Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GeNcHaCKeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Yurt Dışından Getirttiğim unlimited CDI ile birlikte şu anda benim motor kesicisiz 13 bin deviri geçiyor artık 14 bin olsa 14 bine olacak yani
    Motoru kuçaklama dikkat et

13.000 Rpm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    VFR 800 F
    Motoru komple söktük bakımını yaptık topladık 2 saat sonra araba ben sola dönüşte güvenlik şeridindeyken çarptı.. Bende bisey yok ama motorun sağ ön sinyalinin üst tarafı olan kafa grenajının sağ tarafı komple çatladı orayı sökebiliyormuyuz ve yedek parça olarak sadece orayı alabilirmiyim yardımcı olabilirimisiniz arkadaslar

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Hytloth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru komple söktük bakımını yaptık topladık 2 saat sonra araba ben sola dönüşte güvenlik şeridindeyken çarptı.. Bende bisey yok ama motorun sağ ön sinyalinin üst tarafı olan kafa grenajının sağ tarafı komple çatladı orayı sökebiliyormuyuz ve yedek parça olarak sadece orayı alabilirmiyim yardımcı olabilirimisiniz arkadaslar
    Geçmiş olsun kaza geliyorum demez.Sana bişey olmaması sevindirici.
    kafa grenajını sağ sol olarak 2 parça olarak alabiliyorsun.
    Sinyal 140Liraydı.
    Kafa grenajının 1taneside bi o kadar vardır.

Motosikleti
    VFR 800 F
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kaza geliyorum demez.Sana bişey olmaması sevindirici.
    kafa grenajını sağ sol olarak 2 parça olarak alabiliyorsun.
    Sinyal 140Liraydı.
    Kafa grenajının 1taneside bi o kadar vardır.
    Sinyal öne dogru eğildi ama onu elimle düzelttim arkadan gelip carptıgı ıcın one dogru egilme oldu ama sinyalde kırılma yok grenaja catlama var.Sağ ön kafa grenajı alıcam sanırım sadece.Netten buldum 110 Lira civarı.

Motosikleti
    yok ama keeway cruiser inş.)
    ya abilerm motoru açma denilen bi olay warmış o ne oluyor tam olarak ayrıca motoru alırken nelere dikkat etmem gerek nerelere bakmam lazım soylermısınız ben motordan pek anlamıorumda?

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    slm arkdaşlar yeni ön farımı ve jikleyi aldım şöyle bi sorunum war motun ön ışıkları yanmıyor temassızlık war ve dağa önce söküldüğü için kısalarda sağ tarafmı sol tarafmı tek yanıyor hatırlamıyorum bunları takmak özellike jigleyi zormudur neler yapmam gerekli...
    [COLOR="Navy"][/COLOR]helal olsn herkezee :queen:[I][COLOR="Navy"][/COLOR][/I]

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    Gençliikk ses gelmiyorr bağırdınızz bağardınızz sesiniz kısıldıı dimiii
    Bİ selektöre BİN manita

arkadaşlar ben malesefki henüz 16 yaşndaym ama bu cbr 125i gördümden beri motor delisi olmaya başladım tam 1 haftadır uyku girmiyor gözüme dün babama 2 gözyaşı döktüm okey dedi ve en fazla 1 haftaya cıbırım geliyor çok mutluyum çokta güzel bi motor

Alıntı cıbırım adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben malesefki henüz 16 yaşndaym ama bu cbr 125i gördümden beri motor delisi olmaya başladım tam 1 haftadır uyku girmiyor gözüme dün babama 2 gözyaşı döktüm okey dedi ve en fazla 1 haftaya cıbırım geliyor çok mutluyum çokta güzel bi motor
    tabiki öyle yapacaksın. halini anlatmayı bileceksin.
    unutma ağlamayana meme yok

Motosikleti
    Honda
    Babacanlar motor 4 bın km ye gelınce buji ve filtre degıstırmek ıstıyorum yanı performans attırcam sızce kaca mal olur ve ne dersınız?Halil cvp beklıyom

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    kn filtre100 tl iridyum buji ngk ben kampanya vardı aldım 30 tl yee şimdi ne kadardır bilmiyorum ama bende her ikiside var filtre hikaye boş ama buji tavsiye ederim;)

Motosikleti
    Honda
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kn filtre100 tl iridyum buji ngk ben kampanya vardı aldım 30 tl yee şimdi ne kadardır bilmiyorum ama bende her ikiside var filtre hikaye boş ama buji tavsiye ederim;)
    Eyvallah cvp ıcın pekı filtreyi cıkardım buji ve ekzoz attırım dıyom hızı ne kadar etkıler?

Motosikleti
    valla abicim ne yaparsan yap bu motorda son hızı arttıramazsın en son bayır aşşağı oda 600 1 km yol olacakki 140 yapıyorsun o kadar istediğini say motora son hız attıramazsın bunda ha ama şu var kurban oldum buji taktır serileştiriyor çok fena tekere ayrı bir güç geliyor hissedeceksin;) sayın abim yağmurda yerler ıslakken gitmek zorlaşıyor::D:D teker coşuyor

Motosikleti
    Honda
    Hmm anlasıldı bu motora fazla hız yaptırmak ımkansız ben suana kadar 130 görebildim 1800 km de motor belki performans ekipmanları attırırsak hızlanır dıye dusunuyordum

Motosikleti
    yok sayın abim yok boşuna ekmeğini verme bu motora tek yapacağın şey buji olsun buji;) gerisi boş;)

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    herkese selam yarın sabah yola çıkıyorum bandırmadan izmire bucalıyım artık cbr ımla bakalım nasıl bir yolculuk olcak

hergün artık buca bornova yapıcam buradaki arkadaşlarla tanışmak isterim.

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Arkadaşlar Yurt Dışından Getirttiğim unlimited CDI ile birlikte şu anda benim motor kesicisiz 13 bin deviri geçiyor artık 14 bin olsa 14 bine olacak yani
    aman kardeş dikkat et cıbır sonuçta bu çok yüklenme motora. video paylaşacaktın ne oldu merakla bekliyorum videonu

Alıntı Hytloth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeş. sinyal falan lazım olursa özelden iletişime geç yardımcı olurum

Alıntı sege adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkdaşlar yeni ön farımı ve jikleyi aldım şöyle bi sorunum war motun ön ışıkları yanmıyor temassızlık war ve dağa önce söküldüğü için kısalarda sağ tarafmı sol tarafmı tek yanıyor hatırlamıyorum bunları takmak özellike jigleyi zormudur neler yapmam gerekli...
    arkadaş dediklerini tam olarak anlamadım ben ya. ama anlayan arkadaşlar yardımcı olacaktır.

Alıntı cıbırım adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bende bunla kandırmıştım babamı telefonunda duvar kağıdı yapmıştım adam tamam len alacam sana motor demişti vay 14.000 km binip sattım motoru.

Alıntı ENGİN REİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Babacanlar motor 4 bın km ye gelınce buji ve filtre degıstırmek ıstıyorum yanı performans attırcam sızce kaca mal olur ve ne dersınız?Halil cvp beklıyom
    bujinin faydası olacaktır forumdan bir arkadaş 160 yaptım diyordu 2011 modelle onla iletişime geç istersen

Motosikleti
    Honda
    Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok sayın abim yok boşuna ekmeğini verme bu motora tek yapacağın şey buji olsun buji;) gerisi boş;)
    Pekı kardesım sagolasın

Alıntı gursus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selam yarın sabah yola çıkıyorum bandırmadan izmire bucalıyım artık cbr ımla bakalım nasıl bir yolculuk olcak

hergün artık buca bornova yapıcam buradaki arkadaşlarla tanışmak isterim.
    Hayırlı yolculuklar Allah kaza bela vermesın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:05 ----------

Arkdaslar buji yi temin edebilecegim bi yer var mı?net ortamından

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:09 ----------

Bakalım mertka bızde 160 yaptırabılecez mı

GeNcHaCKeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CıBıR 125 RR :)
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru kuçaklama dikkat et

13.000 Rpm

Cuma Günü Bir video cekecegim inşallah 166CC Silindir Piston geliyor motora. ozaman 13.000 RPM ve ortalama hız da 160 FElan düşünüyoruz onun videosunu çekerim inşallah.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:46 ----------

Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aman kardeş dikkat et cıbır sonuçta bu çok yüklenme motora. video paylaşacaktın ne oldu merakla bekliyorum videonu
    Video yu paylaşacağım hocam. Silindir pistonun elime gelmesini bekliyorum thailand dan dün yola çıktı insallah haftaya cuma elimde olur diye tahmin ediyorum yine thailand dan

bunu aldım 1 haftada elime ulaştı. Fren ve Debriyaj Maneti Kırmızı

Şu Anda Normal Bir CBR dan çok extrası oldu motorun.

Unlimited CDİ
    Khein 28 MM Performans Karbüratör
    166CC Silindir Piston
    Yoshimura Fren ve Debriyaj Maneti
    K&N filtre
    NGK iridium Buji
    LeoVince Egzos ( Beklemede )
    Bakalım Son Olarak bir iş bağladım gibi eğer o iş olursa LeoVince Egzosuda taktım mı Türkiyede Tek olacak sanırım motor eLimde patLamazsa Artık bineceğim

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Cuma Günü Bir video cekecegim inşallah 166CC Silindir Piston geliyor motora. ozaman 13.000 RPM ve ortalama hız da 160 FElan düşünüyoruz onun videosunu çekerim inşallah.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:46 ----------

Video yu paylaşacağım hocam. Silindir pistonun elime gelmesini bekliyorum thailand dan dün yola çıktı insallah haftaya cuma elimde olur diye tahmin ediyorum yine thailand dan

bunu aldım 1 haftada elime ulaştı. Fren ve Debriyaj Maneti Kırmızı

Şu Anda Normal Bir CBR dan çok extrası oldu motorun.

Unlimited CDİ
    Khein 28 MM Performans Karbüratör
    166CC Silindir Piston
    Yoshimura Fren ve Debriyaj Maneti
    K&N filtre
    NGK iridium Buji
    LeoVince Egzos ( Beklemede )
    Bakalım Son Olarak bir iş bağladım gibi eğer o iş olursa LeoVince Egzosuda taktım mı Türkiyede Tek olacak sanırım motor eLimde patLamazsa Artık bineceğim
    Kardeşim Antalyada Motosikletler İçin Performans Egzozu Satan Bildiğin Bir Yer War Mı Özellikle VENÜS Markası İçin.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler