Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    ben 3 gündür kullanamıyorum kafayı yedim
    zincir pas tuttu kullanamadıgım ıcın
    pas sokucu ıle adam etmem gerek havalar ısınmadan :S

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doğru diyosun İnsan bunalıma giriyo kullanamayınca..2,5 ay olmuştur sürmeyeli :(
    sen motoru cok erken kapadın be cok güzel günler oldu aralıkta ocakta karda yağmurda sür demiyorumda kuru güzel günlerde vardı kendine işkence :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen motoru cok erken kapadın be cok güzel günler oldu aralıkta ocakta karda yağmurda sür demiyorumda kuru güzel günlerde vardı kendine işkence :D
    Harbi işkence dediğin gibi.Bide teşvik edici herşeyi aldım öyle kapadım motoru Gittim yeni kask aldım,eldiven aldım,aksesuar aldım motoru kapadım Bakalım ama pazartesiden sonra sıcaklık yükseliyo

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    dün gece ön tarafı biraz indirdiğimi söylemiştim ama alyan anahtarım olmadığı için gidon kollarınıda az önce motorcuya gidip anahtar isteyerek indirebildim. amortisör kollarından ne kadar indirdiğimi anlayabilirsiniz. merak edenler için yazayım; bir çok kez denedik 2 kişi bindik stopie yaptık vurma v.s hiçbir problem yok. fotolardan çok belli olmuyor ama inanılmaz derecede güzel oldu, çok daha ss görünmeye başladı cbr. özellikle kardeşime verdim o kullanırken uzaktan izledim ön inince sanki arkası yükselmiş gibi çok hoş oldu
    valla senin fotoları gördüm pek bir şey anlamadım gidip bende yapayım dedim
    indirmeden önceki hali(dün yağmura yakalandım motor baya pis kusura bakmayın)

sonraki hali;

tabi sonra yola çıktım 30 la giderken bir çukurdan kaçamayıp girdim ön çamurluğa çarptı daha hızlı girseydim büyük bir ihtimalle ön çamurluğu elime alırdım.görüntü sürüş zevki falan filan kişiden kişiye değişir ama aman amanda bir fark yok.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    Peki çok mu indirdin acaba ? çünkü ben stopie bile yaptım arka 30 cm kalkmıştır ama ön vurmadı. gerçi çukura falan kaçsam nolur bilemem. Bu arada motor dururken cok belli olmuyor. birgün bir arkadaşina ver kullansın sende karşıdan bak, cok tatlı duruyor

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    5cm indirdik.fark var belli oluyor yani amortisörleri indirdikten sonra baya zorladık ama çarpma yapmıyordu,ustam yine de çukurlara dikkat et dedi ama baya derin çukura düştüm ondan oldu.yoksa her tümsekte olmaz böyle şeyler.

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    anladım teşekkürler. aslında bende biraz huzursuzdum 2 kişi çukurda vurursa diye içime kuşku düşüyordu. En iyisi 3 cm falan indirmek o zaman. Hem yinede orjinalinden iyi olacaktır, çünkü hep düsünüyordum; şu cbrın önü az daha alçak olsaymış keske diye. Neyse ben biraz daha yükselteyim yoksa huzursuz olucam.

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben şu aralar motoru satmayı düşünüyorum.Bakalım aileyle bi konuşiyimde kabul ederlerse hemen satmayı düşünüyorum
    Ekrem, bana sorarsan satma motorunu. Aynı şekil bende bu sene üniversiteye gidicem 3 ay oldu motor depoda üzerine binemiyorum. Sürekli arabayla geziyorum. Aklımdan satmak geçti ama yazı düşündüm arabayla geçmez güzelim yaz azcık rüzgar yememiz lazım ki sen motorunla o kadar uğraştın. Bir dünya aksesuar var üzerinde yazık etme motoruna.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Haklısınız arkadaşlar.Bu yaz yeni bi motor alabilme imkanım olsa verdiğim emeğe filanda acımam artık ama bu yaz öyle bi şansımda yok.E bütün yaz öldürseler arabaya binmem
    Bu arada önü indirince gerçekten güzel gözüküyo.Kazasız belasız sürüşler dilerim herkese

Nedved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Bugün cesaretimi topladım, eldiveni, kaskı aldım, giydim montumu, botumu hem ruhsatı aldım hem motosikletimi eve götürdüm. Beyler acayip mutlu oldum. Güneşli günler bizi bekler artık.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Nedved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün cesaretimi topladım, eldiveni, kaskı aldım, giydim montumu, botumu hem ruhsatı aldım hem motosikletimi eve götürdüm. Beyler acayip mutlu oldum. Güneşli günler bizi bekler artık.
    Hadi bakalım hayırlı olsun Yavaştan sürmeye başlamak lazım.Bende motoru haftaya çıkarsam diyorum artık.Haftaya perşembe güneşli 8derece gösteriyo

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    Güle Güle Kullan
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

Nedved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Alıntı serhan123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle Güle Kullan
    Çok teşekkür ederim.

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    beyler iyi akşamlar cbr 125 in max hızı nedir

yasin_942 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB250Ni
    burda kader karadağın çektiği bir video var http://www.youtube.com/watch?v=iW9Yr...eature=related
    YZFR 125 2011-2012 16.000 KM / SYM WOLF SB250Ni 2012-....

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı yasin_942 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burda kader karadağın çektiği bir video var http://www.youtube.com/watch?v=iW9Yr...eature=related
    daha gideri var bence 200km bulur cbr125 :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    bu güzel haber hadi bakalım sevindim senin adına . ben kış diye motoru kapatmadım her gün biniyorum kar,yağmur,çamur fark etmiyor mart gelse de cemreler düşşe havalar ısınsa az kaldı yahu biraz daha sabır

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    iki kişi 135 gördüm
    ama normal zorlanmadan gideceği 115-120 düz yolda şartlar uygun olursa

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    geçtiğimiz cuma okula yetişmem gerekiyordu o yüzden arka yoldan gittim ve 2 kişi 150 gösterdim. o rakamı görünce amaçsızca bir gülümseme oluştu
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alper150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    daha gideri var bence 200km bulur cbr125 :D
    Hocam kakkını yeme şimdi. Yokuş aşşağı kapattınmı iyi gidiyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler