Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeni kasa alcaksan kısa kalırsın yeni kasalarda 1.85 e kadar problem olacağını sanmıyorum
    1.87 de problem olmaz o zaman di mi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı Darkforman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar birşey sormak istiyorum benim boyum : 1.70 kilom : 63 bu motordan almayı düşünüyorum boy ve kilodan dolayı bir sıkıntı olurmu
    ben 1.72 boyundayım fuarda cbr 125r ı denedim ve ayaklarım yere çok rahat değdi, binerken ve inerken hiç sorun yaşamadım. Senin için bi sıkıntı olacağını sanmıyorum.

Motosikleti
    TVS APACHE 150 RTR (satıldı)
    bu videodaki eleman da büyük ihtimal 170-175 civarıdır. oyüzden sorun olmaz bence.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı the_doberman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.87 de problem olmaz o zaman di mi
    ben 183üm ama çok dik durmam 180 olurum arada 7cm fark var bilmiyorum artık
    videodaki adam bence tam 1.75 gelsin ölçeyim
    adam motor üstünde iyi duruyoda boynumu tutulmuş yada boynu çokmu kısa acaba kask sanki ceketle birleşik gibi duruyo hani acemiler kendini kasar ya sürerken öyle duruyo motor üstünde ama videolarına baktım 600f de sürmüş kerata
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

forza46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 aydır bekliyordum cbr 125 için , izmir in tire ilçesindeki honda bayiinden alacaktık adam ayın 15 inde istanbula gelecek 23 ünde bana gelecek gelip alırsın demişti . bugün babam aramıs sipariş ettiğim motorlar geldi ama cbr yok demiş , ama 2 3 güne gelebilir demiş , böyle iş mi olur ya beni biraz bilgilendirebilecek biri yok mu ?? bu motorlar gelmedi mi istanbul a , geldiyse bu adamın bayisine mi gelmiyo , gelmediyse ne zaman gelir zaten ailemi zor ikna etmiştim almaya çok üzgünüm şu an beni biraz bilgilendirirseniz çok memnun olacam .

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    Alıntı forza46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 aydır bekliyordum cbr 125 için , izmir in tire ilçesindeki honda bayiinden alacaktık adam ayın 15 inde istanbula gelecek 23 ünde bana gelecek gelip alırsın demişti . bugün babam aramıs sipariş ettiğim motorlar geldi ama cbr yok demiş , ama 2 3 güne gelebilir demiş , böyle iş mi olur ya beni biraz bilgilendirebilecek biri yok mu ?? bu motorlar gelmedi mi istanbul a , geldiyse bu adamın bayisine mi gelmiyo , gelmediyse ne zaman gelir zaten ailemi zor ikna etmiştim almaya çok üzgünüm şu an beni biraz bilgilendirirseniz çok memnun olacam .
    Gelir gelir acele etme ist.e gelmiş duyduğum kadarıyla
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

yenı kasa cb r 125 kullanan bırı olarak cogu kımse bu motor ustunde sırıtmaz rahatlıkla alabılırsınız ama tek sıkıntım ılk baslarda motorun sesı hosuma gıtmıstı ama egzos gercekten cok tırt ya canının sıkabılıyo adamın

SeZeeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    < 14 > YZF R125
    hocam nisanın 15inden önce cbr125den başka parti gelmiycek. ben yükselişten aldım zaten şuan 2 tane var izmirde biri bende diğeri kimde bilmiyorum ama elini çabuk tut yükselişi ara ayırttır ayırtırmazsan gelicek motorlardan ayırtanlar çıkar yakın zamanda yine beklemek zorunda kalırsın

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    Abiler merhaba 2009 model cbr 125 Repsol satılıktır 14.000 km de çizik dahi yok servis bakımlı ngk iridyum bujili ön lastiğini bugün değiştirdim(sıfır) kapalı alanda muhafaza edilmiştir(İSPARK) motoruna anahtar dahi vurulmamıştır jant şeritli(mavi) 3.800 e bırakıyorum pazarlıksız....

Alıntı SeZeeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam nisanın 15inden önce cbr125den başka parti gelmiycek. ben yükselişten aldım zaten şuan 2 tane var izmirde biri bende diğeri kimde bilmiyorum ama elini çabuk tut yükselişi ara ayırttır ayırtırmazsan gelicek motorlardan ayırtanlar çıkar yakın zamanda yine beklemek zorunda kalırsın
    kardeşim kesin mi nisandan önce gelmeyeceği ? çünkü adam mart da bi parti gelecek demişti . ben izmir ödemiş te bi tane turuncu gördüm çok şıktı . bi de ilk motorum olacak çok heyecanlıydım ama alamayınca kahroldum . inşallah bi kaç güne kadar gelir yoksa motor zora girebilir benm için

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:32 ----------

Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gelir gelir acele etme ist.e gelmiş duyduğum kadarıyla
    istanbul a geldiyse gelir inşallah

Motosikleti
    < 14 > YZF R125
    [QUOTE=forza46;2298598]kardeşim kesin mi nisandan önce gelmeyeceği ? çünkü adam mart da bi parti gelecek demişti . ben izmir ödemiş te bi tane turuncu gördüm çok şıktı . bi de ilk motorum olacak çok heyecanlıydım ama alamayınca kahroldum . inşallah bi kaç güne kadar gelir yoksa motor zora girebilir benm için [COLOR="Silver"]

kardeşim ben yükselişin yalancısıyım. bende zaten o gazla aldım motorumu. bakmak için gitmiştik nisanın 15inden önce gelmeyecek başka deyince aldık çıktık bayiden ama tire de ki bayii mart 15de gelicek bi part demişti şuan gelmemesi şaşırtıcı o ödemişte gördüğünü tirede ki bayii satmış olmasın ayırtmıştır alan kişi.. dediğim gibi bayileri yeniden ara sor olmazsa kapora ver ayırtır gelcek olan motoru. şuan çok gözde çünkü bu seri peynir ekmek gibi gidiyor

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=SeZeeR;2298611]
    kardeşim kesin mi nisandan önce gelmeyeceği ? çünkü adam mart da bi parti gelecek demişti . ben izmir ödemiş te bi tane turuncu gördüm çok şıktı . bi de ilk motorum olacak çok heyecanlıydım ama alamayınca kahroldum . inşallah bi kaç güne kadar gelir yoksa motor zora girebilir benm için [COLOR="Silver"]

kardeşim ben yükselişin yalancısıyım. bende zaten o gazla aldım motorumu. bakmak için gitmiştik nisanın 15inden önce gelmeyecek başka deyince aldık çıktık bayiden ama tire de ki bayii mart 15de gelicek bi part demişti şuan gelmemesi şaşırtıcı o ödemişte gördüğünü tirede ki bayii satmış olmasın ayırtmıştır alan kişi.. dediğim gibi bayileri yeniden ara sor olmazsa kapora ver ayırtır gelcek olan motoru. şuan çok gözde çünkü bu seri peynir ekmek gibi gidiyor
    dostum sen motorunu teslim aldınmı? varsa motorun üstünde fotolarını koyabilirmisin boyunuda belirtirsen süper olur
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

[QUOTE=SeZeeR;2298611]
    kardeşim kesin mi nisandan önce gelmeyeceği ? çünkü adam mart da bi parti gelecek demişti . ben izmir ödemiş te bi tane turuncu gördüm çok şıktı . bi de ilk motorum olacak çok heyecanlıydım ama alamayınca kahroldum . inşallah bi kaç güne kadar gelir yoksa motor zora girebilir benm için [COLOR="Silver"]

napalım bekleyeyim bi kaç gün inşallah gelir dediği gibi , yoksa bende sıraya girecem

Motosikleti
    kymco agility city 200i
    ben 183üm ama çok dik durmam 180 olurum arada 7cm fark var bilmiyorum artık
    videodaki adam bence tam 1.75 gelsin ölçeyim
    adam motor üstünde iyi duruyoda boynumu tutulmuş yada boynu çokmu kısa acaba kask sanki ceketle birleşik gibi duruyo hani acemiler kendini kasar ya sürerken öyle duruyo motor üstünde ama videolarına baktım 600f de sürmüş kerata

bacakları koyacak yer bulalımda gerısı sorun degıl.

Motosikleti
    < 14 > YZF R125

dostum sen motorunu teslim aldınmı? varsa motorun üstünde fotolarını koyabilirmisin boyunuda belirtirsen süper olur
    ben motoru teslim alalı 1.5 hafta oluyor kardeş ama bir türlü fotoğraf çekilmek nasip olmadı eski sayfaları biraz gezersen siyah cbr benim işte forumdan bi arkadaş çekmiş tesadüfen bende burda gördüm benim boy 1.65 kilo 67 filan biraz büyük geliyor tam basamıyorum mesela ayakları 1.70-75 için ideal bir motor

Motosikleti
    HONDA NSS300 FORZA ABS
    süper ya tamam ben cbr125r alıcam artık karar verdim sizce sürücünün boyu kaçtır?
    bence 1,70 m civarı

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Dostlar Dün Arkadasın Motor Bendeydi Biraz gezdim 3-4 saat Kadar ...

Simdi Sizlere Bir Kaç Sorum Var

1. Arka Frene Bastigimda G*t Motor Direk Atiyordu Az Basmama Ragmen...
    2. On Frenle Yavaslama Sizin İçin Ne Kadar iyidir ?
    3. Debri. basılı gitmek ne kadar iyidir Frenlerde sisme yaparmi...
    4. Viteslerin kaçta oldugunu nasıl anlarım yaw 4-5-6 atiyorum vites kücülterek yavasliyim diyorum ama nasıl ayarlıyacagımı anlayamadım
    5. Motor Isıklarda Kalkarken ara gaz vermezsem istop etmiyor.
    6. Motor bayır yukarı cok bayiliyor 2 vitese attigim halde Zor Tırmanıyor... Artçı ile beraber toplamda 110 Kilo filandık...
    7. Lazer Kask Vardı Ama 120-130'la giderken çok rüzgar geçiyordu KAsk Olarak Secim Kötümü Yapmıs arkadasım....
    8. Cbr'larla Virajları 110-120 dönmek mantiklimi ? hafif bayır asagı virajları ?
    9. Motorun amortisör Patlak Olup Olmasını Nasıl Anlarız ?

Teşekkürler
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    Honda Cbr 125r - 2011 HRC
    arkadaşlar benim cbr 125 in debriyaj sıyırmış çok fena kaydırıyor. debriyaj balatası değişcek 200 tl miş .

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Alıntı tolga1994199 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar benim cbr 125 in debriyaj sıyırmış çok fena kaydırıyor. debriyaj balatası değişcek 200 tl miş .
    kaç model kaç bin de?

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı kujumax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostlar Dün Arkadasın Motor Bendeydi Biraz gezdim 3-4 saat Kadar ...

Simdi Sizlere Bir Kaç Sorum Var

1. Arka Frene Bastigimda G*t Motor Direk Atiyordu Az Basmama Ragmen...
    2. On Frenle Yavaslama Sizin İçin Ne Kadar iyidir ?
    3. Debri. basılı gitmek ne kadar iyidir Frenlerde sisme yaparmi...
    4. Viteslerin kaçta oldugunu nasıl anlarım yaw 4-5-6 atiyorum vites kücülterek yavasliyim diyorum ama nasıl ayarlıyacagımı anlayamadım
    5. Motor Isıklarda Kalkarken ara gaz vermezsem istop etmiyor.
    6. Motor bayır yukarı cok bayiliyor 2 vitese attigim halde Zor Tırmanıyor... Artçı ile beraber toplamda 110 Kilo filandık...
    7. Lazer Kask Vardı Ama 120-130'la giderken çok rüzgar geçiyordu KAsk Olarak Secim Kötümü Yapmıs arkadasım....
    8. Cbr'larla Virajları 110-120 dönmek mantiklimi ? hafif bayır asagı virajları ?
    9. Motorun amortisör Patlak Olup Olmasını Nasıl Anlarız ?

Teşekkürler
    1. Ön fren öncelikli kullanılır öbür türlü g.t de atarsın amuda da kalkarsın.
    2. Ön fren ile arka fren kullanılır yavaşlarken. Ön frenden korkma asıl arka frenden kork.
    3. Debriyaj basılı fren yapmamanı öneririm motor kızağa çeker kaygan zeminde. Çözümü motor freni yani vites küçükterek durmandır.
    4. Vitesleri motorun devrinden anlayabilirsin kaç olduğunu.
    5. Motorun rölanti ayarı az olabilir. bi baktır veyada sende bir sıkıntı vardır.
    6. motorun bakıma ihtiyacı olabilir.
    7. Bende de lazer var o süratlerde sıkıntı yaşamadım.
    8. 130 ile bayır aşağı fazla virajlı olmayan yeri döndüğümü bilirim Bunu sen karar vereceksin. Ama tabiki bu aletin sınırlarını zorlamamanı öneririm. Kolay yalpalar. heleki yandan rüzgar yiyince.
    9. Ön gidona yüklen küt küt vuruyorsa patlak demektir.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler