Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Deniz 125 RR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ Z250
    egzos almadım 5liraya susturucuyu kestirdim :D
    Dört tekerlek bedenini,iki tekerlek ruhunu hareketlendirir...!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Deniz 125 RR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    egzos almadım 5liraya susturucuyu kestirdim :D
    eski haline getirmen için eski parçayı sakla.
    muayene zamanı taktırman gerekiyor.
    polis ceza da yazabilir aklında olsun.

haberimiz olsaydı kestirme derdik. hava filtresini kn takınca yine aynı sesi alırdın

Motosikleti
    KAWASAKİ Z250
    saklıorum ya

Motosikleti
    honda cbr 125r
    beyler dün istanbuldaydım hava süper ve trafik iğrençti pek biyer bilmeme rağmen kardeşimle güzel gezdik keşke ist. Arkadaşlarla da tanışmak nasip olsaydı. Neyse bi daha ki sefere artık. Ya arkadaşlar size sormak istediğim bişey var bu sabah işe geldim ve bir arkadaş benim motoru gördü ve cin malı bu dedi bnde honda lan dedim oda yamaha honda hepsi 600cc ye kadar cinde üretiyor motorları dedi bu motorlar çinmi harbiden?

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gökhans16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beyler dün istanbuldaydım hava süper ve trafik iğrençti pek biyer bilmeme rağmen kardeşimle güzel gezdik keşke ist. Arkadaşlarla da tanışmak nasip olsaydı. Neyse bi daha ki sefere artık. Ya arkadaşlar size sormak istediğim bişey var bu sabah işe geldim ve bir arkadaş benim motoru gördü ve cin malı bu dedi bnde honda lan dedim oda yamaha honda hepsi 600cc ye kadar cinde üretiyor motorları dedi bu motorlar çinmi harbiden?
    Sen o adamı bana yollada güzel bi küfür ediyim.
    cbf 150nin yada ybr 125ın çin parçaları var piyasada.Ve Cbr 125ın sinyalleriyle 600rrın sınyalleride aynı o zmn 600rrda çinde üretiliyor

Ne dingil adamlar varya

Alıntı gökhans16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taylandda üretiliyor şasesi. grenajları ise çinde üretiliyor. motor aksamından çıkan parçaların üzerinde ise made in japan yazıyor.

benim gözümde ybrden cbf den ve diğerlerinden bir gömlek daha kaliteli.

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taylandda üretiliyor şasesi. grenajları ise çinde üretiliyor. motor aksamından çıkan parçaların üzerinde ise made in japan yazıyor.

benim gözümde ybrden cbf den ve diğerlerinden bir gömlek daha kaliteli.
    Zaten parça fiyatlarından anlaşılıyor
    cbf ın debriyaj balata takımı 40 lira
    Cbrın 220 Lira

Motosikleti
    KAWASAKİ Z250
    Izmirli arkdaşlar kortej warmı mt de bilgisi olan warmı bu sene de oto tuningcilerim gircez zkorteje mt izmire bastırın kortej yapsınlar izmirde yüzlerce motor ve cumhuriyet sevdalısı varken

Racing Makinaya Enduro Gibi Binen Türk

29 Ekimde İstanbul Ekibi DolmaBahçe'de Toplanıyoruz.Ben erken gelcem Deniz havası alalım biraz.

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Racing Makinaya Enduro Gibi Binen Türk

29 Ekimde İstanbul Ekibi DolmaBahçe'de Toplanıyoruz.Ben erken gelcem Deniz havası alalım biraz.
    Olmuyo arkadaş, 1.87 boyla güzel durmuyoruz bu motorun üstünde. Ben racing gibi oturamıyorum bile.
    Cuma kortejde görüşürüz

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olmuyo arkadaş, 1.87 boyla güzel durmuyoruz bu motorun üstünde. Ben racing gibi oturamıyorum bile.
    Cuma kortejde görüşürüz

benimde fotoğrafımı çekseler herhalde bende pek farklı çıkmayacağım!motorun bana küçük geldiğini iyice düşünmeye başladığım için bende yarın hayırlısıyla satıyorum,kalıbımdan motoru göremiyecekler diye motorun üstüne yatmaya utanıyordumhayırlısıyla yarın yeni sahibine gidecek bende xt600 gibi bişey düşünüyorum bu boyla cross&enduro daha rahat olacaktır...

Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benimde fotoğrafımı çekseler herhalde bende pek farklı çıkmayacağım!motorun bana küçük geldiğini iyice düşünmeye başladığım için bende yarın hayırlısıyla satıyorum,kalıbımdan motoru göremiyecekler diye motorun üstüne yatmaya utanıyordumhayırlısıyla yarın yeni sahibine gidecek bende xt600 gibi bişey düşünüyorum bu boyla cross&enduro daha rahat olacaktır...
    hocam izmirden geldik çeşmeye cumartesi sabahı 11 12 gibi falan seni kaç kere aradık ama ulaşamadık telefonun kapalıydı kahvaltımızı yapıp geri döndük arkadaşlarla arkadaşın biri senin motoruna talipti:

Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cuma kortejde görüşürüz
    uuu sen bendede uzunsun 1.84 fln benim boy yatınca kollarım felan 2 büklüm oluyor.
    Cuma geliyormusun istanbula ?
    İnş. Hava güzel olur
    xt660x çok fena ya
    Yada DZR 400
    Virajlar çok zevkli olur onlarla

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    arkadaşlar bugünden itibaren cıbırı satmış bulunuyorum artık aranızda misafir olarak kabul edersiniz beni değil mi...yarın ilk işim yamaha xt600 e bakmak olucak belkide hemen motor sahibi olurum en azından öyle olmasını istiyorum...motoru 3700e verdim sezon sonu diye bence 200tl civarı ucuza verdim ama yenisini de ucuza alırım umarım...güzel ve eğlenceli bir motoru geride bırakıp artık daha olgun bir motora sahip olma zamanı haydi kalın sağlıcakla

arkadaşlar bugünden itibaren cıbırı satmış bulunuyorum artık aranızda misafir olarak kabul edersiniz beni değil mi...yarın ilk işim yamaha xt600 e bakmak olucak belkide hemen motor sahibi olurum en azından öyle olmasını istiyorum...motoru 3700e verdim sezon sonu diye bence 200tl civarı ucuza verdim ama yenisini de ucuza alırım umarım...güzel ve eğlenceli bir motoru geride bırakıp artık daha olgun bir motora sahip olma zamanı haydi kalın sağlıcakla
    hadı hayırlısı olsun.

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    HAyırlı olsun onur35 kurtuldun bısıklet ten

yenı motosıkletıne kavuşman dılegıyle.

bıraz once sahıbınden de gordum 3000 e 2008 1300 km de. hemen mesj attım. telımı gonderdım ararım dıyor. Arkdaşa alıcaz ınş onu
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı eRy_1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam izmirden geldik çeşmeye cumartesi sabahı 11 12 gibi falan seni kaç kere aradık ama ulaşamadık telefonun kapalıydı kahvaltımızı yapıp geri döndük arkadaşlarla arkadaşın biri senin motoruna talipti:
    msj atmışsın görmüştüm ama alan kişiye bir kaç gün öncesinden sözleştiğimiz için başkasına göstermek istemedim o yüzden teli 2 gün kapatmıştım 2. hat nasılsahem sizin gelme sebebinizi tam anlayamamıştım yani gezmek için geliyorsunuz filan sandım...neyse arkadaşın daha iyisini bulur umarım...bu arada motor geldiği mevkilere geri döndü o artık karşıyakalı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:18 ----------

Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HAyırlı olsun onur35 kurtuldun bısıklet ten

yenı motosıkletıne kavuşman dılegıyle.

bıraz once sahıbınden de gordum 3000 e 2008 1300 km de. hemen mesj attım. telımı gonderdım ararım dıyor. Arkdaşa alıcaz ınş onu
    saolasın kurtulmak demeyelim şuna içim cız etti veririkenama ne yapalım benle gelmedi ya benle de gidecek değil...ailem biraz serzeniş ettiler ufak gördükleri için içleri rahattı cross alıcam deyince valide biraz kızdı düşerim diye düşündü herhalde

herkesin gönlüne göre versin dostum muhabetiniz bol olsun gezileri eksik etmeyin

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...33621396/detay

şu motor iyi gibi duruyor..alacak olan varsa düşünebilir.

Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...33621396/detay

şu motor iyi gibi duruyor..alacak olan varsa düşünebilir.
    Neden telefon numarasını vermiyor fake bence

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden telefon numarasını vermiyor fake bence
    bencede fake olma olasılığı kuvvetli gibi

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler