Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    [QUOTE=cHreSs;2174848]aga onun egsozlar kötüü bea bak valla cıddıyım ondan alırdım ama egsoz bozdu işi

Ben ilk 1000 km burada paylaşırsam keyfı kaçar. 'Aramızdan ayrılırken' adlı konu açıp orda paylaşcam /QUOTE]
    ZZR'ye alıcan twB egzozları gör asaleti

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    [QUOTE=mukt1000;2175016]Arkadaslar, su ana kadar Pirelli MT 75 130/70/17 arka lastik (ve IRC on lastik) kullaniyordum ve cok memnundum ancak arka lastik artik taslasti ve yenilemek istiyorum (inanilmaz kayiyor taslasmis lastik, ozellikle yagmurda). Yalniz su an MT 75 stoklarda yokmus ve 2 aya kadar gelecek gibi gorunmuyormus yetkilinin bana dedigine gore.

Simdi bu modelin muadili ne almami ve nerden almami tavsiye edersiniz? (mumkunse set halinde almak istiyorum - maksat on arka ayni paternli olsun). MT 75 elinde olan varsa ses ederse de iyi olur...[COLOR="Silver"]

Bence başka yerleride araştır bulursun sadece bi yere bakma googledan arat derim
    Motosiklet sadece ulaşım aracı değildir,Özgürlüktür!!İsyandır!!:wiinkk:

[QUOTE=aras1925;2175082]
    Alıntı mukt1000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar, su ana kadar Pirelli MT 75 130/70/17 arka lastik (ve IRC on lastik) kullaniyordum ve cok memnundum ancak arka lastik artik taslasti ve yenilemek istiyorum (inanilmaz kayiyor taslasmis lastik, ozellikle yagmurda). Yalniz su an MT 75 stoklarda yokmus ve 2 aya kadar gelecek gibi gorunmuyormus yetkilinin bana dedigine gore.

Simdi bu modelin muadili ne almami ve nerden almami tavsiye edersiniz? (mumkunse set halinde almak istiyorum - maksat on arka ayni paternli olsun). MT 75 elinde olan varsa ses ederse de iyi olur...[COLOR="Silver"]

Bence başka yerleride araştır bulursun sadece bi yere bakma googledan arat derim
    Anes motor Hakan beye sordun mu ?

norad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar orjinal parçaları anes motor dışında farklı bir yerden bulamaz mıyız? istanbul avrupa yakası tarafında.birde yan sanayi hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Alıntı norad adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar orjinal parçaları anes motor dışında farklı bir yerden bulamaz mıyız? istanbul avrupa yakası tarafında.birde yan sanayi hakkında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirim.
    Fatih Kılıç-MotoMarket'den bulabilirsin.
    Ve ebay

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatih Kılıç-MotoMarket'den bulabilirsin.
    Ve ebay
    bu fatih i nerde buluruz

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı 35sdk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onur aga bişey sorucam sana bir ara revit liteon alıcam diyordum montu aldım fakat birşey sorucam sana montun en üst ve en altında 2 tane çıt çıt var alltaki çıt çıt biraz daha büyük üstteki ise küçük benim sorunum mont 0 olmasına rağmen üstteki çıt çıt alttakine göre çok yumuşak açılıp kapanıyor yani endişem 2 3 ay sonra atma yapar mı seninki de öylemi yada dikkat ettin mi?
    yok kardeş benim çıtçıtlar taş gibi çatur çutur gidiyolar açıp kapatırken...senin monta gelirsek kaliteli bir mal bence yakın gelecekte sorun çıkartmaz görüşündeyim en kötü ihtimal çıtçıtı terzide değiştirirsin olur biter ufak bişey için monttan soğuma,fare için samanlık yakmaya benzemesin muhabet
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    VFR 800 F
    Arkadaslar aranızda 20 bin bakımı yaptıran olmadı mı ?

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    arkadaslar 20,000-30,000 km cbr den sonra 600rr a geçiş çok mu sorun olur 1000rr falan diyordunuz ama beni 600rr keser
    olumune bu sevda..

Motosikleti
    honda cbr 125r
    kaça mal oldu akadeş o motor sana yaw

Motosikleti
    Honda CBR 125 R İnş :)

Cbr 600rr çizim denemem. sizce nasıl olmuş ? Eksi yönlerini söylerseniz iyi olur benım ıcın kendımı geliştirmek istiorum
    Yumuşak başlı isem kim dedi uysal koyunum?
    Kesilir belki, fakat çekmeye gelmez boyunum !

bu fatih i nerde buluruz
    http://www.motomarketim.net/
    Fatih burdadır
    Alıntı qenc_motorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar 20,000-30,000 km cbr den sonra 600rr a geçiş çok mu sorun olur 1000rr falan diyordunuz ama beni 600rr keser
    Abicim sen cıbırla istersen 1milyon km yol yapsanda 600rr yada başka bir yüksek cc motora geçtiginde acemiliğin gene olcak.
    Cıbırın sana kazındırdığı şey bi kaza anında cbr 125le 80km hızda giderken karşılaşırsın.Ve frenleme yada kaçmak için daha fazla zamanın olur.(Zamandan kasıt saniyenin bilmem kaçı)
    Ama altında 600rr oldu diyelim aynı yerde hızın belkide 140 olucak ve normalde cbr125le yaptıgın frenleme zamanın daha kısasını yapman lazım ve daha seri olman gerekir.
    Küçük cc motorda başlamanını mantığıda budur.
    büyük cc motora geçtiğinde herşeyi yeniden öğreniceksin.
    Küçük cc makina sana virajda çizgini takıp etmeyi viraja girmeden önce o çizgiyi tutturmanı öğretir.

Olay bu yani yoksa bakkala gidip gelmek için motor kullanıpta 50.ooo km yapmış olmak bişey ifade etmez.
    Kendini geliştirmek önemli.

Çok konuştum ben kaçar

ya bu fatih güvenilir mi ? daha önce gittin mi casillas00.ayrıca sattığı parçalar yan sanayi mi yoksa 2. el mi ?

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Fatıh te çok parça var bea

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:58 ----------

direksıyon alcaltma ıslemı yapmayı duşunuyorum. önu yuksek gelıyor sankı acaba eksılerı var mı? Nerde nasıl yaptırcaz bu işlemı?
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

Motosikleti
    honda cbr 125r
    arkadaşlar yağmurda gezdikten sonra motoru ıslak halde bıraksak veya yağmurda kalsa paslanma fln olur mu yada silmemiz kurulamamız yağlamamız gereken biyer varmı?

ya bu fatih güvenilir mi ? daha önce gittin mi casillas00.ayrıca sattığı parçalar yan sanayi mi yoksa 2. el mi ?
    tabiki ben ordan elcik aldım.2.elde var çıkmada var sıfır parçada var.
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    direksıyon alcaltma ıslemı yapmayı duşunuyorum. önu yuksek gelıyor sankı acaba eksılerı var mı? Nerde nasıl yaptırcaz bu işlemı?
    Yapma ben yaptım hoş gözüküyor ama korna çamurluğa vuruyo en ufak esnemede.
    Ve Bı cukura felan düşsen çamurluğu kırma riskin var.
    En iyisi orjinalı.
    Alıntı gökhans16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yağmurda gezdikten sonra motoru ıslak halde bıraksak veya yağmurda kalsa paslanma fln olur mu yada silmemiz kurulamamız yağlamamız gereken biyer varmı?
    Tabiki 2-3 kere ıslak kalmasın birşey olmaz ama uzun süreli böyle kullanırsam gidonda paslanmalar başlar arada bi wd40 la okşamak gerekir metal aksaamları

Motosikleti
    honda cbr 125r
    wd40 tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ama neyse alırım ondan da mekanik aksamında bir problem olurmu yani zincir dişli motorunda fln?

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    Su demek sorun demek aklına a`dan z`ye ne geliyorsa öyle düşün
    Bİ selektöre BİN manita

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı gökhans16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunu dışarıda bırakacaksan en azından bıranda al hem pahalı da değil ben garajında bile bıranda ile örtüyorum tabi ki de paslanan aksamı olacaktır!

[QUOTE=casillas00;2175652]tabiki ben ordan elcik aldım.2.elde var çıkmada var sıfır parçada var.[QUOTE]
    eyv verdiğin bilgiler için teşekkür ederim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler