Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 125 R
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benımde 5 gun olacak bınmeyelı
    bugun calıstırayım zaten 500 km olacak bugun yaglarım zıncırını felan

peki vurdurduktan sonra aku kendını sarj edınce dıger calıstırmalarda problem oluyor mu ?
    Valla bu konuda fazlabilgim yok ama bende calistirabilirsen bir iki saat dolasip sonrasinda 2 3 gunde bir 10 20 dakika calistiricam tipki bir bebek gibi bakmak lazim demmekki

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki ER-6F (2011) - Yamaha Cygnus L (2015)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda'dan aldım bunlar sadece 2 parça,diğerlerinide alıcam tamamı değil yani.Bu 2 parça olanı 167 liraya aldım.
    Sağol arkadaşım. İnşaallah benim motoru baharda satabilirsem mayısta falan hemen siyah sipariş etmeyi düşünüyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:21 ----------

Cama film çektiren var mı? Özellikle gösterge paneline düşen ışığı önlemesi için iyi olur gibi geliyor.

Arkadaşlar, Cbr 125 lerde 2006 model ve 2011 model arasında görünüş farkı çok varmı? Sanki yakıt tankı eski modellerde ince gibi geldi. Yanılıyormuyum?

junkchanser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    Yanılmıyorsun sedatt eski kasalar ufak 2010'a kadar 2011 de yeni kasası çıktı onlar daha büyük, yanlız 2011 modelinin 0'ı yok piyasada satılmıyor 2012 şubat ayında gelceği söyleniyo yeni partın 2012 model olur onlarda.

Alıntı junkchanser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanılmıyorsun sedatt eski kasalar ufak 2010'a kadar 2011 de yeni kasası çıktı onlar daha büyük, yanlız 2011 modelinin 0'ı yok piyasada satılmıyor 2012 şubat ayında gelceği söyleniyo yeni partın 2012 model olur onlarda.
    teşekkürler junkchanser, 2010 dahilmi ufak görünüme, bilgin varmı?

i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Jant şeridi ve Lastik Markasını Boyadım Nasıl Olmuş Yorum Alalım Lütfen

junkchanser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25 2020
    2010 modelde küçük kasa sedatt 2011'de değişti.
    Canver gayet güzel olmuş motor neyle yaptın şeridi

Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı junkchanser adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2010 modelde küçük kasa sedatt 2011'de değişti.
    Canver gayet güzel olmuş motor neyle yaptın şeridi
    Prosev marka jant şeridi aldım. Elimle yavaş yavaş döndüre döndüre yapıştırdım, normalde yapıştırmak için vermişler aparat fakat buruşuk oldu yapmadım onla. En sonda fön makinesi ile ısıttım iyice yapıştı. Kalemi sorarsan feyizoğlundan aldım 7.5 TL 'ye gayet iyi çok hoşuma gitti

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200

Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam son hız ne yazıyor okuyamadım.jantlar güzel olmuş..
    dostum son hız değil o kontağı çevirince kontrol yapıyor ya o 180'den geriye sayma işlemi enjeksiyon cart curt amaan gözünü sevim sonra dicekler 180 görmüş cbr'la yeni bir tartışma başlamasın :D

mstfkrfk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 600 SA & zongshen zs 200
    bende şok oldum işte ne oluyor diye :D gözlerime inanamadım.bende parçalı jant şeridi sipariş ettim.bakalım uyguladıktan sonra...

Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı mstfkrfk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende şok oldum işte ne oluyor diye :D gözlerime inanamadım.bende parçalı jant şeridi sipariş ettim.bakalım uyguladıktan sonra...
    hemen motorun görüşü değişti yakışacaktır merak etme

Motosikleti
    CBR250R
    jant şeritleri attı desem nasıl bir tepki verirdiniz acaba şimdi garaja çıktım ne göreyim ? bütün şeritler sökülmüş. Bir daha prosev almıyorum duyurulur, şimdi derseniz proseve suç atma sen yapamadın ondan oldu, daha ben ne yapabilirim güzelce ısıta ısıta çektim. Keiti sipariş verdim bu sefer bakalım.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    i.canver dostum,keiti marka jant şeridi al 20 lira ama asla sökülme yok.Ben servise taktırdım bişey sıkıp yapıştırdılar canavar gibi oldu.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    hayırlı geceler arkadaşlar.
    bu gün arka pak lambamın iptal olması nedeniyle efe ye gidip değişimini gerçekleştirdim.
    tek lamba 2 duylu, duyun teki iptal olduğu için 10 dk içinde değişti, fiyatı 6,5 lira.
    Haberini olsun, aklınızda bulunsun
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    CBR250R
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    i.canver dostum,keiti marka jant şeridi al 20 lira ama asla sökülme yok.Ben servise taktırdım bişey sıkıp yapıştırdılar canavar gibi oldu.
    aynen öyle dostum keiti sipariş verdim az önce hem çekmek için aparatta yanında.

Motosikleti
    cbf 150_haojin hj 125
    blackbaron hangi bölümdesin bende bau mmf deyim ??

Selamun aleyküm arkadaşlar öncelikle
    siteyi yeni buldum bilmem belki bu konu açılmıştır ben bulamamışımdır çok araştırdım ama adam akıllı cevaplar bulamadım.Bende cbr 125 repsol war motorumun birazda olsa performansı artırabilmek için neler yapabilrim.Tabi forumlarda okudugum kadarıyla Buji,Ön ve Arka dişli değişimi,Egzoz,hava filtresi gibisinden cevaplar buluyorum eğer bunlar işe yarıyorsa ne kadar performans aldılar tabi sonuçta motor 125 lik fazla bi sonuç alamayız ama yinede öğrenmek istiyorum.
    mesela buji alındıysa hangi marka ?
    hava filtresi hangi marka ?
    egzoz hangisini önerirsiniz ?
    dişliler hangi marka ve çapı ne kdar olacak ?
    Birde bunları değiştrisem motor için bi zararı olur mu ? Eğer motoruna bunları uygulayan arkadaşlar warsa o benim için önemli yorumlarınızı öğrenebilrmiyim selim_baytak@hotmail.com buradanda ulaşabilrsiniz bana.... şimdiden çok teşekkürler

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı baytak33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm arkadaşlar öncelikle
    siteyi yeni buldum bilmem belki bu konu açılmıştır ben bulamamışımdır çok araştırdım ama adam akıllı cevaplar bulamadım.Bende cbr 125 repsol war motorumun birazda olsa performansı artırabilmek için neler yapabilrim.Tabi forumlarda okudugum kadarıyla Buji,Ön ve Arka dişli değişimi,Egzoz,hava filtresi gibisinden cevaplar buluyorum eğer bunlar işe yarıyorsa ne kadar performans aldılar tabi sonuçta motor 125 lik fazla bi sonuç alamayız ama yinede öğrenmek istiyorum.
    mesela buji alındıysa hangi marka ?
    hava filtresi hangi marka ?
    egzoz hangisini önerirsiniz ?
    dişliler hangi marka ve çapı ne kdar olacak ?
    Birde bunları değiştrisem motor için bi zararı olur mu ? Eğer motoruna bunları uygulayan arkadaşlar warsa o benim için önemli yorumlarınızı öğrenebilrmiyim selim_baytak@hotmail.com buradanda ulaşabilrsiniz bana.... şimdiden çok teşekkürler
    Cbr 125 in performansından memnun değilsen artık az geliyorsa motorunu değiştirmen en mantıklısı ve ucuzu. Cbr 125 zaten apache 150cc den yavaş değil ve son sürattede dahi iyi. Yani performansa olarak iyi. Ama bu cc de cok hızlı olmak biraz mantık dışı. Az yakıp bol bol gezip keyfini çıkarmak için üretilmiş bi motor altındaki. Sen illa 250 cc gibi kaçıcam diyosun

Full sistem egzoz hava filtresi ve beyin yazılımı taksan 2000 harcarsın ama motor anca 3-4 beygir kazanır. yatırdığın paranında geri dönüşümü olmaz

Bu parayı üstüne ekliyip derbi GPR125 alabilirsin 4.500 e performansa kafayı taktıysan. Alır almazda 1000 lira harcarsın en az bakımı için...Ama yağı benzini segmanı parçası o iş öyle tatlı değildir söylemesi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler