Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Arkadaşlar hepinize selamlar öncelikle motorum olmadıgından ve iş temposu yüzünden bayadır giremiyordum siteye..
    Motorumun parçaları geldi hafta sonu çıkıyo büyük ihtimal..Ben aynaların büyüklüğünden şikayet ettiğimden ayna siparişi verdirmedim..
    Şimdi size sorum başka motorun aynası uyarmı bu motora varmı bilgisi olan örnek 600lük bi motorun aynasını alıp takabilirmiyiz?
    Motor çıktığı günün ertesi kuşadasına yola çıkıp hasret gidericez hamlamıştır baya
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Emrah.ark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar hepinize selamlar öncelikle motorum olmadıgından ve iş temposu yüzünden bayadır giremiyordum siteye..
    Motorumun parçaları geldi hafta sonu çıkıyo büyük ihtimal..Ben aynaların büyüklüğünden şikayet ettiğimden ayna siparişi verdirmedim..
    Şimdi size sorum başka motorun aynası uyarmı bu motora varmı bilgisi olan örnek 600lük bi motorun aynasını alıp takabilirmiyiz?
    Motor çıktığı günün ertesi kuşadasına yola çıkıp hasret gidericez
    hamlamıştır baya
    Ben bugun yan sanayi 600 rr aynasi taktim tamamen uyuyor ve harika oldu 90 liraya aldim

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alacaksan kesinlikle HRC Tank pad al.

http://www.anesmotor.com/?urun-1189-...Pad-Takim.html

Başka bir sitede sadece 33 tl aynısı var ama sadece depo tarafına uygulanan tank pad,benzin deposu yapıştırması yok verdiğim linkte.Ama kesinlikle al derim çok memnun kalacaksın
    normalde acımam paraya alırım ama kardeşim bu ara durumum pek iyi değil o kadar veremem maalesef depo da hafif çiziliyo sanki bu ara uzun yol yapıyorum hep depoya yatıyorum deri ceketde fermuar da ciziyo sanki yatasım gelmiyo

Motosikleti
    Honda CBR 250 R-Honda Ps 150i
    Arkadaşlar Ps 150i motorum var. Kasası çok hoşuma gittiği için 2011 125r almaya karar verdim. Ancak boyum 1.85 90 kiloyum. Ve kağıt üzerindede ps 150den güçsüz bir motor. Sizce yeterli olurmu ? Sizce bana küçük gelirmi ?

Motosikleti
    Honda Cbr 125r - 2011 HRC
    arkadaşlar yeni kasa cbrıma ixil yada arrow eksoz alıcam nerden bularbilirim ve fiyatları ne kadar yardımcı olurmusunuz ?

---------- Post added at 03:01 ---------- Previous post was at 02:57 ----------

http://www.facebook.com/?ref=home#!/...00001171692299 bilgisi olan eklesin mej atsın

sa arkadaşlar herkeze hayırlı ramazanlar ben bursada yaşıyorum ve ilk motorumu almayı düşünüyorum öncelikle 2 sorum olucam
    1) acaba 2011 model cbr 125 ile 2008--2010 modellerle arasında cok fark varmıdır?
    2)ilk defa kullanacak olduğum icin bana fazla mı gelir acaba?

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı umutbrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sa arkadaşlar herkeze hayırlı ramazanlar ben bursada yaşıyorum ve ilk motorumu almayı düşünüyorum öncelikle 2 sorum olucam
    1) acaba 2011 model cbr 125 ile 2008--2010 modellerle arasında cok fark varmıdır?
    2)ilk defa kullanacak olduğum icin bana fazla mı gelir acaba?
    1-görüntü kalıp olarak kast ediyosan evet baya bi fark var
    2-herkez grenajlı motor düşersin filan diyebilir haklılık payıda yok değil çok pahalı parçaları bu meletin :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

siz benden daha tecrubelisiniz motor konusunda peki önerirmisiniz bu motoru ve 0 mı 2. el mi daha iyi

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı umutbrs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz benden daha tecrubelisiniz motor konusunda peki önerirmisiniz bu motoru ve 0 mı 2. el mi daha iyi
    kesinlikle öneririm çok sağlam çok harika bir motordur,tecrüben yoksa ikinci el al derim...
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    BENCE YENİ MODEL TAM BİR FİYASKO

ön cam emanet gibi duruyo dokunsan düşekece gibi. farlar cbr 125 in bir imzası gibiydi onu kaldırıp özenti bi far koymuşlar. arka tutacağın yanlardan olması farklı olsun diye yapılmış saçma bişey ayrıca rahatsz eden cinsten. ve gülmekten yıkılıdığım an hangi akla hizmet şu motora düdük kadar bi egsoz monte etmişler bide beyaza boyamışlar. grenajları biraz dıştan alıp depoyu yukseltmişler ve lastkleri hafif kalnlastrmslar. bizde kalıplı motor vay bea diye yiyoruz. her yeni mal iyi olcak diye birşey yok ama biz milletce yeni bişey geldimi hemen alayım farkm olsn gösterişli olayım dioruz. işte yanlışı burda yapıorz. soyle bir az daha dışardan baksak neyin ne olduğnu daha ii anlıyacağz.
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı tolga1994199 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yeni kasa cbrıma ixil yada arrow eksoz alıcam nerden bularbilirim ve fiyatları ne kadar yardımcı olurmusunuz ?

---------- Post added at 03:01 ---------- Previous post was at 02:57 ----------

http://www.facebook.com/?ref=home#!/...00001171692299 bilgisi olan eklesin mej atsın
    Bende arıyorum

---------- Post added at 12:09 ---------- Previous post was at 12:06 ----------

Alıntı TSunam! adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ön cam emanet gibi duruyo dokunsan düşekece gibi. farlar cbr 125 in bir imzası gibiydi onu kaldırıp özenti bi far koymuşlar. arka tutacağın yanlardan olması farklı olsun diye yapılmış saçma bişey ayrıca rahatsz eden cinsten. ve gülmekten yıkılıdığım an hangi akla hizmet şu motora düdük kadar bi egsoz monte etmişler bide beyaza boyamışlar. grenajları biraz dıştan alıp depoyu yukseltmişler ve lastkleri hafif kalnlastrmslar. bizde kalıplı motor vay bea diye yiyoruz. her yeni mal iyi olcak diye birşey yok ama biz milletce yeni bişey geldimi hemen alayım farkm olsn gösterişli olayım dioruz. işte yanlışı burda yapıorz. soyle bir az daha dışardan baksak neyin ne olduğnu daha ii anlıyacağz.
    Neye göre fiyasko pardon ? Eski kasa mobilet gibi,vursan savrulacak bisiklet lastikli bi modeldi.Ona göre yol tutuşu daha iyi olan,daha seri daha güçlü,kendi ölçümümle kmde 11-12 krş yakan harika bi motordan söz ediyoruz.Ön cam kalitesiz kabul ediyorum.Ama şimdi eski modelle bunu kimse bir tutamaz.Başkada bir sorunuyla ben karşılaşmadım şahsen.Şimdi nasıl oluyorda bu motor bu fiyata fiyasko oluyor anlamış değilim

Motosikleti
    Cbr 125 R

Garip ses

Arkadaşlar son bir haftadır deponun altından yani karbiratörün olduğu kısım ile göstergeler arasında kalan kısımdan garip bir ses geliyor sinirimi bozdu çektim motoru bahçeye komple dağıttım radyatör'e kadar söktüm acaba fanındanmı geliyor ses diye yok ordanda değil depoyuda söktüm tam bahsettiğim yerden geliyor ses ama bir türlü bulamadım hızlandırılmış saat sesi gibi tık tık tık tık tık diye deli olucam videoya bi baksanız belki yardımınız dokunur motor dağınık bekliyo öylece

sökmüşken gösterge ışıklarını beyaza çevirdim hava filtresini temizledim xenon bağlantı kablolarını yeniledim düzenledim en son yağını değiştiricem ama şu sesi bulmadan toplamıcam motoru kararlıyım kesicem bu sesi

video adresi : http://www.filmindirfilmizle.com/10082011004.mp4

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istersen sana eşlik edebilirim. Yok ben kullanamam diyorsan atlarsin arkaya evine kadar götürürüz motoru. Yol parami isterim haaa :D[COLOR="Silver"]

dostum dedıgın aklımda ) beklenmeyen bır durum olursa sana donus yaparım tesekkurler sımdıden pmden konusalım

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Alıntı cbr125-rr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar son bir haftadır deponun altından yani karbiratörün olduğu kısım ile göstergeler arasında kalan kısımdan garip bir ses geliyor sinirimi bozdu çektim motoru bahçeye komple dağıttım radyatör'e kadar söktüm acaba fanındanmı geliyor ses diye yok ordanda değil depoyuda söktüm tam bahsettiğim yerden geliyor ses ama bir türlü bulamadım hızlandırılmış saat sesi gibi tık tık tık tık tık diye deli olucam videoya bi baksanız belki yardımınız dokunur motor dağınık bekliyo öylece

sökmüşken gösterge ışıklarını beyaza çevirdim hava filtresini temizledim xenon bağlantı kablolarını yeniledim düzenledim en son yağını değiştiricem ama şu sesi bulmadan toplamıcam motoru kararlıyım kesicem bu sesi

video adresi : http://www.filmindirfilmizle.com/10082011004.mp4
    inşallah sorununu çözersin kardeşim. Motoru söküp dağıttıgına göre biraz anliyorsun bu işlerden. Benim de Vites ayaklıgının altina doğru vitesi bosa alinca tık tık vuruyor zincir sesi gibi tam anlayamadim. Neden olabilir Sence ?
    Hondaaaaaaaa

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bugun yan sanayi 600 rr aynasi taktim tamamen uyuyor ve harika oldu 90 liraya aldim
    Zippo's benim motorda pazartesi çıkıcak bi resim atsana nasıl olduguna bakıyım...Motoru almaya gıderken aynalarıda alayımda taksınlar.

Alıntı TSunam! adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Vay arkadaş şimdi sen eski cbr 125le kıyaslamayamı giriyosun yeni kasayı...
    Eskisi iyi bi motordu motor olarak ama 1.65 in üstünde bi adam binsinde göriyim ben onu at s.. kelebek konmuş gibi..
    Yatsana altındaki makinanın orjinal lastikleriyle sağlam bi viraja..Yada rüzgarlı bi havada otobana çık..Sonra gel ben sana benim motoru vericem aynı şeyleri onlarla yap..
    Eski cbr'a kötü demiyorum ondanda vardı kullandım.Ama arasında dağlar kadar fark var..Bi kere motora bindiğin hissi veriyo önünde depo sayılabılcek bi kütle mevcut kafanı eğip bakman gerekmiyo depo nerdeydi diye.
    Görüntü olarak eskisine göre mükemmel tabiki her motorun eksileri olabilir ama benimde egzoz'u hoşuma gitti aldım.
    Şimdi sen diyosan siz bu motoru gösteriş için alıyosunuz.
    Ben sana evet derim yoksa 6 milyara yakın bi para vericeğime 4 milyara cbf alırdım parçasıda ucuz olurdu.
    Sorarım sana sen niye aldın altındaki motoru gösterişi hiç düşünmedin mi Cbr 125R alırken.
    Öyle düşünmüyosan neden sinyali 150 lira olan bi motor aldın..
    Kedi uzanamadığı cigere mundar der.. olayın oysa sabır et sende sahip ol ama bok atma.
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı Borhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Ps 150i motorum var. Kasası çok hoşuma gittiği için 2011 125r almaya karar verdim. Ancak boyum 1.85 90 kiloyum. Ve kağıt üzerindede ps 150den güçsüz bir motor. Sizce yeterli olurmu ? Sizce bana küçük gelirmi ?
    aynı durumdan bende muzdaribim, dylan 150 scooterım var, vitesliye geçmek istiyorum ancak cbr 125 mi cbr 250 mi karar veremedim, eğer 125 i seçersem dylan ı satar satmaz alabilirim ancak gücü bana yeticek mi çünkü beygir ve tork olarak daha düşük bi makineye binmiş olucam, cbr 250 için ise 1 sezon daha beklemem gerekicek , siz aynı durumda olsanız ne yapardınız arkadaşlar?

bildiğiniz sağlam 2.el varmı acaba bursadan vve istanbuldan?

bence cbr 125r şu an piyasadaki en şık 125cc...250cc ile arasında dağlar kadar fark yok, görüntü olarak zaten neredeyse hiç fark yok...hatta 125 in turuncu-gri rengi için neredeyse 250 den vazgeçip 125r alıcam, o derece...almak için kafasında soru işareti olan arkadaşlar bir yakından görsün bence...ayrıca scooterdan vitesliye geçiş için çok ideal ve vitesli olduğu için scooterlardan daha stabil ve çevik hissi verebilir...

tabii bunlar benim düşüncem...

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    2011 Cbr çok şık ve kaliteli inceledim kullandım bizzat...
    HONDACBR125RAPRİLİARS125YAMAHAR6

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Bugün ilk defa kendimce uzun yol yaptım Tuzla dan caddebostana gittim geldim artçım ile.Çokta rahat gittim,600lük sanan çoktu lastiklere bakınca anladılar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler