Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    evet arkadaşlar 2.000 km deki cbrımla ilk kazamı şuursuz bi kadın sürücü yüzünden yaptım resimde biraz zor anlaşılabilir ama elimden gelen bu kadar anlamaya çalışın metinlerin sıra numarasını yazmayı unutmuşum en sağdaki araba 1. onun solundaki araba 2. motor(yani ben) 3. en sol köşe 4.

[IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Bu acemi kadın sürücülere DELİ oluyorum. Onlar yüzünden çok kaza oluo. Wallahi kadına el kalkmaz diye, kalksa waryaaaa....

Geçmiş olsun, buna da şükür sana bişi olmamış ya...

@35sdk89

H.olsun yeni motorun. Kazasız belasız inş.....

Bu arda BEnde İZMİR Karşıyakadan. Yakında Cıbırım olucak inş. Para işini denkleştirmeye çalışıorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:37 ----------

@kazukki

Dikkatimi çekti de, çok sakinsin yaw. Beinim başıma gelicek kıyamet kopardı. Olabileceği ihtimali gelince bile sinirleniyorum yaw :D :D

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dosutm bornovadasın demek. ben de bucadayım. al motosikleti goruşelim. cbrlı birini bulmak zor izmir de

bir sorum var mont alacağım. sizce
    1- nebel kısa mont 150 lıra
    2- nebel mont pantlon balaklava 250 lira
    3- venom deri mont 400 lira

şu an 250 lira param var sizce hangisini almalıyım. karar veremiyorum. deri mi almalıyım. pantolonu kullanırmıyım birçok soru var boyle lütfen yardım
    http://www.hudsonderi.com/?urun-deta...OTOSIKLET.html
    Hudson deriye gitmeni öneririm ürünler resimde al benili durmuyor ama canlısı böyle değil ben bu montu denedim çok güzel ürünleride kaliteli 250liraya alınabilcek en iyi mont , deri her zaman için daha güvenli benim hem deri hem tekstil montum var tekstili pek giymiyorum

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    Teşekkürler m.sercan arkadaşım sanada geçmiş olsun kazukki cbr arka fren çok çabuk kitliyo arkadaşlar arkaya fazla basmayın üstüne sadece hafif bir güç uygulayıp ön fren kullanın arkadaşlar %30 arka %70 ön mükemmel duruş panikte yapıcak bişey kalmıyo işte neyse cana gelmesinde ...
    Bİ selektöre BİN manita

Motosikleti
    CBR 650F
    @kazukki
    geçmiş olsun dostum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:44 ----------

Alıntı 35sdk89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler m.sercan arkadaşım sanada geçmiş olsun kazukki cbr arka fren çok çabuk kitliyo arkadaşlar arkaya fazla basmayın üstüne sadece hafif bir güç uygulayıp ön fren kullanın arkadaşlar %30 arka %70 ön mükemmel duruş panikte yapıcak bişey kalmıyo işte neyse cana gelmesinde ...
    hayırlı olsun sanada , cbr 125 lerin orjinal tekerinden kaynaklanıyo sanırım arkanın çabuk kayması aynı şey çoğu kişide var buna bende dahilim , teker değiştirenlerde bu sorunu yaşayan görmedim

KAyma nedeni: mtr çok hafif, fren çok kuwwetli. Arkası da çok hafif. Mtrun ağırlık merkezi arkadan uzak. Basınca hemen teker kitleniyor we arka kaymaya başlıyor. Olay bu. Tabiki tekerleğin ince we yoltutuşu az olmasının da etkisi war ama daha az....

35sdk89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT09
    Kaç tl bir lastiği ben 210 220 diye bişey hatırlıyorum tek lastik yanlışda hatırlıyo olabilirim cbf de adamlar 2 tanesini taktırıyolar 200e bu neden kaynaklı arkadaşlar acaba???
    Bİ selektöre BİN manita

Oysaki arka ağır olsaydı teker aniden kitlenmez, kitlenmeye karşı direnç oluştururdu. Yani frenleme ağırlıktan dolayı direnç gösterir we zoralşırdı.

Olay hafiflik kısaca :D

Motosikleti
    honca cbr 125 2010
    hepinize teşekkürler arkadaşlar aman dikkat edin kadınlara valla ya!!
    [B][COLOR="DarkRed"]TEK FARKIMIZ TÜRK OLMAMIZ. YA TAM SUSTURURUZ.YADA KAN KUSTURURUZ![/COLOR][/B]

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    of of bugün kadköy bağdatcaddesin fenerbahçe stadının ilersindeki hasanpaşa sapağına doğru yavaş yavaş 40km ile sağa doğru yanaşırken bir araç bana arkadan çarptı. tahmin ediyorumki görmedi beni.. sadece sağ ön sinyalim kırıldı. kaza yağış sırasında meydana geldi ön lastik biraz kaydı ama ikimizinde hızı düşük olduğundan yere düşmedim. bana çarpan aracın sol ön çamurluğunu benim motorun sinyali, sol ayna altını gidonum, sol ön kapı altını ise sağ ayaklığım çizdi. araçtaki hasarı görseniz inanamazsınız sanki jilet ile çizilmiş gibi oldu araç büyük ihtimalle kapısı ve çamurluğu değişecek.

çok şükür yere düşmedim ön lastik biraz kaydı ama ayağımı yere koymadan toparlamayı başardım. tabi bunda 3bin km önce taktırdığım pirelli mt75ler'in etkisi büyük, bir kez daha kalitesini gösterdiler.

yolda durup bana yardımcı olan bütün motorcu arkadaşlardanda allah razı olsun. bir tanesi çok ilgilendi geldi konuştu yaklaşık 20dk kaza yerinde benle birlikte bekledi, plakasını şu an hatırlamıyorum ama cbf150'si vardı.

hasarın fotoğraflarını akşama yüklerim.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

@Owercloud

Çok çok geçmiş olsun.

Yaw nedir bu kaza olayları be!! Son zamanlar çok arttı, rahatsızoluyorum bu durumdan....

Buarada yanlış anlamayın sözüm mecilsten dışarı, isyanım sizde deil trafiğe. Sözlerimin sizinle ilgisi yok.... :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:52 ----------

Kızdığım; trafik!! Yanlış anlaşılmasın....

Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    of of bugün kadköy bağdatcaddesin fenerbahçe stadının ilersindeki hasanpaşa sapağına doğru yavaş yavaş 40km ile sağa doğru yanaşırken bir araç bana arkadan çarptı. tahmin ediyorumki görmedi beni.. sadece sağ ön sinyalim kırıldı. kaza yağış sırasında meydana geldi ön lastik biraz kaydı ama ikimizinde hızı düşük olduğundan yere düşmedim. bana çarpan aracın sol ön çamurluğunu benim motorun sinyali, sol ayna altını gidonum, sol ön kapı altını ise sağ ayaklığım çizdi. araçtaki hasarı görseniz inanamazsınız sanki jilet ile çizilmiş gibi oldu araç büyük ihtimalle kapısı ve çamurluğu değişecek.

çok şükür yere düşmedim ön lastik biraz kaydı ama ayağımı yere koymadan toparlamayı başardım. tabi bunda 3bin km önce taktırdığım pirelli mt75ler'in etkisi büyük, bir kez daha kalitesini gösterdiler.

yolda durup bana yardımcı olan bütün motorcu arkadaşlardanda allah razı olsun. bir tanesi çok ilgilendi geldi konuştu yaklaşık 20dk kaza yerinde benle birlikte bekledi, plakasını şu an hatırlamıyorum ama cbf150'si vardı.

şanslıymışsın geçmiş olsun bişeyin olmamasına sevindim

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250
    arkadaşlar hepinize ayrı ayrı geçmiş olsun.

biz suçlu olmasak da karşı tarafın yapacağı hatalara karşı bile dikkatli olmalıyız.

unutmayın, farkedilmiyoruz!

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    geçmiş olsun arkadaşlar inşallah bu son kazanız olur
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

Motosikleti
    Honda cbr 125 ''06
    overcloud ve kazukki arkadaslar ikinize de cok gecmiş olsun.allahtan size bişey olmamış ya ona şükür
    [COLOR="Red"][B][I]Honda cbr 125R[/I][/B][/COLOR]

Beyler geçmiş olsun, umarım bunlar son kazanız olur, Allah daha beterinden korusun..
    Tank gibi motor şu cbr

arkadaşlar bişey sorcam ya mondial 100 ukh de hangi rengi tavsiye edersiniz hangi renge daha ii modifiye gider şimdiden teşkkrler

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mustii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bişey sorcam ya mondial 100 ukh de hangi rengi tavsiye edersiniz hangi renge daha ii modifiye gider şimdiden teşkkrler
    Dostum yanlis yere yazmissin bu mesaji su linke girip bir de buraya yazarsan sana daha cok yardimci olabilirler.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ylasim-29.html
    We are many...

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Geçmiş olsun.Aman yakışlı havalarda dikkat edelim.Bu kadın sürücülerden bnde sabahları çok çekiyorum.sağa sola hiç ayna kültürü gelişmemiş şekilde atlıyorlar.Durup bişey diyincede nevar be aptal der

Öyle tawırları da yok mu? Kadın die döwülmez ama neyse..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 12 kullanıcı var. (0 üye ve 12 misafir)

Bu Konudaki Etiketler