Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Ramzey Kalipso 100cc
    Slm arkadaşlar allh kısmet ederse seneye bende sizin aranızdayım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla motor hor kullanılmışa benziyor. zaten kazalı ama kilometresi doğru olabilir. bnim motorda 2006model daha bugun 14bini devirdi. aralık 2009'da aldığımda 7500'deydi.

buna 3200 istiyorsa bnim 4binden aşağı satmamam lazım
    km orjinal olabilir ama motor pert. benim soylemek istediğimde bu. dün gordugum motorda boyleydi. 3500 e almış ve daha 1 lıra masraf var. ama adam cahıl nerden bilsin zincirin 200 sinyalın 125 lıra oldugunu... km teli cıkık onu gecen hafta düstü bulamadım takmadım gibilerinden konuşmuş. insanlık yok ki bu arada benm motor 2008 11000 de boyle istiyorlarsa bu motorlara benim motor 4250 rahat eder
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    chress
    ilanda ki motorun kmsi orjinal olabilir hor kullanılmış ve 2 sene garajda beklemiş bir motora göre bence normal...tabi istediği fiyat normal değil!benim motorda 2009 şubat çıkışlı 2006 model ama şuan sadece 9.100 kmde binmeye fırsat ancak bu kadar oldu...yani illa modeli düşük diye km yapması şart değil
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

LASTROMANTIC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ İNAZUMA
    arkadaşlar motosikletimi artık kullanmadığım ve yeni motosiklet aldığım için satıyorum. ilgilenen arkadaşlar telefondan detayları öğrenebilirler.2010 model enjeksiyonlu yeni kasa hrc rengidir. hatasızdır...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30846048/detay

Motosikleti
    cbr 125
    yarın buyuk gun handa bayıısne gıdıyorum ıns olurda alırım motorumu kredı kartı olmadan taksıt yaparlar mı acaba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:19 ----------

arkadaslar bana kask olarak ne onerırsınız ? cok paglı bsey olmasın 100-200 olsun en fazla bazı kasklar motorla gıderken sag sola oynuyo hızlandıkca kask gerıye yatıyo bunun gubu sorunlar yasamıyacagım bı kask onerırsenız sevınırım .

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    chress
    ilanda ki motorun kmsi orjinal olabilir hor kullanılmış ve 2 sene garajda beklemiş bir motora göre bence normal...tabi istediği fiyat normal değil!benim motorda 2009 şubat çıkışlı 2006 model ama şuan sadece 9.100 kmde binmeye fırsat ancak bu kadar oldu...yani illa modeli düşük diye km yapması şart değil
    ben km olayına takılmadım orda onu dıle getrdım sadece ben bunu ornek gosterdım. ılk sırada denk geldıgı ıçın.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gene pazar Gene yağmuR.

valla motor hor kullanılmışa benziyor. zaten kazalı ama kilometresi doğru olabilir. bnim motorda 2006model daha bugun 14bini devirdi. aralık 2009'da aldığımda 7500'deydi.

buna 3200 istiyorsa bnim 4binden aşağı satmamam lazım
    Kazalı olduğunu nerden anladın?

Motosikleti
    cbr 125
    cbr 125 ın eskı kafa yapısı dahamı guzel duruyo sızce yenı kafa abartılmıs gıbı olmus braz

Alıntı bestdream adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 ın eskı kafa yapısı dahamı guzel duruyo sızce yenı kafa abartılmıs gıbı olmus braz

Aynen bencede. Yeni kafa grenajını HİÇ sewmedim. 40kg. olan bi adama 80kg. zırh giydirdiğinizi hayal edin. İçinde nasıl duruosa bu da onun gibi bişi olmuş bence. Motorda çok kaba duruyor. Hiç beyenmedim.

Motosikleti
    cbr 125
    Alıntı M.SercaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Aynen bencede. Yeni kafa grenajını HİÇ sewmedim. 40kg. olan bi adama 80kg. zırh giydirdiğinizi hayal edin. İçinde nasıl duruosa bu da onun gibi bişi olmuş bence. Motorda çok kaba duruyor. Hiç beyenmedim.
    smdı bn sıfır alcam motoru ıster ıstemez yenı kasa olcak ıkıncı elmı dusunsem acaba sole 2009 model fln

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı M.SercaN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazalı olduğunu nerden anladın?
    son resımı aç ve dıkkatlı bak hadı o yatmadan oldu dıyelım motosıkletı ıncele bıraz kardeşım

Motosikleti
    cbr 125
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son resımı aç ve dıkkatlı bak hadı o yatmadan oldu dıyelım motosıkletı ıncele bıraz kardeşım
    motorun on kısmına dıkkatlı bakarsanız ztn dreksıyon bıle yamk .D

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    aynen oyle dıkkatlı bakmaya bıle gerek yok

Motosikleti
    Honda CBR 125 R İnş :)
    Arkadaşlar bu bayiilerde sıfır ve ya 2.el Motosiklet alımlarında kredi kartsız taksit yapılıyormu ? Yapılıyorsa da bayiiden bayiiye değişiyormu ?

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    yeni hali bence bariz daha guzel. piyasadaki rakiplerinin görüntüsüne bakınca cbr 125'in makyajlanması şarttı. tabi kafa ile birlikte depo ve yan grenajlarda biraz değişiklik yapılsa daha iyi olurdu.

kafa grenajı çok guzel ama motorun geri kalanı sıska olduğundan koca kafalı zayıf bir insan gibi görünüyor

bide şu lastikleri kalınlaştırsalar.

ayrıca renk seçenekleri çok az. kırmızı renkli olan çok kötü olmuş bence. sadece kafa grenajı ve ön çamurluk kırmızı geri kalan tüm grenajlar siyah. eski kasa (2008 modeller) kırmızı cbrların renkleri çok daha guzel gorunuyor.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    cbr 125
    yeni hali bence bariz daha guzel. piyasadaki rakiplerinin görüntüsüne bakınca cbr 125'in makyajlanması şarttı. tabi kafa ile birlikte depo ve yan grenajlarda biraz değişiklik yapılsa daha iyi olurdu.

kafa grenajı çok guzel ama motorun geri kalanı sıska olduğundan koca kafalı zayıf bir insan gibi görünüyor

bide şu lastikleri kalınlaştırsalar.

ayrıca renk seçenekleri çok az. kırmızı renkli olan çok kötü olmuş bence. sadece kafa grenajı ve ön çamurluk kırmızı geri kalan tüm grenajlar siyah. eski kasa (2008 modeller) kırmızı cbrların renkleri çok daha guzel gorunuyor.
    2008 kasalara baktıgımda kırmızı renk gercekten cok cazıp gelıyo bana kndını gosterıyo motor yenı ksada o yok yenı kasaya sıyah daha guzel duruyo braz olsun

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    Arkadaşlar sizlere bir sorum olacak internetten meg cila ve sonax hızlı cila aldım meg 2 3 ayda bir kere sonax hızlı cila ise iki yıkamada bir ıslakken uygulanıyor.. Fakar 2011 cbr`m de tek depo demir hadi oraya uyguladım fakat grenajlara uygularken yapışkanların çıkma veya grenajların beyazlama ihtimali varmıdır.. Motosiklete cila yaparken sadece depo ya mı uygulanıyor yoksa???
    Bİ selektöre BİN manita

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    arkadaşlar lucas debriyaj balatası alacağım. 75 lira sizce nasıldır? bilgi sahibi olan yardımcı olabilir mi?

birde balata değişirken yağ da değişiyor. hangi yağı kullanayım kış ayları için. kullanıma devam edeceğim motoru.

Ewett o dikkatimi çekti ama incelemedim açıkçası öle bakıp geçtim. İnceliim bi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:48 ----------

Bu arada eleman bu siteden biri ya da takip ediyor galiba resimleri silmiş. sAdece 2 resim war :D Gersini şutlamış

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler