Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı BlackBaron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim. Motora da yakışmış.
    Teşekkürler Murad.

---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

Bu hafta sonuda vakit bulabilirsem diğer karbonfiber yan panel setlerini alıcam.370 liraydı sanırım fiyatı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster

[/COLOR]Bu hafta sonuda vakit bulabilirsem diğer karbonfiber yan panel setlerini alıcam.370 liraydı sanırım fiyatı
    çok pahalı değil mi?yoksa ben cimri miyim?

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Teşekkürler Murad.

---------- Post added at 21:44 ---------- Previous post was at 21:42 ----------

Bu hafta sonuda vakit bulabilirsem diğer karbonfiber yan panel setlerini alıcam.370 liraydı sanırım fiyatı
    Sağolasın Ekrem çeşitli opsiyon-ekleme vs. öğrenmem iyi oluyor ki ileride buna da bütçe ayırayım. Şimdiden hayırlı olsun; fotoğrafları bekliyoruz.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler selamunaleykum..
    sizlere bi kaç sorum olacak...
    nasipse yarın yeni kasa 7000 kmde cbr bakmaya gideceğim...
    serviste sadece 1000 km bakımı gözüküyor başka gözükmüyor..
    telefonda konuştuğum kadarıyla kazası arızası filan yok dedi..
    sadece serviste görünmemesi kafamı kurcalıyor..
    kronik rahatsızlığı filan varmıdır bu motorun?
    garantisinin olmaması başımıza dert açarmı?
    dediğin motor sanırım trıcolor ve plakası 34 ....8575 bu motor sahibiyle bende görüştüm.grenajlar ufak çizikler var.kafa grenajı ve ön çamurluk vs boyalı.bana orjinal boya dedi ama kafa grenajında orjınal sıyah degıl truncu gri.(aynı motor sa eger )garanti durumuna gelince bir motorun serviste kayıdının olmamasının bence tek nedenı vardır oda kazası olmuştur yenı model oldugu için kazanıun servis kayıtlarında gözükmesini istememiştir.ama şunuda unutma servise zamanında bakıma gelmeyen motoru arıza oldugunda servis zamanında bellı km yapılması gereken bakımları zamanında bakım yapılmadıgı için parça değişimi gerekse garanti dışına cıkarabilir.o tamamen servise kalmış aran iyiyse sorun yok.(tabi bu benim bildiğim yanlışda biliyor olabilirim.)
    pekı sen alırmıydın dersen motoru yınede servise götürür baştan aşagı baktırır saglam alınır derse ve 4000 gibi bir rakama verirse eski kasa 2005 model alacagıma bunu alırdım sonucda onlarda garantisiz.ama senin dediğin satıcı en son 4700 demışti yanı sıfırıyla arasında 1000 tl varken garantisizi almam...47000 bulan 1000 tl yıde bulur sıfır alır tabi yıne bu sizin keyfinize kalmış.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok pahalı değil mi?yoksa ben cimri miyim?
    Sen cimri değilsin,çok pahalı gerçekten Ama şimdi yan panel tamamen karbon set olacak.Galiba setin içinde depo ile gidon arasında kalan yerde var.Yani 5 parça honda'nın orjinal aksesuarı 370 lira.Ama gerçekten görünüş çok fark ediyo,çok güzel.Cam gibi yapmışlar çok garip bişey

---------- Post added at 22:00 ---------- Previous post was at 21:57 ----------

Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dediğin motor sanırım trıcolor ve plakası 34 ....8575 bu motor sahibiyle bende görüştüm.grenajlar ufak çizikler var.kafa grenajı ve ön çamurluk vs boyalı.bana orjinal boya dedi ama kafa grenajında orjınal sıyah degıl truncu gri.(aynı motor sa eger )garanti durumuna gelince bir motorun serviste kayıdının olmamasının bence tek nedenı vardır oda kazası olmuştur yenı model oldugu için kazanıun servis kayıtlarında gözükmesini istememiştir.ama şunuda unutma servise zamanında bakıma gelmeyen motoru arıza oldugunda servis zamanında bellı km yapılması gereken bakımları zamanında bakım yapılmadıgı için parça değişimi gerekse garanti dışına cıkarabilir.o tamamen servise kalmış aran iyiyse sorun yok.(tabi bu benim bildiğim yanlışda biliyor olabilirim.)
    pekı sen alırmıydın dersen motoru yınede servise götürür baştan aşagı baktırır saglam alınır derse ve 4000 gibi bir rakama verirse eski kasa 2005 model alacagıma bunu alırdım sonucda onlarda garantisiz.ama senin dediğin satıcı en son 4700 demışti yanı sıfırıyla arasında 1000 tl varken garantisizi almam...47000 bulan 1000 tl yıde bulur sıfır alır tabi yıne bu sizin keyfinize kalmış.
    Katılıyorum.O motoru bende gördüm ilanlarda ve burda da söyledim o motorda bi iş var diye.

Motosikleti
    Sen cimri değilsin,çok pahalı gerçekten Ama şimdi yan panel tamamen karbon set olacak.Galiba setin içinde depo ile gidon arasında kalan yerde var.Yani 5 parça honda'nın orjinal aksesuarı 370 lira.Ama gerçekten görünüş çok fark ediyo,çok güzel.Cam gibi yapmışlar çok garip bişey

---------- Post added at 22:00 ---------- Previous post was at 21:57 ----------

Katılıyorum.O motoru bende gördüm ilanlarda ve burda da söyledim o motorda bi iş var diye.
    sende kişileştiriyorsun gerçi motoru.zaten forumda motoru en iyi tanıyan kişi sen oldun.yine foto bekleriz.
    fearlesboyy dediklerin doğru,büyük ihtimal kazalı araç.daha önce de forumda geçmişti konusu.ama şase ve motorda problem yoksa alınabilecek bir motor.

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    sende kişileştiriyorsun gerçi motoru.zaten forumda motoru en iyi tanıyan kişi sen oldun.yine foto bekleriz.
    fearlesboyy dediklerin doğru,büyük ihtimal kazalı araç.daha önce de forumda geçmişti konusu.ama şase ve motorda problem yoksa alınabilecek bir motor.
    aynen bencede dedıgım gıbı ben uzagım yakın olsam gıdıp bakacaktım sorun yoksa şaselerde motorda fıyatıda uygun tutsa alacaktım.telde görüştüm fiyatıda 4700 deyınce 400-500 tl yol gıdıs donus vs masrafı yapacagım plaka degısecek sıfırıyla aynı olucak dıye vazgectım.camurluk ve kafa grenajı boyanması benı vazgecirdi...yakından bakacaksan eger ön düzene vs ıyı bak sorun yoksa 4000 gıbı bır rakam alabılırsen al

Motosikleti
    ben almıyorum motoru neyse motor sorunlu herhalde yoksa şimdiye kadar satılırdı.sonuçta piyasada ki en ucuz cbr bir de zor bulunduğunu hesaba koyarsak.sağlam olsa çoktan satılırdı.umarım alacak kişinin elinde patlamaz.

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    ben almıyorum motoru neyse motor sorunlu herhalde yoksa şimdiye kadar satılırdı.sonuçta piyasada ki en ucuz cbr bir de zor bulunduğunu hesaba koyarsak.sağlam olsa çoktan satılırdı.umarım alacak kişinin elinde patlamaz.
    Yok ya eğer alacak kişi çömez değilse birşey olmaz ama motor düzgün duruyor yani ön amortisör açı falan olarak kazalı gibi durmuyor ama. O arkadan bakınca plakanın hali ele veriyor kendini. Kullanan arkadaş epey bir yatma eğilimine girmiş sanırım motorla. Yoksa imkansız o kadar berbat etmesi plakayı. 4000 tl'ye versin satarım benim cbf'yi alırım onu.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler selamunaleykum..
    sizlere bi kaç sorum olacak...
    nasipse yarın yeni kasa 7000 kmde cbr bakmaya gideceğim...
    serviste sadece 1000 km bakımı gözüküyor başka gözükmüyor..
    telefonda konuştuğum kadarıyla kazası arızası filan yok dedi..
    sadece serviste görünmemesi kafamı kurcalıyor..
    kronik rahatsızlığı filan varmıdır bu motorun?
    garantisinin olmaması başımıza dert açarmı?
    Kronik sorunu yok. 4000 yağ değişiminim faturasını veya sevisten onayını mutlaka gör. yan yatmışsa Sispansiyonları üzerindeyken öne arkaya yaylandır rahatsız edici ses varmı diye kontrol et. Giderkende dengesi dışında yine ön konsol ve grenajların tıkırtı yapmaması lazım zırıltılı bi motor değil plakadan başka yerden zırıltı ses gelmez

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Selam abilerim :D
    Bende yakında aranıza katılıcamda ilgimi çekti bende buradayım bundan sonra. Honda beat kullanıcısıyım 2009 model 17.000 de beatım var hafif çizikli sorunsuz. 3.400 - 3.500 civarında sattığım anda Cbr a koşuyorum :D Bu arada satılık beat var aklınızda olsun :D
    [B][COLOR="#FF0000"]HONDA C[COLOR="#000000"]a[/COLOR]B[COLOR="#000000"]ba[/COLOR]R 125 R[/COLOR] <3 [/B]

Motosikleti
    Honda
    iyi akşamlar arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var tiger ekzos alcam 2.el 200 tl tertemiz duruyor net üzerinden alacam.fakat orjinal oldugunu nerden bilcem.bide fiyatı uygunmudur.önerirmisiniz?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı ENGİN REİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyi akşamlar arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var tiger ekzos alcam 2.el 200 tl tertemiz duruyor net üzerinden alacam.fakat orjinal oldugunu nerden bilcem.bide fiyatı uygunmudur.önerirmisiniz?
    Bir arkadaşımda var memnun olduğunu söylüyordu.Sesi de bu motor için çok tatmin edici çıkıyodu.

Motosikleti
    Honda
    eyvallah zippos bi sıkıntım daha var sonuçta 2.el alacam.orjinal m
    olup olmadıgnı sence nasıl anlarım.faturası filan oluyor mu bunların?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    eyvallah zippos bi sıkıntım daha var sonuçta 2.el alacam.orjinal m
    olup olmadıgnı sence nasıl anlarım.faturası filan oluyor mu bunların?
    Bahsettiğim arkadaşımda 2. el almıştı 300 lira civarında.Link varsa verebilir misin bi bakmak isterim.Başka bir marka olsa olabilir ama tiger zaten orjinaldir diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Honda
    tabi verimde ilanı get e çevırıyor şu an ilan onay sürecinde

Motosikleti
    2011 600F ABS
    tabi verimde ilanı get e çevırıyor şu an ilan onay sürecinde
    Ben orjinaldir diye düşünüyorum,sonuçta büyük bir marka değil orjinal diye çakma satsın.

Motosikleti
    Honda
    eyvallah kardeşim Allah pişman etmesin almayı düşünüyom.başka yorum yapan olursada memnun olurum.fikir ortaklıgı iyidir.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    eyvallah kardeşim Allah pişman etmesin almayı düşünüyom.başka yorum yapan olursada memnun olurum.fikir ortaklıgı iyidir.
    Hayırlısı olsun kardeşim inşallah beklediğin gibi gelir.Gördüğüm kadarıyla arkadaşımın kullandığı egzost ile aynı.Sesinden memnun olacağına eminim ben çok beğenmiştim şahsen.

Motosikleti
    Honda
    inşallah kardeşim alırsam eger sesi hakkında filan yorumumu yazacam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler