Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı cbr 125'm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2006 model cbr ın zinciri kaç bakla bilen var mı?

set olarak servisin çektiği fiyat dudak uçuklatıyo. mali durumumu düzenleyene kadar idare etcek bişey arıyorum.

Zincir kaç bakla?
    ön dişli ve arka dişli kaç dişli
    illa orjinal almak zorunda değilsin. D.I.D. marka zincir duymuştum ona iyi diyolar bi araştır derim, bütçene uygunsa alırsın ;)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaslar cok tsk ederim hepinize daha iyileri sizlerin olsun.Fakst hayatimda olk vitesli deneyimim suan sokak arasinda 2. Viteste gidiyorum ama zincir cok bol cok kotu bir ses geliyo ve deviri ayarlayamiyorum acemiligimden :(

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Halen bekliyorum bende motoru daha gelmedi temmuz ilk haftasında gelicek diyorlar ya :(

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı OguzhanCBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halen bekliyorum bende motoru daha gelmedi temmuz ilk haftasında gelicek diyorlar ya :(
    Anes motorda,gungor motorda honda turkiyede temmuzun en gec 12sine kadar dedi ortada net bir bilgi ar bekle dostum en kisa zamanda alirsin umarim

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    zippo kardeşim, impossible is nothing :D
    hayırlı uğurlu olsun, kazasız belasız bin inşallah ;)
    resimlerini bekleriz.tricolor a aşık oldum bende.biraz modifiyeyle mükemmel oluyor
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Alıntı c3nk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    illa orjinal almak zorunda değilsin. D.I.D. marka zincir duymuştum ona iyi diyolar bi araştır derim, bütçene uygunsa alırsın ;)
    D.I.D i biliyorum. Ortalama 150 tl civarı fiyatları ama bakla sayısını bilmiyorum. İnternette de bulamadım. Cbr 125 için falan diye de yazmıyor.

Bu arada zippo's hayırlı olsun.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    ---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:59 ----------

[/COLOR]Çok teşekkür ederim kardeşim.ilk defa vitesli motora bindim ama çabuk kavradım yavaş yavaş alışıyorum önce babam aldı motoru gitti benzini fulledi sonra yavaş yavaş öğretti max 40 km hız yaptım 2. vitesin üstüne çıkmadım.2.vitese geçerken çok hopluyodu motor debriyajı hızlı bırakmamdanmış onada alıştım.sadece biraz zincirden ses geliyor giderken çok sinirimi bozdu ve biraz gevşek.ama motoru çok yordum gibi hissediyorum bugün baya vites geçişlerini yanlış yaptım stop ettirdim canım sıkıldı bu duruma :( Ama sonra alıştım son 1 saat içinde üstündeydim ve stop ettirmedim virajlarıda becerdim az çok böyle böyle mahalle arasında sürüyoruz.Umarım motora büyük bir zarar vermemişimdir.

Birde şuan için ixil egzost,elcik ve kırmızı jant şeridi düşünüyorum ama elcik ve egzost için biraz bekleyeceğim.bana kırmızı jant şeridi yollayabilecek bir arkadaş var mı ?

Motosikleti
    YZF R25
    aşık oldum bu tri color o yaw mükemmel gerçekten.kazasız belasız tekrardan.
    o hoplamaların nedeni ani gaz açmasından ziyade biraz da motorun suan için avi tepki vermesi ve metal aksamın birbirine alışmasından dolayı.benim ilk başlarda az bileğim ağrımadı =) zamanla geçiyor ani zıplamaları.alışırsın.

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aşık oldum bu tri color o yaw mükemmel gerçekten.kazasız belasız tekrardan.
    o hoplamaların nedeni ani gaz açmasından ziyade biraz da motorun suan için avi tepki vermesi ve metal aksamın birbirine alışmasından dolayı.benim ilk başlarda az bileğim ağrımadı =) zamanla geçiyor ani zıplamaları.alışırsın.
    Sağolasın ilker.Bende tri color ı çok sevdim ama diğer renkleride çok iyi.Çok garip birşey yahu arkadaşımın sitesine bıraktım otoparkı ve güvenliği var diye ve şuan evdeyim ama içim nasıl rahatsız anlatamam biri çizcekmi çocuklar üstüne çıkcakmı Branda almam şart bugün ve hale yer problemim var arkadaşın sitesinde sadece bu akşamlık tutacağım dahga sonra nereye koyacağım hiç bilmiyorum.Bide kırmızı jant şeridi bulmam lazım

Motosikleti
    YZF R25
    brandayı ihmal etme.hem hava muhalefeti için, hemde çocuklar için olayın başını kaçırdım ben.1 motor geliyordu 2. idin.ne oldu kaporasını mı geçmiş ilk arkadaş

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Ve bugün çok stop ettim bikaç kezde zorladım vitesi içim gitti bişey olmuşmudur :(

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:19 ----------

brandayı ihmal etme.hem hava muhalefeti için, hemde çocuklar için olayın başını kaçırdım ben.1 motor geliyordu 2. idin.ne oldu kaporasını mı geçmiş ilk arkadaş
    Yok anes motor dün ilan koymuş sahibindene tri color elimizde 1 adet cbr 125 var diye hemen aradım ve sabahtan geleceğimi söyledim ve babamla yola çıktım saba 6 gibi 7.30 da bayinin önündeydim 1 saat bayinin önünde bekledik hemen girdik aldık motoru Diğer bayidende kaporamı geri alacağım ilgilenenlerin haberi olsun pendik güngör motor

Motosikleti
    YZF R25
    mükemmel bi şans.bende olsam sabah 6 da giderdim kardeşim valla
    istop etme olur ilk başlarda, bende scooter den geçtim, 20 30 kere ettirmişimdir.az çekmedi benden

Motosikleti
    2011 600F ABS
    mükemmel bi şans.bende olsam sabah 6 da giderdim kardeşim valla
    istop etme olur ilk başlarda, bende scooter den geçtim, 20 30 kere ettirmişimdir.az çekmedi benden
    Önerebileceğin internetten alabileceğim bir tank pad var mı ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:37 ----------

http://www.motobakkal.com/?urun-76-R...NT-SERiDi.html

? Florasan kırmızı nasıl olur

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önerebileceğin internetten alabileceğim bir tank pad var mı ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:37 ----------

http://www.motobakkal.com/?urun-76-R...NT-SERiDi.html

? Florasan kırmızı nasıl olur
    benim jant şeritleri reklektif geceleri baya fark ediliyo, honda güngör motordan almıştım keitiydi markası sanırım, florasan olanlar çok parlak şahsen ben beğenmemiştim, internetten almak yerine canlı olarak git bak içine sinen rengi al ;)

Zippo's kardeş hayırlı olsun motorun bende almak istiyordum bu yaz bi cbr 125 r yeni kasalardan nasip olmadı hala bekliyorum, kaporayı çektin mi sen acaba ?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Blendizzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zippo's kardeş hayırlı olsun motorun bende almak istiyordum bu yaz bi cbr 125 r yeni kasalardan nasip olmadı hala bekliyorum, kaporayı çektin mi sen acaba ?
    Tesekkur ederim.Yarin cekicem dostum

ne kadar kapora ödemiştin peki motor için ?

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Blendizzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kadar kapora ödemiştin peki motor için ?
    200 lira..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:14 ----------

Babam motoru azcık yatırmış yine iyi granajda bişey yok fren pedalı biraz çizilmiş,birazda egzosda çizik var Nazarlık diyelim..

http://www.motorturkiye.com/goster/2...elcik-gr-205-b

Burdaki elcikler için ne diyosunuz kırmızı olanlar alınır mı ?

Ben şu an Eskişehirdeyim , İstanbulda tanıdıklarım var kaporayı çekeceksen senin sıranı alabilir miyim acaba öyle birşey mümkün mü ?

Öylesine paylaşayım dedim..Şimdi kimbilir nerde...
    Motosiklet bir yaşam tarzıdır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler