Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eldiven konusunda Hudson Deriye bakabilirsin. Ben aşşağıdaki eldiveni aldım. Gayet güzel ve kullanışlı. Deri olmasına rağmen çok soğuklarda çok az ellerin üşüyebilir fakat almanı öneririm.
    http://www.hudsonderi.com/?urun-400-...torsiklet.html
    Mont konusunda motomaxta bazen çok güzel indirimler oluyo.
    Kask konusunda bütçeni arttırmalısın. Bende Nolan N62 var. 3 sene önce aldığım için artık küçük gelmeye başladı. Kafam biraz büyüdü herhalde. Şuan agv alıcam gibi gözüküyor.

Bugün başımdan geçen bir olayı anlatayım sizlere. Bu sabah karne almak için okula gidiyorum. Her zamanki gibi ayaktayım. Önümde hamile 25 yaşlarında bir bayan oturuyor. Bayanda değişik değişik hareketler yapıyor. Kadının bir rahatsızlığı olduğunu düşünürken, kadın bayıldı ve başını ön koltuğa vurdu. Neyse iyimisiniz filan diyorum hiç ses yok, en son boynundan nabzına baktım elime bir titreşim geldi. O sırada da hastahanenin önünden geçiyoruz, şöföre söyledim ve istemeyerek durdu. Bir sorun var kadın 90 kg civarında ve herkes korkmuş hiç kimse yardım etmiyor. Neyse bir kerette kadını kucağıma aldım hastahane girişinde sedyeye kadar götürdüm. Doktorlar filan baktı bende hastahaneden ayrılamadım. Sonuç olarak kadının bir şeyi yokmuş. 7 aylık hamleymiş ve havasızlıktan bayılmış. Sonra bayana olanları anlattım teşekkür etti ve ayrıldık. Ama şuan bir sorun var belim çok kötü ağırıyor oturduğum yerden ayağa kalkamıyorum. Yarında babamla go kartlarla kapışacaktık ama benim bel felç oldu.
    Geçmiş olsun.Acil şifalar diliyorum size,belini zorlamışsın anlaşılan.Ama sonuçta yaptığın gurur duyman gereken bir davranış

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Eldiven konusunda Hudson Deriye bakabilirsin. Ben aşşağıdaki eldiveni aldım. Gayet güzel ve kullanışlı. Deri olmasına rağmen çok soğuklarda çok az ellerin üşüyebilir fakat almanı öneririm.
    http://www.hudsonderi.com/?urun-400-...torsiklet.html
    Mont konusunda motomaxta bazen çok güzel indirimler oluyo.
    Kask konusunda bütçeni arttırmalısın. Bende Nolan N62 var. 3 sene önce aldığım için artık küçük gelmeye başladı. Kafam biraz büyüdü herhalde. Şuan agv alıcam gibi gözüküyor.

Bugün başımdan geçen bir olayı anlatayım sizlere. Bu sabah karne almak için okula gidiyorum. Her zamanki gibi ayaktayım. Önümde hamile 25 yaşlarında bir bayan oturuyor. Bayanda değişik değişik hareketler yapıyor. Kadının bir rahatsızlığı olduğunu düşünürken, kadın bayıldı ve başını ön koltuğa vurdu. Neyse iyimisiniz filan diyorum hiç ses yok, en son boynundan nabzına baktım elime bir titreşim geldi. O sırada da hastahanenin önünden geçiyoruz, şöföre söyledim ve istemeyerek durdu. Bir sorun var kadın 90 kg civarında ve herkes korkmuş hiç kimse yardım etmiyor. Neyse bir kerette kadını kucağıma aldım hastahane girişinde sedyeye kadar götürdüm. Doktorlar filan baktı bende hastahaneden ayrılamadım. Sonuç olarak kadının bir şeyi yokmuş. 7 aylık hamleymiş ve havasızlıktan bayılmış. Sonra bayana olanları anlattım teşekkür etti ve ayrıldık. Ama şuan bir sorun var belim çok kötü ağırıyor oturduğum yerden ayağa kalkamıyorum. Yarında babamla go kartlarla kapışacaktık ama benim bel felç oldu.
    vay be gerçekten etkıleyıcı. Kendımı duşundum bır an kaldırmazdım heralde. Çekilin ben body cıyım tebrık ederım senı Ahmet arkadaş. Helal olsun.
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

Motosikleti
    Honda CBR 125R

güzeelllll

Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün Cbr 125r hava filtresini değiştirdim, çoğu yerde 110 TL rakkamını yazmışlar yazılarda. Aldanmayın. Ben Honda yetkili servisinden 27.5 aldım. Aklınızda olsun...
    ben denizlideyim nerden bulucam filtreyi,sizin aldığınız yerin telfnu varmı acaba yazarsanız sevinirim.

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be gerçekten etkıleyıcı. Kendımı duşundum bır an kaldırmazdım heralde. Çekilin ben body cıyım tebrık ederım senı Ahmet arkadaş. Helal olsun.
    Burda da tekvandocu(taekwondocu) var. 2 metreye tekme atabiliyorum. Salı ve Cumartesi günleri body çalışıyorum ama bel gitti. Sakat kaldım bu genç yaşımda Şaka filan 90 kg az değil bayağı kuvvetliymişim

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Burda da tekvandocu(taekwondocu) var. 2 metreye tekme atabiliyorum. Salı ve Cumartesi günleri body çalışıyorum ama bel gitti. Sakat kaldım bu genç yaşımda Şaka filan 90 kg az değil bayağı kuvvetliymişim
    aynı zamanda unıye de hazırlanmıyorsun dımı zor oluyor da
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ahmet seninde başına gelmeyen yok he istanbula gelirsin yolda adam doversin,
    karne almaya gidersin Hayat kurtarırsın

Karne nasıl ya benim karnede ortalama yazmıo ama üşenmedim hesapladım 4.35 gibi bişey ama Mat:0 olduğu için kuru kagıtla eve yolladılar
    Benim hiç sucum yok hep o matcı yüzüne kadın her konuyu anlatmaya başladıgında bana bi uyku çokuyo bi uyku o yatış o yatış

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Alıntı yahya_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben denizlideyim nerden bulucam filtreyi,sizin aldığınız yerin telfnu varmı acaba yazarsanız sevinirim.
    Honda 0216 461 06 06.
    Denizli'de Honda yetkili servisi varsa oradan da temin edebilirsin.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda 0216 461 06 06.
    Denizli'de Honda yetkili servisi varsa oradan da temin edebilirsin.
    Teşekkür ediyorum üstadım.Koca denizli,de servis bulamıyorum...

Eski motorumdan kalan egzozu satıyorum ihtiyacı olan pm atabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41666381/detay

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eski motorumdan kalan egzozu satıyorum ihtiyacı olan pm atabilir.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...41666381/detay
    Yoshiyi satıyosun zannettim hemen teklif göndericektim

Yoshiyi satıyosun zannettim hemen teklif göndericektim
    hehehehe
    O gitti

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    selam herkese çıkma lastik olan varsa elinde irtibata geçelim ön arka ne varsa.

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    Sıfır Lastik Fiyatları Ne Durumda Hocam Senin İçin Daha Faydalı Olucagını Düşünüyorum
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    CBR600F
    dostum bende sıfır istiyorum fakat yazın satacağım için idarelik bişeyler arıyorum şuan üzerindekiler balon yapmış durumda.pirelli sordum 300 tl den aşağı fiyat veren yok ön-arka.

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bende sıfır istiyorum fakat yazın satacağım için idarelik bişeyler arıyorum şuan üzerindekiler balon yapmış durumda.pirelli sordum 300 tl den aşağı fiyat veren yok ön-arka.
    Balon yapmışsa aşırı hızdan kaçın derim.Uzun yolda aşırı hızla gittim yazın,benimde balon yaptı.Malum ısınınca öyle oluyor...

Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı yahya_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balon yapmışsa aşırı hızdan kaçın derim.Uzun yolda aşırı hızla gittim yazın,benimde balon yaptı.Malum ısınınca öyle oluyor...
    aynen öyle dostum bende uzun yol yapıyorum değiştirmek şart yine irc falan takıcam heralde.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    casillas ne dicem sana benim orjinal egsozda delik var tam ağzında tüv de falan sıkıntı çıkar mı acaba senin tüpü görünce aklıma geldi
    Ninja

ya ben hiç muayeneye gitmedim
    neye bakarlar neye bakmazlar hiç bilmıyorum

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Denizde GT250R aldı hayırlısı olsun bakalım,takılmassın artık buralara

Facede benide etiketlemiş telefondan gördüm
    yok gene burdayız
    GT topicini gir oku kanser olursun
    Abs var diyo motorda
    daha neler neler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler