Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet onlarda torklu 660'la aynı güçteler yakıt olarak pek farkları yok.
    Ama supermoto'nun asi bir duruşu var ve oynama daha uygun bir motor.

er6n baktım naked bir motor racingin yandan yemişi gene.Supermoto ile yapabildilerini onunla yapamassın.
    cbf600 lerde biraz tuzlu

Ama tek sorunum hep racing makina turu pek olmayan motordan 660'a geçince gidonu kontrol etmek zor oluyo dün 3 kere kısa donuşlerde deviriyodum Allahtan boydan yırtıyoz 1.83 boy var genede parmaklarımın ucunda basıyorum.
    devirrr sercan :D
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    devirrr sercan :D
    hadi len ne devircem ben cbr yere dusmesın diye altına atlayan adamım ama buna yemez kaçarım valla

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    hadi len ne devircem ben cbr yere dusmesın diye altına atlayan adamım ama buna yemez kaçarım valla
    hayırlı olsun kardeş.allah kazasız belasız sürüşler versin..darısı benim başıma

Alıntı islam077 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun kardeş.allah kazasız belasız sürüşler versin..darısı benim başıma
    saolasın.
    Amin olmayan herkezin başına motorsuz olmuyo insan kafayı yiyo valla

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    saolasın.
    Amin olmayan herkezin başına motorsuz olmuyo insan kafayı yiyo valla
    aynen öyla valla motorsuz olmuyor.çinli motorlarada binmiyorum.işallah mayısda kavuşucam 2011 CıBıRıma.ist'de turlarız.tabi ben sana yetişebilirsem cıbırla

aynen öyla valla motorsuz olmuyor.çinli motorlarada binmiyorum.işallah mayısda kavuşucam 2011 CıBıRıma.ist'de turlarız.tabi ben sana yetişebilirsem cıbırla
    fark etmez gönüller bir olsun bizimki öle hıza gelmiyo ama kalkışta 600f'i yiyo bitiriyo

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    fark etmez gönüller bir olsun bizimki öle hıza gelmiyo ama kalkışta 600f'i yiyo bitiriyo
    eywallah kardeş o zaman gezeriz..bende eyüpteyim

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sen şu olayı seviyosun yani
    http://www.youtube.com/watch?v=FbyLVd_IuUI
    Ninja

Motosikleti
    CBR 125R *2011
    ---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:36 ----------

[/COLOR]
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi bayii diyor haziranda gelecek diye?
    İstanbul Bahçelievler Otosever.

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Alıntı cabatay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:36 ----------

[/COLOR]

İstanbul Bahçelievler Otosever.
    bende otoseveri aradım hafta içi,mayısda gelcek ama daha belli değil tam tarihi dedi

Motosikleti
    CBR 125R *2011
    Mayıs ayı gelecekler satılmış. Haziranda gelecek olanında sonuncusu bana denk geldi. Arkadaşımla birlikte gittik ona Temmuzda tarih verdiler . Oda kabul etmedi şimdi yana döne Motor arıyor.

Motosikleti
    CBR 125R *2011
    İslam sen hangi bayiden aldın ?

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    honda cbr 125 kullanan arkadaslardan orjinal yedek parca ihtiyaci olanlar veya silindir hacmini buyutmek isteyenler benimle irtibat kurabilirler, bangkok-taylandda yasiyorum, ve bildiginiz gibi cbr( yeni kasalar ve eski kasalar ) burada uretiliyor, avrupada cbr125 modeli var ama burada ve cevre ulkelerde cbr150 olarak uretiliyor, cbr250ler her ulkede ayni o yuzden ona girmiyorum, cbr125ler 13beygir ama cbr150 19beygir ve cbr125e gore ortalama 40km daha hizli, ingiltere ve ozellikle avrupada cbr125 cok tutulan bir model( ulkemizde dahil) ama kullanicilar ortalama bir sene sonunda daha fazla hiz ve guc istiyor ama hondasini da satmak istemiyor, bu sebeple avrupada ozellikle cbr125i orjinal silindir kiti ile cbr150ye yukseltiyorlar, zaten cbr125 ve cbr150 tamamen ayni sadece silindir farki var, burada ise ( bangkok ) cbr150 yeterli gelmeyince 166-172-190cc v.s. seklinde yukseltme secenekleri mevcut, mevcut 150cc 19beygir ve 160km hiza ulasirken, 190cc kit ile gucu 26beygir ve hizi 190kmye ulasiyor, ogrendigim kadari ile cbr125i cbr150ye yukseltmek en cok tercih edilen yol ama cbr125i de 166-172-190cc gibi yukseltmek mumkun, youtube da bu konuda http://www.youtube.com/watch?v=WBzGr4OATSo seklinde var, gecen hafta dil kursunda tanistigim bir kisi 3 senedir honda parcalarini ve silindir kitini norvec ingiltere ve avrupa ulkelerine sattigini anlatti, MRT sirketi ve ebay uzerinden satis yapiyor, merakimi cektigi icin detaylari sorunca dilersem Turkiyeye de satis yapabiliriz dedi haftaya cuma gunu fiyat verecek, bu arada nette arastirirken evime 2km mesafede Honda Bayisi ve yedek parcalari olan buyuk bir firma gordum, bizzat fiyat istemedim cunku yabancilara daha yuksek fiyat veriyorlar, taylandli arkadasim gorusup fiyat alacak, toplu alimda genelde indirim yapiyorlar, sitede ilgilenen arkadaslar olursa pm atabilirler, Turkiyedeki parca fiyatlarini bilmiyorum ama kesinlikle daha uygun olacaktir, yuksek cc kiti de isteyen arkadaslar mesaj yazsinlar, kac kisi ilgileniyor bilirsem ona gore bir fiyat alacagim, ilgilenen arkadaslar almak zorunda degil elbette, cc yukseltmek isteyenlere ozellikle tavsiye ederim, kar amacli satis yapmayacagim, amacim faydalanmanizdir, alan arkadaslara fiyat garanti belgesi,fatura ne varsa hepsini gonderecegim, ozellikle 2 yas ve uzerinde motoru olanlar icin faydali olacagini dusunuyorum, yeni olanlarin garantisi var cunku onlara tavsiye etmem

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    İslam sen hangi bayiden aldın ?
    şirinevler OTO SEVER'e kapora verdim mayısta gelicekler için,

Motosikleti
    CBR 125R *2011
    şirinevler OTO SEVER'e kapora verdim mayısta gelicekler için,
    Hayırlısı olsun. Daha erken gelme ihtimalide var. Firmalar kendini garantiye almak için 1 - 2 hafta geç tarih verirler. Motorun geldiğinde resimlerini bekliyoruz..

metci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    Daha 2. ele düşmedi mi yeni kasa cbr125'ler?
    ”Samimi ve meşru olmak şartıyla her fikre hürmet ederiz. Fikirler, şiddetle, top ve tüfekle öldürülemez.” M.Kemal Atatürk...

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    metci düştü yeni kasalarin adamin yazdigi fiyat 7000TL
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Alıntı kursattekin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda cbr 125 kullanan arkadaslardan orjinal yedek parca ihtiyaci olanlar veya silindir hacmini buyutmek isteyenler benimle irtibat kurabilirler, bangkok-taylandda yasiyorum, ve bildiginiz gibi cbr( yeni kasalar ve eski kasalar ) burada uretiliyor, avrupada cbr125 modeli var ama burada ve cevre ulkelerde cbr150 olarak uretiliyor, cbr250ler her ulkede ayni o yuzden ona girmiyorum, cbr125ler 13beygir ama cbr150 19beygir ve cbr125e gore ortalama 40km daha hizli, ingiltere ve ozellikle avrupada cbr125 cok tutulan bir model( ulkemizde dahil) ama kullanicilar ortalama bir sene sonunda daha fazla hiz ve guc istiyor ama hondasini da satmak istemiyor, bu sebeple avrupada ozellikle cbr125i orjinal silindir kiti ile cbr150ye yukseltiyorlar, zaten cbr125 ve cbr150 tamamen ayni sadece silindir farki var, burada ise ( bangkok ) cbr150 yeterli gelmeyince 166-172-190cc v.s. seklinde yukseltme secenekleri mevcut, mevcut 150cc 19beygir ve 160km hiza ulasirken, 190cc kit ile gucu 26beygir ve hizi 190kmye ulasiyor, ogrendigim kadari ile cbr125i cbr150ye yukseltmek en cok tercih edilen yol ama cbr125i de 166-172-190cc gibi yukseltmek mumkun, youtube da bu konuda http://www.youtube.com/watch?v=WBzGr4OATSo seklinde var, gecen hafta dil kursunda tanistigim bir kisi 3 senedir honda parcalarini ve silindir kitini norvec ingiltere ve avrupa ulkelerine sattigini anlatti, MRT sirketi ve ebay uzerinden satis yapiyor, merakimi cektigi icin detaylari sorunca dilersem Turkiyeye de satis yapabiliriz dedi haftaya cuma gunu fiyat verecek, bu arada nette arastirirken evime 2km mesafede Honda Bayisi ve yedek parcalari olan buyuk bir firma gordum, bizzat fiyat istemedim cunku yabancilara daha yuksek fiyat veriyorlar, taylandli arkadasim gorusup fiyat alacak, toplu alimda genelde indirim yapiyorlar, sitede ilgilenen arkadaslar olursa pm atabilirler, Turkiyedeki parca fiyatlarini bilmiyorum ama kesinlikle daha uygun olacaktir, yuksek cc kiti de isteyen arkadaslar mesaj yazsinlar, kac kisi ilgileniyor bilirsem ona gore bir fiyat alacagim, ilgilenen arkadaslar almak zorunda degil elbette, cc yukseltmek isteyenlere ozellikle tavsiye ederim, kar amacli satis yapmayacagim, amacim faydalanmanizdir, alan arkadaslara fiyat garanti belgesi,fatura ne varsa hepsini gonderecegim, ozellikle 2 yas ve uzerinde motoru olanlar icin faydali olacagini dusunuyorum, yeni olanlarin garantisi var cunku onlara tavsiye etmem
    26 hp lik motor 190 yapmaz ancak 150 yapar. cbr 250 r gibi

Motosikleti
    Honda Click 125i 2012
    neden yapmaz? cbr150 ile 180km hiza ulasanlari birak sonic125 tarzi kucuk motorlarla 180 yapanlar var, burasi motorcularin her tur cilginligina acik, imkansiz yok, http://www.youtube.com/watch?v=DCZBW...eature=related

Motosikleti
    KTM DUKE 200
    Hayırlısı olsun. Daha erken gelme ihtimalide var. Firmalar kendini garantiye almak için 1 - 2 hafta geç tarih verirler. Motorun geldiğinde resimlerini bekliyoruz..
    eyvallah kardeşim,ahh bi alsam CıBıR'ı hemen fotoları yayınlarım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler