Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Gri renk Arkadaşlar inanmayacaksınız ama ben 2. el aldım ve 2007'de aldım,2007 model ve daha 700 km de idi 1.700'e aldım.Rüzgarlık camı bile vardı mis gibi Çok çok iyi bi fiyata aldım.İlk motorumdu.İlk gün yan yatırdım o günden beri sol grenaj sürtülmüş şekilde.Ön grenaj ve çamurluk çatladı vs vs.Ama yürürü tertemiz Bakalım satmazsam çok değişik işlere giricem onla modifiye olarak

---------- Post added at 23:20 ---------- Previous post was at 23:18 ----------

Alıntı seyitster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekrem yanlış hatırlamıyorsam youtube de bir videoda ( aradım ama bulamadım ) bu egzostun aynısı idi galiba çünkü üzerindeki şu desenler ve işlemeler aynı idi ducati nin bir motoruna takmışlardı ve harika bir sesi vardı amaaaa !! cıbırın 125 cc tek pistonu bu egzostta nasıl bir etki tepki verir bilemeyeceğim . Yalnız ducati nin sesi mükemmel bir hal almıştı çift silindirli motorların sesine bayılıyorum
    Seyit dostum dediğin gibi two brothers sağlam ses veriyo,bundada en az arrow kadar vereceğinden eminim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gri renk Arkadaşlar inanmayacaksınız ama ben 2. el aldım ve 2007'de aldım,2007 model ve daha 700 km de idi 1.700'e aldım.Rüzgarlık camı bile vardı mis gibi Çok çok iyi bi fiyata aldım.İlk motorumdu.İlk gün yan yatırdım o günden beri sol grenaj sürtülmüş şekilde.Ön grenaj ve çamurluk çatladı vs vs.Ama yürürü tertemiz
    Harbiden uygun almışsın. En son 1.700'e verirsin o zaman ki bence o paralara satılır. Çok rahat. 1.200'e falan verme yani. Ben 2006 asya scooter'ımı 1.350'ye verdim. Gerçi çok temizdi çizik bile yoktu daha 5.000km'deydi ama olsun. İyi kar yapmıştım o aletten.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o zaman al kardeşim ben de daha iyi tok bir ses çıkacağından eminim yüksek devirlerde giderken V2 600 cc gibi ses verir

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekrem sanırım ilk sahibi sensin gerçekten 2000 e filan rahat gider ya çin malı scooterları 1300 e satıyorlar.
    sahibindende o kadar sanal-uyduruk bi piyasa varki bu fiyatları bazen normal zannetmeye başlıyoruz. Bide akdenizdeki apache Longbow lar da devreye girince 4000 liraya ilan kaçınılmaz oluyor

Today en son 2700 den satıldı ve şuan hala ithal edilse kur farkıyla max 3000 den satışta olucaktı . 2012 ye girdik nerdeyse ve 5 yaşındaki 50 cc motor 2000 el deiğştirdiğine inanıyomusun.

sahibindendeki ortalama fiyatlarla gerçek piyasası arasında el sıkışılan fiyatlar arasında 3'e 2 gibi bi arantı var.. Millet 4500'e eski kasa CBR kilitlemeye çalışıyor yeni kasa gerçeği ortadayken...

Tabi today sevenine çok güzel ve dayanıklı bi motor 5 tane çin olür o sürede Today ölmez diyollaaa

Sitedeki fotoları olan vision 50 de 110 luk ve 50 lik olarak fuarda satışına başlanacağını düşünüyorum. İki kişilk yapısı ve 14' cantlarıyla modern kasasıyla Todayi tarihe gömücek gibi 50 cc kategorisinde

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bakalım arkadaşlar ilandaki arkadaşa mesaj attım iletişime geçersek almayı düşünüyorum

Hüseyin valla todayi o kadar seviyorum ki Çok güzel şeyler üretilir onun üstünde uğraşması zevkli olur.Ama satıp tatlı parayı almakta güzel Fakat bilmiyorum,o anki dururuma göre herşey olabilir.Belki satarım belkide dediğim gibi full grenaj seti alıp baştan aşağı değiştiricem motoru.

Motosikleti
    Bakalım arkadaşlar ilandaki arkadaşa mesaj attım iletişime geçersek almayı düşünüyorum

Hüseyin valla todayi o kadar seviyorum ki Çok güzel şeyler üretilir onun üstünde uğraşması zevkli olur.Ama satıp tatlı parayı almakta güzel Fakat bilmiyorum,o anki dururuma göre herşey olabilir.Belki satarım belkide dediğim gibi full grenaj seti alıp baştan aşağı değiştiricem motoru.
    Egzoz içinde Today içinde hayırlısı olsun Ekrem. Yalnız bana sorarsan. Today'e falan masraf yapma. Yıka pakla güzel pasta geç üzerinden. Çek fotoğraflarını ver ilanını. Çok güzel aletler ama 50'lik. Bu saatten sonra binilmez ona. En azından ben binmezdim. En iyi şartlarla çıkar elinden. Ben 1.800 gibi verirsin diye düşünüyorum. Yani fazla fazla yapar o paraları.

Egzoz için adama fiyat ne diyceksin? 500?

Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harbiden uygun almışsın. En son 1.700'e verirsin o zaman ki bence o paralara satılır. Çok rahat. 1.200'e falan verme yani. Ben 2006 asya scooter'ımı 1.350'ye verdim. Gerçi çok temizdi çizik bile yoktu daha 5.000km'deydi ama olsun. İyi kar yapmıştım o aletten.
    Hocam bu asyayı o fiyata yenimi verdin. Millet uyanmadan 2005-2007 arası güzel kitleniyodu ama sonra millet uyandı zen falsefesi yalan oldu Çin malı 3000'e maksi sukuter gerçegi kötü bi kabusa dönüştü Elm sokağı kabusları göre göre sattı sahipleri

İtalyan-Japon'a geçenler hala rüyalarında çin malı kullandıklarını söylüyolar

Motosikleti
    Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam bu asyayı o fiyata yenimi verdin. Millet uyanmadan 2005-2007 arası güzel kitleniyodu ama sonra millet uyandı zen falsefesi yalan oldu Çin malı 3000'e maksi sukuter gerçegi kötü bi kabusa dönüştü Elm sokağı kabusları göre göre sattı sahipleri

İtalyan-Japon'a geçenler hala rüyalarında çin malı kullandıklarını söylüyolar
    Benimki de o AS125T'lerdendi işte. Nostalji görünümlü. Piyasa epey yüksekti ben satarken. 1.450 yazmıştım. 1.350'ye verdim. 850'ye almıştım. 3 ay kullandım yazın. 3.600 km'ydi galiba aldığımda işte satarken 5000 km civarındaydı. Allah bereket versin. Telefonu sattım. Motorun parasını koydum. Aldım CBF 150. Şimdi 1.5-2 sene değiştirmem motoru. Bineyim azcık.

Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benimki de o AS125T'lerdendi işte. Nostalji görünümlü. Piyasa epey yüksekti ben satarken. 1.450 yazmıştım. 1.350'ye verdim. 850'ye almıştım. 3 ay kullandım yazın. 3.600 km'ydi galiba aldığımda işte satarken 5000 km civarındaydı. Allah bereket versin. Telefonu sattım. Motorun parasını koydum. Aldım CBF 150. Şimdi 1.5-2 sene değiştirmem motoru. Bineyim azcık.
    Benim bi arkadaşta var ilk motoru olarak almış seni asyadan. 1.5 yıl önce. 23.000 km de 800 e. Motorun varyatör kayış bağalar sizlere ömür 350 ye yaptırmış sonra bi 200 daha vermiş bidaha dağılınca. Ustası öpücülere boğmuş bunu Hala ikinci motoru olarak kullanıyor. satsa 600 edermiki bilmiyorum 2007 model

Hayırlı olsun şimdiki cbf'in dostum. bencede satmadan 1-2 yıl kullan harika motorun var İnsan altındaki motorun kapasitesini bildikten saçma seyler beklemedikten sonra 5 yıl bile zevkle kullanır 1000 lik motorda kullansam 100-120 yi pek geçmek mantıklı değil. ha 100kmye 3 sn de çıkarım o ayrı

Motosikleti
    Benim bi arkadaşta var ilk motoru olarak almış seni asyadan. 1.5 yıl önce. 23.000 km de 800 e. Motorun varyatör kayış bağalar sizlere ömür 350 ye yaptırmış sonra bi 200 daha vermiş bidaha dağılınca. Ustası öpücülere boğmuş bunu Hala ikinci motoru olarak kullanıyor. satsa 600 edermiki bilmiyorum 2007 model

Hayırlı olsun şimdiki cbf'in dostum. bencede satmadan 1-2 yıl kullan harika motorun var İnsan altındaki motorun kapasitesini bildikten saçma seyler beklemedikten sonra 5 yıl bile zevkle kullanır 1000 lik motorda kullansam 100-120 yi pek geçmek mantıklı değil. ha 100kmye 3 sn de çıkarım o ayrı
    Yok valla çok fazla birşey beklemiyorum. Saçma sapan yerlerde arıza yapıp yolda bırakmasın yeter. Gezmeyi severim yazada. Biraz gezmeyi düşünüyorum. Balıkesir-Akçay'da yazlık var. Oraya falan gider gelirim. Burda Saroz kıyısında belki bilirsin Erikli var. Çok güzel yer. Oraya falan giderim. Genel olarak uzun yolda kullanıcam yani. Zevk alarak kullanıyorum çok memnunum basıyorum gidiyor, basıyorum duruyor. Tatmin oldum

s.e.c - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250, Mt25 abs, Cb250r, cbr 1000rr, Yamaha Fz8
    slm arkadaşlar herkeze kazasiz surusler diliyorum. bugun cok sinir oldugum bisey oldu trafikte motorcular olarak sizlerle paylasmak istedim. sehir icinde 50 km süratle giderken 1m dibime siyah camli sahin yanasti ve aniden beni sıyırarak sağımdan geçti ALLAHtan önceden gormustum ve hic cizgimi bozmadim. Özellikle siyah camlı şahin gördünüz mü kaçın bu heriflerin çoğunluğu böyle 2 eli 2 ayağı dışında insana benzeyen hicbir yanları yok. zaten yakinda ehliyet kurslarindada normal araçlar ve siyah camli celik jantlı faça şahinler olmak üzere 2 bolümden oluşan trafik dersi koycaklar. Soru 1 yeşil ışık yandığında ne yapilir ? Cevap: yukarı bakılır, gökten faça şahin inmiyorsa geçilir

doblolarda falanda böyle komplexli kırolar çok var. bugun bitanesinin yanından geçtim hemen arayı açtım 50m den yakına gelince hızı arttırdım. İçindekini tipinden belli arıza şimdi kapışmaya çalışıcak yakın sürücek falan gerek yok sinirleri gerip kavga etmeye

Şahinleri falanda radar gibi süzüp daha uzaktayken farkedip yanaştırmıcan otobanda falan sağdan yavaş gidiyosan varsa böyle bi tip farkettirmeden sola çıkıp 100-110 uzucan. yoksa benden tırstı diye iyice iş olur bu tipler yakınına bikez girdimi

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şahin doğan kullananların topunun köküne kibrit suyu sıfır çizerler drift yaptıklarını sanarlar hız yaparlar ( ki 130-140 ı ıkınarak geçerler ) ferrari kullandıklarını sanarlar trafik bilgileri sıfırdır v12 motorları varmış gibi herkesle kapışmaya çalışırlar sanki trafikte bir tek onlar varmış gibi egoisttirler kısaca alayı geri zekalı konya da biz ne çekiyoruz onlardan bir bilseniz

Motosikleti
    11" Honda CBR 600FA
    geçtiğimiz akşam taksim-tarlabaşı yolunda 3 tane alkollu olduğunu düşündüğüm elemanlar clioyla beni yolda sıkıştırıp düşürmeye çalıştılar , son anda sağa doğru kırıp yavaşladım ilerdeki ışıklarda yakalayıp ana avrat sövdüğümde o 3 "delikanlı" lardan bir tanesi bile ne arabadan indi ne de camdan kafasını çıkarıp cevap verebildi . Ne diyeyim , memleketimde bu tür insanlar olduğu sürece burası sevilmez arkadaş .

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    burda tofaş doblo clio falan diye ayrım yapmak önyargıyla genelleme yapmak yanlış olur . ama ne yalan söyleyeyim şimdiye kadar genellikle tofaşlar uğraştı benle . motoru görünce bişey sanıyorlar hayvan gibi asılıyorlar sağdan soldan yaklaşıyorlar . hep arabalarını kullanma zihniyetleri yüzünden dikkat çekip ilgi görmek için kullandıklarından caddede böyle şık motor gördüklerinde gövde gösterisinde bulunmaya çalışıyorlar mallar . aklıma gelmişken yazayım , yazın kız kuzenim arkamda dolaşıyoruz şehir içinde , tofaşın biri geldi arkamıza ben yavaşladım geçsin gitsin diye geçmiyor geçmiyor arkamda da kuzenim var iyice gıcık oldum sağa doğru yaklaştım iyice hızımı düşürüp o sırada mecburen geçmek zorunda kaldı tam yanıma geldi bende gıcıklığına baktım karşıdan gelen yok asıldım gaza yan yana caddede hızlanmaya başladık ben bastıkca o da bastı , sonuç ? karşıdan araba gözüktü inat etti iyice ama geçirmedim kuyruğunu iki bacağının arasına alıp geri arkama geçti .

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Acimayacaksiniz arkadaslar.Kim ne derse desin.Bundan aylar once konu acmistim megane sikistirmisti beni,kiz arkadasim artcimdi ustume kirdilar kiz arkadasimin ayagina carptilar Allah tan dusmedik.Noldu sonra takip ettik kactilar baska arabayada carpip.Aradan biraz sure gecti nerde calistiklarini bulduk dayagi yediler.Bunu okuyan cogu kisi simdi diyecek sen kimsinde dovuyosun dovturtuyosun.Kimse dogru davranis dersi vermesin.Benim burda bunu soylemem ne govde gosterisi ne baska bisey.Kavgadan nefret ederim kaba kuvvetten.Birini doversin sonra baskasi gelir seni dover.Bos isler bunlar.Ama o adam o muammeleden sonra biraz zor yaklasir motorlulara.Ya kiz arkadasima bisey olsaydi ailesine nasil hesap vericektim ?

Bu arada egzost icin aradim pazarlik yapicaz bakalim.ama Motora uydurmak icin ara boruyu biraz kesip bicip uydurmak lazimmis.

Motosikleti
    11" Honda CBR 600FA
    Acimayacaksiniz arkadaslar.Kim ne derse desin.Bundan aylar once konu acmistim megane sikistirmisti beni,kiz arkadasim artcimdi ustume kirdilar kiz arkadasimin ayagina carptilar Allah tan dusmedik.Noldu sonra takip ettik kactilar baska arabayada carpip.Aradan biraz sure gecti nerde calistiklarini bulduk dayagi yediler.Bunu okuyan cogu kisi simdi diyecek sen kimsinde dovuyosun dovturtuyosun.Kimse dogru davranis dersi vermesin.Benim burda bunu soylemem ne govde gosterisi ne baska bisey.Kavgadan nefret ederim kaba kuvvetten.Birini doversin sonra baskasi gelir seni dover.Bos isler bunlar.Ama o adam o muammeleden sonra biraz zor yaklasir motorlulara.Ya kiz arkadasima bisey olsaydi ailesine nasil hesap vericektim ?

Bu arada egzost icin aradim pazarlik yapicaz bakalim.ama Motora uydurmak icin ara boruyu biraz kesip bicip uydurmak lazimmis.
    TwoBro bizim makineye güzel gider diye düşünüyorum , ilan fiyatına baktığımda çok ta fazla bulamdım açıkçası . umarım anlaşır halledersin . ara boru meselesini de egzost ustası düşünsün bence

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Anadolu tarafında motoru 1000 bakımına götürebileceğim problem yasamayacagım ısını adam gıbı yapan bir servis var mı arkadaslar ?
    Konsuk demıslerdı arıyorum adamları acmıyorlar
    servıse gıderken yanımızda goturmemız gereken bır sey var mı ? ortalama kac para tutar ? kesın bır fıyat soylenmemıs cunku

doblolarda falanda böyle komplexli kırolar çok var. bugun bitanesinin yanından geçtim hemen arayı açtım 50m den yakına gelince hızı arttırdım. İçindekini tipinden belli arıza şimdi kapışmaya çalışıcak yakın sürücek falan gerek yok sinirleri gerip kavga etmeye

Şahinleri falanda radar gibi süzüp daha uzaktayken farkedip yanaştırmıcan otobanda falan sağdan yavaş gidiyosan varsa böyle bi tip farkettirmeden sola çıkıp 100-110 uzucan. yoksa benden tırstı diye iyice iş olur bu tipler yakınına bikez girdimi
    125 cc ile bu araçlarla yarışmaya kafa tutumaya kalkmayın. sonuçta her türlü oyuncak olursunuz. kuvvatli motor oldumu altında. bu seferde sen onunla kedinin eniği ile oynadığı gibi oynarsın.

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anadolu tarafında motoru 1000 bakımına götürebileceğim problem yasamayacagım ısını adam gıbı yapan bir servis var mı arkadaslar ?
    Konsuk demıslerdı arıyorum adamları acmıyorlar
    servıse gıderken yanımızda goturmemız gereken bır sey var mı ? ortalama kac para tutar ? kesın bır fıyat soylenmemıs cunku
    hangi servise gitmen gerek bilmiyorum İstanbulda yaşamıyorum ama servise giderken kitabı götürmen gerek , 25 lira alıyorlar yağ ücreti başka bir şey yok 1000 bakımında .
    Yavuz Sultan Selim Han

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler