Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda CBR 125R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda cbr 125 ''06
    Alıntı Hytloth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29576329/detay bilen tanıyan varmıdır ? km si olsun gözünüze carpan bisey varsa yardımcı olursanız sevinirim..
    ben bişey göremedim ama yakından görmekte fayda var.yakından hersey net bi şekilde meydana cıkar.adam her seyi karsılıyo ve fiyatıda bayaaa bi uygun.bi bit yeniği olmasın
    [COLOR="Red"][B][I]Honda cbr 125R[/I][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı dj_v8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bişey göremedim ama yakından görmekte fayda var.yakından hersey net bi şekilde meydana cıkar.adam her seyi karsılıyo ve fiyatıda bayaaa bi uygun.bi bit yeniği olmasın
    ne bit yeniği olacak ki?yeni kasanın sıfırı 6000 tl.ben 4200 tlye aldığım jinlun motorumu bir yıl sonra 2000 kmdeyken 1500 tlye zor sattım.gerçi çinlinin dandik motoruyla honda bir değil ama buda beş yaşında 30000 kmde motor açıkçası bu motora ben olsam o parayı bile vermem.
    piyasa çok acımasız alırken güzel güzel alıyorsun iş satmaya geldimi perişan oluyorsun.

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    ben bu motoru takıbe almıstım on camurluk kırık. kmsı soyle evet yuksek 29bın cok bence hadı 20 bın tmm ama sonrası kasar bence. ben cekınırım. ama alabılırısen 2500 lıra eder dıye dusunuyorum. 08 model 9bındesını 2950 e aldım sen karsılaştır..
    I'm solo, I'm ridin' solo:wiinkk:

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    Alıntı Hytloth adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...29576329/detay bilen tanıyan varmıdır ? km si olsun gözünüze carpan bisey varsa yardımcı olursanız sevinirim..
    motor iyi kullanılmışsa alınabilir ama fiyatının niye bu kadar düşük olduğunu düşünmek lazım. bence şu sebeplerden olabilir:

kilometresi motor için yüksek olmayabilir ama zincir ve dişlilerin değişmesi gerekebilir.

ön arka fren balatalarının değişmesi gerekebilir

2005 model olduğundan dolayı akünün değişmesi gerekir.

bir ekleme daha 5 yılda 30bin kilometre yılda 6bin km demek, ben 8 ayda (ocak'tan bu yana) 5500 km yaptığı düşününce km'si çokta yuksek sayılmaz.

eğer tüm bunlara masraf yapmak gerekirse sana bu motorun maliyeti tahmini 3400'e gelebilir. fakat şöyle bir durumda var, 3400ü direk verip daha temiz bir motor alamıyorsan bunları sıraya koyarak zamanla yaptırabilirsin, sonuçta bu motorun ölüsü her türlü çinli motordan daha iyidir.

şunuda düşünmek lazım, bende olsam cbr125'i asla 2800'den aşağı satmazdım.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı overcloud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor iyi kullanılmışsa alınabilir ama fiyatının niye bu kadar düşük olduğunu düşünmek lazım. bence şu sebeplerden olabilir:

kilometresi motor için yüksek olmayabilir ama zincir ve dişlilerin değişmesi gerekebilir.

ön arka fren balatalarının değişmesi gerekebilir

2005 model olduğundan dolayı akünün değişmesi gerekir.

eğer tüm bunlara masraf yapmak gerekirse sana bu motorun maliyeti tahmini 3400'e gelebilir. fakat şöyle bir durumda var, 3400ü direk verip daha temiz bir motor alamıyorsan bunları sıraya koyarak zamanla yaptırabilirsin, sonuçta bu motorun ölüsü her türlü çinli motordan daha iyidir.

şunuda düşünmek lazım, bende olsam cbr125'i asla 2800'den aşağı satmazdım.
    dostum soyle duşun bu motosıklet artık 5 yaşında. Sıfırı 6000 tl. bence bu rakam uygun degıl. 2 ay sonra bu fıyata 2007 alırsın.tmm şu var 100 asagı vermış yada vermemış onemlı degıl ama artık 30 bınde ve demır eskıyor. sımdı dıyeceksınız kı honda bu kadar dandık degıl. tabı kı dandık degıl ama 2007 ıle 2005 bır degıl. bence konuş gor eger msarf yoksa al ama beklemen bır kaç ay senın yararına olacaktır...

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    tabiki modelin yeni olması her zaman avantajdır, satarken kolaylık yaratır ama birazda bütçe meselesi eğer arkadaş daha fazla veremiyorsa 0km yada ikinci el çinli alacağına her zaman japon tercih edilmeli. bu değişmesi gereken parçalar ile konuya girilirse belki fiyatı aşağı çekebilir.

belki bu paraya daha az kullanılmış bir cbf 150 yada ybr 125'te bulunabilir. model yılı daha yeni olmakla birlikte
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    ya bu cam 60 tl idi, mesaj attım renk tonuyla ilgili cevap verdi sonra fiyatı da arttırmış hemen 100tl yapmış.bir gün içinde oluyor bunlar.oldumu ama şimdi bu
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...renkli-2/detay

D3VIL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 650F
    Alıntı uthec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya bu cam 60 tl idi, mesaj attım renk tonuyla ilgili cevap verdi sonra fiyatı da arttırmış hemen 100tl yapmış.bir gün içinde oluyor bunlar.oldumu ama şimdi bu
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...renkli-2/detay

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...i-on-cam/detay

buda var farklı ilanı veren kişi ama aynı yer

Motosikleti
    Honda cbr 125 ''06
    arkadaşlar ramazanınız hayırlara vesile olsun tüm islâm alemini tabii ki.

ilk sahurumuz hayırlı uğurlu olsun Allah hepimizin sofrasına Halil İbrahim bereketi versin.

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende n61 var ikinci el almıştım gücüm ona yetmişti =) gayet basarılı hava ve ses konusunda aşırı hızda (110- 120 ) içeri biraz hava alıyor kulaklara ulaşmıyor ama çene üşüyor =)))

ayrıca bir sorum olacak benim on sinyaller mini arkalar orjinal bu sebeble yanık kalıyor yanıp sonmuyor. arkalarıda mini yapmayı duşunuyorm. sizce nasıl duruyor? birde minilerin fiyatları nedir? karbon olanlardan değil normal mini
    orjinaller gibi yanıp sönmesi için flansörünü değiştirmen lazım ondekiler led olduğu için yanıp sönmüyodur
    o meret nerde diye sorarsan kuyruk grenajının sol tarafında ve sol grenajı sokmeden ulaşamassın gibi duruyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:14 ----------

Alıntı D3VIL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özel mesaj atıım
    Eve gidince bakabilirim şirkette Pm'lere bakamıyorum

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orjinaller gibi yanıp sönmesi için flansörünü değiştirmen lazım ondekiler led olduğu için yanıp sönmüyodur
    o meret nerde diye sorarsan kuyruk grenajının sol tarafında ve sol grenajı sokmeden ulaşamassın gibi duruyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:14 ----------

Eve gidince bakabilirim şirkette Pm'lere bakamıyorum
    daha once ilk aldığımda ulaştım o merete. elektirikci sesten buldu söktük sorun yok. sorun arka ve onlerin farklı olmasındaymış =) değiştirmek kolay. ama fiyatlar nasıl?

daha once ilk aldığımda ulaştım o merete. elektirikci sesten buldu söktük sorun yok. sorun arka ve onlerin farklı olmasındaymış =) değiştirmek kolay. ama fiyatlar nasıl?
    sinyal fiyatları mı ?

Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Alıntı casillas00 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinyal fiyatları mı ?
    evet sinyal fiyatı?

evet sinyal fiyatı?
    bence buralardan alma en güzeli ebaydan bak sipariş et hem güzel çeşitler var hemde ucuz
    Ebaydan sinyal alan arkadaşlarda var yardımcı olurlar sana

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    selam arkadaşlar yarın ilk kez vizeye gircem dağa önce hiç gitmedim neler gerekli yanımda nelerin olması gerek ayrıca elliyetimide karakoldan dağa teslim almadım cuma günü alcam elliyet olmassa yanımda bi sorun çıkarmı acaba ?
    [COLOR="Navy"][/COLOR]helal olsn herkezee :queen:[I][COLOR="Navy"][/COLOR][/I]

Motosikleti
    Honda cbr 125 ''06
    Alıntı sege adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar yarın ilk kez vizeye gircem dağa önce hiç gitmedim neler gerekli yanımda nelerin olması gerek ayrıca elliyetimide karakoldan dağa teslim almadım cuma günü alcam elliyet olmassa yanımda bi sorun çıkarmı acaba ?
    kaskını tak git hiçbir problem olmaz.sadece kaskını tak o kadar

Motosikleti
    HONDA CBR 125R
    kaskını tak git hiçbir problem olmaz.sadece kaskını tak o kadar
    hmm peki tşkr edrm şimdi içim rağat etti ))
    [COLOR="Navy"][/COLOR]helal olsn herkezee :queen:[I][COLOR="Navy"][/COLOR][/I]

Motosikleti
    2009 CBR 125R Kırmızı
    slm arkadaşalr bayadır aranzıa katılamıorum iş felan calısıyorum geziyorum bende bgn 8.000 bakımını yaptırdım honda servisinde yaptırmadım bi yağ değişcekdı zaten ben bıji aldım bide hava filtresini temızlettım zinciri spreyledik reflektör aldım şimdi sinyal ve depo ped alacağım baktım ama güzel bulamadığım için alamadım az daha araştırayım alayım onlarıda

Alıntı djsalih adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşalr bayadır aranzıa katılamıorum iş felan calısıyorum geziyorum bende bgn 8.000 bakımını yaptırdım honda servisinde yaptırmadım bi yağ değişcekdı zaten ben bıji aldım bide hava filtresini temızlettım zinciri spreyledik reflektör aldım şimdi sinyal ve depo ped alacağım baktım ama güzel bulamadığım için alamadım az daha araştırayım alayım onlarıda
    aaa Salih sen yaşıyon mu oLm kaç binde motor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler