Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vlknsyrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bandit 650 S - K6
    ...
    www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-sahibinden-2012..23.000-km-full-plusfull-129244893/detay

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    led sinyali takmak için neden flaşör lazım ki motorun kendi üzerindeki olmuyor mu? Flaşör illaki de lazımsa eline geçince anlarsın zaten nasıl bağlandığını kolaydır... Ben hiç sıkıntı yaşamadım şimdiye kadar bu tarz montaj işlerinde mantıklı düşününce çözümü kolay aga dert etme

---------- Post added at 03:48 ---------- Previous post was at 03:42 ----------

ben motoplus fuarına saklıyorum nakit ve k.kartlarımı manetler, aynalar, gidon topuzları vs. Fuarda çok güzel şeyler gözüme çarptı geçen sene alamadım pantolon alınca param bitti bu sene cıbırıma alcam herşeyi

Bu arada Taylandlı arkadaş (Kürşat Tekin) 600 700 dolar a 150cc kit ayarlayabileceğini söylemişti ptt kargo ile gönderip parasınıda teslimatta alabileceğini söylüyordu bir kaç kişi birden yaparsak bu işi daha uyguna mal olabilir ne dersiniz beyler? Şu an değil de birkaç ay sonra düşünebilirim ben...
    Bana uyar Fakat nasıl emin olucaz bi sorun çıkarmadığından ? Ayrıca ledler için flaşör takılmadığında yanıp sönmüyo diyolardı.Bakıcaz artık

Bu motor bu modelde işin sonu,ötesi yok.

Motosikleti
    Cbr 125R
    Merhaba arkadaşlar sizlere bir sorum olacak açıkcası Honda CBR 125R tipi ve marka olarak çok hoşuma gidiyor uzun süredir vitesli bir motora geçmeyi düşünüyorum birçok marka ve modele baktım ama Honda güvencesi yüzünde ilk vitesli tecrübemi CBR125R ile gerçekleştirmek istiyorum.Şimdi siz kullanan arkadaşlardan 1/2 tavsiyeye ihtiyacım var ?

1-) Boyum 1.75 ve kilomda 100. Bu motor altımda ufak kalır sanırım (2011 model için) ideal kilom olan 80/85'e düşmeyi düşünüyorum (düşünmekle kalmadım düşüyorumda).Şimdi aslında sorum bu yani altımda ufak kalması diyebilirsinizki kardeş git bir honda bayine otur bak İş dolayısı ile fırsat bulduğum anda hep 1/2 yere bakıyorum ama malesef daha görmek bile nasip olmadı. Yani gittiğim bayide görsem oturucam üstüne biliyorum bu boy kilo olayları forumda bir çok kişiyi boğuyor ama inanın imkanım olmadı daha. Oturduğum semtte 2 tane yeni model CBR125R görüyorum ama bir türlü tanışma sohbet imkanım olmadı jet gibi geçiyorlar hep yanımda.Sahibinden'de ilanlara bakıyorum ve geçen bir kişiyi aradım bana 95 kilo ve 1,75 boyunda olduğunu söyledi motor hayet normal duruyordu altında.

2-) Cbr125R mı ? MR 250 Destro mi ? arada kaldım

3-) Sahibinde fiyatlar oldukça yüksek ve 2. el olarak çok fazla var bu motordan bu benı endişelendiriyor.

2-)

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    kardeş motor sende nasıl durur bilmiyorum ama güç olarak çok tatmin etmeyebilir seni, çünkü ben 75 kg ım her bindiğimde keşke daha güçlü olsa bu alet diyorum. ama yanlış anlaşılmasın 125cc ler için gücü falan çok iyi yani diğer 125 cc lerde aynı hatta ybr 125 falan iyice güçsüz. bergamalı olsaydın gel benim motora bin derdim nerelisin ?
    işte bu yüzden mr250 destro düşünebilirsin hem vitesliye yeni geçiyorsun düşme v.b durumla karşılaşırsan için yanmaz. mr 250 nin sesi harika hatta süper diyebilirim. çift silindir bir makinası var ama inan çoğu çift silindirden iyi sesi var ve boyutlarıda, gücüde sana daha iyi uyar bence. mr250 20 beygir, cbr 13 buçuk beygir çok fark edecektir.

ama honda tabiki daha kalite karar birazda senin arkadaşım

Motosikleti
    Cbr 125R
    Alıntı s.e.c adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş motor sende nasıl durur bilmiyorum ama güç olarak çok tatmin etmeyebilir seni, çünkü ben 75 kg ım her bindiğimde keşke daha güçlü olsa bu alet diyorum. ama yanlış anlaşılmasın 125cc ler için gücü falan çok iyi yani diğer 125 cc lerde aynı hatta ybr 125 falan iyice güçsüz. bergamalı olsaydın gel benim motora bin derdim nerelisin ?
    işte bu yüzden mr250 destro düşünebilirsin hem vitesliye yeni geçiyorsun düşme v.b durumla karşılaşırsan için yanmaz. mr 250 nin sesi harika hatta süper diyebilirim. çift silindir bir makinası var ama inan çoğu çift silindirden iyi sesi var ve boyutlarıda, gücüde sana daha iyi uyar bence. mr250 20 beygir, cbr 13 buçuk beygir çok fark edecektir.

ama honda tabiki daha kalite karar birazda senin arkadaşım
    Cevabın için çok teşekkürler istanbul Anadolu yakasındayım bu sanş benimki işte buradaki 2/3 bayiye sürekli gidiyorum ama hiç göremedim daha. Ben şehir kullanımı için düşünüyorum aslında öyle hız gibi bir merakım veya ihtiyacım yok gibi şuan 150'lik Scooter'ım beni fazlası ile götürüyor (en fazla 80 görüyorum ibrede). Mr250 görmedim daha ama söylediğin gibi 2 si arasında acıkcası hala kararsızım.

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    BATMIYORUM arkadaş bu sabah uyandım baktım her yer kar hemen atladım motora tepe, bayır neresi varsa, nerede daha çok kar varsa sürdüm motoru. Sanki 4 çeker jipler gibi gidiyorum yanda bana bakarken yere düşen insanlar oldu. CBR 125'in en sevdiğim yanı motor hafif kaysa bile ayaklarımla kontrol edebiliyorum. Herkese tavsiye ederim çıkın karda stres atın

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BATMIYORUM arkadaş bu sabah uyandım baktım her yer kar hemen atladım motora tepe, bayır neresi varsa, nerede daha çok kar varsa sürdüm motoru. Sanki 4 çeker jipler gibi gidiyorum yanda bana bakarken yere düşen insanlar oldu. CBR 125'in en sevdiğim yanı motor hafif kaysa bile ayaklarımla kontrol edebiliyorum. Herkese tavsiye ederim çıkın karda stres atın
    Karda yere yapıştırmayı 2011 ciler göze alamayabilir daha balayıları bitmedi malum

Sende kalın lastik varmı extra bilmiyorum ama bide eski cbr ın ince lastikleri karda çok büyük avantaj

video yoksa saymayız bunu bak ona göre

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı s0rUnLu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cevabın için çok teşekkürler istanbul Anadolu yakasındayım bu sanş benimki işte buradaki 2/3 bayiye sürekli gidiyorum ama hiç göremedim daha. Ben şehir kullanımı için düşünüyorum aslında öyle hız gibi bir merakım veya ihtiyacım yok gibi şuan 150'lik Scooter'ım beni fazlası ile götürüyor (en fazla 80 görüyorum ibrede). Mr250 görmedim daha ama söylediğin gibi 2 si arasında acıkcası hala kararsızım.
    Bende anadolu yakasındayım eğer istersen merak ediyosan gelip görebilirsin.

Herkese merhaba,bir sorum var.Sizler motorlarınızı nerede tutuyorsunuz?Bizim apartmanın kapalı otoparkı yok.Binanın içine alma şansım da yok malum.Motoru dışarıda tutmak sakıncalı olur mu?

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    bi sıkıntı olmaz burak ama bir branda al hergün kapat üzerini su ve güneşten korunur ayrıca çevredekilerin üzerine çıkmasını yukarıdan tükürmesini veya taş atmasını hepsini bir çırpıda halledersin.(yaşadım biliyorum)

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    arkadaşın da dediği gibi, üstünü güzel şekilde kapattığınız sürece sıkıntı olmaz
    ben iş yerimdeki kapalı otopark da tutuyorum.dışarının soğuğu var fakat yağmuru çamuru yok

1 ayın ardından geçen gün çalıştırdım.biraz zorlandı ama tek marşa aldı -5 derecede sıkıntımız yok şükür(mondial den çektiklerimden sonra ) 2 marşa da alsa canı sağolsun koçumun )
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Çok teşekkürler arkadaşlar,şu anda yok motor.Aldıktan sonra ne yapacağımı düşündüm bir an,umarım sıkıntı çıkmaz.Keyifli sürüşler..

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    CBR cılar
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    vay cakalaz ve ahmet arkadaşlarım da uğrarmış buralara eskilerden kim kaldı beh bu arada ahmet sen bursadamısın motoru getircem diyodun getirdin mi? Ben resim paylaştım baya geçen seneden bu sene daha çekmedim ama çekip atacağım buraya kar görün

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Beyler muğla illeri çevresinde eski kasa CBR125 arıyorum. Elinde olan varsa lütfen bana ulaşsın max. bütçem 3000 tl civarı.
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

Alıntı onuRRtas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler muğla illeri çevresinde eski kasa CBR125 arıyorum. Elinde olan varsa lütfen bana ulaşsın max. bütçem 3000 tl civarı.
    merhaba arkadaşım bende 2006 model 28000 km temiz cbr 125 r var izmir oto kent karşısıyındayım

onuRRtas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GS500 K4'
    Alıntı kocakurttali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşım bende 2006 model 28000 km temiz cbr 125 r var izmir oto kent karşısıyındayım http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...8950616/detay/
    Hocam sahibindende ilanı mevcut mu. yoksa bana özelden telefonunuzu atın sizi arayayım.
    Motorculuk insanın içinde hiç yayılmamış bir tohum gibidir. Ama üzerine su dökerseniz, bir motorun tepesine çıkarsanız tamamdır, O tohum büyüyecek ve fidan olacaktır. Fidan artık yayılmıştır ve son nefesinizi alana kadar asla sizi terketmez.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Az önce sattığım CBR'ın sahibi aradı Muhabbet ettik biraz...24ooo km civarında benden almıstı, 51ooo km'yi devirmiş bugün itibari ile Hala aldığım günkü gibi canavar diyor ULen seviyorum ÇİBİR lari bee
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay cakalaz ve ahmet arkadaşlarım da uğrarmış buralara eskilerden kim kaldı beh bu arada ahmet sen bursadamısın motoru getircem diyodun getirdin mi? Ben resim paylaştım baya geçen seneden bu sene daha çekmedim ama çekip atacağım buraya kar görün
    Şuan Tekirdağ'dayım motorun her şeyi tamam. Ön arka lastik ve zincir-dişli seti aldım ama işler ciddiye binince annem izin vermedi. Bakalım her gün evde isyan ediyorum evde huzur kalmadı desem yeridir ama hala izin çıkmadı.

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Arkadaşlar yeni kasa cbr125 varsa hesaplı,haber verin alıcam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler