Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    bende cııbırımın ne kadar yakıtğını merak ederek şişeye koydum 5 tl lık benzın 1.34 lt olması lazım benzınım bıttı şişeyi döktüm km yı aldım bgnde bıttı ve tam 58 km yaptım sizce nasıl? bizim buralar bide bayır hep rampa bıde 2 kişide cok gezdım dur kalklarda oldu ama 6 ve 7 bın devır arası vites değiştirdım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:42 ----------

arkadaşlar bende motorumu satıyorum ilgilenen arkadaşlara duyurulur tşkler http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...9887190/detay?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    @sahil, bence iyi yakmış. bnm motor dipgaz 100km'de 3lt yaktığına göre seninki 2.68lt ile 116km yol yapabilir kaba bir hesapla. YBR gibi yakışı

umarım istediğin fiyata satabilirsin motorunu. maalesef bizim motorlar ucuza gidiyo. ikinci el cbf150lere bakıyorum cbr125 ile aynı fiyata gidiyor ama 0km alırsan arada %40 gibi bir fiyat farkı var ve ne yazıkki bu fark ikinci ele pek yansımıyor :(
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Selam cbrcılar. Geçen gün epey gazladım. Virajlarda bayağı yatırdım motoru, sonuç 2000 kmdeki pirelli mt 75 beni yeterince tatmin etti. İşte bir foto yalnız eve geldikten 2 saat sonra resim çekmek aklıma geldi tabi lastikte soğumuştu.
    http://img708.imageshack.us/img708/5315/dsc00734ar.jpg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:48 ----------

Bu arada Cumartesi günü ehliyet sınavı var ve ben daha hiç bir şeye çalışmadım bakalım nasıl yapıcaz.

mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    Alıntı ahmet93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam cbrcılar. Geçen gün epey gazladım. Virajlarda bayağı yatırdım motoru, sonuç 2000 kmdeki pirelli mt 75 beni yeterince tatmin etti. İşte bir foto yalnız eve geldikten 2 saat sonra resim çekmek aklıma geldi tabi lastikte soğumuştu.
    http://img708.imageshack.us/img708/5315/dsc00734ar.jpg

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:48 ----------

Bu arada Cumartesi günü ehliyet sınavı var ve ben daha hiç bir şeye çalışmadım bakalım nasıl yapıcaz.
    aynen öle bende kara kara düşünüorum kitabı açmadım daha :D

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı mettoxin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen öle bende kara kara düşünüorum kitabı açmadım daha :D
    Eğer şimdi bilgisayarı kapatıp sahura kadar çalışırsam motorla ilkyardımı bitiririm gibi geliyo. Ben kitabı ilk adığım gün bakmıştım biraz. Tırafik 28 sayfa, motor 11 sayfa, ilkyardım 7 sayfa. Fazla bişey değil aslında, tarih yazılısına çalıştığım gibi çalışsam 1 gecelik işi var.

Motosikleti
    XL650V Transalp
    internette daha önceki sınavlarda çıkan test sorularını çözüp cevaplarını kontrol ederek çalışmanızı öneririm, kitabı okumaktan daha çabuk bir çalışma yöntemidir ve etkilidir
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    Alıntı schmarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bu motorların pistonlarında herhalde uzun süre çalışmadığından dolayı "karıncalanma" diye birşey oluyormuş. Bunu bana gerçekten bilgisi olan arkadaşlar ayrıntılı bir şekilde açıklaya bilirmi? Bu karıncalanma olayı nasıl birşey yani karıncalanma dedikleri ne demek nasıl oluşur nasıl düzeltilir yada geçiririz. Lütfen yardımlarınıza çok ihtiyacım var.
    karıncalanma sadece pistonla alakalı bişi deil motorsikletlerde ortalama 2 sene sonra karıncalanma (korozyon) olayı başlar ve bu bazı sıkıntılara yol açar korozyon ile ilgili daha detaylı ve dogru bilgiler sitemizde mevcut. karıncalanma olurmu zarar verirmi dersen bence uzun sürede 2 seneden sonra olamya başlar ve zararları vardır.

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...yon-nedir.html

bir kaç siteden yardım almalısın anlatımlar videolar google da mevcut.
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karıncalanma sadece pistonla alakalı bişi deil motorsikletlerde ortalama 2 sene sonra karıncalanma (korozyon) olayı başlar ve bu bazı sıkıntılara yol açar korozyon ile ilgili daha detaylı ve dogru bilgiler sitemizde mevcut. karıncalanma olurmu zarar verirmi dersen bence uzun sürede 2 seneden sonra olamya başlar ve zararları vardır.

http://www.motosiklet.net/forum/mt-a...yon-nedir.html

bir kaç siteden yardım almalısın anlatımlar videolar google da mevcut.

Çok teşşekkür ederim yardımların ve ilgilendiğin için;

Bİr motor var 5 senedir çalışmıyormuş 25.000 km'de sordum karburatöründe sorun var temizlenmesi gereliyor felan dedi sence ne durumdadır bu krozyon olayı gerçekleşmiş olabilirmi? Motor fotolardan gayet temiz gözüküyor. Ama işde Bu krozyon olayı kafamı kurcalıyor sence ne durumdadır? 5 senedir çalışmadığını söylüyor motorun. Herkezin yardımlarını bekliyorum bilgili kişiler yardımcı olup bir fikir verirse yorum yaparsa çok memnun olurum. ŞİMDİDEN BÜTÜN HERKEZE TEŞŞEKKÜR EDİYORUM.

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abowww lan 6000milyar ne 6milyar
    Titan olayı öyle balataları uyuyor.
    Yağ olarakta hepsi güzel yağlar bu ıpone baktım bu tarafta yoktu bend castrol 10w40 aldım.
    Bu akşam değiştircem onuda daha deiştirmedimde
    tmm bende haftaya halledeyım balata ışını. yagı degıştır geçıktırme =)
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    internette daha önceki sınavlarda çıkan test sorularını çözüp cevaplarını kontrol ederek çalışmanızı öneririm, kitabı okumaktan daha çabuk bir çalışma yöntemidir ve etkilidir
    Ben geldim motor bitti komple okudum iki tanede denem sınavı çözdüm. Zaten bildiğim şeylermiş. Bir teste 40ta 2 yanlış, diğerinde 40ta 1 yanlış. Bu gece ilkyardımıda bitirirsem güzel olur. Zaten fazla dert etmiyorum çoğu bildiğim şeyler.

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @sahil, bence iyi yakmış. bnm motor dipgaz 100km'de 3lt yaktığına göre seninki 2.68lt ile 116km yol yapabilir kaba bir hesapla. YBR gibi yakışı

umarım istediğin fiyata satabilirsin motorunu. maalesef bizim motorlar ucuza gidiyo. ikinci el cbf150lere bakıyorum cbr125 ile aynı fiyata gidiyor ama 0km alırsan arada %40 gibi bir fiyat farkı var ve ne yazıkki bu fark ikinci ele pek yansımıyor :(
    bılmem ama ne bıleyım bakorumda 2006 ya 4 ıstıolarlar 2007ye öyle ıstıolar hele km cok yüksek olanlar 3.500 felan ıstıolar ben cok bişey istemıorum aslında tabıkı pazarlık payı var ama bu artıları cok var benımkının rengınden km sınden yılından daha garantısı devam edıyor bilmem bence piyasası bu gene de nasip kısmet

Motosikleti
    honda cbr125r
    s.a arkadaşlar 2009 model kırmızı renk cbr125imi satıyorum kmsi 18.500de kmsi uzun yolda yapılmıştır rodajı son hızından anlaşılacağı gibi iyi yapılmıştır ama hiç bir sorunu yoktur hor kullanılmamıştır bakımları zamanından önce yapılmıştır hepsinin faturaları elimdedir 1YIL GARANTİSİ DEVAM ETMEKTEDİR
    İLGİLENEN ARKADAŞLAR : 05337656656
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...30080983/detay

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    kış gelince o fiyatları isteyenler ne kadar düşecek acaba şimdi sezon diye fiyatlar böle ;)
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    evet öyle ama bakalım nasip kısmet bu işler üniv. gidicem bide satarsam iyi olur diye düşünüyorum

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    senin ilanı gördüm gayet güzel motorun fiyatı da makul ama param çıkmıyo o kadar ben de mecburen kışı bekliyorum hem üstüne ilave eder hem de sozun kapalı iken almış olurum bu arada ben de üniversite kazandım angaraya gidiyorum
    seni de tebrik ederim
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    hmm anladım kardesım hangı bölümdü benım muğla uluslararası lojistik
    hayırlısı olsun senın ıcın istediğin motoru bulursun sabret yeter

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı djsalih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hmm anladım kardesım hangı bölümdü benım muğla uluslararası lojistik
    hayırlısı olsun senın ıcın istediğin motoru bulursun sabret yeter
    Lojistik Dersleri verilir.Salih sanada uygun bişeyler yaparım.
    Amaç gençleri lojistige yönlendirmeK.

cbr 125 ve hyosung gt250r kapıştık hyosung aman aman bir fark atamadı cbr 125 göründüğü kadar ufak makina değil

Motosikleti
    XL650V Transalp
    hyosung'u kullanan arkadaş atmamıştır

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı motorcuxx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 ve hyosung gt250r kapıştık hyosung aman aman bir fark atamadı cbr 125 göründüğü kadar ufak makina değil
    Çok iyi bir arkadaşınmış seni motorundan soğutmamış.
    Ben mahallede r6sı olan abiyle dolaşıyorum.
    Her durduğumda motordan sogurdum sonradan alıştım tabi seviyorum motoru mu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler