Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

amman kaza yapmayın sizin motorların parçaları çok pahalı çok bir cant 900 tl
    arkadaşın kaza yapması sonucu 2800 tl fiyat çıktı öyle ibre depo motor aksamında bir şey yok granaj cant ve tek amartüsör

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    amman kaza yapmayın sizin motorların parçaları çok pahalı çok bir cant 900 tl
    arkadaşın kaza yapması sonucu 2800 tl fiyat çıktı öyle ibre depo motor aksamında bir şey yok granaj cant ve tek amartüsör
    insanlar bilerek mi kaza yapıyor ?
    cant değiş jantdır o amartüsörde amortisör diye yazılır.

Japon motorlarının hangisinin yedek parca fiyatları uygun acaba ?

3 parça motor parasını sen vermeye hazırsın sanırım. motorunda radyatörde farda km saatinde çizik yok
    en iyisi 2 tane aynı motordan almak parça parça kullan daha avantajlı

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    heryerde aynı lafı yazıyorsun
    "en iyisi 2 tane aynı motordan almak parça parça kullan daha avantajlı"

sonra da ben motoru bilmemnesini kötülemiyorum diyosun

bilen biliyor neyin ne m*l olduğunu bu kadar da politik davranma artık.
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

ben yazdıkca olaylar malzeme vermeye devam ediyor. ben ne yapayım. bu arkadaşa nerdeyse yalvardık kötün ben olayım alma diye.
    şimdi de şu krizde bu kadar para yok diyor.
    tabi bu arkadaşın üzüntüsü bizede yansıyor. verilen paralar benim cebime inmiyor seviniyor degilim. düşmanım olsa böyle olsun istemem. ama siz diyorsunuz ki hala (eve hırsız girmiş camı açık bırakmasaydın .hiç mi hırsızın suçu yok.)

3 parça motor parasını sen vermeye hazırsın sanırım. motorunda radyatörde farda km saatinde çizik yok
    en iyisi 2 tane aynı motordan almak parça parça kullan daha avantajlı
    Yoo kimse hazır değil kimse parayı kolay kazanmıyor.
    Herşeyin bir bedeli olduğu gibi kaliteye biniyorsan onunda bir bedeli vardır.

Aman yedek parcası pahalı bak kaza yaptık 2 motor parası verdik diye konuşcaksan Hondaya binmesin gider alırsın bi çinli motor jantıda herşeyi ucuza alırsın.

Kawasakide parca fiyatları çok ucuz sanıırm ?

Tabi nede olsa yedek parca yok

kaç kawasaki n oldu kaç defa parça istedinde bulamadın. bilinçsizce konuşuyorsun. söyle telefon edeceğim z motora ne parçası istiyorsun.
    konu burda kawa suzuki honda meselesi degil
    parçalar anormal şekildi pahalı bir 600 lük motorum ile kaza yapsam 900 tl canta vermek bu kadar koymaz e hızım var 1. vitesle 120 yapıyorum havam var sesi var bu kadar olur deyip sineye çekersin çekmiyeceksen de 600 lüğe binmezsin. ama gel sen 125 lik motorun tamamı 5500 tl iken 900 tl canta acırım.

Motosikleti
    cbf 250
    bu acur mu ne, sürekli hondanın forumlarına girip b.k atıyo,milleti rahat bırak, onlar hondaya bineceeeeek.........

kaç kawasaki n oldu kaç defa parça istedinde bulamadın. bilinçsizce konuşuyorsun. söyle telefon edeceğim z motora ne parçası istiyorsun.
    konu burda kawa suzuki honda meselesi degil
    parçalar anormal şekildi pahalı bir 600 lük motorum ile kaza yapsam 900 tl canta vermek bu kadar koymaz e hızım var 1. vitesle 120 yapıyorum havam var sesi var bu kadar olur deyip sineye çekersin çekmiyeceksen de 600 lüğe binmezsin. ama gel sen 125 lik motorun tamamı 5500 tl iken 900 tl canta acırım.
    Kaçtane hondaya bindin ?

Biliyoruz Z moto'nun ne bok olduğunu.
    O dedigin 600luk makinayla aynı sinyalleri kullanıyor Honda.600luk makinan olunca 900lira sana koymuyo ama 125ın jantıda 900lira olunca koyuyo çok garip 900liranın değerimi değişiyo nedir.

ucuz nede olsa 5500 Lira ya sen 2 tane alırsın yedek parca olarak kullanırsın diğerini.

binsin kardeşim binsin sonrada ona bindiriyorlar. sonra cızık cızık
    açmıyayım şu konuyu diyorum dün daha bir sürü yazı yazdım modoretörlerden yardım istedim. silinsin tüm yazılarım diye sagolsun bir kaçını sildiler. ama ne bileyim insanlık milleti uçurumdan kurtarmaya çalışan bagıran biri gibi hissediyorum.
    boşver ya diyemiyorum.

Uploaded with ImageShack.us

Alıntı rebellion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu acur mu ne, sürekli hondanın forumlarına girip b.k atıyo,milleti rahat bırak, onlar hondaya bineceeeeek.........
    oda oyle zevk alıyo napsın havalarda bozuk motora binemeyince hondaya sarim barı demiş.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:54 ----------

binsin kardeşim binsin sonrada ona bindiriyorlar. sonra cızık cızık
    açmıyayım şu konuyu diyorum dün daha bir sürü yazı yazdım modoretörlerden yardım istedim. silinsin tüm yazılarım diye sagolsun bir kaçını sildiler. ama ne bileyim insanlık milleti uçurumdan kurtarmaya çalışan bagıran biri gibi hissediyorum.
    boşver ya diyemiyorum.
    Tamam ne yapalım söyle o zaman honda almıyalım ne yapalım ?

nede olsa 125le 600un yedek parca fıyatları iyi diye herkez 600lemi başlasın ?

cg 125
    cbf 250
    900 rr
    600 f

yapacak bir şey yok honda cg 125 in far çerçevesini nikalaj lı 2005 yılında 113 tl ye aldığımı hiç unutmam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:00 ----------

Alıntı rebellion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana sözüm yok sen hondanın en kıral motorunu almışsın. zaten daha başka kötülük etmeme gerek kalmamış
    sana iyi davranmak sırtını sıvazlamak lazım. yolda mz falan denk gelirse aman ha fiyakan bozulur .

Motosikleti
    cbf 250
    fazla sıvazlama kusar....

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:07 ----------

sende cbf 250 varken bozdular galiba...

arkadaslar ben cbr 125 r kullanıcısıyım herseyın sadece iyi bir tarafı olmadıgı gıbı bazı kotu seylerıde vardır ben bundan 3 ay once eskı kasa 2010 model cbr 125 r trı color rengınden aldım ve aldıgım gun kaza yaptım motoru sag onden duvara carptım 30 km hızla sag far kırıldı 2 sınyal kırıldı sag grenajlar kırıldı toplam masrafı 1850 tl sok oldum sadece farı abartmıyorum ısteyen bakar 900 tl ıdı sımdı durum su parca fıyatları pahalı evet daha ucuz u varmı var ama honda nın da kalıtesı var bukadar pahalı olması herzamankı gıbı turkıyede uygulanan polıtıkalar sımdı yıne cbr 125r aldım yenı kasa yemın edıyorum kaza yapıcam dıye korkuyorum en ufak kaza 500 tl

Alıntı mehmet onur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben cbr 125 r kullanıcısıyım herseyın sadece iyi bir tarafı olmadıgı gıbı bazı kotu seylerıde vardır ben bundan 3 ay once eskı kasa 2010 model cbr 125 r trı color rengınden aldım ve aldıgım gun kaza yaptım motoru sag onden duvara carptım 30 km hızla sag far kırıldı 2 sınyal kırıldı sag grenajlar kırıldı toplam masrafı 1850 tl sok oldum sadece farı abartmıyorum ısteyen bakar 900 tl ıdı sımdı durum su parca fıyatları pahalı evet daha ucuz u varmı var ama honda nın da kalıtesı var bukadar pahalı olması herzamankı gıbı turkıyede uygulanan polıtıkalar sımdı yıne cbr 125r aldım yenı kasa yemın edıyorum kaza yapıcam dıye korkuyorum en ufak kaza 500 tl
    beni süper anlamışsın aynı fikirdeyim. kazasız sürüşler.

Motosikleti
    HONDA NSS300 FORZA ABS
    selam arkadaşlar kaporayı az önce verdim. ilk motorsikletim olacak 2011 cbr 125 r siyah haziran sonunda gelecek. Allah kazasız belasız binmeyi nasip etsin

hayırlı olsun cok gec tarıhe vermısler maltepede konsuk motor var nısan da teslım edıyor bılgıne

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Cbr 125 grenajlı bir motordur. Kaza yapacağını düşünenler Cbf 150 alsın yedek parçaları gayet uygun
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    HONDA NSS300 FORZA ABS
    Alıntı mehmet onur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun cok gec tarıhe vermısler maltepede konsuk motor var nısan da teslım edıyor bılgıne
    teşekkürler, otosever e verdim kaporayı, önce anesi aradım ancak telefonda çok ilgisiz davrandılar, hiç sallamadılar diyebilirim. Müşteriyim ben neticede ilgi alaka bekliyorum, ama alırsan al almazsan alma tavırları oluca telefonda bende madem öyle dedim otoseveri aradım telefondaki tavırları da hoşuma gitti. kimsenin havasını çekmek zorunda değiliz, hemen gidip kaporamı verdim. üstelik haziran teslim maltepe ters kalıyor bana yinede sağol

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Arkadaşlar akü için bikaç sorum olacak.
    VLM ve CNB yi kullanan arkadaşlar acaba hangisini tercih etmeliyim yada başka ne marka önerirsiniz.(12V6A)
    Bugun aküyü söktüm.CNB markaymıs.
    Sizce hangi akü daha iyi?
    Not:yuasa hariciinde =)))

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:12 ----------

kimse aküsünden memnun degil mi ya neden yorum yok =((
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler