Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar lucas debriyaj balatası alacağım. 75 lira sizce nasıldır? bilgi sahibi olan yardımcı olabilir mi?

birde balata değişirken yağ da değişiyor. hangi yağı kullanayım kış ayları için. kullanıma devam edeceğim motoru.
    lucas balata al pişman olmazsın.otoda kullandık senelerce . zaten ingiliz markası kalitesi yerinde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Arkadaşlar biz 2008 Mart ayında 2000 tl peşin 4000 de 6 aylık kredi ile bu motoru almıştık. Tabi kıredi çektiğimiz için motoru ruhsata rehinli yazmışlardı. 2008 Eylül ayında kredi taksitleri bitti ve ben hala(2 yıldır) ruhsattan bu rehinli ifadesini kaldırtmadım. Şimdi bu rehini kaldırtmak için ne yapmam gerek yani normal prosüdür nedir bilen var mı?

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X

arkadaşlar sanırım sizlerle paylaştığım son kareler bunlar bu haftaiçi motoru görmeye gelicek olan talibi var büyük ihtimal anlaşırız umarım...satmadan önce hatıralık bir kaç poz çektim sizlerle paylaşmak istedim...
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biz 2008 Mart ayında 2000 tl peşin 4000 de 6 aylık kredi ile bu motoru almıştık. Tabi kıredi çektiğimiz için motoru ruhsata rehinli yazmışlardı. 2008 Eylül ayında kredi taksitleri bitti ve ben hala(2 yıldır) ruhsattan bu rehinli ifadesini kaldırtmadım. Şimdi bu rehini kaldırtmak için ne yapmam gerek yani normal prosüdür nedir bilen var mı?
    borcunun bıttıgıne daır kredı çektıgın bankadan yazı alıyorsun. Satış yapacagında o belgeyle notere gıdıyorsun. onu sıldırmene gerek yok ek ruhsat masrafı çıkar. araba ışlerınde boyle oluyor. motosıklettede boyledır dıye duşunuyorum. Artık zaten rehınlı yazısını ruhsata yazmıyorlar ınternette plakada çıkıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:59 ----------

Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lucas balata al pişman olmazsın.otoda kullandık senelerce . zaten ingiliz markası kalitesi yerinde
    teşekkur ederım. tavsıye ettı satıcı orjınalınden daha ıyı bu marka dedı.

ONUR35 dostum senın arka lastık 120 lık dımı?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:02 ----------

Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster

sayfa kurucumuz Gorkem abımız neler yapmış boyle tebrık ederım zahmetlı iş =) ben de arkaya mono kapak duşunuyorum ama sahıbındende bulamadım. Almanya dan sorayım fıyatı ya da bılen var mı cıvarında mono kapak? guzel olucak dıye duşunuyorum
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    ONUR35 dostum senın arka lastık 120 lık dımı?
    lastikler orjinal ebatlarında...kalın lastik takmayı hep istedim ama kalın lastikli olanından almaya karar verdim

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastikler orjinal ebatlarında...kalın lastik takmayı hep istedim ama kalın lastikli olanından almaya karar verdim
    arka kalın gibi duruyor ve deseni güzel geldi bende 120 lik var aynı onun gibi ne düşünüyorsun geniş lastikli marka model ? daha bizim cbr ınbüyümesine çokkkk var

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    ninja 400 bence cbr125 ten sonra alınabilecek bir makina..tabi uygun fiyata gelirse..

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    arka kalın gibi duruyor ve deseni güzel geldi bende 120 lik var aynı onun gibi ne düşünüyorsun geniş lastikli marka model ? daha bizim cbr ınbüyümesine çokkkk var
    yok orjinal boydalar ama pirelli mt75 modeli bence gayet güvenilir bir yol tutuşu var...evet deseni benimde hoşuma gidiyor bir sonraki motorum er5 olacak büyük olasılık onada pirelli mt75 takarım herhalde (tabi uygun ebatı varsa)

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    ben ninja 250'e de razıyım
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    sayın abim hızın düşüyormu o liastikle 130 luk mu o?

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    casıllas dostum nerelerdesın

Motosikleti
    cbr 125
    merhaba arkadaşlar 2 haftadan beri aranızda değilim dim ben şu anda kütahya dayım ve afyona gecicem arnızda afyondan arkadaşlar warmı

Alıntı yokedici_27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar 2 haftadan beri aranızda değilim dim ben şu anda kütahya dayım ve afyona gecicem arnızda afyondan arkadaşlar warmı
    Ewet uzunsüredir ggöremedik. Bu arada çoğu kişi yok bu aralar. "Beykurt" bayaadır yok örneğin. We şu an aklıma gelmeyen birçok kişi...

Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    beyler son zamanlarda akü değiştiren oldu mu hiç?benim motor yatmaktan artık akü iyice boşalmış şarj ettirmiştim ama tutmuyor mecburen değiştiricem alacak kişiye masrafsız teslim etmek isterim...akü bana kaça patlar bilgisi olan var mı?

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    bugun bosch aku sordum 45 mılyon dediler
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    casıllas dostum nerelerdesın
    Burdayım topici okuyorum ama bişey yazmıyorum

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    merhaba arkadaşlar bi sorum olcak. şimdi ben kışın motoru kullanmıyorum 8 9 ay yatıyo motor. mtorun en son yagını değiştireli 1000km yi geçti yeniden deiştirmek lazım artık. fakat daha 1 2 hafta motora binip sora yerine sokucam. şimdi yağını değiştirmeli miyim , yazın motoru cıkardığımda mı değiştirsem ? yani yağ değiştirsem şimdi kışın 8 9 ay motorun yatmasının yağa bi zararı olur mu , yazın bı daha değiştirmek durumunda kalır mıyım ?

bilgisi olan arkadaşlar yanıtlarsa sevinirim
    [B][COLOR="Red"]Honda Cbr 125 R[/COLOR][/B]

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdayım topici okuyorum ama bişey yazmıyorum
    yaz dostum uzak kalma

17 yaşında birinin kendine ait motosikleti olamaz değil mi ? Velinin falan üstüne mi olmalı?

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı sspawnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    17 yaşında birinin kendine ait motosikleti olamaz değil mi ? Velinin falan üstüne mi olmalı?
    Veli Olmasına Gerek Yok Her Hangi Bir Şahısta Olur Ama Bizlerin Annenin Yada Babanın Üstüne Yaptırmaktaki Amaç Her Hangi Bir Kontrolde Motor Kimin Die Ruhsata Baktılarında Babamın Yada Annemin Demendir Ama Başkasının Üstüne Olursa Dikkat Çeker Yani Bu Olay Daha Çok Soyadıyla İlgili Bi Durum. 18 Yaşından Sonra İstediğin Kadar Aracı Üstüne Yapa Bilirsin...
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler