 2 hafta sonra uzunyol yapıcam orada anlarımda cok geç olmadan varsa bi bozukluk götirim diom..

Motosikleti
    piaggio x8 250 premium
    istanbul izmir yapılır mı bu motorla arkadaşlar

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    istanbul izmir degil hakkari bile yapılır ..

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    motor yaparda sen yapabılırmısın)(duyduklarıma gore uzun yolda zormus,gercı karadenız turu yapanda var gezı yazılarında)

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı 2pac adlı üyeden alıntı

buda benim motor dışarda cekmek aklima gelmedi içeri anca sokuyorum gevur ölüsü gibi bugun 25km yaptim ayri bir zevk ya..
    bu arada bi sorum var benim motorla 2 3 vites gidiyorum yani rahat ibre cok yavaş oynuyor 3.viteste gidip 20 gösterio felan bir gariplik var sizdedemi ögle devir sati canavar gibi ama bu sanki hız göstergem göstermeye niyetli degilmiş gibi bir hali var artı basamiom basacak yer yok mecidiye köyde anca ana yola cıkmam lazim ehliyet yok şimdilik böyle idare edioz 2 hafta sonra uzunyol yapıcam orada anlarımda cok geç olmadan varsa bi bozukluk götirim diom..
    Kardeşim Tekrardan Hayırlı Uğurlu olsun makinan Allah nazardan saklasın pek güzelmiş ya biyerini çiz yada nazar boncuğu taktır kaskında gayet güzel burda o kasklara 250 - 270 ytl diyolar

Rahatsızlığına gelince bu motordas öle bişey var gibi oluyo aslında ama yok yani sen yüksek devirlerde kullanmadığın için (rodaj bitene kadarda yüksek devirlere çıkma) 2. - 3. viteste hızlanmıyo birde insan scooter kullanıp kullanıpta böle bi motora bindiği zaman yani gerçek devir saati gerçek km göstergesi olan bi motordan bahsediyorum rüzgara bakıo insan uçup gidecek km saatine bakıosun 80 km anca gelio

Birşey daha fotonu direk siteye koysana o zaman her açan görüo daha güzel oluyo sanki motor
    CBR 125 R

gurolcbr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr125**34 ZKN 34**
    ya arkadaşlar size bişi sormak istiyorum siz zinciri ne kadarda bir yağlıyorsunuz veya spreyliyorsunuz ben aldım alalı 500 km yol yaptım ama hiç zincire birşey yapmadım sorun olurmu acaba bilgilerinizi bekliyorum

along - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı gurolcbr125 adlı üyeden alıntı
    ya arkadaşlar size bişi sormak istiyorum siz zinciri ne kadarda bir yağlıyorsunuz veya spreyliyorsunuz ben aldım alalı 500 km yol yaptım ama hiç zincire birşey yapmadım sorun olurmu acaba bilgilerinizi bekliyorum

zamanı gelmiş ortalama 500 de bir yagla bide kullandıgın yere görede degişebilir yani genelde tozlu topraklı yollarda kullanıyorsan daha sık yaglayabilrsin zararı yok ama böyle durumlarda önce bi benzinle falan sil sonra yagla tozun üstüne yaglama yag la toz karışımı pislik zincirinin daha kötü yapar.

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    =) kask 237 ytl almışken iyisini alalım dedik dün nazarını kırdım geliba kaskı aynaya taktim arkamı bi döndüm aynen çatırt die yere düştü top gibi zıplıyor dedim kafamda böyle zıplamas inşallah kazasız belasız bineriz cümlemiz. ilgi ve alakanıza teşekkürler hasan bey saygılar bizden efendim

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    zamanı gelmiş ortalama 500 de bir yagla bide kullandıgın yere görede degişebilir yani genelde tozlu topraklı yollarda kullanıyorsan daha sık yaglayabilrsin zararı yok ama böyle durumlarda önce bi benzinle falan sil sonra yagla tozun üstüne yaglama yag la toz karışımı pislik zincirinin daha kötü yapar.

Aynen abi yalnız 500 km biraz fazla olmazmı ben 250 - 300 km de diye duydum yani servis öle dedi gerçi binilen yere görede değişebilir deiğin gibi

Aman yalnız zinciri çok pahalıymış mutlaka sprey alın yağlayın

Bişey değil Murat Bey hürmetler.....
    CBR 125 R

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ben 200 km yi bulmadan yağlıyorum servisin verdiği sprey yağla.. ama bir sorun war.. yağı sıktıktan sonra köpürüyo beyaz beyaz oluyo zincir.. yakınlarda zincir temizleyici fln sordum yok.. benzinle temizlesek bişey olurmu acaba..
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı
    ben 200 km yi bulmadan yağlıyorum servisin verdiği sprey yağla.. ama bir sorun war.. yağı sıktıktan sonra köpürüyo beyaz beyaz oluyo zincir.. yakınlarda zincir temizleyici fln sordum yok.. benzinle temizlesek bişey olurmu acaba..
    Abi o köpüğü silmicen zaten yağ o koruyucu kısmı benimkide öle oluyo bende sordum sevisteki çocuğa öle olacak zaten dedi o şekilde koruyo dedi
    CBR 125 R

Motosikleti
    Alıntı 2pac adlı üyeden alıntı

dostum hayırlı uğurlu olsun maşallah çok güzel ... sen yinede şimdilik hızını çok merak etme H@S@N ında dediği gibi ilk başlarda öyle geliyo ama sonradan sen bile şaşıracaksın ben geçen pazar 125 yaptım yol bitti şimdiye kadar 1000 km ye yakın yol yaptım hala doyamadım boş bir vakit olsada bassam diye pazarları iple çekiyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler