Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    05' CBR 125R
    Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O köpek uysal yahu bi şey yapmaz:D
    Kürtlükle alakam yok. Adnan ustada korktuğumu biliyo köpekten. Köpeğe kürt geldi diyip beni gösterince ayağma gelip havladı. Yiyodu biber gazını valla.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadı 2sınıde söylede içinde kalmasın
    Zaten bağlantılı olduğu için 2sinide söylemek zorundayım Üniversite Boğaziçinin mühendisliklerinden başlar itünün mühendisliklerinde bi yer bulur diye düşünüyorum, motor da buna bağlı olarak v-stormdan başlar hyo gt250'ye kadar iner

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı buggin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kürtlükle alakam yok. Adnan ustada korktuğumu biliyo köpekten. Köpeğe kürt geldi diyip beni gösterince ayağma gelip havladı. Yiyodu biber gazını valla.
    cici Köpek,akıllı köpek

Motosikleti
    05' CBR 125R
    koskoca fizik kanunu yerle bir ettin 2 dk len
    Benim motor kontra yapamıyo. Yoksa skutırda az da olsa yatırdım. Ama gidonu ellemeden. Kalçamla yaptım.
    Yani heralde yaptım.

Zaten bağlantılı olduğu için 2sinide söylemek zorundayım Üniversite Boğaziçinin mühendisliklerinden başlar itünün mühendisliklerinde bi yer bulur diye düşünüyorum, motor da buna bağlı olarak v-stormdan başlar hyo gt250'ye kadar iner
    bogazıcı v-storm itü gt250 mi bak itü maslak kampusune gelirsin hergun gelirim yanına bana yakın orası

bugay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bogazıcı v-storm itü gt250 mi bak itü maslak kampusune gelirsin hergun gelirim yanına bana yakın orası
    bi de arada er6-f fazer falan da var babama bağlı kazandığım bölüme göre alacak mesela endüstri ile inşaat arasında baya puan farkı var ona göre bişeyler olur İstanbula hayırlısıyla bi gidiyim de baya motorcu dost olacak zaten burdan 3 arkadaş istanbul istiyoruz ve 3 motorcu olarak :D Sabırsızlıkla bekliyorum o günleri, dualarınızı eksik etmeyiniz

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    bi de arada er6-f fazer falan da var babama bağlı kazandığım bölüme göre alacak mesela endüstri ile inşaat arasında baya puan farkı var ona göre bişeyler olur İstanbula hayırlısıyla bi gidiyim de baya motorcu dost olacak zaten burdan 3 arkadaş istanbul istiyoruz ve 3 motorcu olarak :D Sabırsızlıkla bekliyorum o günleri, dualarınızı eksik etmeyiniz
    herkes dualara kaldı galıba

Başarılar dostum sen endüstrı seç ne bu forum inşaat çı kaynıyo

BAkıyorum odtu fılan puanlar guzel galıba
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

bende istanbul dışımı gıtsem yoksa burda mı kalsam karar veremedım.Bende uluslararası lojistik secicem.Kafam cok karışık napsam bilemiyorum.

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    bende istanbul dışımı gıtsem yoksa burda mı kalsam karar veremedım.Bende uluslararası lojistik secicem.Kafam cok karışık napsam bilemiyorum.
    Ben ızmır ıstıyorum. Geçerlı nedenlerım var şu an ama yarın ne olur ne değişir bilemem.

Aılem yıgenlerım sevdıklerım burda. Ayrı kalmak bana gore değıl.

Ekmek teknemız burda ve cıddı sekılde benım emeğime ıhtıyaçları var.

Cbr burda. dort tekerleklı taşıtım ( x marka y model ) burda.

konfor burda. Yurtta kalsan 3 erkegın muhabbetıne doyum olmaz

evde kalsan aksam yemegıne vaktım olmaz.

Ama burda oyle degıl. aksam yemek saatı bellı yatagın bellı odan bellı.

BEn ızmır de kalmalıyım arkadaş

Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ızmır ıstıyorum. Geçerlı nedenlerım var şu an ama yarın ne olur ne değişir bilemem.

Aılem yıgenlerım sevdıklerım burda. Ayrı kalmak bana gore değıl.

Ekmek teknemız burda ve cıddı sekılde benım emeğime ıhtıyaçları var.

Cbr burda. dort tekerleklı taşıtım ( x marka y model ) burda.

konfor burda. Yurtta kalsan 3 erkegın muhabbetıne doyum olmaz

evde kalsan aksam yemegıne vaktım olmaz.

Ama burda oyle degıl. aksam yemek saatı bellı yatagın bellı odan bellı.

BEn ızmır de kalmalıyım arkadaş
    Bende şunu düşünüyorum.

Dışarıya gitceksin ordaki üni.de eğitime yardımcı etkinlıkler yeterli olcak mı kitabdakiler gibi olmuyo herşey

Yada dedigin gibi üniversite hem okumak hemde ufaktan okudugun bolumle ilgili bir işte çalışmak herzaman + katacaktır sana.

Ve en önemlisi sevdiklerin yanında.

Tabi Lise arkadaşlarınla aynı üni.de olup her yerin bira şişesi dolu olduğu evde akşam muhabbetlerinin tadıni hıc bir yerde bulamazsın.

Ve Motosiklet

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Bende şunu düşünüyorum.

Dışarıya gitceksin ordaki üni.de eğitime yardımcı etkinlıkler yeterli olcak mı kitabdakiler gibi olmuyo herşey

Yada dedigin gibi üniversite hem okumak hemde ufaktan okudugun bolumle ilgili bir işte çalışmak herzaman + katacaktır sana.

Ve en önemlisi sevdiklerin yanında.

Tabi Lise arkadaşlarınla aynı üni.de olup her yerin bira şişesi dolu olduğu evde akşam muhabbetlerinin tadıni hıc bir yerde bulamazsın.

Ve Motosiklet
    Hoca lar bazen dıyor kı gıt baska sehire yaşa hayatını ama gıdersem Ceberem burda kalacak

o zmn bende nınja mı goturrum

Bu arada Satmışsın motoru şok oldum Bılgın soyledı

forumdanda okudum hayırlısı olsun. Yoshı var mı etrafında çıkma bakınıyom ben yoshı arrow leo tıger guzel bırşey

Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoca lar bazen dıyor kı gıt baska sehire yaşa hayatını ama gıdersem Ceberem burda kalacak

o zmn bende nınja mı goturrum

Bu arada Satmışsın motoru şok oldum Bılgın soyledı

forumdanda okudum hayırlısı olsun. Yoshı var mı etrafında çıkma bakınıyom ben yoshı arrow leo tıger guzel bırşey
    3900 e gitti cıbır bugün son bi otobana cıktım biraz seviştik oturdum adamın otoparkına bıraktım kötü koyuyo be

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı buggin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a.s
    Elit motorun yaklaşımını beğenmedim. Kocaman adam ben daha lise 3 üm birader diyip durdu.(gerçi 20 den fazla gösteriyom da. ) Bide köpekleri var. Kaçıp durdum. elit motora işim düşmedikce uğramam yani.
    aman kardeşim elite yaklaşma cok serefsız ınsanlar biz tanıdıga ordan cbr125 aldık gostergelerın yan sehpalar yoktu verecegız dediler 2 sene oldu tık yok ayrıca orası artık honda bayısı değil anlaşma fesedıldı
    ben gecen sene cgl için gittim sadece dedim on dişliyi değiştirmek istiyorum diye 80 milyon fiyat cektıler arka dışlıyle 150 milyon dediler ve emın ol hiç samımı değiller bulaşma dedim
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    üniversiteyi dışarda okumanın da kendi şehrinde okumanın da inanılmaz artıları eksileri var mutlaka iyi düşünün derim gittiniz mi geri dönmek zor gelecek nitekim ben zor döndüm eve bir çok arkadaşım da zor döndü hatta o şehirde kalanlar bile oldu eve döndüğünde gerek aileyle gerek çevreyle adaptasyon çok zor oluyo(her türlü imkana sahip olmama rağmen) o öğrenci evinde yediğiniz pis tavada yumurtanın yerini hiçbirşey tutmaz... eğer gitme kararı alırsanız geri dönüş çok zor olacak bilginize, eğer kalma kararı alırsanız hiç gidememiş olmak içinizde uhde kalabilir bu yüzden çok iyi düşünün...
    Ninja

Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üniversiteyi dışarda okumanın da kendi şehrinde okumanın da inanılmaz artıları eksileri var mutlaka iyi düşünün derim gittiniz mi geri dönmek zor gelecek nitekim ben zor döndüm eve bir çok arkadaşım da zor döndü hatta o şehirde kalanlar bile oldu eve döndüğünde gerek aileyle gerek çevreyle adaptasyon çok zor oluyo(her türlü imkana sahip olmama rağmen) o öğrenci evinde yediğiniz pis tavada yumurtanın yerini hiçbirşey tutmaz... eğer gitme kararı alırsanız geri dönüş çok zor olacak bilginize, eğer kalma kararı alırsanız hiç gidememiş olmak içinizde uhde kalabilir bu yüzden çok iyi düşünün...
    ya yarısını burda yarısını dışarda okusak.
    Bnm aklım cok karışık napsam bilemiyorum.
    Acaba burda kalıp özel bi üni.ye mı gitsem.
    Yada kazanabilirsem İstanbul üniversitesi uluslararası lojistik mi denesem.

yada mugla mı pek secenegım yok lojistik olarak.
    Özellerde var hep.

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    evinde bulduğun imkanları dışarda bulamazsın, ama sakın unutma dışarda bulduğun huzuru ve mutluluğu evinde bulamazsın ya anlatılmaz yaşanır ben ne desem ne söylesem yetmez yani
    Ninja

aman ya büyükdükçe problem çogalıyo.

burda kalırsam staj yaptıgım yerde calışma imkanımda olur.en azından masraflarımızı kendımız hallederiz.

Babamdan para istemekten çekiniyorum artık.

Motosikleti
    gt250R Siyah
    üni.okucaksanız dışarıda okuyun her türlü çok güzel kişisel görüşüm bugün yine okusam yaşadığım yerden başka bir yeri tercih ederim

bobora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 2021
    Merhaba arkadaşlar,
    Aslında ilk başta scooter almayı düşünüyordum ancak cbr yi görünce karar değiştirdim.
    Biraz araştırma yaptım cbr hakkında ve elimden geldiği kadar bu topiği okumaya çalıştım ancak modelleri hakkında pek bilgi bulamadım..
    Honda cbr r modelleri arasındaki farklılıklar nedir? 2006-2007-2008-2009 bu modeller arasındaki belirgin farklar varmıdır?
    Motoru ikinci el almak istiyorum ona göre bir model belirleyeceğim..

Şimdiden teşekkürler..

Alıntı bobora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Aslında ilk başta scooter almayı düşünüyordum ancak cbr yi görünce karar değiştirdim.
    Biraz araştırma yaptım cbr hakkında ve elimden geldiği kadar bu topiği okumaya çalıştım ancak modelleri hakkında pek bilgi bulamadım..
    Honda cbr r modelleri arasındaki farklılıklar nedir? 2006-2007-2008-2009 bu modeller arasındaki belirgin farklar varmıdır?
    Motoru ikinci el almak istiyorum ona göre bir model belirleyeceğim..

Şimdiden teşekkürler..
    cbr 125lerın hepsi R yani 125Racing oluyo.
    2005den 2009'a kadar Türkiyede aynı kasa.
    2005-2007 arası repsolleri var onların 2.eli biraz daha ucuz oluyo.
    2010 modeller enjeksiyonlu oldu ve kafa grenajı değişti.

Salam motordur ne kadar hor kullanırsan kullan dayanır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler