Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her zaman yapmıyordu ama son iki gündür pas geçmiyor..az önce de mesela yıne yaptı..birde hep aynı hız ve devir aralıgında yapıyor..80-90 km hız 7-8bin devir..ilk önce benzinci mi değiştirmeyi deneyeyim..hala yapmaya devam ederse usta yolu gözükür..
    motor 1900 km de henüz bişey olmaması lazım..inşallah benzindendir diyelim..böyle bir sorunla karsılasınca canımı sıktı biraz..
    teşekkür ederim bilgilendirmen için
    o hıza seri bir şekilde çıktığında felan yapıyor dimi onu ?
    Yani böyle tın tın 80e cıkmak değilde vitesleri doldura doldura 1-2-3 yaptıgında oluyo genelde dimi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar artık kesin kararımı verdim pek kullanmaya zaman bulamadığım motorumu satıyorum daha büyük cc bişeyler bakıcam artık...ilanıda burada:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30895446/detay
    ilanı güncelledim artık son fiyat er5 bekle beni geliyorum
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    Sen daha satamadın mı bu motoru
    Bİ selektöre BİN manita

Alıntı 35sdk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satılmayan motor görmemişsin 3 senelik motor ilanı var satılmayan
    ha deyince satılmaz 1 -2 ay idealidir. görenler paralarını toparlar filan

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    gülme bilader basma damarıma
    daha derken topu topu 2 hafta oluyor ilanı koyalı gelen bakan oldu fotoğraf çekti arıcam abi dedi kaçtı!arayanlar olmuş telefonu bizim otobüste torpidoda unutmuştum (işten hep kaçarcasına çıkarım)onlarada cevap veremedik tekrar aramadılarda bekliyorum bakalım istediğim motor satılırsa zaten kafama yatan bi motor bulana kadar bende satmaktan vazgeçicem 125cc ye devam dicez

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    Fazla satmak için zorlama eğer satman senin için hayırlı olmucaksa şuan zaten satılmasın herşeyde bir hayır vardır diye düşün... ;)
    Bİ selektöre BİN manita

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    o dedigini bilmiyorum ama bugun deneyeyim onuda..çünkü ben çok seri kullanmıyorum motoru..8 binde vites atarım 6-7bin arası seyrederim..hep 80-90km arasında yaptı..nasıl anlatsam o sesi..ağzın kapalı öksürmeye çalış ona benzer bi ses çıkıyor 1 saniyeliğine)

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Fazla satmak için zorlama eğer satman senin için hayırlı olmucaksa şuan zaten satılmasın herşeyde bir hayır vardır diye düşün... ;)
    eyvallah dostum sağolasın...yok bende zorlamıyorum zaten bir tek nette ilanı var burada vitrine çıkartıp üzerine yazı asmadım...ama biraz daha değiştiremezsem biriktirdiğim parayı eriticem arabaya 4 lastik yeniledim,zenondu egzozdu derken kalmayacak pek bişey

Motosikleti
    Honda
    Arkdaslar Allah nasıp Ederse SAlı günü 2011 model ile bnde aranıza katılacam

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o dedigini bilmiyorum ama bugun deneyeyim onuda..çünkü ben çok seri kullanmıyorum motoru..8 binde vites atarım 6-7bin arası seyrederim..hep 80-90km arasında yaptı..nasıl anlatsam o sesi..ağzın kapalı öksürmeye çalış ona benzer bi ses çıkıyor 1 saniyeliğine)
    Benim tahminim memede ufak bir pislik var bazen benzini çekerken ufak hareketler yapıyo ve saniyelik benzini kesiyo olablir.

Motosikleti
    Honda CBR 125 R İnş :)
    Alıntı ENGİN REİS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkdaslar Allah nasıp Ederse SAlı günü 2011 model ile bnde aranıza katılacam
    Hayırlı olsun şimdiden aldıktan sonra fotolarını, motorun + ve - yanlarını bir güzel acıklarsın artık bizede fikir olur

@ UTHEC

Kardeşim ilk önce karb. pislenmiş ya da otomatta sorun olabilir. Olmadı, Tam emin deiğim ama ateşleme sisteminde de sorun olabilir. Ya da aklıma gelen diğer bir ihtimal süpab hareketleri düzensiz yada ekzosunda tıkanıklık ta olabilir. Deneye deneye bulman gerekiyor...
    _BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM_

Motosikleti
    suzuki gsx 1300r hayabusa
    bANA YARDIM EDİN!!!!!!!!
    sizce ybr125,bisan lifan 100,mondial 100 ukh
    hangisini Alayım

Motosikleti
    Honda CBR 125 R İnş :)
    Alıntı motorcu-kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bANA YARDIM EDİN!!!!!!!!
    sizce ybr125,bisan lifan 100,mondial 100 ukh
    hangisini Alayım
    Her yönüyle ybr 125 diyorum.

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    ilanı güncelledim artık son fiyat er5 bekle beni geliyorum

biraderim bende izmirde motor arıodum seninkine baktım alırmıyım die düşünüordum. sonra forumda denk geldim sana:D çeşme uzak kalmasa gelicektim ama haftaya belki gelebilirim;)

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    Alıntı zealous adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    biraderim bende izmirde motor arıodum seninkine baktım alırmıyım die düşünüordum. sonra forumda denk geldim sana:D çeşme uzak kalmasa gelicektim ama haftaya belki gelebilirim;)
    boş bi günün varsa çık gel ama önceden haber ver işlerimi ayarlayımmotoru kime istiyosan gösteririz her türlü kefilim.fiyatıda aşağı çektim egzozlusunu falan o fiyata zor bulursun...bu arada ben ALAÇATI'dayım beklerim

zealous - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc750X
    boş bi günün varsa çık gel ama önceden haber ver işlerimi ayarlayımmotoru kime istiyosan gösteririz her türlü kefilim.fiyatıda aşağı çektim egzozlusunu falan o fiyata zor bulursun...bu arada ben ALAÇATI'dayım beklerim

wala biladerim açık konuşayım şöyle bir durum war. ben cbr için çok bir miktar ayırmak istemiorum senin motor çok ii fkat arada hyosung a gidip geliorum. boy178 kilo 100. altımda sırıtırmı die bir düşüncem war:( o yüzden 3800 senin motora diilde 4000 hyosung 250 naked daha uyar die düşünüorum. kilom daha düşük olsa seninkinide çok ciddi düşünürdüm. gerçi suanda düşünüorum:D ama motorun gü<zel bariz belli videonuda izledim... ama olursa haftaya c.tesi pazar gelirim hafta içi zor olr

Sölemek istediğim bişi war: şöyle söyliyeyim, Üzerindeki ekzos sadece, 700liradan fazla we CBR performans için EN İYİ ekzostur. Yarışlarda (125cc klasmanındaki CBR) bu ekzos kullanılyor. Fiyat/mtr orantısı gayet iyi.

Bu mtru benim almaya niyetim wardı ama işte para işini denkleştirmeye çalışıyorum yazdan beri. HAlen çalışıyorum malesef....
    _BEN BU ALEMDE KRALDA KURALDA TANIMAM_

Motosikleti
    Yamaha
    Arkadaşlar bana lütfen yardımcı olurmusunuz?

Babama 1-2 senedir motor aldırmaya çalışıyorum. Artık yavaş yavaş oda niyetlenmeye başladı araştırıyor fakat cbf 150 istiyor. Benimde cbf 150 tip olarak çok hoşuma gidiyor, Ama araştırmalarımın sonucunda cbf'nin yağ eksilttiğini, Benzin deposu ve karburatör arasında filitre olmadığını, Gazı bıraktığınızda farkların minimum seviyeye parklar kadar az yandığını, vs vs sorunları olduğunu gördüm pek içime sinmedi. Babama CBR 125 R alalım diyorum. Oda onunla uzun yol yapılmaz diyor. CBR 125 R ile 400 km gitsek yolda kaç kere mola vermek gerekir yada bizi tahminen ne derecede yorar lütfen yardımcı olun kafayı yicem. Babamın boyu 1.65 1.67 arası kilosu 85-90 arası. benim boyum 1.75 Kilom 75 yani bu şekilde 400 km gidilirmi? Lütfen yardımcı olun. 400 km'de benzin sarfiyatı ne derecede olur. Yorulma olursa yorulmanın etkisiyle Yolda kaç kere mola veririz tahminen. Lütfen çok ama çok yardımlarınıza ihtiyacım var. Babamı ikna etmem için bana yardım edin lütfen.

(Özellikle Bilgili Kişilerin CBR 125 R ile Uzun Yol Yapanların Yardımlarını Ve Cevaplarını Bekliyorum)

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Cbr 125 le uzun yol yapılmaz mı

Millet CBR 125 İ Uzun yol yapmak için alıyor özellikle cbr tam bir uzun yol makinasıdır çünki su soğutmalıdır
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler