Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Aynen bende baktım 6150 olmuş fiyatı. daha arttırmasalar bari.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mevlutgs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax250abs Er6f650ABS ninja250R Cbr125R Today50
    heheh:D:D süperD:D

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    çok saolun arkadaşlar -- kadınlara ehliyet vermiceksin veriosan da almak şartıyla

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:00 ----------

ya arkadaşlar lütfen acil cvp yazın 45 dk içinde cvbı almam lazım lüten acele yazın....

ben sürücü kursuna kaydoldum kaydolurken bana bi kağıt imzalattılar 2 denetim günü gelmessen kaydını sileriz gibisinden ..... ben kursa gitmek istemiorum ehliyet sınavını geçebilecek kadar biliorum kendim çalışmak istiorum... 1 gün gitmedim o günde denetim varmış yok yazıldım 1 hakkım kaldı... arkadaşlar şöle yapsam olurmu acaba denetimin olduğu gün için doktordan rapor alsam o gün için geçerli olur dimi atamazlar kurstan=???
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı kazukki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok saolun arkadaşlar -- kadınlara ehliyet vermiceksin veriosan da almak şartıyla

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:00 ----------

ya arkadaşlar lütfen acil cvp yazın 45 dk içinde cvbı almam lazım lüten acele yazın....

ben sürücü kursuna kaydoldum kaydolurken bana bi kağıt imzalattılar 2 denetim günü gelmessen kaydını sileriz gibisinden ..... ben kursa gitmek istemiorum ehliyet sınavını geçebilecek kadar biliorum kendim çalışmak istiorum... 1 gün gitmedim o günde denetim varmış yok yazıldım 1 hakkım kaldı... arkadaşlar şöle yapsam olurmu acaba denetimin olduğu gün için doktordan rapor alsam o gün için geçerli olur dimi atamazlar kurstan=???
    Ne denetimiymiş o. Ben 2 ay boyunca hiç gitmedim, kimsede bir şey demedi. Ama arkadaşımın gittiği kursta bir kaç kez imza istemişlerdi.
    Aslında gidip kurs sahibiyle konuşsan ya da öğrenciyim dershanem var filan desen belki seni idare edebilirler.

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne denetimiymiş o. Ben 2 ay boyunca hiç gitmedim, kimsede bir şey demedi. Ama arkadaşımın gittiği kursta bir kaç kez imza istemişlerdi.
    Aslında gidip kurs sahibiyle konuşsan ya da öğrenciyim dershanem var filan desen belki seni idare edebilirler.
    anladım kursun sahibide öle inatçı öle dediğim dedik bir insanki gelceksin dedimi biter.. rapor işini o yüzden sordum rapor geçerli oluosa adamla hiç muhattap olmaya gerek yok !!
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı kazukki adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım kursun sahibide öle inatçı öle dediğim dedik bir insanki gelceksin dedimi biter.. rapor işini o yüzden sordum rapor geçerli oluosa adamla hiç muhattap olmaya gerek yok !!
    O zaman sana deneme sınavı filan yapsınlar. Ben kursa şuana kadar 3 kere gittim, 2sinde taksit için biri de sınav giriş kağıdımı almak için gitmiştim. Her gidişimde adam sen kayıt yaptırmış mıydın diyodu?

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman sana deneme sınavı filan yapsınlar. Ben kursa şuana kadar 3 kere gittim, 2sinde taksit için biri de sınav giriş kağıdımı almak için gitmiştim. Her gidişimde adam sen kayıt yaptırmış mıydın diyodu?
    benımde aynı boyle oldu hem araba hem motosıklet ehlıyetınde...
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT
    arkadaşlar demin kafama takıldı karbüratör lü arabalarda benzine katkı katıyorlar karbüratörü temizlemek için motordada olurmu deneyeniniz varmı??bu saatte nerden aklına geldi demeyin malum benzincilere güven olmuyor benzinciyi değiştirdiğimde motor sanki farklı calısıyor gibi

Alıntı mevlutgs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba bendim arkadaşım o:D:D haha bazen öyle sakat işler yapıyoruz işte:D her akşam hemen hemen cadde bostan migrso arkasında toplanırız ordan çıkmıştım evime gidiyordum
    Dostum ben de sancaktepedeyim bi gün buluşalım da bana birkaç sürüş taktiği ver cbr ile ilgili. Bu ilk motorum ve daha 1000 km deyim hemen hemen. Motora ve kendime güvenemediğim için çok temkinli giriyorum virajlara vs. beni biraz çalıştırırsın belki hem de tanışmış olalım...

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı crypto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum ben de sancaktepedeyim bi gün buluşalım da bana birkaç sürüş taktiği ver cbr ile ilgili. Bu ilk motorum ve daha 1000 km deyim hemen hemen. Motora ve kendime güvenemediğim için çok temkinli giriyorum virajlara vs. beni biraz çalıştırırsın belki hem de tanışmış olalım...
    valla dostum bencede temkinli gir . bende bu motoru alalı 2ay oldu 1500km yaptım aşırı yatırmama ma rağmen tekeri çok ince olduğundan (ve orjinal tekerler tırt) az daha yatırıyodum motoru komple çok fena kıç attı zor topladım. Chopperla bile daha rahat yatıyodum viraja. o günden sonra hiç güvenemiyorum motora virajda resmen duruyorum tekeri değiştirene kadar da motora güvenemiyicem ki motosiklet üzerindede epey kilometrem vardır

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    linkteki xenon kit bizim motorlarda kullanılabilir mi?

http://www.hepsiburada.com/Liste/car...egoryId=271585
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Honda cbr 125 ''06
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    linkteki xenon kit bizim motorlarda kullanılabilir mi?

http://www.hepsiburada.com/Liste/car...egoryId=271585
    evet kullanılabilir kardeşim cbr a tam uyuyo H7 xenon
    [COLOR="Red"][B][I]Honda cbr 125R[/I][/B][/COLOR]

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    soket tipinden ziyade arabalar için tasarlanmış bi ürün olduğu için voltaj yada aküden sıkıntı olabilir mi diye çekiniyorum aslında.

geçen bakım yapılırken aküyü ve şarjı ölçmüşlerdi iksinde de bir sorun yoktu..
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soket tipinden ziyade arabalar için tasarlanmış bi ürün olduğu için voltaj yada aküden sıkıntı olabilir mi diye çekiniyorum aslında.

geçen bakım yapılırken aküyü ve şarjı ölçmüşlerdi iksinde de bir sorun yoktu..
    aynı çekingenlik bendede var 4ampermiş bizim aküler çünkü

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    bende aküden muzdaribim arkadaşlar motoru pek kullanamadığım için yatmaktan akü zayıflamıştı bugun şarja bağlattım marş tıkır tıkır basıyor ama farın biri sanki biraz daha sönük yanıyor gibi geldi bana bindikçe toplar kendini umarım

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende aküden muzdaribim arkadaşlar motoru pek kullanamadığım için yatmaktan akü zayıflamıştı bugun şarja bağlattım marş tıkır tıkır basıyor ama farın biri sanki biraz daha sönük yanıyor gibi geldi bana bindikçe toplar kendini umarım
    benım aku de senın sorun yapmıştı. ıkı kere sarj ettırdım ama nafıle. su an hala basıyor ama mesela bıraz gaza yuklendıgınde farın bırı sonuyor. bazen hep tek yanıyor. yenı aku sart!

ayrıca mont aldım arkadaşlar alman malı roleff marka tanıdıktan aldım cok hoşuma gıttı =)

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    arkadaşlar artık kesin kararımı verdim pek kullanmaya zaman bulamadığım motorumu satıyorum daha büyük cc bişeyler bakıcam artık...ilanıda burada:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30895446/detay

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı onur35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar artık kesin kararımı verdim pek kullanmaya zaman bulamadığım motorumu satıyorum daha büyük cc bişeyler bakıcam artık...ilanıda burada:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30895446/detay
    Kardeşim ödeme konusunda bi esnekliğin war mı yoksa peşin mi düşünüosun? Resimlerden bakıldığı üzere temiz bakılmış motora.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    arkadaşlar mont aldığım yerde lucas balata vardı. cbr 125 75 lira dedi. almanya fiyatı 45 € .. lucas en kalıtelisiymiş. ne kadar doğru?

s.a herkeze dün akşam k.çekmece den 2 tane siyah cbr geçti bizim site denmi onlar 24:00 çeyrek kala falandı
    :pl::bestmt:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler