Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nere.f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    oda olur inşallah :D
    Kule kalkışma kızlar inişime hasta!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı nere.f adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah ayna vah ayna yaktın bızı
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilker naptın rodajı. Kaç kmdesin. Buluşmalara gel yav bi tanışalım seninle.
    Hocam buluşma konuları nerden ilerliyor bi yakalayabilsem, gelmeye çalışırım inan varsa bu hafta sonu akşam gelebilirim.cumartesi açık öğretim sınavım var ardından full boşum gerçi hafta sonu yağmurlu gözüküyor ama

440 dayım kardeşim brandasını çektim yatıyor şuan.Dmi önümüzdeki 5 günü yağmurlu gösteriyor valla
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    06" Honda Cbr 125 R(Satıldı) / BekleniyoRR :)
    Selam arkadaşlar

Uzun bir süre buralarda yoktum,Universite hayatıma istanbulda devam ettiğimden motorumuda satmıştım bayagı uzak kaldım,Beni hatırlayanlar olurmu bilmiyorum ama zamanında cbr 125 topiğini rekor sayıda mesajla dolduruyorduk

Arkadaşlar adım Utku Cbr125 i 25bin km kullandım İzmirde kullanıyordum tabi,Hatta plakam 35 csn 94 Repsol du gören eden varmı yoksa şua n sahibide buradamı

Tecrübelerimle sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışırım herkese kazasız belasız sürüşler
    [B]My life Starts after 12.500Rpm :bounce:[/B]

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam buluşma konuları nerden ilerliyor bi yakalayabilsem, gelmeye çalışırım inan varsa bu hafta sonu akşam gelebilirim.cumartesi açık öğretim sınavım var ardından full boşum gerçi hafta sonu yağmurlu gözüküyor ama

440 dayım kardeşim brandasını çektim yatıyor şuan.Dmi önümüzdeki 5 günü yağmurlu gösteriyor valla
    http://www.motosiklet.net/forum/mt-i...grubu-916.html

ankara mt bölümü var buradan takip edebilirsin. Geçen günlerde bir buluşma gerçekleşti. Takipte olursan yakalarsın

Tatlı su motorcuyuz zaten yağmuru kimse sevmiyor
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Arkadaşlar Uzun Süren Bir YBR125-DYLAN150-CBR125 Karşılaştırmasından Sonra Cbr125 De Karar Aldım 2.EL Piyasasını Araştırıyorum Bütçem 3000.3500 Tl Arası En Fazla 3500 Tl Yeni Sezone Cbr125 Le Girmek İstiyorum Allah Nasip Ederse Sizlere Sormak İstediğim 2.EL Cbr125 Alırken Neyine Bakmalıyız A-Z Ye Nelere Dikkat Etmeliyiz Bana 2.EL Konusunda Biraz Bilgi Verirseniz CBR125 Konusunda Sevinirim...
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Çakma motorcular gelmiş topiğe

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    boy olarak küçük motor.tekerler kalınlaştı diye de aldanmamak gerekiyor =) üstüne örtü falan örtüldüğü zaman ne bu külüstür denecek kadar ufak

@ sercan bu gidişle cbr250 den dönüş yapacak buralara
    düşündüm bi ara ama daha torklu bişeyler lazım bana 1sezonu cıkartmadan ondanda sıkılırım

cıbır'a küçük diyenler almaz,binmez olur biter olayı bu kadar büyütmeye gerek yok.
    Bizde hyo'ya bindip gördük dışı seni içi beni yakar modeli.

Buda bnm 1:83 boyla yolda duruşu çok mu kötü ?

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kesinlikle çok kötü değil.. insanlar bu motoru kullanıp bukadar mennun olduğunu söylüyosa sahip olamayanların kasasının biraz küçük oluşunu abartıp mok atmaktan başka çaresi kalmıyor..

ayrıca ben 1.81 im yeni kasanın üstünde pek sırıtmıyorum. tamam hayabusa gibi de durmuyor ama 1.83 adam binmiş göya herkez bitarafıyla gülmüş insanları okadar yanlış yönlendiriyolarki.. of of..

osman_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250 R

1312

fazla sırıtmıyo ama genede kötü sayılır, zayıfsın ondan kurtarıyosun biraz motor altında zayıf bisiklet gibi kalmamış bu yüzden, sadece boydan biraz kısa kalmış bence..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:05 ----------

Alıntı GP500-1st adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kesinlikle çok kötü değil.. insanlar bu motoru kullanıp bukadar mennun olduğunu söylüyosa sahip olamayanların kasasının biraz küçük oluşunu abartıp mok atmaktan başka çaresi kalmıyor..

ayrıca ben 1.81 im yeni kasanın üstünde pek sırıtmıyorum. tamam hayabusa gibi de durmuyor ama 1.83 adam binmiş göya herkez bitarafıyla gülmüş insanları okadar yanlış yönlendiriyolarki.. of of..
    ya yalanmı söylicem bende cok beğendim, almayı düşündüm diyorum honda kalitesi süper bi motor düşük cc racing te en kaliteli motor biz bilmiyomuyuz...
    Etraftakilerin tepkisini yorum katmadan aktardım ona .ok atmak mı diyosun, Sahip olamayanlar falan demişsin bide 1000 rr mı bu zenginin malı züürtün dilini yorsun, 2. ellerini gectim 0 ı 5.400 tl kadar uygun bi fiyatken... gözünde baya büyütmüşsün aleti (sahip olma - olamama konusunda)

nere.f - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    oda olur inşallah :D
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah ayna vah ayna yaktın bızı
    Ayna babamı ittirmekle uğraşıyo gerçekten honda standı çok kalabalıktı tıkış tıkış motora binmek için sıra bekliyosun nerdeyse ama harley standı arkadaydı elemanlar bi harleyin marşına basar basmaz stand boşaldı
    Diğer foto ise türk malı sansür
    Kule kalkışma kızlar inişime hasta!!

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı osman_22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fazla sırıtmıyo ama genede kötü sayılır, zayıfsın ondan kurtarıyosun biraz motor altında zayıf bisiklet gibi kalmamış bu yüzden, sadece boydan biraz kısa kalmış bence..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:05 ----------

ya yalanmı söylicem bende cok beğendim, almayı düşündüm diyorum honda kalitesi süper bi motor düşük cc racing te en kaliteli motor biz bilmiyomuyuz...
    Etraftakilerin tepkisini yorum katmadan aktardım ona .ok atmak mı diyosun, Sahip olamayanlar falan demişsin bide 1000 rr mı bu zenginin malı züürtün dilini yorsun, 2. ellerini gectim 0 ı 5.400 tl kadar uygun bi fiyatken... gözünde baya büyütmüşsün aleti (sahip olma - olamama konusunda)
    üstteki paragrafı eski kasa için senelerdir konuşanlar için sarf ettim senin bahsettiğin olay için değil..

ben makinaya senin ok attığını kastetmedim.. gülenlerin tepkisini abartı ve abes buldum.. gülenler hangi motorlara sahip merak ettim doğrusu? motordan anlamıyan insanların alay etmesiyle motor seciceksen direk hyosung al. kawasaki ve hondadan uzak dur zaten.. onun kasası piyasadaki tüm 1000 lik makinalardan daha iri emin ol

Katılıyorum Gt250'ye ilk bindiğimde racing makina gibi demiştim.

Ama Bu görüşüm R6'ya 1 km kullananan kadar geçerliydi.

1 kere okuz gibi depo yok.
    2 o selesi öyle alcak değil daha dik ve motor bacaklarının altında hıssedıyorsun.

+ olarak önümde giden Gsx-r600'un geçtiği yerden ben geçemiyorum trafikte o aralardan vink vink giriyo çıkıyo benim hyo kamyon bi daldım arkasından girerim diye adam yağ gibi geçti ben kapa küte ayna show yapıoz.

Bence Racing makina tipi o değil uzakta öyle gözükebilir ama herşey oturana kadar.

ve Satmadan 3 gun önce Rivaya gittim sözde viraj yapıcaz.
    Ben mi beceriksizim cbrla daha cok yatırdıgım yerlerde hyoyu yatırmak ölüm.

önde 110 lastik arka 150 orantısız olmuş ve ön lastigimi sonuna kadar yatırıyorum artık bıraktı bırakcak

arka lastikte 2 parmak daha yatma mesefesi var bu ne lahana turşusu.

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

2 o selesi öyle alcak değil daha dik ve motor bacaklarının altında hıssedıyorsun.

+ olarak önümde giden Gsx-r600'un geçtiği yerden ben geçemiyorum trafikte o aralardan vink vink giriyo çıkıyo benim hyo kamyon bi daldım arkasından girerim diye adam yağ gibi geçti ben kapa küte ayna show yapıoz.

Bence Racing makina tipi o değil uzakta öyle gözükebilir ama herşey oturana kadar.

önde 110 lastik arka 150 orantısız olmuş ve ön lastigimi sonuna kadar yatırıyorum artık bıraktı bırakcak

Sattın mı sen motoru ? Çok para istiyodun kim verdi o kadar para merak ettim.

Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sattın mı sen motoru ? Çok para istiyodun kim verdi o kadar para merak ettim.
    Satmam mı ilanı verdigim hafta gitti

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R

Cbrını satan Sercan'ın haykırışları
    Yenisini ne zaman alıyosun 660x son karar mı?

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R(Siyah)

Cbr 125 R

Merhaba arkadaşlar, ben dün honda cbr 125 r aldım siyah 2008 model, fakat benzin göstergesi çalışmıyor, yani yarın bir gün yolda kalmak istemiyorum. bunun yedek parçasını nerden bulurum ve kaça bulurum sıfır ve ikinci ellerde fiyat farklı ne kadardır. ?

şimdiden tşk ederim.

Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbrını satan Sercan'ın haykırışları
    Yenisini ne zaman alıyosun 660x son karar mı?
    Son karar 660x emme duygusal bağlamda hazırlıklarımız sürüyo

Malum koşkocaaaa 10 milyarrrrrr Bol R'lisinden

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Buda bnm 1:83 boyla yolda duruşu çok mu kötü ?
    kusura bakma ama evet
    insanlar bazı şeyleri kabullenmiyolar gözlerinde iyileştiriyolar..
    mesela benim motorun üstündede ben bu şekilde duruyorum hatta hudson robocop ceketimle daha çok sırıtıyorum ama değiştiricem inş
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kusura bakma ama evet
    insanlar bazı şeyleri kabullenmiyolar gözlerinde iyileştiriyolar..
    mesela benim motorun üstündede ben bu şekilde duruyorum hatta hudson robocop ceketimle daha çok sırıtıyorum ama değiştiricem inş
    Peki motorun senin için şuanda hangi görevi görüyor geçiş için kullandıgın bir motor.

Sonuçta sen bunda bişeyler öğrenip istediğin motoru alıcaksın.

Benimde gönlümde bir racing motor yatıyor ama Supermoto alıyorum cunku 4 silindirin masrafını şuan kaldıramam.

Daha az yakıp daha güçlü bişey ararsın.

Ben fikirlerimi soyluyorum Karar sizin

fena söylüyo kız ya
    http://www.dailymotion.com/video/xfr...sic#from=embed

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler