Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2011 kasa harika olmuş.
    www.motorumla.net

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    05' CBR 125R
    @sedici teşekkür ederim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35326282/detay bu ilanı inceleyen olmadımı? gidonun sağındaki ne olabilir? orj. devir saati çalışmıyoda farklı birşey mi takmış yoksa süs gibi birşey mi o?

Motosikleti
    rx king 135
    cbrda ön freni köklersen arkası kalkarmı motorun. bikaç videoda gördümde kalkıo.

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı buggin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @sedici teşekkür ederim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...35326282/detay bu ilanı inceleyen olmadımı? gidonun sağındaki ne olabilir? orj. devir saati çalışmıyoda farklı birşey mi takmış yoksa süs gibi birşey mi o?
    evet devir saati eksra bişey yok belli deviri geçince kırmızı yanıyor. Konya lı işte ( bende konya lıyımdır. )
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pek devir saatı kullanmam kulak en iyidir ;)

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında kavga filan çıkartmıycaktık biz. Adam çarptıktan sonra dörtlüleri yakıp sağa çekti bende arkasında durdum. O anki şokla öyle salakça bakınıyodum ki arkadaşım kaskı çıkarmış hemen, adamda iner inmez bizmkine geçirdi bir tane. Bende o anda nasıl bilmiyorum öyle bir yumruk salladımki, bir yumrukta en az 100 kiloluk adam yerlere serildi. Zaten eldivende vardı yüzü mosmor oldu. Sonra gidip 10 gün iş görmez raporu almış, olan yine bize oldu. Bu arada araba s line audi a6 sağ ön kapıda benim ayaklıktan dolayı 5 cm filan göçük var. Bizde ise hiç bir şey yok, sinyale bile çarpmadı.
    kavga kadar sorun bir olay yok. döversen suçlusun arkadaş. Ben polisle uğraşma olmasa günde 10 kere kavga ederim. ama polisle karakolla uğraşacağıma yolumu değiştiririm diyorum. İyi ki de öyle yapıyorum. kavga yı sevmem vurmaya kıyamam. acırım insana. ama nedense hep beni buluyorlar arkadaş.
    sende dikkat bir daha olmaması için uğraş.
    Trafikte cebinde silahla bıçakla dolaşan çok adi insan var. Yaşım senin gibi 18. Bu yaşta bir adi insan yüzünden ölmek istemiyorum.
    Daha çok gazlıcaz dimi ama

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:10 ----------

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pek devir saatı kullanmam kulak en iyidir ;)
    kulak iyidir ama devir saati kullanırım ben. Severim devir saatini.

Özellikle araba ile müzik dinlerken çok işe yarıyor
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet
    hocam bu İzmir grubu sevmiyo beni galiba yalı falan geziyosunuz hic haber vermek yok 3 cbr dolaşın

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında kavga filan çıkartmıycaktık biz. Adam çarptıktan sonra dörtlüleri yakıp sağa çekti bende arkasında durdum. O anki şokla öyle salakça bakınıyodum ki arkadaşım kaskı çıkarmış hemen, adamda iner inmez bizmkine geçirdi bir tane. Bende o anda nasıl bilmiyorum öyle bir yumruk salladımki, bir yumrukta en az 100 kiloluk adam yerlere serildi. Zaten eldivende vardı yüzü mosmor oldu. Sonra gidip 10 gün iş görmez raporu almış, olan yine bize oldu. Bu arada araba s line audi a6 sağ ön kapıda benim ayaklıktan dolayı 5 cm filan göçük var. Bizde ise hiç bir şey yok, sinyale bile çarpmadı.
    dostum olay kapanmadıysa eğer arkadaşını savunmak için adama yumruk attığını soyleyebilirsin mahkemeye. adam gelmiş çarpmış bide arkadaşına vurmuş daha ne olsun. yerdeyken bide benim için tekme atsaydın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:57 ----------

buarada, bugün saat 15:30 ciavrında küçükyalı - bostancı arasındaki sahil yolunda gördüğüm cıbır sahibi burdamıdır? artçısıyla birlikte karşı şeritten beni işaret ediyordu, geçtiken hemen sonra elimi kaldırıp selam verdim ama bilmiyorum görebildi mi
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum olay kapanmadıysa eğer arkadaşını savunmak için adama yumruk attığını soyleyebilirsin mahkemeye. adam gelmiş çarpmış bide arkadaşına vurmuş daha ne olsun. yerdeyken bide benim için tekme atsaydın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:57 ----------

buarada, bugün saat 15:30 ciavrında küçükyalı - bostancı arasındaki sahil yolunda gördüğüm cıbır sahibi burdamıdır? artçısıyla birlikte karşı şeritten beni işaret ediyordu, geçtiken hemen sonra elimi kaldırıp selam verdim ama bilmiyorum görebildi mi
    Olay kapandı. Karakola gidince gelip özür diledi, bende aynen onun gibi özür diledim. Toklaşıp şikayetleri geri aldık. Fakat ailem öğrendiği için kötü oldu onlar İstanbula gidiceğimi bilmedikleri için biraz kızdılar.

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    geçmiş olsun

motosikletle uzun yola giderken (seninki pekte uzun yol sayılmaz ama başka bir il sonuçta ) her zaman haber vermekte fayda görüyorum ben.

bu arada Chress haklı, trafikte insanlarla kapışmamak lazım. silahlı bir sürü iti kopuk var etrafta.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    05' CBR 125R
    Biber gazı şart. Her türlü evcilleştirilmemiş hayvana iyi gider. Ama malesef bazıları silah taşıyabiliyo. En iyisi hiç bulaşmamak.Sokaktaki hayvan için biber gazı kesin çözüm ama.

Motosikleti
    Mondial 150 MR Vulture
    2011 modelinin geliş tarihi hakkında bilginiz var mı ?

Motosikleti
    rx king 135
    arkadaşlar bende izmirdeyim yılabşında motorumu alınca yaparız inş toplanıp grup gezileri

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Bekleriz.. dün üç arkadaş çeşmeye gidip geldik gayet keyifli ve eğlenceliydi...

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ooh iyi gezmeler izmir
    Ninja

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu haftasonu Pazar Yağmur olmaz ise Riva Yolunda Viraj çalışmaya gitcem gelmek isteyen olursa haber etsin.

Dizlik giymeyi unutmayın,diz teydirme çalışcaz

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu haftasonu Pazar Yağmur olmaz ise Riva Yolunda Viraj çalışmaya gitcem gelmek isteyen olursa haber etsin.

Dizlik giymeyi unutmayın,diz teydirme çalışcaz
    Sercan benim boy uzun olunca bacaklarda uzun biraz. Hafif virajlarda bile kıçı dışarı çıkarıp diz verdiğimde deydiriyorum. Yalnız sen Irc'lerle dikkatli ol. Benim ön rahat 5000 km daha gider sonra ön arka kaliteli bişey alıcam.

kujumax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer Fz6 ( 2006 )
    arkadaslar repsol 2005-2006 3000-3500TL fiyatta cbr arıyorum sahibinden veya bir başka sitede önerebilceginiz linkleri verirmisiniz.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    İyide viraja öyle girmenin amacı ne? ne gerek var arkadaşlar sonuçta yapılabilir ama bizim tekerlerin ebatı belli kayma riski çok ama ben illede yaparım girerim bir şey olmaz diyorsan yap

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı OguzhanCBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyide viraja öyle girmenin amacı ne? ne gerek var arkadaşlar sonuçta yapılabilir ama bizim tekerlerin ebatı belli kayma riski çok ama ben illede yaparım girerim bir şey olmaz diyorsan yap
    Gençlerin kanı ateşli işte oğuzhan şaka bir yana ben lastiklrimi değitirdiğim zaman yapmıştım. Şimdi bazen viraja hızlı girdiğim oluyo ama kesinlikle diz vericek kadar değil. Zaten bu motosikletle viraj yapmak ne kadar güvenli oda tartışılır.
    Motosiklet sahibi olmak 10.000 tl diz vermek pahabiçilemez

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:58 ----------

Alıntı kujumax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar repsol 2005-2006 3000-3500TL fiyatta cbr arıyorum sahibinden veya bir başka sitede önerebilceginiz linkleri verirmisiniz.
    3500 tl'n varsa bir iki ay bekle bence. Burdan 2008 motorları 3500 e verenler olmuştu. Belki acil satan filan bulabilirsin. Bu havalarda zaten binemiyoruz motorlara. 2008'lerin normal değeri 3500-3800 arası bence.(Benimkinin 4200'e müşterisi hazır orası başka tabi)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler