Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    dj_v8 kardeşim cok büyük gecmiş olsun gercekten cok üzüldüm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda cbr 125 ''06
    hepimiz üzüldük ama canıma bişey olmadı ya hiçbiri sorun değil.motor fln yaptırılır.
    [COLOR="Red"][B][I]Honda cbr 125R[/I][/B][/COLOR]

bırak motor isterse çöpe gitsin.bak benim vücudumda iki platin 23 tane titanium vida var.Hiçbirşey eskisi gibi olmuyor.giden sağlık yerine gelmiyor.Allah'a şükret.

slm arkadaşlar dun forumda dolaşırken bi arkadaşın mecdiyeköyde motorunun çalındıgını okudum bugun mecdiyekoyde beni çevirdiler arkadasın calınan motoruda repsol mus benım motorumu o sandılar şase numarasına kadar didik didik baktılar bunu sizlerle paylaşmak istedim benim bu çok hosuma gitti polislerimizi kutluyorum....

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı dj_v8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepimiz üzüldük ama canıma bişey olmadı ya hiçbiri sorun değil.motor fln yaptırılır.
    Geçmiş olsun.Nasıl oldu bilgilendirirmisin ?
    HONDA

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    dj_v8 kardeşim geçmiş olsun...
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Motosikleti
    --
    Arkadaslar, (yeni cibirci olarak selam oncelikle) bu alette fren konusunda sikinti yasayan var mi?

Benim sorunum su: 2. el aldim, (20.000 km'de ve oldukca hoyrat kullanilmis, hatta km sayaci sifirlanmis bile olabilir), arka frenlerim bayagi bir boslukluydu. Yani normalde arka fren nerdeyse dokununca devreye girer ya, benim alette bayagi koklemek gerekiyordu. Neyse bakimini yaptirdim Honda serviste (Ali ustanin yeri), fren sivilarini degistiler sorun duzeldi. Simdi bu degisimden sonra yaklasik 500km kullandim aleti ve frenler gene yavas yavas bosaliyor gibime geliyor. Bu normal midir? Fren sivisinin ortalama omru nedir?

Motosikleti
    Zat150 gitti MCT250 geldi :)
    Alıntı üM!t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar dun forumda dolaşırken bi arkadaşın mecdiyeköyde motorunun çalındıgını okudum bugun mecdiyekoyde beni çevirdiler arkadasın calınan motoruda repsol mus benım motorumu o sandılar şase numarasına kadar didik didik baktılar bunu sizlerle paylaşmak istedim benim bu çok hosuma gitti polislerimizi kutluyorum....
    Demek durdurulan sizsiniz haber bize geldi bi repsolün durdurulduğu hakkında ama siteden birine denk gelecegi aklımdan geçmedi Haber bize kadar geldi ancak ruhsat ve şase numarasının birbirine uyduğu söylendi Bulucaz insallah motoru
    Mondial zat 150 ' ımı sattım , Suan MCT250 :)

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    önemli bişey yokta bende araclarda hasar meydana geldi.
    geçmiş olsun olsun..

fotoğrafları yükledin tabi nazar deydi

sende bir şey olmaması çok sevindirici, allah korumuş..

motorunun durumu nedir? pert olmadı umarım?
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Honda cbr 125 ''06
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun olsun..

fotoğrafları yükledin tabi nazar deydi

sende bir şey olmaması çok sevindirici, allah korumuş..

motorunun durumu nedir? pert olmadı umarım?
    sağol teşekkür ederim.

artık oluca varmıs deyip geciyorum.napalım.

servisciye sordum pert olurmu diye yok olmaz dedi çok agır hasarlı değil dedi.ama radyatör fln gitmiş.pazartesi yada salı expert gelcekmiş.bize başla dediği zaman baslarız dedi servis.bakalım ne olcak sonuc.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:26 ----------

sercan senden alkol raporu istediler mi.
    [COLOR="Red"][B][I]Honda cbr 125R[/I][/B][/COLOR]

fearlesboyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT

: )

Alıntı D3VIL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korea malı hondayla kıyaslanmaz bende 2si arasında çok kalmıştım cbr 125in tam olarak 2katını yakar , ucuz temiz bulursan alabilirsin ama genede ben görüntüsüne hastayım şahsen cbr aldım ama hala aklımda yok değil
    arkadaşlar bir yanlışı düzeltmek istiyorum olurda kararsız kalan arkadaşların yanlış yönlendirilmemesi adına hyo kullanan birisi olarak tabiki hondayla kıyaslanamaz ama o fıyata bu performans ve sürüşte hiç bir markada yok gövdeyse gövde sürüş ise sürüş hic durmadan 300 km yol yaptım yapılırda yakıt olayına gelince asla dediğiniz gibi cbr 2 katı falan da değil girin hyosung topiğine orda canlı canlı arkadaşlara sorun yakıt oranını sizin hesabınızı söyleyeyim . mesela bir cbr sehir içi en az 110 kurus yakıyordur ozaman sizin hesapla hyoda 110*2(hani 2 katı yakıyor ya ) = 220 kurusmu yakıyor ???

http://www.eksisozluk.com/show.asp?t=honda%20cbr%20125

cbr 125 lerin taylandda üretildiği doğru mu?ekşi sözlükte okudum.bu konuda bilgisi olan var mı?tamamen orda mı üretiliyor yoksa montajı mı yapılıyor?

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    selam arkadaşlar.

Bugun Rahmetli Murat Doğanay için yapılan protestoda D3vil ve Casillas00 ile tanışma fırsatım oldu. Oldukça kabalık bir grup ile kaza yapılan yere gittik, açıkçası insanların bu şekilde birlik olduğunu görmek son derece gururverici bir şey. Bundan yola çıkark aklımda şöyle bir fikir oluştu. İstanbul'da ki Cbr 125 kullanıcıları olarak sezon bitmeden günü birlik bir gezi ve yemek organizasyonu yapmaya ne dersiniz? Tabiki sadece cbr 125 kullanıcıları olmak zorunda değil. Mt istanbul üyelerinide davet edebiliriz..
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    CBF150-2011-Silver
    arkadaşlar 2. el cbr almama çok az kaldı nasipse. size bir sorum olacak. makinayı üzerime almam için neler yapmam gerekiyor ve ne kadar masraf gidiyor? bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa çok sevinirim. şimdiden teşekkürler herkese..
    olumune bu sevda..

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sağol teşekkür ederim.

artık oluca varmıs deyip geciyorum.napalım.

servisciye sordum pert olurmu diye yok olmaz dedi çok agır hasarlı değil dedi.ama radyatör fln gitmiş.pazartesi yada salı expert gelcekmiş.bize başla dediği zaman baslarız dedi servis.bakalım ne olcak sonuc.

sercan senden alkol raporu istediler mi.
    Radyotör flnde gitmiş he şaside bişey var mı servise iyice kontroller ettir.
    Benden alkol raporu istemediler
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar.

Bugun Rahmetli Murat Doğanay için yapılan protestoda D3vil ve Casillas00 ile tanışma fırsatım oldu. Oldukça kabalık bir grup ile kaza yapılan yere gittik, açıkçası insanların bu şekilde birlik olduğunu görmek son derece gururverici bir şey. Bundan yola çıkark aklımda şöyle bir fikir oluştu. İstanbul'da ki Cbr 125 kullanıcıları olarak sezon bitmeden günü birlik bir gezi ve yemek organizasyonu yapmaya ne dersiniz? Tabiki sadece cbr 125 kullanıcıları olmak zorunda değil. Mt istanbul üyelerinide davet edebiliriz..
    Gerçekten bu kadarını düşünmemiştim çok kalabalıktık ve düzen hiçbir zaman bozulmadı.Kimse gaz acıyım hava atıyım yapmadı 1000rrda 125rda aynı hızda gitti.Dönüşte tabi Allah ne verdiyse
    İnş. bu kadar insanın konuşmaları uğraşları boşa gitmez bazı şeyler bir nebze değişir diye temenni ediyoruz.
    Overcloud'lada tanıştım aklımdaydın hep değişik bi plalı cıbır aradım görünce arkadan yetiştim.niyetliydim susuzluk başa vurdu sağolsun suyunu benle paylaştı yüzü mü yıkadım.
    Buluşma fikri çok güzel olur.

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    Alıntı qenc_motorcu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 2. el cbr almama çok az kaldı nasipse. size bir sorum olacak. makinayı üzerime almam için neler yapmam gerekiyor ve ne kadar masraf gidiyor? bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşırlarsa çok sevinirim. şimdiden teşekkürler herkese..
    27 temmuzda aldım bende motorumu..öncelikle motorun vergi borcu olmayacak. ondan sonra satıcıyla beraber notere gidiyorsunuz.borcu yoktur kagıdına falan gerek yok..yanınızda kesinlikle nufus cüzdanlarınız olsun..bazı noterler ehliyet kabul etmiyor. ben 3-4 noter gezdim zorla yaptırdım ehliyetle..plaka değişimi istersen 130tl, istemezsen 70tl veriyorsun..sonra trafiğe gidip ruhsatını alıyorsun..almazsan 15-20 gün sonra adresine geliyor ruhsat..benım ruhsat hala gelmedi bekliyorum.

mettoxin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 250 (ona kırmızı çok yakışıyor ) :)
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    27 temmuzda aldım bende motorumu..öncelikle motorun vergi borcu olmayacak. ondan sonra satıcıyla beraber notere gidiyorsunuz.borcu yoktur kagıdına falan gerek yok..yanınızda kesinlikle nufus cüzdanlarınız olsun..bazı noterler ehliyet kabul etmiyor. ben 3-4 noter gezdim zorla yaptırdım ehliyetle..plaka değişimi istersen 130tl, istemezsen 70tl veriyorsun..sonra trafiğe gidip ruhsatını alıyorsun..almazsan 15-20 gün sonra adresine geliyor ruhsat..benım ruhsat hala gelmedi bekliyorum.

seni bi konuda uyarmak istedim adresine gelmıor ruhsat sözde sadece adrese gelıo ben 1 ay bekledım gelmeyınce emniyetin yolunu tuttum ruhsat sahibi adına motora yenı bı sigorta yaptırıp alıosun polisler bulundugun semte göre pttye yolluyo ordan alıosun

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mettoxin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni bi konuda uyarmak istedim adresine gelmıor ruhsat sözde sadece adrese gelıo ben 1 ay bekledım gelmeyınce emniyetin yolunu tuttum ruhsat sahibi adına motora yenı bı sigorta yaptırıp alıosun polisler bulundugun semte göre pttye yolluyo ordan alıosun
    Banada yollamadılar sistem tam oturmadı şimdilik gönderim yok dediler.Gittim kendim aldım.
    Ama çok iyi oldu bu evrak işlerinin fiyatlarının düşmesi

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı fearlesboyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bir yanlışı düzeltmek istiyorum olurda kararsız kalan arkadaşların yanlış yönlendirilmemesi adına hyo kullanan birisi olarak tabiki hondayla kıyaslanamaz ama o fıyata bu performans ve sürüşte hiç bir markada yok gövdeyse gövde sürüş ise sürüş hic durmadan 300 km yol yaptım yapılırda yakıt olayına gelince asla dediğiniz gibi cbr 2 katı falan da değil girin hyosung topiğine orda canlı canlı arkadaşlara sorun yakıt oranını sizin hesabınızı söyleyeyim . mesela bir cbr sehir içi en az 110 kurus yakıyordur ozaman sizin hesapla hyoda 110*2(hani 2 katı yakıyor ya ) = 220 kurusmu yakıyor ???
    ayrıntılara niye bukadar takıldıkki ben hyoyu kötülemedim hatta almak bile hala aklımda var arkadaşımın var 2006model 22binde ve benimkinin 2katını yakıyor. ufak ayrıntılara takılmayalım lütfen

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:40 ----------

bu arada casillas tanışma fırsatımız olmadı biraz düzensizlik karambol falan derken nası başlayıp bittiğini bile anlamadım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:43 ----------

Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Banada yollamadılar sistem tam oturmadı şimdilik gönderim yok dediler.Gittim kendim aldım.
    Ama çok iyi oldu bu evrak işlerinin fiyatlarının düşmesi
    ben şanslıyım ozaman benimkini 20gün içinde yolladılar kapıdan teslim aldım

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı mettoxin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geliyor bana geldi. 15 gun emniyette duruyor. daha sonra emniyet kargo ya veriyor. 5 tl karşılığında evine geliyor. eğer evde yoksanız en yakın ptt ye bırakıyor.
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler