Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

bende memnun oldum.sizde ne var?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Şuan motosiklet bölümümde yazan cup var. Ama hem kalite hem stil nedeniyle artık bana yetmiyor. O nedenle CBR 125 alacağım.

anladım.beklentilerinizi karşılar

junkchanser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Cbr aslında yüzüne bakılcak motorsiklet değilde napalım paranın gözü kör olsun :D Az birşey daha üstüne para koyup alabilcek durumda olsam 4 ay motorun gelmesini hiç beklemeden yzf veya gtr250 hiç olmadı ninja 250 alırdım başlangıç için .

Motosikleti
    Öyle umuyorum..

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    Alıntı junkchanser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr aslında yüzüne bakılcak motorsiklet değilde napalım paranın gözü kör olsun :D Az birşey daha üstüne para koyup alabilcek durumda olsam 4 ay motorun gelmesini hiç beklemeden yzf veya gtr250 hiç olmadı ninja 250 alırdım başlangıç için .
    hocam fazla tepki alabilirsin bu foruma bu yazılır mı yahu :D ama tamamen haklısın yzf 125 dışında.performans olarak hiç tatmin edici değil tabii 125 lik motor için yeterli ama motor kullanmak için yeterli değil.ama bir gerçek var, bu paraya alınabilecek en iyi(sıfır) motor.

fiyat aralıkları ne kadar bu modellerin ?

Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Ya bu honda sinir etti beni son 2 ayda çok fazla ondan para verip kavuşamadım motora ondan.Motor alıcam alamıyorsun bekletiliyorsun hemde ilk motorum nasıl bir his olduğunu sen tahmin et artık ama beni :D Ama fiyatına göre cbr çok iyi motor ama sınıfında yzf var gerçekten başka bir motor baktığında uzaktan sanki arasında dağlar kadar fark var diyorsun :D

Motosikleti
    hocam yzf tip olarak çok güzel bir görüntüsü var ama ss oturuş pozisyonuyla şehir içinde de şehir dışında da çok rahatsız verir sonuçta 125 cc lik bir motor var altında.cbr125 le yzf aynı fiyat olsa yine cbr ı seçerdim.herhalde daha önce motor kullanmadın,olay sadece dış görünüş değil,ben 1 yıl da önce cruiser,sonra cross, 1 ay önce de cbr a geçtim ve en rahatsızı tam ss olmamasına rağmen cbr.hatta aktif olarak super moto da kullanıyorum o bile daha rahat.tabii zevk meselesi sadece dış görünüş önemli diyorsan yzf öncelikli gelebilir ama diğer her şeyde cbr üstün.

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R'la Kawasaki Ninja 250 R arasında 1500 TL kadar fark var. Yamaha YZF 8400-Kawasaki Ninja 250 R 11500.

kafamı karıştırdın

Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Yamaha yzf oturuş pozisyonu filan ne önemi var 125 lik bir motor sonuçta ben bu motoru altıma alıp 200 - 300km yol yapmıycağım :D Hem kendim için konuşuyorum ben sadece şehir içi kullanıcam ve görüntüsü için alıyorum motoru zaten yoksa cbr niye alıyım gider ybr apache tipi bir motor alırım kat kat daha rahat yere düştüğünde grenaj derdi olmaz.Rahatsızlık gibi birşey olmaz motor kullandımda fazer filan sürdüm ss sürmedim hiç.

Motosikleti
    sen ozaman gpr 125 lere bak.hem görüntü var hem ses.performans olarakta 250 liklere meydan okur.4000-5000 arası fiyatlarda.(yamaha motoru var üzerinde)

Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Derbi gpr 125 diyorsun galiba hiç duymadım markalardan biri oda güzel motorda sıfırı bile yok galiba üretilmiyor olablir bilmiyorum.Ben cbr alıcam mecbur öyle görünüyorda 2 ay boyunca bekledim parayı denkleştirdim ehliyeti hallettim herşey bitti motora kavuşucaz derken bayisi şaka gibi 2012 şubatta deyince çıldırmamak elde değil tutamayıp kendimi az daha ss den vazgeçip başka motor alıyordum az daha ama aşk oldu artık içimde ss tarzından vazgeçmem hocam

i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    fuara kadar motor gelmez bence 1.5 ay önce zar zor tanıdık sokarak 10 günde getirttim, fakat fuara kadar 2012 modelleri gelmezmiş, gelincede zamlı şekilde gelecekmiş.

Motosikleti
    gpr derbinin ürünü italyan.çok kaliteli bir motor.fakat sıfırı yok.cbr bayii de yok diosunuz da sahibinden de antalya da bir bayii de var sanırım.arayıp getirtmeyi neden düşünmüyorsunuz.bende istanbul mototaldan aldım adana bayii sinde yoktu.otobüsle adanaya getirttim.

Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gpr derbinin ürünü italyan.çok kaliteli bir motor.fakat sıfırı yok.cbr bayii de yok diosunuz da sahibinden de antalya da bir bayii de var sanırım.arayıp getirtmeyi neden düşünmüyorsunuz.bende istanbul mototaldan aldım adana bayii sinde yoktu.otobüsle adanaya getirttim.
    2012 dedi banada bayisi elimize 2012 diye vericekler 2011 modeli fazladan para vericez bide :S Getirtmeyi düşündümde aradım hatta bulamadım motor yok dediler hep hem bayiler yanaşmaz ödemeyi nakit yapsak sorun değilde nakit ödeme yapmıycam.

Motosikleti
    kredi kullanacaksın anladığım kadarıyla yani elinde olan bir bayii bulursan olmadı atlar gidersin halledilir o ama önemli olan motoru bulmak.umarım fiyatı abartmadan en yakın zamanda getirir bayiiler motoru şu forumda da hareketlilik olur.

Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kredi kullanacaksın anladığım kadarıyla yani elinde olan bir bayii bulursan olmadı atlar gidersin halledilir o ama önemli olan motoru bulmak.umarım fiyatı abartmadan en yakın zamanda getirir bayiiler motoru şu forumda da hareketlilik olur.
    Kredi kartı vadeli filan birşeyler yapıcaz artık ama ben birçok yeri aradım burdan telefonla hepsinin dediği tek şey 2012 ocak yada şubatı gibi geleceği fiyat konusunda birşey söylemiyorlar artıcakmış ama ne kadar bakalım.Bulabilsem atlayıp gidicemde motor elinde olan bayide bulamadım zaten.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Forumda baya hareketlilik var bugün

@junkchanser

Dostum,cbr 125 tam ss oturuş pozisyonu olmasa bile ben scooterdan geçen biri olarak başta çok ağrı yaptırdı bana.YZF 125'te düşünemiyorum.He tabi aynı fiyat olsaydı,hatta arada 1 lira daha fazla fark etseydi yzf alırdım orası ayrı.Ayrıca neden cbr ile 200-300 km yol yapılmasın.100 lük cubla nereleri dolaşıyorlar.CBR 125 bence geziler için çok uygun bir motor bu kategoride.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler