Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı syn022 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sizlere birşey danışmak istiyorum. Cbr'a geçmeyi düşünüyorum şu sıralar. Tabi benim motoru takasta vermem lazım veya satıp elimden çıkarmam lazım. Edirne'de buldum bir tane ama daha gidip görmedim sadece internet üzerinden konuştum takas olur mu falan diye. Olur tabi görelim motoru falan dedi. Kısmetse p.tesi günü göstericem motorumu bende onun motorunu görücem. Sizlerde bir bakarsanız motora benim için yorumunuz yazarsınız çok iyi olucak. Cbr sizin işiniz. Çok temiz durmuyor ama takas olunca fiyatı düşürebiliriz diye düşünüyorum. Benim motorum Asya motor 2006 model. 4.500 km'de. Çok temiz forumda fotoğrafları var zaten. Sizce üste kaç para vermemiz lazım. Şimdiden çok teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6384680/detay/
    bence 3500 cıvarı yapar gıbı duruyo kazası degısenı yoksa ama ıyı bır usta baksın oynanmıs mı oynanmamıs mı
    carpe diem

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı erman_erkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence 3500 cıvarı yapar gıbı duruyo kazası degısenı yoksa ama ıyı bır usta baksın oynanmıs mı oynanmamıs mı
    Ben km yüksek diye çekindim aslında ama sonra ilanları gözden geçirdim genelde hep bu km'lerde. Normal dedim heralde dedim. Ben kendi ustama götürürüm motoru o altında girer üstünden çıkar baktırırız motora illaki.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Motosikleti
    CBR 600 F
    Ben km yüksek diye çekindim aslında ama sonra ilanları gözden geçirdim genelde hep bu km'lerde. Normal dedim heralde dedim. Ben kendi ustama götürürüm motoru o altında girer üstünden çıkar baktırırız motora illaki.
    bence km de sorun yok eger bakımlar duzgun yapıldıysa ve motorda oynanmadıysa dişli vs.. 100,000 sorun cıkarmaz eskı bır cbr 125 kullanıcısı olarak soyluyorum
    carpe diem

Motosikleti
    bence km de sorun yok eger bakımlar duzgun yapıldıysa ve motorda oynanmadıysa dişli vs.. 100,000 sorun cıkarmaz eskı bır cbr 125 kullanıcısı olarak soyluyorum
    Anladım. Motor çok temiz durmuyor aslında ama Edirne'de oluşu ve takas kabul edişi beni daha fazla bu motora yönlendirdi. Piyasada çok daha temiz motorlar var. Cbr'da herhangi bir sorun var mıydı? Yani sizin açınızdan beğenmediğiniz bir yönü. Mesela ben motoru çok seviyorum çok iyi bakıyorum ama gidondan dolayı virajlarda yatamıyorum. Satarsam sırf bu yüzden satarım.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Arkadaşlar sizlere birşey danışmak istiyorum. Cbr'a geçmeyi düşünüyorum şu sıralar. Tabi benim motoru takasta vermem lazım veya satıp elimden çıkarmam lazım. Edirne'de buldum bir tane ama daha gidip görmedim sadece internet üzerinden konuştum takas olur mu falan diye. Olur tabi görelim motoru falan dedi. Kısmetse p.tesi günü göstericem motorumu bende onun motorunu görücem. Sizlerde bir bakarsanız motora benim için yorumunuz yazarsınız çok iyi olucak. Cbr sizin işiniz. Çok temiz durmuyor ama takas olunca fiyatı düşürebiliriz diye düşünüyorum. Benim motorum Asya motor 2006 model. 4.500 km'de. Çok temiz forumda fotoğrafları var zaten. Sizce üste kaç para vermemiz lazım. Şimdiden çok teşekkürler.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6384680/detay/
    dostum ben sana şöyle söyleyeyim bu ilandaki motor için nakit alıcak olsan 3bin max ederi var şayet ben 3 bin bile vermezdim bakma sen sahibindendeki fiyatlara çoğu şişirmedir onların kimsenin o fiyatlara sattığı yok ben 3 hafta önce servis bakımlı boyasız çiziksiz cbr ımı 3.300 e verdim ciddi satıcının koyduğu fiyatı anlarsın zaten.
    motora gelicek olursak sağ ve sol grenaj boyalı aynalar orjinal değil bu göürünen kısmı motoru içinse 20 -30 bin bakımlı ise motora koymaz o km ler bence git gör motoru sahibinin karakterine bak öncelikle tipine bak hafif apaçiye kayar gibiyse uzaklaş , en azından cbr istiosan görmüş olursun motoru tecrübe edinirsin baka baka ben geçen yıl bu zamanlarda almıştım cbr ı inan bana mutlaka düzgün ve ucuz bi motor denk geliyor şişirilen fiyatlara itibar etme sadece telefon ile sahibini ara ve motoru gör ;)
    sevgiler.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen nerelerdesin ilker
    Sorma kardeşim ya, hayat koşuşturmacası malum
    Ev iş derken iyice monotona bağladım uğrayamaz oldum.

Alıntı teknoali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4binde bakım mı var ? bin 3bin 5bin diye gitmez mi ??
    Ali litapçığa bak kardeşim, cbr250 lerde sanırım dediğin sistem geçerli.
    Ama bizde 1-4-8-12 gidiyor =)

Bu arada arkadaşlar yapılanlar ve ödediğim;
    ön taraftaki honda çıkarmam deforme olmuştu onu değiştirdim, ellerinde olmasına sevindim =)
    yağ değişti malum.
    yağ filtrem ve hava filtrem temizlendi.
    zincirim temizlenip yağlandı.
    5 liralık bişey tapası değişmişti ama ismini unuttum

Toplam bana 74,01 kurus a patladı çok fazla bişey değilmiş tahmin ettiğim kadar.

Bu arada motorlar da seriden gelmeye başlamış sanırım.
    Bu ayki sıra fullense de önümüzdeki ay için sipariş alıyorlarmış
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Arkadaşlar motorumu satıyorum bilginize.
    Pazartesi görücüye çıkıyo hayırlısı neyse o olsun
    Aklınızda bulunsun temiz hyo arıyorum 2008 ve üstü
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Motosikleti
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum ben sana şöyle söyleyeyim bu ilandaki motor için nakit alıcak olsan 3bin max ederi var şayet ben 3 bin bile vermezdim bakma sen sahibindendeki fiyatlara çoğu şişirmedir onların kimsenin o fiyatlara sattığı yok ben 3 hafta önce servis bakımlı boyasız çiziksiz cbr ımı 3.300 e verdim ciddi satıcının koyduğu fiyatı anlarsın zaten.
    motora gelicek olursak sağ ve sol grenaj boyalı aynalar orjinal değil bu göürünen kısmı motoru içinse 20 -30 bin bakımlı ise motora koymaz o km ler bence git gör motoru sahibinin karakterine bak öncelikle tipine bak hafif apaçiye kayar gibiyse uzaklaş , en azından cbr istiosan görmüş olursun motoru tecrübe edinirsin baka baka ben geçen yıl bu zamanlarda almıştım cbr ı inan bana mutlaka düzgün ve ucuz bi motor denk geliyor şişirilen fiyatlara itibar etme sadece telefon ile sahibini ara ve motoru gör ;)
    sevgiler.
    Çok sağol. Bende grenajlardan şüphelenmiştim. Gri sticker oluyor genelde. Bunda yok mu falan dedim ama tamda bilmiyorum. Dediğin gibi aynalar. Benim motorun üstüne kaç para versem kurtarır?

arkadaşlar honda cbr125 almayı düşünüyorum. şu an motor kullanmıyorum. üniversiteye gitmek için kullanacağım günlük rahat 40 km yol gideceğim. 2011 modelleri 5.600 ortalama fiyatı bana göre fazla. 3bin-4bin tl arası bir motor arıyorum. ne önerirsiniz? kaç model bi cbr125 motor alabilirim bu fiyata? fiyat/performans açısından ne önerirsiniz? teşekkürler

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı farobaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar honda cbr125 almayı düşünüyorum. şu an motor kullanmıyorum. üniversiteye gitmek için kullanacağım günlük rahat 40 km yol gideceğim. 2011 modelleri 5.600 ortalama fiyatı bana göre fazla. 3bin-4bin tl arası bir motor arıyorum. ne önerirsiniz? kaç model bi cbr125 motor alabilirim bu fiyata? fiyat/performans açısından ne önerirsiniz? teşekkürler
    forumu bıraz okursan gereklı cevapları bulabılırsın anlamadıgın yerde sor cevaplarını alırsın ama bıraz okuman taraftarıyım
    carpe diem

forumu bıraz okursan gereklı cevapları bulabılırsın anlamadıgın yerde sor cevaplarını alırsın ama bıraz okuman taraftarıyım
    haklısın ama 1500 sayfa olmuş neredeyse bu konu ne kadarını okuyabilirim ki :D ama forumda geziniyorum zaten

Motosikleti
    CBR 125R
    2012 modeli ne zaman çıkıyor ?

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı FerKa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2012 Modeli derken ? 2011 Kasa değişti zaten.

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    yeni kasadan bahsediyorsan tahminim bu kasa 3 sene gider.bu kasanın ruhsatta 2012 yazanını diyorsan sanırım suankiler 2012 baslığı altında satılıyor olabilir.
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı FerKa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belki farklı renk seçenekleriyle 2012 şubat ayındaki fuardan sonra çıkabilir.

Motosikleti
    Arora Beatrix 150
    Arkadaşlar merhaba duydunuz mu bilmiyorum ama CBR 125 R 190 TL zamlanarak 5790 TL oldu. Ben bunu üç kağatçı bayiden öğrendim, sonra hondanın sitesine baktım güncellemişler fiyatı.

Üç kağatçı diyorum çünkü zamlı dahi olsa alabileceğim, almak istediğim motoru ne yaptılar bilmiyorum ama bana vermediler. Cuma günü gelecek motorun tüm parasını yarın vermeye hazırdım sırf bu motor için para bulmuştum. Ama hevesimi kursağımda bırakıp motoru başkasına sattılar, halbuki ben cumartesi gidip sordum bana net cevap vermedi orda ki hıyar, bugünde gümüş gri renkli olan ama henüz gelmeyen ve bana renklerini bilmiyoruz dedikleri motoru satmışlar.

Neyse sağlık olsun, halen seviyorum HONDA CBR 125 R yi ama Hondanın mıçını afedersiniz g...nü daha da kaldırmak istemiyorum ne değerli malları varmış paramızla rezil olduk, bizi ayak üstü şaşalattılar

Bende karar verdim piyasa da daha ucuz bulabileceğim ki ön araştırma yaptım çok güzel motorlar çok uygun fiyata var, yeni öğrendiğim için farklı motorlara kayacağım chopper motorları arıyorum piyasada bolca var gidip adam gibi bir bayiden çatır çatır pazarlığımı yapıp yada taksitle alacağım yerli olanları tercih etmeye çalışacağım, param hondaya gitmesin artık.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı acemi06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba duydunuz mu bilmiyorum ama CBR 125 R 190 TL zamlanarak 5790 TL oldu. Ben bunu üç kağatçı bayiden öğrendim, sonra hondanın sitesine baktım güncellemişler fiyatı.

Üç kağatçı diyorum çünkü zamlı dahi olsa alabileceğim, almak istediğim motoru ne yaptılar bilmiyorum ama bana vermediler. Cuma günü gelecek motorun tüm parasını yarın vermeye hazırdım sırf bu motor için para bulmuştum. Ama hevesimi kursağımda bırakıp motoru başkasına sattılar, halbuki ben cumartesi gidip sordum bana net cevap vermedi orda ki hıyar, bugünde gümüş gri renkli olan ama henüz gelmeyen ve bana renklerini bilmiyoruz dedikleri motoru satmışlar.

Neyse sağlık olsun, halen seviyorum HONDA CBR 125 R yi ama Hondanın mıçını afedersiniz g...nü daha da kaldırmak istemiyorum ne değerli malları varmış paramızla rezil olduk, bizi ayak üstü şaşalattılar

Bende karar verdim piyasa da daha ucuz bulabileceğim ki ön araştırma yaptım çok güzel motorlar çok uygun fiyata var, yeni öğrendiğim için farklı motorlara kayacağım chopper motorları arıyorum piyasada bolca var gidip adam gibi bir bayiden çatır çatır pazarlığımı yapıp yada taksitle alacağım yerli olanları tercih etmeye çalışacağım, param hondaya gitmesin artık.
    Ben ne çektim o honda bayilerinden kardeşim.1 ay dediler 2 oldu 3 oldu.Kaparo verdiğim bayiden alamadım 2 ay bekledim sonra gittim başka bir bayiden gittiğim gün aldım hemde istediğim rengi.Birazda şans işi işte.Herşeyin hayırlısı

Motosikleti
    Arora Beatrix 150
    Zippo's kardeşim kaporayı da önerdim almadılar, dediler ki gelen müşterilere elimizde kalmadı satıldı demek istemiyoruz, ama ne hikmetse daha ortada olmayan motorları patır patır satıyor adamlar, işin kötü tarafı Ankara da tek bayi olması elimiz mahkum onlarda biliyor bunu kullanıyorlar, bir daha da son ne araba alırım o bayiden nede başka bişey.

b sınıfı ehliyet yetmiyor değil mi bu cbr125 için?

Motosikleti
    CBR 600 F
    Alıntı farobaba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    b sınıfı ehliyet yetmiyor değil mi bu cbr125 için?
    hiçbir motora yetmiyor ki b sınıfı ehliyet
    carpe diem

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler