Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni kasa cbr 125 fotoları bekliyorum; özellikle üzerindeyken cekiniz yandan görüntü
    3-4 gündür evde yatıyo..Yarın Allah İzin verirse şöyle bi turlıyıcam..Bol bol fotoğraf çeker koyarım topaca
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    2005 model için service manuel arıyorum elinde olan varsa link atabilir mi?
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Alıntı ~~NEO~~ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam, merhaba, motorun hayırlı olsun... Bende bu Efe'ye gidicem bi türlü vakit bulamadım... Akşamları saat kaça kadar açık burası ve de pazar günleri çalışıyorlar mı ? Bi bilgin var mı ?

Bu arada motor ne kadara mal oldu, bende düşünüyorum bu motoru bilgi verebilirsen sevinirim... Maddi olarak pek sıkıntı çekmem ama biraz iri cüsseliyim üzerinde nasıl dururum, sıkıntı yaratır mı bilemiyorum... Chooper'dan sonra beni zorlar mı ?

Herkese kazasız, cezasız, keyifli sürüşler dilerim...
    Sağolasın çok teşekkürler.
    Saat 6 da kilidi vuruyorlar, normal mesai saatleri çerçevesinde çalışıyorlar.Cumartesi açık fakat pazar günü kapalılar.
    Liste fiyatından alabildim, aşşa indirtemedim ben
    Ben scooter den geçtim SS e geçtim.Vitesli araba kullandığım için fazla bi zorluk vitesinde çekmedim.oturuş pozisyonunda bana mükemmel geldi açıkçası.
    Bende 1,76 boy 76 da kilo var.Biraz bekle önümüzdeki günlerde fotoğraflarını paylaşacağım.Aşşağı yukarı bi karar verebilirsin.
    Olmadı Ankarada isen buluşabiliriz de bi gün havalar düzelince
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    direksiyon sınavından geldim şimdi, çok kötü kullandım ya muhtemelen birinciyim

dönüş yolunda panik frenimi deneme fırsatım oldu, sınav alanından çıktım bir iki üç uzattım bir de ne göreyim ışık kırmızıya döndü baktım arka da boş yapıştırdım panik freni beklediğimden daha iyiydim panik frende erken durdum allah panik halinde aynı performansı göstermeyi nasip etsin

fz6 ile sınava gelen adamı presto ile sınava soktular
    Ninja

Blindfire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster

dönüş yolunda panik frenimi deneme fırsatım oldu, sınav alanından çıktım bir iki üç uzattım bir de ne göreyim ışık kırmızıya döndü baktım arka da boş yapıştırdım panik freni beklediğimden daha iyiydim panik frende erken durdum allah panik halinde aynı performansı göstermeyi nasip etsin

Panik Freni nasil oluyor anlamadım? Daha doğrusu bilmiyorumdur belkide, yada adımı başka acaba?

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Fz6 gelen bişey mi benim sınava girdiğim dönem kursun onunde uzun boylu full gıyımlı felan bır motorcu var ulan dıorum bu ne ayak derken sınav yerinde gördümki adamda 1200GS vardı
    Dedim abi hayırdır altındaki motora bak ehliyet sınav ?
    89'dan beri motora biniyomuş ve yeni ehliyet almış geçen sene hayret verici

Alıntı Blindfire adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Panik Freni nasil oluyor anlamadım? Daha doğrusu bilmiyorumdur belkide, yada adımı başka acaba?
    Panik fren denilen olay bazen yusufun yardıyla bazende kendi bilinçinle yapılıyo frenlere Allah ne verdiyse asılıyon

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    arkadaşlar forumda aradım ama bulamadım kimsede yokmu servis manuel i (kullanıcı kitabı istemiyorum o bende var)
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler hiçbir sitede ne VLM ne de CNB nin Z7S 12V 6A aküsünü bulamadım.
    Var mı nette bilen yada akü satan tanıdığı olan =)) nereyi aradıysam hep stokta yok diyor.Sitede var yazıyor gorunuyor arıyorum kalmadı diyor :/ Bir akü bulup takamadım zavallıma oyle caresizce bekliyor apartmanda =))

Motoliz, Motoek ve Valemotoya baktım orda stoklarda yokmus.Yardım edin su cibircika bi akü bulalım =))
    Aşağıdaki telefonlardan Teknik Moto Tahir Bey ile görüş :

536-7661066
    544-6158801

~~NEO~~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolasın çok teşekkürler.
    Saat 6 da kilidi vuruyorlar, normal mesai saatleri çerçevesinde çalışıyorlar.Cumartesi açık fakat pazar günü kapalılar.
    Liste fiyatından alabildim, aşşa indirtemedim ben
    Ben scooter den geçtim SS e geçtim.Vitesli araba kullandığım için fazla bi zorluk vitesinde çekmedim.oturuş pozisyonunda bana mükemmel geldi açıkçası.
    Bende 1,76 boy 76 da kilo var.Biraz bekle önümüzdeki günlerde fotoğraflarını paylaşacağım.Aşşağı yukarı bi karar verebilirsin.
    Olmadı Ankarada isen buluşabiliriz de bi gün havalar düzelince
    Dostum, boyumuz hemen hemen aynı da ben 100 Kg civarındayım... chooper da sele yere yakın malum, ama buna inip binerken, lambada dururken sıkıntı çekermiyim bilmiyorum... İş yoğunluğundan Efe'ye de gidemedim... Fotoğraflardan bi fikir edinemezsem, müsait olduğun bi gün buluşalım, sana bi çay ısmarlıyayım, bu arada hem tanışmış oluruz, hemde motor hakkından kullanandan bilgi alırım iyi olur... Ben, batıkent'teyim...

Benim motorun bu aralar talibi çok satılır yakın zamanda havalar ısınmadan, ÖTV indirimi kaçmadan bende sıfır km bi motor alayım diyorum... 250R'a niyetlendim fiyatı beni aştı, 125R'ın gidişi 250cc çin motorundan geri kalmaz diğer özellikleriyle de japon her zaman iyidir diyorlar... Kısmetse bende sıfır km bi japon almak istiyorum... İnşallah alırsam 3-5 sene sorunsuz binerim...

Yeni motor alan tüm arkadaşların motoru hayırlı, uğurlu olsun, Allah kaza bela vermesin...

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster

536-7661066
    544-6158801
    teşekkürler yarın arıyacagım
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016

536-7661066
    544-6158801
    Aradım bugün.Tahir Bey sağolsun baya ilgilendi sıcak birisi.fiyatı da cok uygun veriyorlar.piyasadadi 90 tl lik akü onlarda 66 tl.
    Ama gel gör ki bendeki şans ellerindeki son VLM bu sabah alınmış.Herkes akın ediyor diyor.Dandik ucuz çin mallarını takmak istemiyorum ama akü yok resmen piyasada bu nasıl iş boyle ya
    burak beykurt

Evet ilgili bir beyefendi ve ithalatçı olduğundan dolayı fiyatları da oldukça uygun.

Sorsaydın ne zaman gelir diye?

Eğer yakın zamanda gelmeyecekse bir de Motobakkal ile görüş, fiyat biraz daha yüksek olabilir belki ama orada da bulma ihtimalin var :

532-2616769
    212-3562177
    554-8588485

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Evet ilgili bir beyefendi ve ithalatçı olduğundan dolayı fiyatları da oldukça uygun.

Sorsaydın ne zaman gelir diye?

Eğer yakın zamanda gelmeyecekse bir de Motobakkal ile görüş, fiyat biraz daha yüksek olabilir belki ama orada da bulma ihtimalin var :

532-2616769
    212-3562177
    554-8588485
    Çok cana yakın birisiydi sanki uzun suredir tanısıyoruz =) Sordum.Yurtdısından geldigi icin birsey diyemedi ne zaman gelecegine dair.

Motobakkal da 10 tl fazla.stok sorunuz diyordu.onu es gecmistim.son ihtimal onları da arıyacagım.uzuldum gercekten 66 tl ye satıyordu Tahir Bey.simdi 100 tl ye sitelerde var.34 tl fark.bu haftasonu istanbula gidicem eminonunden de bi bakayım.
    Bu arada ilgin icin tesekkurler Dreamdark
    burak beykurt

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    Allaha şükür motorumu teslim aldım dostlar.hava güzel yerler yaş işe kadar getirdim =)
    Bol bol fotoğraf çekip akşam evde paylaşacağım sizlerle.
    En çok hoşuma giden bilkent e girişte görevlinin "dikkatli ol radar var yakalanma" lafı oldu
    Selam ederim, akşam görüşmek üzre..
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allaha şükür motorumu teslim aldım dostlar.hava güzel yerler yaş işe kadar getirdim =)
    En çok hoşuma giden bilkent e girişte görevlinin "dikkatli ol radar var yakalanma" lafı oldu
    ehehe ne yani 600lük gibimi gözüküyo diyosun
    üstünde ,resimleri bekliyoruz
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Alıntı beykurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok cana yakın birisiydi sanki uzun suredir tanısıyoruz =) Sordum.Yurtdısından geldigi icin birsey diyemedi ne zaman gelecegine dair.

Motobakkal da 10 tl fazla.stok sorunuz diyordu.onu es gecmistim.son ihtimal onları da arıyacagım.uzuldum gercekten 66 tl ye satıyordu Tahir Bey.simdi 100 tl ye sitelerde var.34 tl fark.bu haftasonu istanbula gidicem eminonunden de bi bakayım.
    Bu arada ilgin icin tesekkurler Dreamdark
    Rica ederim, Eminönü'nde de Tümoparsan hesaplı ve esnaf bir firmadır. Aslı Bisiklet'in bitişiği.

Kardeşim ilk izlenimlerin neler, motorun hızlanması nasıl, gerçi rodajda olduğun için çok fazla test etme imkanın olmamıştır ama, performans ve son süratini merak ediyorum yeni kasanın eskisiyle karşılaştırıldığında.

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Sesi nasıl çok merak ediyorum ya =) ben de baya niyetliyim almaya ama
    hiç çevremde alan da yok bi sürmem lazım denemem lazım.

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Nihayet yollardasın. Merakla bekliyorum izlenimlerini
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hani resimler nerede kaldı bekliyoruz :D
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Aynen heyecanla resimler bekleniyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler