Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı okaysen adlı üyeden alıntı
    dediği doğru ama sanki motorun arkası biraz fazla titriyo geldi bana kızma hasan bak
    abi tek silindirli makinenin hemen hepsinde wardır yüksek devirlerde titreme.. kaldıki bu alet 12000 devirde cut-off a giriyo.. ve titreme 9000 devirde başlıyo.. ama sadece arkadaki kullanıcının destek barı titriyo.. direksiyondaki kullanıcıya ise 11000 devire kadar bişey hissettirmiyo..
    CBR 600F Honda,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Arkaya Metzeller 110/70/17 lastik takınca ..Arkadaki lastiğide öne alınca Mal oluyor Cillop gibin..CBR 125 Katagorisindeki Makinaların.. Kıralı,,Şahı,, Padişahı..Gerisi fassada fisso..

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    ozaktası, abi motorunun yeni lastikleriyle olan fotosunu sana zahmet bir koysan.. ben 130 luk lastik düşünüyorum arkaya.. ama 110 ada bakmak lazım..

bu arada arka lastiği nasıl öne taktın hoca ya..?_ her üstlerinde rear front falan yazıyo.. bir sorn olmadımı takarken?_
    CBR 600F Honda,

Motosikleti
    Çamurluğa yakın oldu fakat çamurluğu hafif yukarı alınca çok iyi oldu.şu an sorunsuz cillop gibi oldu..

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı
    Çamurluğa yakın oldu fakat çamurluğu hafif yukarı alınca çok iyi oldu.şu an sorunsuz cillop gibi oldu..
    abi foto istiyoz foto..

ozaktasi, abi ön fena olmamış ama arka pek fark etmemiş ya.. ben deiştirirsem en az 120 atarım..
    CBR 600F Honda,

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    arkadaşlar motorumda bence modifiyeye hiç ihtiyaç yok canavar gibi maşallah
    birtek burda düzenli bakım yaptırabileceğim bir yer yok diye canım sıkılıyo .. onuda ben yapacam ölmedik daha elhamdürüllah
    ha bide arkadaşlar bende kullanma klavuzu yok kullanma klavuzunda arka ve ön lastik basınç değerleri kaç yazıyo ben arka lastiğimde sanki biraz anormallik var iki üç gündür size zahmet bana değerleri verirseniz sevinirim
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    pek fark yok gibi.. daha kalın olmalı..

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    bencede fazla fark yok kalın oldumu tam kalın olmalı hasanın artçısı olarak ben şahsen motorun ölçülerinin uygun olduğunu düşünüyorum tek sorun egzozmuş gibi geliyor bana ama hasan hala 11000 devirde vites deiştiriyor

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı @hmedim adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar motorumda bence modifiyeye hiç ihtiyaç yok canavar gibi maşallah
    birtek burda düzenli bakım yaptırabileceğim bir yer yok diye canım sıkılıyo .. onuda ben yapacam ölmedik daha elhamdürüllah
    ha bide arkadaşlar bende kullanma klavuzu yok kullanma klavuzunda arka ve ön lastik basınç değerleri kaç yazıyo ben arka lastiğimde sanki biraz anormallik var iki üç gündür size zahmet bana değerleri verirseniz sevinirim
    ön: 29 arka: 33

mhmtcbn06 bunu beğendi.
    CBR 600F Honda,

@hmedim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 125 REPSOL İDİ ŞİMDİLİK NİSSAN PRİMERA
    Alıntı PcKopatGhostRider adlı üyeden alıntı
    ön: 29 arka: 33

sağol dostum çok makbule geçti
    [B]13 KA 833[/B] [COLOR="Red"] motorsiklete kimi hastalık der kimi hayat tarzı kimi tutku .... benim yaşama sebeplerimden biri çünkü ben o rüzgara hastayım...:)[/COLOR]

Motosikleti
    Ben 120/90/17 Pirelli aldım olmadı yükseklikten dolayı ön tarafa sürttü ...tabi lastikte elimizde kaldı..Alırsanız 120/70/17 metzeller alın...

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı
    Bende CBR 125 hastasıyım arkadaşlar..Şunu anlatamadık kimseye bu makinayı hız makinalrıyla büyüklerle karşılaştırmayın..Bu makina Racing görünümlü rahat oturumlu çok kaliteli çok az yakıt tüketen günlük kullanım ve gezi motoru.Alında drag lara katılın demiyorlar.Herşeyiyle mükemmel bir makina.Beğenmeyende alıp binmesin kimsenin kafasına uçak savar dayamıyorlar.Ayrıca Vallahide billahide kötüleyenlerin çoğunun içi gidiyor.Cızır,,Cızır

ha şöle yaaw doğru sölemşsin abi şunu bi türlü anlatamadık yahu çin malı motorlara dandişk demeyin peugeot 103 marka motoru olanları küçümsemeyin bana göre hepsi motorcu hepside eminim motorlarını çok seviyorlardır

Bu arada ilk mesajı düzenledim aramıza katılan tüm cbr 125 ciler ilk mesajımdaki listeye eklenecektir. Yazan arkadaşlara teşekkürler..
    CBR 125 R

Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    artık aranızdayim yakinda fotolarla şenlendirecegim bölümümüzü

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı 2pac adlı üyeden alıntı
    artık aranızdayim yakinda fotolarla şenlendirecegim bölümümüzü
    Fotolarını merakla bekliyoruz siyah bi cbr görmeyeli baya oldu

Bu arada CBR ın tekrar hayırlı uğurlu olsun
    CBR 125 R

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    bi dakka birisi siyah cbr mı dedi..

yakında videolarla yine burada olcam..
    CBR 600F Honda,

Çok güzelmiş motosikletin hayırlı uğurlu olsun.Arkadaşlar motor kredisiyle almak istiyorum ben,yanlış hatırlamıyorsam motosikletin fiyatı 4.750 ne kadara gelir krediyle.18 Yaşındayım aylık 500 ytl gelirim var bana kredi çıkarırlarmı ??

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    h@s@nb nıkımı yanlıs yazmıssın ılk defa bı hafta sonunun bu kadarcabuk gecmesını ıstıorum ya..hadı artık pazartesı olsunda su kredı olayı acıklıga kavussun..pckopatghostrıder siyahıda guselmıs..cabbar ı beklıorumdedıgım gıbı beyler bısı sorcam ya ben hıc vıteslı kullanmadım ama kolaya benzıo extra bı durum yok dımı

Motosikleti
    Gelirini belgelersen Kredi çıkar sana 1000 lira nakitin varsa ayda ortalama 200 lira taksitle makinayı alabilirsin 10 lira aşşağı 10 lira yukarı olabilir..

murat68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR
    Evet arkadaşlar benimde bir repsolüm var. Çok memnunum. Şusu iyi değil busu iyi değil diye çok konuşanlar var. Ama ben bunu onların motoru yeterince tanımamasına bağlıyorum. Egzost sesi konusuna gelince 13.2 hp lik bir motordan çıktığını düşünürsek sınıfının en iyi seslerinden kuşkusuz. Bir YBR ya da Kanuni'nin egzost sesleriyle karşılaştırmak değil düşünmek bile saçma.
    Eee sonuçta o bir ''CBR''

Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı
    h@s@nb nıkımı yanlıs yazmıssın ılk defa bı hafta sonunun bu kadarcabuk gecmesını ıstıorum ya..hadı artık pazartesı olsunda su kredı olayı acıklıga kavussun..pckopatghostrıder siyahıda guselmıs..cabbar ı beklıorumdedıgım gıbı beyler bısı sorcam ya ben hıc vıteslı kullanmadım ama kolaya benzıo extra bı durum yok dımı
    abi cabbar demeyin şu alete alınıyo soora..
    CBR 600F Honda,

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler