Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı 35sdk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu arkadaşlar beklemeyin artık ötv`yi bekliyorlar yedirmiyorlar pastayı kimseye.. Seri üretimde olan motosikletin gelmemesi imkaansız gibi birşey.. Aslında iyide yapıyorlar 2. eli öldürmemiş oluyorlar...
    Nasıl bi mantık bu ya ? Biz burda 2 aydır motor bekliyoruz adam gelmiş iyide yapıyolar diyo.2. eli 7.250 fiyat biçenler mi iyi yapıyo ? 0'ını parasıyla almaya çalışan para denkleştiren ama gelmediğinden alamayan ve 2. el fiyatlarını görünce şok olan insanlara mı iyi oluyor ?

Motoru alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar kazasız belasız inş.Benim bayim en geç ayın 12sine söz verdi güvenmelimiyim bilmiyorum.Honda Türkiye'de sevkiyatların devam edeceğini belirtti temmuz içinde.Bayim 5 tane cbr 125 alacağız dedi 12sinde ve 2 tanede cbr 250 vardı bugün sahiplerini bekleyen.Sizce inanmalımıyım çok çelişkide kaldım kesin kesin diyip durdu sözde verdi ama...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:34 ----------

Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun
    zippo's nerelerde belki ilk sıraya düşmüştür ilk kaporra veren belki vaz geçmiştir
    odamı otoseverden almıştı ?
    Burdayım wolky.Malesef bugün gittim ve kaporayı geri almamış.Ama honda Türkiye gibi bayide sevkiyatların devam edeceğini ve en geç 12sine kadar 5 adet cbr 125'in geleceğini söyledi.3 siyah bir gri birde tricolor.Siyahın benim olduğunu söylediler inanmalımıyım beklemelimiyim bilmiyorum.Pendik Güngör motordan aldım ben bu arada

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl bi mantık bu ya ? Biz burda 2 aydır motor bekliyoruz adam gelmiş iyide yapıyolar diyo.2. eli 7.250 fiyat biçenler mi iyi yapıyo ? 0'ını parasıyla almaya çalışan para denkleştiren ama gelmediğinden alamayan ve 2. el fiyatlarını görünce şok olan insanlara mı iyi oluyor ?

Motoru alan arkadaşlara hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar kazasız belasız inş.Benim bayim en geç ayın 12sine söz verdi güvenmelimiyim bilmiyorum.Honda Türkiye'de sevkiyatların devam edeceğini belirtti temmuz içinde.Bayim 5 tane cbr 125 alacağız dedi 12sinde ve 2 tanede cbr 250 vardı bugün sahiplerini bekleyen.Sizce inanmalımıyım çok çelişkide kaldım kesin kesin diyip durdu sözde verdi ama...
    sıranı öğrendinmi senden önceki çekmişmi kaporasını
    geçen sevkiyatta bayine kaç tane motor gelmişse
    ondan bir yada 2 fazla gelecektir
    prime göre dağıtım oluyor
    kim nekadar fazla prim alırsa okadar motor gönderiyorlar..
    zippo's inan senden daha çok istiyorum şu motoru almanı.

0 262 648 87 00 bak bunu ara lojistikle görüşçem de motorsiklet hakkında
    cevap gelmezse ısrarla ara cevap verene kadar onlar
    bayini söyle kaç tane motor geleceğini kesin olarak öğrenirsin

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıranı öğrendinmi senden önceki çekmişmi kaporasını
    geçen sevkiyatta bayine kaç tane motor gelmişse
    ondan bir yada 2 fazla gelecektir
    prime göre dağıtım oluyor
    kim nekadar fazla prim alırsa okadar motor gönderiyorlar..
    zippo's inan senden daha çok istiyorum şu motoru almanı.
    Bilmiyorum ki dostum Ben 2 mayısta kapora verdiğimde 2. sıradaydım.o günden bu yana galiba bir tane cbr 125 geldi.Bugün gittiğimde sahibini bekleyen 2 adet cbr 250 vardı.5 tane cbr 125 geleceğini söyledi banada çok geldi açıkçası 5 tane nasıl gelecek ? ama ilk sıradaki motor benim çünkü ilk kapora veren motorunu aldı ben 2.yim benden sonra 3 kişi daha varmış.Çok teşekkür ederim bu arada,bekleye bekleye yıprandım.Umarım alırım

Motosikleti
    KTM DUKE 200

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:34 ----------

Burdayım wolky.Malesef bugün gittim ve kaporayı geri almamış.Ama honda Türkiye gibi bayide sevkiyatların devam edeceğini ve en geç 12sine kadar 5 adet cbr 125'in geleceğini söyledi.3 siyah bir gri birde tricolor.Siyahın benim olduğunu söylediler inanmalımıyım beklemelimiyim bilmiyorum.Pendik Güngör motordan aldım ben bu arada
    eywallah kardeşim..bugün otosever'dede 2 tane siyah cbr 250 vardı ve temmuz 15 gibi gelicek dedi diğer cbr 125 ler için..

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı islam077 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eywallah kardeşim..bugün otosever'dede 2 tane siyah cbr 250 vardı ve temmuz 15 gibi gelicek dedi diğer cbr 125 ler için..
    İnşallah kardeşim inşallah..

mustf10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Honda CBR 125 siyah
    Alıntı OguzhanCBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl gelmiş hangi bayiye ?
    sakaryadayım . adapazarındaki bayiye 1 adet gelmiş oda benim. ama 28 nisandan beri bekliyorum.

Motosikleti
    CBR 125R
    arkadaşlar orjinalinden kalın arka lastik önerilerinizi alabilir miyim, link atarsanız sevinirim
    [COLOR="DeepSkyBlue"][U][B][I]Özgrlk için motosklt..![/I][/B][/U][/COLOR] :cat: [B]CBR[/B][COLOR="#FF0000"][B] 125[/B][/COLOR][B]R[/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı ozaktasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HondaCB900F,HondaCBR125,Kymco Süper8,Sym Xs125
    Arkadaşlar cıbırlar geldi..Benimkisi cumartesi bayiide pazertesi teslim ediliyor...Tri color istedik...Gri turuncu çıktı torbadan...sağlık olsun...Tüm cıbırcılara kazasız sürüşler....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:43 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3127807/detay/

Anes Motor Stoklarımızda var diyor....

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı ozaktasi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar cıbırlar geldi..Benimkisi cumartesi bayiide pazertesi teslim ediliyor...Tri color istedik...Gri turuncu çıktı torbadan...sağlık olsun...Tüm cıbırcılara kazasız sürüşler....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:43 ----------

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...3127807/detay/

Anes Motor Stoklarımızda var diyor....
    anesi aradım yarın sabah 9da gidiyorum

teknoali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tudey Gsr pcx
    bugün fethiye de gördüm yeni 125leri
    08 Mondial 100 UKH(44.000) > 11 CBR 125R(3500) >11 CBR 125R( 24.000) >11Ninja 250R (15.000)>Spacy 110 (11.000)>XT660R(10.000)>CBR600RR(8.000)>CBR250R(5. 000)>Suzuki GSR 600(5.000) >Yamaha RS (500)>Tudey50 (2.000) >Honda PCX 125(150 KM)

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Anesi aradım ve anlaştım yarın sabah çıkıcam yola gidicem hayırlısı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:12 ----------

Bana şans dileyin arkadaşlar umarım işler yolunda gider yarın

Motosikleti
    Şansın bol,,,Yolun açık ve engebesiz,,hayatın huzurlu ve mutlu olsun...İnşallah Cıbırında olsun..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:51 ----------

Gelmiyecek diyenler..7,000---------7,500 liradan satışa koyanlar...noooldu..motorlarınızın hayrını görün...Sıfırı ,,sandıkta,,,cillop gibi mallar,,hemide 5,550 lira ...50 lirada ikramlı...EEEEEEE olacak o kadar..Kilisli Motorcu...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Şansın bol,,,Yolun açık ve engebesiz,,hayatın huzurlu ve mutlu olsun...İnşallah Cıbırında olsun..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:51 ----------

Gelmiyecek diyenler..7,000---------7,500 liradan satışa koyanlar...noooldu..motorlarınızın hayrını görün...Sıfırı ,,sandıkta,,,cillop gibi mallar,,hemide 5,550 lira ...50 lirada ikramlı...EEEEEEE olacak o kadar..Kilisli Motorcu...
    Eyvallah abi.Sanada hayirli ugurlu olsun kazasiz belasiz ins.saatleri sayiyorum resmen.sabah 6 da yola cikicam

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Arkadaslar suan motorumu aldım ve evime doğru yol alıyorum tri color rengi

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Motorlarına kavuşan arkadaşlar gözünüz aydın..
    Hayırlı ugurlu olsun Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin..

Benim durum iyice kritiklere bağladı..
    Servisi arıyorum ve bana gün veremiyo kafayı yicem..Bi dünya şey söylüyolar yok parça kodları yok..Yok parça yok o yok bu yok.
    Servisede kızamıyorum adamda yapıp kurtulmak istiyo sonuçta..
    bugün aradım hondayı bağırdım çağırdım bilgileri aldılar.Genel müdürlükten arıcaklarmış beni bakalım nolcak.
    Motor 1 aydır yatıyo kafayı yemek üzereyim
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Motosikleti
    Hayırlı ,,uğurlu olsun,,Zippos...sabahleyin 7 de nasıl aldın ..onu anlayamadım..adamları yatırmadınmı...

Motosikleti
    2011 600F ABS
    Hayırlı ,,uğurlu olsun,,Zippos...sabahleyin 7 de nasıl aldın ..onu anlayamadım..adamları yatırmadınmı...
    Sagolasin abi sanada.Abi 6 da yola çıktım 7.30 da bayının onundeydim babamla.8.30 da actılar açılır açılmaz girdik adamlarda şaşırdı.parayı ödedik kaskimida aldım sonra arabaya atlattık motoru ve donüyoruz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:00 ----------

İyikide erken Gittim hemen biri aradı 250 fazla veririm dedi

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Zippocum hayırlısı olsun bak şans sana güldü yolun açık olsun ALLAH kaza bela vermesin dikkatli ol abicim...

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Arkadaslar suan motorumu aldım ve evime doğru yol alıyorum tri color rengi
    vayy hayırlı olsun Zippo's, güle güle kullan, kazasız belasız inşallah ;)

2006 model cbr ın zinciri kaç bakla bilen var mı?

set olarak servisin çektiği fiyat dudak uçuklatıyo. mali durumumu düzenleyene kadar idare etcek bişey arıyorum.

Zincir kaç bakla?
    ön dişli ve arka dişli kaç dişli

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 11 kullanıcı var. (0 üye ve 11 misafir)

Bu Konudaki Etiketler