Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    lastik konusunda pirelli mt 75 ideal bir lastik dostum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Arkadaşlar.Merhaba 2012 CBR 125'TE Repsol,ve 2012 Cbr'da 1000 rr da olan tanıtım rengide eklenmiş acaba türkiyeye gelme olasılığı kaçtır.yoksa fuarda tanıtıldıktan sonramı satılacaklar ?
    Teşekkürler.
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastik konusunda pirelli mt 75 ideal bir lastik dostum...
    Teşekkürler Gökhan , pirelliyi araştıracağım, fiyat olarak bi bilgin var mı?

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    yaklaşık 300tl arka 250tl ön olması gerek dostum

Motosikleti
    honda cbf 150 siyah
    arkadaş bilginizden faydalanmak için bir şey sorayım. bende cbf 150 var ama cbr 125r takas düşünüyorum. tamam ikisifarklı sınıflarda motor ama memnun kalırmıyım bilmiyorum

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı ekber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş bilginizden faydalanmak için bir şey sorayım. bende cbf 150 var ama cbr 125r takas düşünüyorum. tamam ikisifarklı sınıflarda motor ama memnun kalırmıyım bilmiyorum
    Yakıt,performans,görüntü ( ikiside farklı klasman ama ),cbf ten cbr'a geçersen her türlü memnun olursun.

i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Cuma sabahı hava Ayvalık'ta süperdi ne poyraz, ne lodos bende çıktım motorumu yıkattım, ardından akşama kadar gezdim, yetmedi gecede çıktım dedim 2-3 tane de fotoğraf çekelim

Motosikleti
    2011 600F ABS
    İlkay kazadan sonraki hasarlari naptin

Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlkay kazadan sonraki hasarlari naptin
    Ekrem duruyor hala yaza doğru yaptıracağım sağ grenajın içindeki o siyah plakayı söktüm grenajın çatlağını da yapıştırdım tutuyor şimdilik birde fren maneti yamuk 150-160 tl hasar var toplamda

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı i.canver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekrem duruyor hala yaza doğru yaptıracağım sağ grenajın içindeki o siyah plakayı söktüm grenajın çatlağını da yapıştırdım tutuyor şimdilik birde fren maneti yamuk 150-160 tl hasar var toplamda
    Hayırlısı kardeşim halledilir bi şekilde.Burda havalar çok kötü,motorun yüzünü unuttum

Motosikleti
    CBR250R
    Hayırlısı kardeşim halledilir bi şekilde.Burda havalar çok kötü,motorun yüzünü unuttum
    Kardeşim ben kışın hiç kapamıyorum motoru her gün biniyorum mecburum Ayvalık'ta ufak yer her yere git gel yapmak zorundayım işlerim çıkıyor, en güzelini sen yapıyorsun hem paslanmaz motor benim dışarda kalmaktan hafif pas yapmaya başladı zincir zaten paslandı en iyisi kapalı tutmak

Motosikleti
    honda cbf 150 siyah
    Yakıt,performans,görüntü ( ikiside farklı klasman ama ),cbf ten cbr'a geçersen her türlü memnun olursun.
    .bilgin için saol evet farklı tarzda motorlar. cbf leri bilirsiniz kendi sıfının en iyisi benim görüşüm.denemede fayda var ozaman bir cbr alalım. en kötü ihtimal yaza satarız memnun kalmassak

2012 aprilia RS4 125 tr de satışı yok mu yahu varsa da kaç para?

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    ilkay fotolar çok güzel olmuş gerçi kazalı yerler hiç belli olmuyor.
    ekber eski kasaların piyasası düştü yeni kasalardan sonra,eski kasa alacaksanız hesaba katın.
    evet gelelim problemime motoru ilk aldığım zaman bahsetmiştim zincirdeki sesten.özellikle boşa attığımda çok yüksek ve rahatsız edici bir şırıltı var.honda servisine 3 kere gitmeme rağmen sprey sıkıp yolladılar,boşluk olduğunu söylüyorum ama sallamıyorlar biz yaptık diyorlar ama 100 metre sonra tekrar başlıyor ses.ayrıca vites geçişleri de çok sert ve bazen hiç geçmiyor.büyük bir ihtimal zincirden kaynaklı dedi kendi ustam.en son hondaya tekrar gittim ve boşluk olduğunu sesin bir türlü geçmediğini söyledim.umursamaz bir tavırla bırakman lazım dedi motoru bana da motor lazım olduğu için bırakamadım pazartesi bırakacam artık zaten istanbula gidecektim 1 hafta park yerindende kurtulmuş olurum.daha önce apartmanımın altından motorumu çaldıkları için hep aklım motorda kalıyor.

Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilkay fotolar çok güzel olmuş gerçi kazalı yerler hiç belli olmuyor.
    ekber eski kasaların piyasası düştü yeni kasalardan sonra,eski kasa alacaksanız hesaba katın.
    evet gelelim problemime motoru ilk aldığım zaman bahsetmiştim zincirdeki sesten.özellikle boşa attığımda çok yüksek ve rahatsız edici bir şırıltı var.honda servisine 3 kere gitmeme rağmen sprey sıkıp yolladılar,boşluk olduğunu söylüyorum ama sallamıyorlar biz yaptık diyorlar ama 100 metre sonra tekrar başlıyor ses.ayrıca vites geçişleri de çok sert ve bazen hiç geçmiyor.büyük bir ihtimal zincirden kaynaklı dedi kendi ustam.en son hondaya tekrar gittim ve boşluk olduğunu sesin bir türlü geçmediğini söyledim.umursamaz bir tavırla bırakman lazım dedi motoru bana da motor lazım olduğu için bırakamadım pazartesi bırakacam artık zaten istanbula gidecektim 1 hafta park yerindende kurtulmuş olurum.daha önce apartmanımın altından motorumu çaldıkları için hep aklım motorda kalıyor.
    Zincir sesi aynen bende de anlattıkların gibi gittim zincir yağı aldım, yağlıyorum 20 dakika bekliyorum iyice dişlilere yedirsin diye bindikten sonra diyorum oh ses yok 150-200 mt sonra hayda gene ses başlıyor zincir fazla boşta değil ilk aldığımda da böyleydi gerçi hep ses vardı.

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    hocam bilmiyorum durum aynı mı ama bende ki ses aşırı rahatsız edici ve yüksek ses.sanki arızalı motor kullanıyormuş gibi hissediyorum kendimi ve gerçekten ses konusunda çok takıntılıyım.daha önce cross u ilk aldığımda zincirden ses geliyor diye ön arka dişliyi ve zinciri 3 er kez değiştirdim.en son amortisörün fazla yaylanmasından kaynaklı olduğunu öğrenince amortisörüde değiştirdim.zincirden ses gelmesin

Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam bilmiyorum durum aynı mı ama bende ki ses aşırı rahatsız edici ve yüksek ses.sanki arızalı motor kullanıyormuş gibi hissediyorum kendimi ve gerçekten ses konusunda çok takıntılıyım.daha önce cross u ilk aldığımda zincirden ses geliyor diye ön arka dişliyi ve zinciri 3 er kez değiştirdim.en son amortisörün fazla yaylanmasından kaynaklı olduğunu öğrenince amortisörüde değiştirdim.zincirden ses gelmesin
    Hocam bende sese fena takan biriyim ses oldu mu motordan soğuyorum resmen. Bir de castrol marka alalım zincir yağını bakalım fayda edecek mi CRC marka almıştım kesmedi 2.yağlayışım bu bundan önce ATF yağ ile yağladım gene faydası olmamıştı.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ekber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    .bilgin için saol evet farklı tarzda motorlar. cbf leri bilirsiniz kendi sıfının en iyisi benim görüşüm.denemede fayda var ozaman bir cbr alalım. en kötü ihtimal yaza satarız memnun kalmassak
    Niye alıcan niye satıcan Cbf gibi arkasaına sepet koyup kaskını montunu tıkamassın. Çepeçevre güvenlik demiri takıp düşüp kalkamassın.

Ama Görüntüsünden sürüş pozisyonundan dijital göstergelerin ambiansından çok keyif alırsın. Bide atla deve değil ama düşük devirlerde cbf biraz daha güçlü devirli kullandığında cbr daha iyidir.

Şehirler arası yollarda da + 10 +15 km son sürat avavtajın var

Üretim kalitesi ve işçilik açısındanda cbr daha iyi. Motor ömrü ve problemsizliktede

Gelgelelim cbf daha fazla çok yönlü bi motor

Bu sene gelebileceği konuşulan dijital göstergeli hornet stilindeki Cb150 de güzel bi seçenek bence

arkadaşlar fiyatı nedir aprillia nın

s.a arkadaşlar bu A2 motor ehliyetini kaç yaşında alabiliyoruz nete baktım tam doğru bi cevap bulamadım bide size sorayım dedim yakın zamanda ehliyet alan varsa söyleyebilirmi? masrafı nedir toplam kaç ayda alıyoruz kaç yaşında alıyoruz?ben trafik polisine sordum dedi 17 den gün alınca alırsın dedi motoruda ehliyet alınca alacam seviniyordum az kaldı diye şimdi diyorlar 18 den gün alınca falan diye tereddütte kaldım bende size sorayım dedim teşekkürler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler