Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Nedved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650 F
    Alıntı serhan123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence vites geçişlerinde bi sorun yok gayet rahat ve kullanışlı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:32 ----------

http://imageshack.us/photo/my-images/823/viraj.jpg/
    Altın Elbiseli Adam programında ve burada yazılanlardan duyduğum, okuduğum kadarı ile o yönde bilgiler edinmiştim. Yanlış ise bu bilgi, kusura bakmayın. Heyecandan o.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    bende mi bir sorun var acaba. bak şimdi şüphe etmeye başladım kendimden
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    anladım hocam gerçi o birazda senin marifetin. ben o kadar yatabilirmiyim bilmiyorum ama motor kardeşimin olduğu için dahada temkinli davranıyorum korkuyorum birşey olur diye. gerçi bunda doğru asvaltında çok etkisi var, millet sanırım kaymak gibi parlayan asvaltta yatmaya kalkıyorlar o yüzden çabuk kayıyor haliyle. neyse bravo kardeş

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    teşekürler. Biz buralarda baya bi viraj partisi felan veriyoruz eylenceli oluyor hızda zevk vermesede virajın tadından yenmiyor. ayıptır sölemesi cbf 250 bile yakalayamıyor.
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    lastikler fren esnasında çok kayıyor fakat virajlarda bir problem çıkmıyor,lastiklerin yumuşak olması avantaj herhalde.bende baya bir yatırıyorum.
    bu arada benim tank pad im bu:http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-P...#ht_2436wt_825
    desenli olması çok hoş fakat yapıştırıcısı pek iyi değil arada bazı noktalarda kalkma yapıyor.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Nedved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Altın Elbiseli Adam programında ve burada yazılanlardan duyduğum, okuduğum kadarı ile o yönde bilgiler edinmiştim. Yanlış ise bu bilgi, kusura bakmayın. Heyecandan o.
    Altın Elbiseli Adam'ın sunduğu motor bizzat benim motorum konuştuğu kişide benim Muhabbete etmiştik Barkın abiyle,genel olarak memnun oldu motordan test ederken ama gerçekten kendisininde söylediği lastikler banada güvenli gelmiyo.

Ufuk İnkaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Repsol 2006 / Cbr 125 R ( 2011 ) Hyosung Gt 250 R.
    bende lastiklerden hiç sıkıntı çekmedim hala da üzerinde 8500 km'dir. her türlü yatırıyorum yanlıyorum her köşe başında ( biraz apaçice ama zevk alıyorum ).

vites konusuna gelince yağ değişimi ve vites kolunun temizlenip yağlanması sesi biraz azaltıyor. ama şahsi kanaatım birazda pilota da bağlı bu olay benim vites geçişlerinde hiç ses yok 2 ye atarken cok hafif var. bence o sesin nedeni de 1'den 2'ye atarken boşa geçtiği için biraz fazla ses geliyor olabilir.

Motosikleti
    Alıntı Nedved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok yok haklısın arkadaşım biraz sorunlu şanzumanlarımız ama göreceli olarak algılanamayabilecek kadar az sorunlu. hatta şöyle diyim zamanla motora alıştıkça vites geçişlerini daha net ve sert bir şekilde yapmaya başladım. belkide son 500 km dir hiç bir sorun görmüyorum. benim mondialın vites pedalı kuş gibi, dokun hemen vites değişiyor ve ben uzun süre buna alıştığım için cbr dailk başlarda biraz sorun yaşamıştım ama şuan çok iyi

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bende sadece 1den2 2den1 e atarken ( her devirde değil ) taak diye ses geliyo.

Motosikleti
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastikler fren esnasında çok kayıyor fakat virajlarda bir problem çıkmıyor,lastiklerin yumuşak olması avantaj herhalde.bende baya bir yatırıyorum.
    bu arada benim tank pad im bu:http://www.ebay.com/itm/Motorcycle-P...#ht_2436wt_825
    desenli olması çok hoş fakat yapıştırıcısı pek iyi değil arada bazı noktalarda kalkma yapıyor.
    şimdi bu normal tank pad'ler gibi üzeri silikonlu gibi değil dimi kardeşim yoksa bana mı öyle geldi?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaşlar yine söylüyorum,HRC Tank ve depo pad alın derim.Son derece kaliteli.

Motosikleti
    silikon değil kauçuk.ve desenli olduğu için daha gösterişli duruyor.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende sadece 1den2 2den1 e atarken ( her devirde değil ) taak diye ses geliyo.
    normal bir ses bu .

eğerki yağınız eskimeye başlamışsa bu ses dahada fazlalaşır.

Motosikleti
    ya ben ebaydan 1dolarla 5 dolar arası ayda 1 tane alıyorum canım sıkıldıkça.ama bunu kullanırım çok hoş duruyor.üzerinde ki kırmızıyla jant şeridimin tonuda aynı takım gibi oldu.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    normal bir ses bu .

eğerki yağınız eskimeye başlamışsa bu ses dahada fazlalaşır.
    2000 kmde bir değiştiriyorum yağı.Gerçi ses fazlalaşmadı hep aynı.Ondan fazlası olamaz diye düşünüyorum

Motosikleti
    evet serhan istersen 200 km/h yap asla virajın tadını vermez. bunu uğu ertekinde söylemişti yüksek hızı her motor kullanan yapabilir yeterki motor güçlü olsun. ama viraj teknik işidir demişti. buda benim tank pad arkadaşlar keiti marka, ileride bir kaç yerini karbon kaplarsak uysun diye bu renk almıştık

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben ebaydan 1dolarla 5 dolar arası ayda 1 tane alıyorum canım sıkıldıkça.ama bunu kullanırım çok hoş duruyor.üzerinde ki kırmızıyla jant şeridimin tonuda aynı takım gibi oldu.
    Ebay candır ya En son yıkattığımda motoru jant şeridinin birazı sökülmüştü bi janttaki.Kafama takıldı ama ulan dedim şimdi onun için bi jant şeridine 20-25 lira mı vericem.Gittim ebayden 0.99$'a tüm jantlara çekebilcek kadar şerit aldım

Motosikleti
    ben istanbul'dan bi abime yaptırdım bu pad'i. kendisi uğraşıyor bu işlerle her türlü sticker olayı felan da var. bu da face profili. http://www.facebook.com/tankpad

ben gayet memnunum. sürekli tazikli su ile yıkattırıyorum felan kalkma atma gibi olaylar söz konusu olmadı.

bence bu kalkma olayları biraz da yapıştırma ile ilgili

Motosikleti
    2011 600F ABS
    http://www.ebay.co.uk/itm/Honda-HRC-...#ht_1650wt_260

Ben bunu kullanıyorum tavsiye ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler